2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1535 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрi Владимир Карпович Божкоға қағидаттық сипаты жоқ өзгерiстер мен толықтырулар енгiзуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы 2005 жылғы 26 қазандағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға қол қоюға өкiлеттiк берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 1535 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына
мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл
туралы келісімге хаттама
Бұдан әpі Тараптар деп аталатын Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттердің үкіметтері 2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келісімді (бұдан әрі – Келісім) практикалық іске асыру, сондай-ақ төтенше жағдайларға ден қою тиімділігін арттыру мақсатында
төмендегілер туралы осы Хаттаманы жасасты:
1-бап
Осы Хаттамамен Тараптар осы Хаттамаға 1 – 11-қосымшаларда қамтылған төтенше жағдайлар кезінде көмек көрсету жөніндегі құжаттардың үлгі нысандарын бекітеді және оларды Келісім шеңберінде ынтымақтастықты жүзеге асыру кезінде қолданады.
2-бап
Осы Хаттаманың ережелерін талқылауға немесе қолдануға қатысты келіспеушіліктер консультациялар немесе келіссөздер арқылы шешіледі.
3-бап
Осы Хаттамаға Тараптардың өзара келісуі бойынша оның ажырамас бөлігі болып табылатын және хаттамалармен ресімделетін өзгерістер мен толықтырулар енгізілуі мүмкін.
4-бап
Шанхай ынтымақтастық ұйымының хатшылығы осы Хаттаманың депозитарийі болып табылады, ол осы Хаттамаға қол қойылғаннан күннен бастап 15 күн ішінде барлық Тараптарға оның расталған көшірмелерін жібереді.

О подписании Протокола к Соглашению между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1535
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола к Соглашению между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года.
2. Уполномочить Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан Божко Владимира Карповича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол к Соглашению между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 декабря 2012 года № 1535
Проект
ПРОТОКОЛ
к Соглашению между правительствами государств-членов Шанхайской
организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи
в ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Вступил в силу 14 марта 2015 года -
Бюллетень международных договоров РК 2015 г., № 2, ст. 20
Правительства государств-членов Шанхайской организации сотрудничества, далее именуемые Сторонами, в целях практической реализации Соглашения между правительствами государств - членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года (далее – Соглашение), а также повышения эффективности реагирования на чрезвычайные ситуации
заключили настоящий Протокол о нижеследующем:
Статья 1
Настоящим Протоколом Стороны утверждают типовые формы документов по оказанию помощи при чрезвычайных ситуациях, содержащиеся в приложениях 1-11 к настоящему Протоколу, и применяют их при осуществлении сотрудничества в рамках Соглашения.
Статья 2
Разногласия относительно толкования или применения положений настоящего Протокола разрешаются путем консультаций или переговоров.
Статья 3
В настоящий Протокол по взаимному согласию Сторон могут вноситься изменения и дополнения, которые являются его неотъемлемой частью и оформляются протоколами.
Статья 4
Депозитарием настоящего Протокола является Секретариат Шанхайской организации сотрудничества, который в течение 15 дней с даты подписания настоящего Протокола направит всем Сторонам их заверенные копии.

5-бап
Осы Хаттама Келісімнің қатысушысы болып табылатын кез келген мемлекеттің қосылуы үшін ашық.
Қосылған мемлекет үшін осы Хаттама депозитарий қосылу туралы құжатты алған күннен бастап 30-шы күнi күшіне енеді, бipaқ осы Хаттамаға қол қойған мемлекеттер үшін ол күшіне енетін күннен бұрын емес. Депозитарий қосылған мемлекет үшін осы Хаттаманың күшіне енуі туралы барлық Тараптарды хабардар етеді.
6-бап
Тараптардың әрқайсысы шығудың болжанып отырған күніне дейін кемінде 3 ай қалғанда бұл туралы депозитарийге жазбаша хабарлама жібере отырып, осы Хаттамадан шыға алады. Депозитарий шығу туралы хабарлама алған күннен бастап 30 күн ішінде осы ниет туралы басқа Тараптарды хабардар етеді.
Осы Хаттаманың қолданылуын тоқтату Келісімге сәйкес жүзеге асырылатын қызметті қозғамайды.
Осы Хаттама Келісім қолданылатын мерзімге жасалады және Келісімнің 16-бабында көзделген тәртіппен күшіне енеді.
2012 жылғы « » қаласында орыс және қытай тілдерінде бip данада жасалды, әрі екі мәтіннің күші бірдей.
Қазақстан Республикасының        Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін                     Үкіметі үшін
Қытай Халық Республикасының      Тәжікстан Республикасының
Үкіметі үшін                   Үкіметі үшін
Қырғыз Республикасының           Өзбекстан Республикасының
Үкіметі үшін                      Үкіметі үшін
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
1-қосымша
№ 1 нысан
№ ___________
күні ___________
Көмек көрсету туралы сұрау салу
___________ (сұрау салушы Тарап мемлекеті көрсетіледі) Үкіметі
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмге сәйкес __________ (көмек сұралатын Тараптың мемлекеті көрсетіледі) Үкіметіне _________________ байланысты (сұрау салушы Тарап мемлекетінің аумағында болған төтенше жағдай түрі көрсетіледі) көмек көрсету туралы өтініш білдіреді.
Орын алған төтенше жағдай туралы ақпарат
Орны:
(төтенше жағдай орын алған жер көрсетіледі)
Уақыты:
(төтенше жағдай орын алған кездегі нақты жергілікті уақыт көрсетіледі)
Сипаты:
(төтенше жағдайдың түрі және оған тән ерекшеліктер көрсетіледі)
Ауқымы:
(қаза болғандар мен зардап шеккендердің, қираған ғимараттардың болжамды саны және дүлей апат немесе авария салдары туралы басқа да ақпарат көрсетіледі)
Жай-күйі:
(төтенше жағдайдың өршу үрдісі; төтенше жағдайдың қайталама факторлары күтілетін-күтілмейтіні; сұрау салушы Тарап жасаған әрекеттер; төтенше жағдайды жою жөнінде жүзеге асырылып жатқан іс-шаралар көрсетіледі, сондай-ақ басқа Тараптар көрсеткен көмек туралы ақпарат беріледі)
Көмек басымдықтары:
(сұрау салушы Тарап мұқтаж (авариялық-құтқару немесе іздестіру-құтқару жұмыстарын жүргізу, ізгілік жүгін жеткізу) көмек түрі, зардап шеккен тұрғындар арасында бөлу үшін қажетті қамтамасыз ету материалдарының тізбесі көрсетіледі)
Уәкілетті адамның лауазымы                                    Қолы
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
2-қосымша
№ 2 нысан
№ _____________
күні ____________
Көмек көрсету туралы сұрау салуға жауап
_________________ (көмек сұралған Тараптың мемлекеті көрсетіледі) Үкіметі _________________ (сұрау салушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) Үкіметінің _________ (сұрау салушы Тарап мемлекетінің аумағында болған төтенше жағдай түрі көрсетіледі) байланысты көмек көрсету туралы өтінішін қарады және:
1-нұсқа: авариялық-құтқару немесе басқа да кезек күттірмейтін жұмыстарды жүргізу үшін көмек көрсету жөніндегі топты жіберу, қамтамасыз ету материалдарын (тізбе) жіберу түрінде көмек көрсетуге (өтеусіз негізде немесе көмек көрсету бойынша шығыстарды өтеумен) әзір
(көмектің көлемі, оны ұсыну тәртібі немесе төтенше жағдайды жоюдағы көмектің сұрау салынатын өзге нысаны көрсетіледі);
2-нұсқа: сұрау салынатын көмекті көрсетуге мүмкіндік жоқ екені туралы хабарлайды.
Уәкілетті адамның лауазымы                                   Қолы
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
3-қосымша
№ 3 нысан
№ ________
күні _______
Төтенше жағдай туралы хабарлама

Статья 5
Настоящий Протокол открыт для присоединения к нему любого государства, являющегося участником Соглашения.
Для присоединившегося государства настоящий Протокол вступает в силу на 30 день с даты получения депозитарием документа о присоединении, но не ранее даты вступления настоящего Протокола в силу для государств, его подписавших. Депозитарий уведомляет все Стороны о вступлении в силу настоящего Протокола для присоединившегося государства.
Статья 6
Каждая из Сторон может выйти из настоящего Протокола, направив депозитарию письменное уведомление об этом не менее, чем за 3 месяца до предполагаемой даты выхода. Депозитарий извещает другие Стороны о данном намерении в течение 30 дней с даты получения уведомления о выходе.
Прекращение действия настоящего Протокола не затрагивает осуществляемую в соответствии с Соглашением деятельность.
Настоящий Протокол заключается на срок действия Соглашения и вступает в силу в порядке, предусмотренном Статьей 16 Соглашения.
Совершено в городе _______________ «___» __________ 2012 года в одном экземпляре на русском и китайском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Правительство                         За Правительство
Республики Казахстан                     Российской Федерации
За Правительство                         За Правительство
Китайской Народной                       Республики Таджикистан
Республики
За Правительство                         За Правительство
Кыргызской Республики                    Республики Узбекистан
Приложение 1
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 1
№ _________________
дата ______________
Запрос об оказании помощи
Правительство ____________________ (указывается государство запрашивающей Стороны) в соответствии с Соглашением между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года обращается к Правительству _______________ (указывается государство Стороны, у которой запрашивается помощь) с просьбой об оказании помощи в связи с _________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации, которая произошла на территории государства запрашивающей Стороны).
Информация о произошедшей чрезвычайной ситуации
Место:
(указывается, где произошла чрезвычайная ситуация)
Время:
(указывается точное местное время, когда произошла чрезвычайная ситуация)
Характер:
(указываются вид чрезвычайной ситуации и присущие ей характерные особенности)
Масштабы:
(указываются предполагаемое количество погибших и пострадавших, разрушенных зданий и другая информация о последствиях стихийного бедствия или аварии)
Состояние:
(указываются тенденции развития чрезвычайной ситуации; ожидаются ли вторичные факторы чрезвычайной ситуации; предпринятые действия запрашивающей Стороны; осуществляемые мероприятия по ликвидации чрезвычайной ситуации, а также представляется информация о помощи, оказанной другими Сторонами)
Приоритеты помощи:
(указывается вид помощи (проведение аварийно-спасательных или поисково-спасательных работ, доставка гуманитарного груза), в которой нуждается запрашивающая Сторона, перечень необходимых материалов обеспечения для распределения среди пострадавшего населения)
Должность уполномоченного лица                         Подпись
Приложение 2
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 2
№ _______________
дата ____________
Ответ на запрос об оказании помощи
Правительство _________________ (указывается государство Стороны, у которой запрашивалась помощь) рассмотрело обращение Правительства ____________ (указывается государство запрашивающей Стороны) с просьбой об оказании помощи в связи с ______________ (указывается вид чрезвычайной ситуации, произошедшей на территории государства запрашивающей Стороны) и сообщает о том, что
вариант 1: готово оказать помощь (на безвозмездной основе или с возмещением расходов по оказанию помощи) в виде направления группы по оказанию помощи для проведения аварийно-спасательных или других неотложных работ, направления материалов обеспечения (перечень)
(указываются объем помощи, порядок ее предоставления или иная запрашиваемая форма помощи в ликвидации чрезвычайной ситуации);
вариант 2: не имеет возможности оказать запрашиваемую помощь.
Должность уполномоченного лица                          Подпись
Приложение 3
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 3
№ _______________
дата ____________
Уведомление о чрезвычайной ситуации

2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 3-бабының 4-тармағына сәйкес ______________________ аумағына (хабардар етілетін Тараптың мемлекеті көрсетіледі) өз әсерін тигізуі мүмкін ______________________ (төтенше жағдай түрі көрсетіледі) орын алғаны туралы хабарлаймыз.
Орын алған төтенше жағдай туралы ақпарат
Орны:
(төтенше жағдай орын алған жер көрсетіледі)
Уақыты:
(төтенше жағдай орын алған кездегі нақты жергілікті уақыт көрсетіледі)
Сипаты:
(төтенше жағдайдың түрі және оған тән ерекшеліктер көрсетіледі)
Ауқымы:
(қаза болғандар мен зардап шеккендердің, қираған ғимараттардың болжамды саны және дүлей апат немесе авария салдары туралы басқа да ақпарат көрсетіледі)
Жай-күйі:
(төтенше жағдайдың өршу үрдісі; төтенше жағдайдың қайталама факторлары күтілетін-күтілмейтіні; сұрау салушы Тарап жасаған әрекеттер; төтенше жағдайды жою жөнінде жүзеге асырылып жатқан іс-шаралар көрсетіледі, сондай-ақ басқа Тараптар көрсеткен көмек туралы ақпарат беріледі)
Уәкілетті адамның лауазымы                                Қолы
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
4-қосымша
№ 4 нысан
№ _____________
күні ____________
Көмек көрсету жөніндегі топ жетекшісін тағайындау
туралы куәлік
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 7-бабының 1-тармағына сәйкес _________ (төтенше жағдайдың түрі көрсетіледі) байланысты _________ (адамның тегі, аты, әкесінің аты, паспорт деректері және лауазымы көрсетіледі) _______ (сұрау салушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) көмек көрсету үшін баратын көмек көрсету жөніндегі топтың жетекшісі болып табылатынын куәландырамыз.
Құзыретті органның уәкілетті
адамының лауазымы                                            Қолы
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
5-қосымша
№ 5 нысан
№ _____________
күні ____________
Көмек көрсету жөніндегі топ мүшелерінің тізімі
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 7-бабының 1-тармағына сәйкес _______ (сұрау салушы Тарап мемлекетінің немесе транзит Тарапының шекарасын кесіп өту болжанатын күні және уақыты көрсетіледі) ___________ (халықаралық қатынас үшін ашық өткізу пункті көрсетіледі) мына құрамдағы көмек көрсету жөніндегі топ шекараны кесіп өтуді жүзеге асыруды жоспарлайтынын хабарлаймыз.
Р.с.
Тегі, аты, әкесінің аты
Лауазымы
Паспорт деректері
Құзыретті органның уәкілетті
адамының лауазымы                                            Қолы
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
6-қосымша
№ 6 нысан
№ _____________
күні ____________
Көмек көрсету, жарақтарды, қамтамасыз ету материалдарын
әкелу немесе әкету жөніндегі топтың құрамы туралы хабарлама

В соответствии с пунктом 4 статьи 3 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года информируем о том, что произошла/произошло _________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации), которая/которое может распространить свое воздействие на территорию ______________ (указывается государство Стороны, которая уведомляется).
Информация о произошедшей чрезвычайной ситуации
Место:
(указывается, где произошла чрезвычайная ситуация)
Время:
(указывается точное местное время, когда произошла чрезвычайная ситуация)
Характер:
(указываются вид чрезвычайной ситуации и присущие ей характерные особенности)
Масштабы:
(указываются предполагаемое количество погибших и пострадавших, разрушенных зданий и другая информация о последствиях стихийного бедствия или аварии)
Состояние:
(указываются тенденции развития чрезвычайной ситуации; ожидаются ли вторичные факторы чрезвычайной ситуации; предпринятые действия запрашивающей Стороны, осуществляемые мероприятия по ликвидации чрезвычайной ситуации, а также представляется информация о помощи, оказанной другими Сторонами)
Должность уполномоченного лица                          Подпись
Приложение 4
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 4
№ _______________
дата ____________
Свидетельство о назначении руководителя
группы по оказанию помощи
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года свидетельствуем о том, что ________________ (указываются фамилия, имя, отчество, паспортные данные и должность лица) является руководителем группы по оказанию помощи, следующей для оказания помощи ____________ (указывается государство запрашивающей Стороны) в связи с ________________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации).
Должность уполномоченного лица
компетентного органа                                    Подпись
Приложение 5
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 5
№ _______________
дата ____________
Список членов группы по оказанию помощи
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года информируем о том, что _________ (указываются дата и время, когда предполагается пересечение границы государства запрашивающей Стороны или Стороны транзита) в ____________ (указывается пункт пропуска, открытый для международного сообщения) планирует осуществить пересечение границы группа по оказанию помощи в следующем составе:
п.п.
Фамилия, имя, отчество
Должность
Паспортные данные
Должность уполномоченного лица
компетентного органа                                     Подпись
Приложение 6
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 6
№ _______________
дата ____________
Уведомление о составе группы по оказанию помощи,
ввозе или вывозе оснащения, материалов обеспечения

2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 9-бабының 2-тармағына сәйкес:
1-нұсқа (әкелген кезде): _________ (сұратушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) көмек көрсету мақсатында мынадай құрамдағы көмек көрсету жөніндегі топ баратыны:
2-нұсқа (әкеткен кезде): _________ (сұратушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) көмек көрсету нәтижелері бойынша мынадай құрамдағы көмек көрсету жөніндегі топ баратыны туралы хабарлаймыз:
Р.с.
Тегі, аты, әкесінің аты
Лауазымы
Паспорт деректері
Жедел көмек көрсету үшін бірінші кезектегі тәртіппен мынадай жарақтар мен қамтамасыз ету материалдарын кедендік тазартуды қамтамасыз етуді сұраймыз:
Р.с.
Жарақтар мен қамтамасыз ету материалдарының атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
Құзыретті органның
уәкілетті адамының лауазымы                                Қолы
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
7-қосымша
№ 7 нысан
Құрамында есірткі құралдары мен психотроптық заттар
бар дәрілік заттардың болуы туралы декларация
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 9-бабына сәйкес осы Декларациямен:
1-нұсқа (әкелген кезде): _________ (төтенше жағдай түрі көрсетіледі) байланысты _________ (сұратушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) зардап шеккен тұрғындарына жедел медициналық көмек көрсету мақсатында көмек көрсету жөніндегі топта құрамында есірткі құралдары мен психотроптық заттар бар мынадай дәрілік заттар бар деп мәлімделеді:
2-нұсқа (әкеткен кезде): _________ (төтенше жағдай түрі көрсетіледі) байланысты _________ (сұратушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) зардап шеккен тұрғындарына жедел медициналық көмек көрсету нәтижелері бойынша көмек көрсету жөніндегі топта құрамында есірткі құралдары мен психотроптық заттар бар мынадай пайдаланылмаған дәрілік заттар бар деп мәлімделеді:
Р.с.
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
Күні ____________
Уәкілетті адамның лауазымы                                Қолы

В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года уведомляем о том, что
вариант 1 (при ввозе): в целях оказания помощи _________ (указывается государство запрашивающей Стороны) следует группа по оказанию помощи в следующем составе:
вариант 2 (при вывозе): по результатам оказания помощи _________ (указывается государство запрашивающей Стороны) следует группа по оказанию помощи в следующем составе:
п.п.
Фамилия, имя, отчество
Должность
Паспортные данные
Для оперативного оказания помощи, просим обеспечить таможенную очистку следующего оснащения и материалов обеспечения в первоочередном порядке:
п.п.
Наименование оснащения и
материалов обеспечения
Единица
измерения
Количество
Примечание
Должность уполномоченного лица
компетентного органа                                    Подпись
Приложение 7
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 7
Декларация о наличии лекарственных средств, содержащих
наркотические средства и психотропные вещества
В соответствии со статьей 9 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года настоящей Декларацией заявляется, что
вариант 1 (при ввозе): в целях оказания срочной медицинской помощи пострадавшему населению _________ (указывается государство запрашивающей Стороны) в связи с ________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации) группа по оказанию помощи имеет с собой следующие лекарственные средства, содержащие наркотические средства и психотропные вещества:
вариант 2 (при вывозе): по результатам оказания срочной медицинской помощи пострадавшему населению _________ (указывается государство запрашивающей Стороны) в связи с ________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации) группа по оказанию помощи имеет с собой следующие неиспользованные лекарственные средства, содержащие наркотические средства и психотропные вещества:
п.п.
Наименование
Единица
измерения
Количество
Примечание
Дата ____________
Должность уполномоченного лица                          Подпись
Приложение 8
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций

2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
8-қосымша
№ 8 нысан
Растаймын
_____________________________
(сұратушы Тараптың құзыретті
органы өкілінің қолы, тегі,
аты, әкесінің аты)
____________________________
(күні)
Мөр орны
Құрамында есірткі құралдары мен психотроптық заттары
бар дәрілік заттардың пайдаланылуы туралы акт
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 9-бабының 6-тармағына сәйкес осы актімен _________ (төтенше жағдай түрі көрсетіледі) байланысты _________ (сұратушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) зардап шеккендерге жедел медициналық көмек көрсеткен кезде құрамында есірткі құралдары мен психотроптық заттар бар мынадай дәрілік заттар жұмсалғаны белгіленді:
Р.с.
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
Күні ____________
Көмек көрсету жөніндегі топтың жетекшісі                   Қолы
Көмек көрсету жөніндегі топтың дәрігері                    Қолы
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
9-қосымша
№ 9 нысан
Жарақтардың жойылғаны немесе толық тұтынылғаны туралы акті
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 9-бабының 7-тармағына сәйкес осы актімен _________ (төтенше жағдай түрі көрсетіледі) байланысты _________ (сұрау салушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) зардап шеккендерге көмек көрсеткен кезде мынадай жарақтардың жойылғаны немесе толық тұтынылғаны белгіленді:
Р.с.
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
Күні ____________
Көмек көрсету жөніндегі топтың жетекшісі                   Қолы
Сұрау салушы Тараптың
құзыретті органының өкілі                                  Қолы
мөр орны
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
10-қосымша
№ 10 нысан
Қамтамасыз ету материалдарын қабылдау-беру актісі
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 9-бабының 7-тармағына сәйкес осы актімен _________ (төтенше жағдай түрі көрсетіледі) байланысты _________ (сұрау салушы Тараптың мемлекеті көрсетіледі) көмек көрсеткен кезде сұрау салушы Тараптың уәкілетті өкіліне мынадай қамтамасыз ету материалдары берілгені белгіленді:
Р.с.
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
Күні____________
Ұсынушы тараптың
уәкілетті өкілі                                           Қолы
Сұрау салушы Тараптың
уәкілетті өкілі                                           Қолы
мөр орны
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай
ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер
үкіметтерінің арасындағы Төтенше
жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі
өзара іс-қимыл туралы келісімге хаттамаға
11-қосымша
№ 11 нысан
Көмек көрсету жөніндегі қаржылық шығыстар туралы акті
2005 жылғы 26 қазандағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкіметтерінің арасындағы Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезіндегі өзара іс-қимыл туралы келiсiмнің 11-бабының
3-тармағына сәйкес осы актімен _________ №_________ сұрау салуды орындау нәтижесінде _________ (ұсынушы Тарап көрсетіледі) мынадай авариялық-құтқару және басқа да кезек күттірмейтін жұмыстарды орындағаны белгіленді:
Р.с.
Жұмыс түрі, жарақтарды пайдалану
Жұмыс істелген сағат саны
Шығыстар
Жалпы шығыстар ____________ құрады (еркін айырбасталатын валютадағы жиынтық сома көрсетіледі).
Күні ____________
Ұсынушы тараптың құзыретті органы үшін
Сұрау салушы Тараптың құзыретті органы үшін
Тараптың банк деректемелері
Тараптың банк деректемелері

от 26 октября 2005 года
Форма № 8
Заверяю
_________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество
представителя компетентного
органа запрашивающей Стороны)
______________
(дата)
Место печати
Акт об использовании лекарственных средств, содержащих
наркотические средства и психотропные вещества
В соответствии с пунктом 6 статьи 9 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года настоящим актом установлено, что при оказании срочной медицинской помощи пострадавшим в _________ (указывается государство запрашивающей Стороны) в связи с ________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации) были израсходованы следующие лекарственные средства, содержащие наркотические средства и психотропные вещества:
п.п.
Наименование
Единица измерения
Количество
Примечание
Дата ____________
Руководитель группы по оказанию помощи                    Подпись
Врач группы по оказанию помощи                             Подпись
Приложение 9
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 9
Акт об уничтожении или полном потреблении оснащения
В соответствии с пунктом 7 статьи 9 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года настоящим актом установлено, что при оказании помощи пострадавшим в _________ (указывается государство запрашивающей Стороны) в связи с ________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации) было уничтожено или полностью потреблено следующее оснащение:
п.п.
Наименование
Единица измерения
Количество
Примечание
Дата ____________
Руководитель группы по оказанию помощи                    Подпись
Представитель компетентного органа
запрашивающей Стороны                                       Подпись
место печати
Приложение 10
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 10
Акт приема-передачи материалов обеспечения
В соответствии с пунктом 7 статьи 9 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года настоящим актом установлено, что при оказании помощи _________ (указывается государство запрашивающей Стороны) в связи с ________________ (указывается вид чрезвычайной ситуации) были переданы уполномоченному представителю запрашивающей Стороны следующие материалы обеспечения:
п.п.
Наименование
Единица измерения
Количество
Примечание
Дата ____________
Уполномоченный представитель
предоставляющей Стороны                                    Подпись
Уполномоченный представитель
запрашивающей Стороны                                       Подпись
место печати
Приложение 11
к Протоколу к Соглашению
между правительствами государств-членов
Шанхайской организации сотрудничества о
взаимодействии при оказании помощи в
ликвидации чрезвычайных ситуаций
от 26 октября 2005 года
Форма № 11
Акт о финансовых расходах по предоставлению помощи
В соответствии с пунктом 3 статьи 11 Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций от 26 октября 2005 года настоящим актом установлено, что в результате исполнения запроса от ________ № ________ ___________(указывается предоставляющая Сторона) были выполнены следующие аварийно-спасательные и другие неотложные работы:
п.п.
Вид работы, эксплуатация
оснащения
Количество затраченных
часов
Расходы
Общие расходы составили ____________ (указывается итоговая сумма в свободно конвертируемой валюте).
Дата ____________
За компетентный орган               За компетентный орган
предоставляющей Стороны             запрашивающей Стороны
Банковские реквизиты                Банковские реквизиты
Стороны                               Стороны