Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 1200 Қаулысы
Кеден кадрларының біліктілігін даярлау жүйесін жетілдіру және бірыңғай білім беру іс-шараларын енгізу үшін жағдай жасау мақсатында, Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Атырау қаласындағы Оқу-әдістемелік орталығы» мемлекеттік мекемесін «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласындағы Оқу-әдістемелік орталығы» мемлекеттік мекемесіне қосу арқылы қайта құру.
2. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласындағы Оқу-әдістемелік орталығы» мемлекеттік мекемесін «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Оқу-әдістемелік орталығы» республикалық мемлекеттік мекемесіне атын өзгерту.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың, олардың аумақтық органдарының және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің санын ескере отырып штат санының лимиттерінде:
9-бөлімінде:
«
Астана қаласындағы Оқу-әдістемелік орталығы
25
»
деген жол мына редакцияда жазылсын:
«
Оқу-әдістемелік орталығы
35
»;
«
Атырау қаласындағы Оқу-әдістемелік орталығы
10
»
деген жол алынып тасталсын;
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205 б.) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелері тізбесінде:
3 бөлімінде:
22-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Оқу-әдістемелік орталығы»;
23-тармақ алынып тасталсын.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетіне белгіленген заңнама тәртібіне сәйкес, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К.Мәсімов

Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 1200
В целях совершенствования системы подготовки квалифицированных таможенных кадров и создания условий для ведения единых образовательных мероприятий Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственное учреждение «Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Астане» путем присоединения к нему государственного учреждения «Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Атырау».
2. Переименовать государственное учреждение «Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Астане» в республиканское государственное учреждение «Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан».
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных учреждений»:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 9:
строку:
«
Учебно-методический центр в городе Астане
25
»
изложить в следующей редакции:
«
Учебно-методический центр
35
»;
строку:
«
Учебно-методический центр в городе Атырау
10
»
исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205):
в Перечне республиканских государственных учреждений Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3:
пункт 22 изложить в новой редакции:
«22.Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан»;
пункт 23 исключить.
4. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов