Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей жүктерінің және Ресей Федерациясының аумағы арқылы Қазақстан жүктерінің тасымалына қолайлы тарифтік жағдайлар жасау туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 қарашадағы № 1429 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 қарашада Ялта қаласында жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей жүктерінің және Ресей Федерациясының аумағы арқылы Қазақстан жүктерінің тасымалына қолайлы тарифтік жағдайлар жасау туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы Ресей тарапын хабардар етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании благоприятных тарифных условий на перевозки российских грузов по территории Республики Казахстан и казахстанских грузов по территории Российской Федерации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2012 года № 1429
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить российскую сторону о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании благоприятных тарифных условий на перевозки российских грузов по территории Республики Казахстан и казахстанских грузов по территории Российской Федерации, совершенного в городе Ялте 20 ноября 2009 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов