Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 1284 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі Болат Оралұлы Ақшолақов, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Азат Ғаббасұлы Бектұров, Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Бақытжан Мұхамбетқалиұлы Жақсалиев Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.
2. Ләззат Кетебайұлы Қиынов Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі міндетінен босатылсын.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 10 қазандағы
№ 1284 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешімдерінің тiзбесi
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 771 қаулысы.
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 866 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнiң басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 1117 қаулысы.

О представителях Правительства Республики Казахстан в правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 1284
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий вице-министра нефти и газа Республики Казахстан Акчулакова Болата Ураловича, вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова Азата Габбасовича, вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Жаксалиева Бахытжана Мухамбеткалиевича.
2. Освободить от обязанностей представителя Правительства Республики Казахстан в правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Киинова Ляззата Кетебаевича.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов
Приложение к
Постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 октября 2012 года № 1284
Перечень утративших силу
некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212 «О представителях Правительства Республики Казахстан в правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая
2009 года № 771 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212».
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 866 «О внесении изменений в постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212».
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 1117 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212 «О представителях Правительства Республики Казахстан в правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий».