Қазақстан Республикасының ғарышкері мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1304 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
«Ғарыш қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Айдын Ақанұлы Айымбетовке Қазақстан Республикасының ғарышкері мәртебесі берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О присвоении статуса космонавта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1304
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 6 января 2012 года «О космической деятельности» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус космонавта Республики Казахстан Айымбетову Айдыну Акановичу.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                            С. Ахметов