"2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1511 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 13-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 29 қарашадағы
№ 1511 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
13-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне тұқым шаруашылығын қолдауға берiлетiн ағымдағы
нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу
Р/с №
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1511
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующее изменение:
приложение 13 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2012 года № 1511
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на поддержку семеноводства
п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего