Өсімдіктер карантині мен оларды қорғау жөніндегі ресми ұлттық ұйымды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы № 1476 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитеті 1997 жылғы қарашада біріккен ұлттардың Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымы конференциясының 29-шы сессиясында қабылданған Өсімдіктер карантині мен оларды қорғау жөніндегі халықаралық конвенцияның IV бабының 2-тармағында көзделген міндеттерді орындауға жауапты өсімдіктер карантині мен оларды қорғау жөніндегі ресми ұлттық ұйым болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі біріккен ұлттардың Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымы шеңберінде құрылған Фитосанитариялық шаралар жөніндегі комиссияның хатшысына осы қаулының 1-тармағында көзделген өсімдіктер карантині мен оларды қорғау жөніндегі ресми ұлттық ұйымды айқындау туралы мәліметтерді жіберсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов

Об определении официальной национальной организации по карантину и защите растений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2012 года № 1476
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан официальной национальной организацией по карантину и защите растений, ответственной за выполнение обязанностей, предусмотренных пунктом 2 статьи IV Международной конвенции по карантину и защите растений, принятой на 29-ой сессии конференции организации по продовольствию и сельскому хозяйству объединенных наций в ноябре 1997 года.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить секретарю Комиссии по фитосанитарным мерам, созданной в рамках организации по продовольствию и сельскому хозяйству объединенных наций, сведения об определении официальной национальной организации по карантину и защите растений, предусмотренные пунктом 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов