М.А. Әбенов, М.Н. Сарыбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 1430 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Мұрат Абдуламитұлы Әбенов Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Махметғали Нұрғалиұлы Сарыбеков бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           С. Ахметов

Об Абенове М.А., Сарыбекове М.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 1430
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Абенова Мурата Абдуламитовича вице-министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от этой должности  Сарыбекова Махметгали Нургалиевича в связи переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов