2012 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 1339 Қаулысы
«Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 321 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштері осы қаулыға қосымшаға сәйкес түзетілсін.
2. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген I бөлімде:
«Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану» деген 9-функционалдық топта:
«233 Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі» деген жолдағы «1 989 869» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«047 Ядролық медицина және биофизика орталығын құру» бағдарламасындағы «1 410 600» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Ядролық медицина және биофизика орталығын құру» деген жолдағы «1 410 600» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«049 «Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру» бағдарламасындағы «579 269» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын жаңа жерге көшіру» деген жолдағы «579 269» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын жаңа жерге көшіру» 579 269 27 000 » деген жолдан кейін әкімшімен және мынадай мазмұндағы 007, 008 бағдарламалармен толықтырылсын:
«
697
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
1 989 869
007
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
1 410 600
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
1 410 600
008
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру
579 269
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын жаңа жерге көшіру
579 269
»;
көрсетілген қаулыға 38-қосымшада:
реттік нөмірлері 30, 31-жолдарда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі»;
6-бағанда:

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2012 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 1339
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 321 «Об Агентстве Республики Казахстан по атомной энергии» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2012 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе «2012 год»:
в разделе I. «Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 9 «Топливно-энергетический комплекс и недропользование»:
в строке «233 Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан» цифры «1 989 869» заменить цифрой «0»;
в программе «047 Создание Центра ядерной медицины и биофизики» цифры «1 410 600» заменить цифрой «0»;
в строке «Создание Центра ядерной медицины и биофизики» цифры «1 410 600» заменить цифрой «0»;
в программе «049 Передислокация геофизической обсерватории «Боровое»» цифры «579 269» заменить цифрой «0»;
в строке «Передислокация геофизической обсерватории «Боровое» на новое место» цифры «579 269» заменить цифрой «0»;
после строки «Передислокация геофизической обсерватории «Боровое» на новое место» 579 269 27 000» дополнить администратором и программами 007, 008 следующего содержания:
«
697
Агентство Республики Казахстан
по атомной энергии
1 989 869
007
Создание Центра ядерной медицины
и биофизики
1 410 600
в том числе на инвестиционные
проекты:
город Алматы
Создание центра ядерной медицины
и биофизики
1 410 600
008
Передислокация геофизической
обсерватории «Боровое»
579 269
в том числе на инвестиционные
проекты:
Акмолинская область
Передислокация геофизической
обсерватории «Боровое» на новое
место
579 269
»;
в приложении 38 к указанному постановлению:
в строках, порядковые номера 30, 31:
графу 4 изложить в следующей редакции:
«Агентство Республики Казахстан по атомной энергии»;
в графе 6:

«006» деген сандар «003» деген сандармен ауыстырылсын;
«038» деген сандар «005» деген сандармен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі осы қаулыға қол қойылған сәттен бастап он күн мерзімде 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарларға тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
4. Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі осы қаулыға қол қойылған сәттен бастап он күн мерзімде 2012 – 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспарды бекітуге енгізсін.

цифры «006» заменить цифрами «003»;
цифры «038» заменить цифрами «005».
3. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан в десятидневный срок с момента подписания настоящего постановления внести соответствующие изменения и дополнения в стратегические планы на 2011 – 2015 годы.
4. Агентству Республики Казахстан по атомной энергии в десятидневный срок с момента подписания настоящего постановления внести на утверждение стратегический план на 2012 – 2016 годы.