Мұнай және газ бойынша үкіметаралық кеңесті тарату жөніндегі хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 1243 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мұнай және газ бойынша үкіметаралық кеңесті тарату жөніндегі хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қайрат Нематұлы Келімбетовке қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізу құқығымен Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан Мұнай және газ бойынша үкіметаралық кеңесті тарату жөніндегі хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 1243 қаулысымен
мақұлданған
Мұнай және газ бойынша үкіметаралық кеңесті тарату
жөніндегі хаттама
1993 жылғы 2 наурыздағы Мұнай және газ бойынша үкіметаралық кеңесті құру жөнінде келісімге қатысушы мемлекеттердің үкіметтері (бұдан әрі – Тараптар)
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Мұнай және газ бойынша үкіметаралық кеңес таратылсын.
2-бап
1993 жылғы 2 наурыздағы Мұнай және газ бойынша үкіметаралық кеңес құру жөніндегі келісімнің қолданысы тоқтатылды деп есептелсін.
3-бап
Мұнай-газ саласы бойынша ынтымақтастық мәселелері ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің Өнеркәсіп саясаты жөніндегі кеңестің шеңберінде қарастырылсын.
4-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді оған қол қойған Тараптардың орындағаны туралы соңғы хабарламаны депозитарий алған күнінен бастап 30 күн өткен соң күшіне енеді.
2012 жылғы « » Ялта қаласында орыс тілінде бір түпнұсқа данада жасалды. Түпнұсқа дана осы Хаттамаға қол қойған әр мемлекетке оның расталған көшірмесін жіберетін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетінде сақталады.
Әзірбайжан Республикасының          Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін                        Үкіметі үшін
Армения Республикасының             Тәжікстан Республикасының
Үкіметі үшін                        Үкіметі үшін
Беларусь Республикасының            Түркіменстан Үкіметі
Үкіметі үшін                        Үкіметі үшін
Қазақстан Республикасының           Өзбекстан Республикасының
Үкіметі үшін                        Үкіметі үшін
Қырғыз Республикасының              Украина Үкіметі үшін
Үкіметі үшін
Молдова Республикасының
Үкіметі үшін

О подписании Протокола об упразднении Межправительственного совета по нефти и газу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2012 года № 1243
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола об упразднении Межправительственного совета по нефти и газу.
2. Уполномочить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол об упразднении Межправительственного совета по нефти и газу с правом внесения в него изменений и дополнений, не имеющих принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 сентября 2012 года № 1243
ПРОТОКОЛ
об упразднении Межправительственного совета по нефти и газу
Правительства государств-участников Соглашения об учреждении Межправительственного совета по нефти и газу от 2 марта 1993 года (далее - Стороны)
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Упразднить Межправительственный совет по нефти и газу.
Статья 2
Считать прекратившим действие Соглашения об учреждении Межправительственного совета по нефти и газу от 2 марта 1993 года.
Статья 3
Рассматривать вопросы сотрудничества в нефтегазовой сфере в рамках Совета по промышленной политике государств-участников СНГ.
Статья 4
Настоящий Протокол вступает в силу по истечении 30 дней с даты получения депозитарием последнего уведомления о выполнении подписавшими его Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе Ялте « »       2012 года в одном подлинном экземпляре на русском языке. Подлинный экземпляр хранится в Исполнительном комитете Содружества Независимых Государств, который направит каждому государству, подписавшему настоящий Протокол, его заверенную копию.
За Правительство
Азербайджанской Республики
За Правительство
Российской Федерации
За Правительство
Республики Армения
За Правительство
Республики Таджикистан
За Правительство
Республики Беларусь
За Правительство
Туркменистана
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство
Республики Узбекистан
За Правительство
Кыргызской Республики
За Правительство
Украины
За Правительство
Республики Молдова