"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қазандағы № 1372 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1680 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 15, 251-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 жылға арналған жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-1 жолмен толықтырылсын:
«
34-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қатынастарын реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖРБА
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Қ.М. Отаров
»;
ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуында:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«ЖРБА – Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            С. Ахметов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1680 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2012 года № 1372
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  30 декабря 2011 года № 1680 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 15, ст. 251) следующие дополнения:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 34-1, следующего содержания:
«
34-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования земельных отношений
АУЗР
сентябрь
октябрь
декабрь
Отаров К.М.
»;
примечание: расшифровка аббревиатур:
дополнить абзацем следующего содержания:
«АУЗР – Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов