"2012 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 495 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 1387 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 495 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 495 "Об утверждении перечня заявок на привлечение связанных грантов на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 1387
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 495 «Об утверждении перечня заявок на привлечение связанных грантов на 2012 год» следующее дополнение:

көрсетілген қаулымен бекітілген 2012 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 6-жолмен толықтырылсын:
6
«Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы» (ҮАААЖ) автомобиль жолын салудың концессиялық жобасын дайындау және сүйемелдеу
Халықаралық қаржы корпорациясы
Қазақстан Республикасы Көлік және комммуникация министрлігі
2012–2014
2000000
1300000
700000
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов

перечень заявок на привлечение связанных грантов на 2012 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 6, следующего содержания:
6
Подготовка и
сопровождение
концессионного
проекта
строительства
«Большая
Алматинская
кольцевая
автомобильная
дорога (БАКАД)»
Международная
финансовая
корпорация
Министерство
транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан
2012 –
2014
2000000
1300000
700000
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов