"Қарлығаш" мәдени-сауықтыру орталығын жеке меншіктен республикалық меншікке сыйға тарту шарты бойынша қабылдауды келісу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазанда № 1300 Қаулысы
«Cыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазимпэкс» республикалық орталығы» акционерлік қоғамының Астана қаласы, Интернациональный кенті, № 1 Гольф клуб ауданы мекенжайы бойынша орналасқан, теңгерімдік құны 94005385,39 (тоқсан төрт миллион бес мың үш жүз сексен бес теңге отыз тоғыз тиын) болатын «Қарлығаш» мәдени-сауықтыру орталығын республикалық меншікке сыйға тарту шарты бойынша беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О согласии принять культурно-оздоровительный центр "Карлыгаш" из частной собственности в республиканскую по договору дарения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1300
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 «Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением акционерного общества «Республиканский центр «Казимпэкс» о передаче в республиканскую собственность культурно-оздоровительного центра «Карлыгаш», расположенного по адресу: город Астана, поселок Интернациональный, район Гольф клуба № 1, балансовой стоимостью 94005385,39 (девяносто четыре миллиона пять тысяч триста восемьдесят пять тенге тридцать девять тиын) по договору дарения.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов