"Акцизделетіндерді қоспағанда, "Қазақстан - Қытай" газ құбыры Екінші учаскесінің жобасын іске асыру мақсатында "Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салудың өндірістік процесіне тікелей байланысты және Қазақстан Республикасының аумағында құрылған ұйым "Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салуда пайдалану үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелетін, кедендік баждарды, кедендік алымдарды және қосылған құн салығын төлеуден босатылатын тауарлардың, материалдар мен жабдықтардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1533 қаулысына өзгерістер енгізу туралы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2011 года № 1533 "Об утверждении перечня товаров, за исключением подакцизных, материалов и оборудования, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин, таможенных сборов и налога на добавленную стоимость, прямо связанных с производственным процессом строительства Второго участка газопровода "Казахстан - Китай" и ввозимых на территорию Республики Казахстан для использования в строительстве Второго участка газопровода "Казахстан - Китай" организацией, созданной на территории Республики Казахстан для целей реализации проекта Второго участка газопровода "Казахстан - Китай"

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1543 Қаулысы
«Кеден одағының сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасы мен Кеден одағының Бірыңғай кеден тарифін бекіту туралы» Еуразиялық экономикалық комиссиясы Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешімін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Акцизделетіндерді қоспағанда, «Қазақстан - Қытай» газ құбыры Екінші учаскесінің жобасын іске асыру мақсатында «Қазақстан - Қытай» газ құбырының Екінші учаскесін салудың өндірістік процесіне тікелей байланысты және Қазақстан Республикасының аумағында құрылған ұйым «Қазақстан -Қытай» газ құбырының Екінші учаскесін салуда пайдалану үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелетін, кедендік баждарды, кедендік алымдарды және қосылған құн салығын төлеуден босатылатын тауарлардың, материалдар мен жабдықтардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1533 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген акцизделетіндерді қоспағанда, «Қазақстан - Қытай» газ құбыры Екінші учаскесінің жобасын іске асыру мақсатында «Қазақстан - Қытай» газ құбырының Екінші учаскесін салудың өндірістік процесіне тікелей байланысты және Қазақстан Республикасының аумағында құрылған ұйым «Қазақстан - Қытай» газ құбырының Екінші учаскесін салуда пайдалану үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелетін, кедендік баждарды, кедендік алымдарды және қосылған құн салығын төлеуден босатылатын тауарлардың, материалдар мен жабдықтардың тізбесінде:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
4
HSAW 1067x11.9 mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған шиыршық жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1067х11,9 mm, Рр7,4 МПа
7305 19 000 0,
7306 19 900 0
»;
реттік немірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
8
HSAW 1067x15.9 mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған шиыршық жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1067х15,9, Рр9,8 МПа
7305 19 000 0,
7306 19 900 0
»;
реттік нөмірлері 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
57
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 30 гр., Ду1067х19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10 МПа
7307 93 910 0
58
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш ЗОгр., Ду1067х14, 3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
59
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду 1067x19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
60
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бүрғыш 45гр., Ду1067х19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
61
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду 1067x25.4 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
62
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45гр., Ду 1067x25.4 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
63
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду 1067x19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
64
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
65
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
66
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 910 0
67

Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1543
В целях реализации решения Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 года № 54 «Об утверждении единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Таможенного союза и Единого таможенного тарифа Таможенного союза» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2011 года № 1533 «Об утверждении перечня товаров, за исключением подакцизных, материалов и оборудования, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин, таможенных сборов и налога на добавленную стоимость, прямо связанных с производственным процессом строительства Второго участка газопровода «Казахстан - Китай» и ввозимых на территорию Республики Казахстан для использования в строительстве Второго участка газопровода «Казахстан - Китай» организацией, созданной на территории Республики Казахстан для целей реализации проекта Второго участка газопровода «Казахстан - Китай» следующие изменения:
в перечне товаров, за исключением подакцизных, материалов и оборудования, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин, таможенных сборов и налога на добавленную стоимость, прямо связанных с производственным процессом строительства Второго участка газопровода «Казахстан - Китай» и ввозимых на территорию Республики Казахстан для использования в строительстве Второго участка газопровода «Казахстан - Китай» организацией, созданной на территории Республики Казахстан для целей реализации проекта Второго участка газопровода «Казахстан - Китай» утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
«
4
HSAW 1067x11.9 mm, 3РЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
спиральношовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067x11,9 мм, Рр7,4МПа
7305 19 000 0,
7306 19 900 0
»;
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
«
8
HSAW 1067x15.9 mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
спиральношовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067х15,9, Рр 9,8 МПа
7305 19 000 0,
7306 19 900 0
»;
строки, порядковые номера 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, изложить в следующей редакции:
«
57
Отвод стальной для сварки встык 30 гр., Ду 1067х19.1 мм концы под
приварку Х70, Рр=10МПа
7307 93 910 0
58
Отвод стальной для сварки встык 30 гр., Ду 1067x14,3 мм концы под
приварку Х70, Рр=8МПа
7307 93 910 0
59
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 1067х19.1 мм концы под
приварку Х70, Рр=8МПа
7307 93 910 0
60
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 1067х19.1 мм концы под
приварку Х70, Рр=8МПа
7307 93 910 0
61
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 1067x25.4 мм концы под
приварку Х70, Рр=10,0МПа
7307 93 910 0
62
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 1067x25.4 мм концы под
приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
63
Отвод стальной для сварки встык 90гр., Ду 1067x19.1мм концы под
приварку Х70, Рр=10,0МПа
7307 93 910 0
64
Отвод стальной для сварки встык 90гр., Ду1067х14.3 мм концы под
приварку Х70, Рр=8МПа
7307 93 910 0
65
Отвод стальной для сварки встык 45гр., Ду 1067x14.3 мм концы под
приварку Х70, Рр=8МПа
7307 93 910 0
66
Отвод стальной для сварки встык 90гр., Ду 1067x14.3 мм концы под
приварку Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 910 0
67

Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу үшы Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 910 0
68
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду813х14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
69
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45гр., Ду813х14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 990 0
70
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду508х8.7 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
71
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45гр., Ду508х8.7 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
72
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду508х11.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
73
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду508х 11.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
74
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бүрғыш 90гр., Ду406х7.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
75
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду406х7.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
76
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду406х9.5 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10.0 МПа
7307 93 110 0
77
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бүрғыш 90гр., Ду324х5.6 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
78
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45гр., Ду324х5.6 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8МПа
7307 93 110 0
79
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду324х5.6 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=5,4МПа
7307 93 110 0
80
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90гр., Ду324х9.5 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10 МПа
7307 93 110 0
81
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45гр., Ду324х9.5 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10 МПа
7307 93 110 0
»;
реттік нөмірлері 90, 91, 92, 93, 94-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
90
PSU300-DС-10 үшін 18-60 Vdc N42 қоректендіру блогы
8504 40 820 9
91
N215, N415 шасси үшін 18-60Vdc (120W) қоректендіру блогы
8504 40 820 9
92
N50 N70 шасси үшін 18-60Vdc (1000W) қоректендіру блогы
8504 40 820 9
93
OTN/OTN-X3M шасси үшін 230 Vас қоректендіру кәбілі
8544 49 950 0
94
N50/N70 шасси үшін 230 Vас қоректендіру кәбілі
8544 49 950 0
»;
реттік нөмірлері 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
98
N215 шассиге арналған BORA2500-X3M-ULM150-4 желілік картасы
8542 31 909 9
99
N415 шассиге арналған BORA2500-X3M-ULM150-4 желілік картасы
8542 31 909 9
100
N42 шассиге арналған BORA2500-X3M-ULM150-8 желілік картасы
8542 31 909 9
101
МРЕG-Audi картасы (4 бейне порт + 4 стерео аудио порт)
8542 31 909 9
102
RS485 интерфейсіне деректерді беру үшін жауап беретін карта
8542 31 909 9

Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 1067x14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=5,4МПа
7307 93 910 0
68
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 813х14.3 мм концы под
приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
69
Отвод стальной для сварки встык 45гр., Ду 813х14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 990 0
70
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 508х8.7 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
71
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 508х8.7 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
72
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 508х11.1 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
73
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 508х11.1 мм концы под
приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
74
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 406х7.1 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
75
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 406х7.1 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
76
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 406х9.5 мм концы под приварку Х70, Рр=10.0 МПа
7307 93 110 0
77
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 324х5.6 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
78
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 324х5.6 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
79
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 324х5.6 мм концы под приварку Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 110 0
80
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 324х9.5 мм концы под приварку Х70, Рр=10.МПа
7307 93 110 0
81
Отвод стальной для сварки встык 45 гр. Ду 324х9.5 мм концы под приварку Х70, Рр=10.МПа
7307 93 110 0
»;
строки, порядковые номера 90, 91, 92, 93, 94, изложить в следующей редакции:
«
90
Блок питания 18-60 Vdc для N42, PSU300-DC-10
8504 40 820 9
91
Блок питания 18-60 Vdc (120W) для шасси N215, N415
8504 40 820 9
92
Блок питания 18-60 Vdc (1000W) для шасси N50, N70
8504 40 820 9
93
Кабель питания 230 Vac для OTN/OTN-X3M шасси
8544 49 950 0
94
Кабель питания 230 Vac для шасси N50/N70
8544 49 950 0
»;
строки, порядковые номера 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, изложить в следующей редакции:
«
98
Сетевая карта BORA2500-X3M-ULM150-4 для шасси N215
8542 31 909 9
99
Сетевая карта BORA2500-X3M-ULM150-4 для шасси N415
8542 31 909 9
100
Сетевая карта BORA2500-X3M-ULM150-8 для шасси N42
8542 31 909 9
101
Карта MPEG-Audio (4 порта видео + 4 порта стерео аудио)
8542 31 909 9
102
Карта, отвечающая за передачу данных в интерфейс RS485
8542 31 909 9

103
ЕТ-100АЕ Интернетін 5 Ethernet жеке буынға бөлуге арналған карта
8542 31 909 9
104
Бағдарламалық қамтамасыз етуі бар компакт диск (қағаз жүзіндегі лицензия қоса ұсынылады).
8523 49 450 0
105
MVidIP цифрлық бейне үшін бейне картасы
8542 31 909 9
»;
реттік нөмірі 117-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
117
RSХММ платасы (RS-232, RS-422 интерфейстерін жіберу)
8542 31 909 9
»;
реттік нөмірі 119-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
119
N215 шасси үшін ВОRА-OTN150-4 желілік картасы (SFP модульдерсіз)
8542 31 909 9
»;
реттік нөмірлері 126, 127-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
126
4 арналы гибрид-фериттік комбайнер радиосигналды күшейтуге арналған, байланыстың көп арналы жүйелерінің құрамында 4 таратқыштың қуатын біріктіру құрылғысы ретінде пайдаланылады
8518 40 800 0
127
АШК және преселекторы бар 4 арнаға арналған қабылдағыш таратушы панель, 30 дБ-ға дейін күшейту. Сонымен қатар байланыстың көп арналы жүйелерінің құрамында 4 таратқыштың қуатын біріктіру құрылғысы ретінде пайдалануға арналған
8543 70 900 0
»;
реттік нөмірлері 129, 130,131-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
129
Жолақтық қабылдау сүзгісі. Диапазондық жолақтық сүзгілер қатар жұмыс істеп тұрған бірнеше таратқыштардың радиоэлектрондық үйлесімділігін қамтамасыз етуге арналған
8543 70 900 0
130
Қоректендіру блогы, резервтік қоректендіруді ұстап тұру арқылы резервке алу және АКБ зарядтау өзінде қоректендірудің желілік көзі жоқ аппаратураны қоректендіруге арналған. Олар әрқашан көрсетілген параметрлерді ескере отырып, жүктемені қоректендіруді қамтамасыз етуі тиіс
8504 40 820 9
131
Радиожелілік фидерлік кәбіл-қолданудың негізгі саласы байланыстың ұялы және спутниктік телекоммуникациялық жүйелері болып табылады

103
Карта для передачи интернета ЕТ-100АЕ, на 5 раздельных сегментов
Ethernet
8542 31 909 9
104
Компакт диск с программным обеспечением (лицензия на бумажном
носителе прилагается)
8523 49 450 0
105
Карта MVidIP цифрового видео
8542 31 909 9
»;
строку, порядковый номер 117, изложить в следующей редакции:
«
117
Плата RSXMM (передача интерфейсов RS-232, RS-422)
8542 31 909 9
»;
строку, порядковый номер 119, изложить в следующей редакции:
«
119
Сетевая карта BORA-OTN150-4 для шасси N215 (без SFP модулей)
8542 31 909 9
»;
строки, порядковые номера 126, 127, изложить в следующей редакции:
«
126
4 канальный гибрид-ферритовый комбайнер предназначен для усиления
радиосигнала, используется в составе многоканальных систем связи
в качестве устройства сложения мощностей 4 передатчиков
8518 40 800 0
127
Приемная распредпанель на 4 канала с МШУ и преселектором,
усиление до 30дБ. Так же предназначается для использования в
составе многоканальных систем связи в качестве устройства
сложения мощностей 4 передатчиков
8543 70 900 0
»;
строки, порядковые номера 129, 130, 131, изложить в следующей редакции:
«
129
Полосовой приемный фильтр. Диапазонные полосовые фильтры предназначены для обеспечения радиоэлектронной совместимости нескольких одновременно работающих передатчиков
8543 70 900 0
130
Блок питания, резервирование с поддержкой резервного питания и зарядка АКБ предназначены для питания аппаратуры, которая не имеет своего встроенного сетевого источника питания. Они должны всегда обеспечивать питание нагрузки с указанными параметрами
8504 40 820 9
131
Радиочастотный фидерный кабель - основной областью применения являются сотовые и спутниковые телекоммуникационные системы связи

8544 49 930 9
»;
реттік нөмірі 133-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
133
Дуплексер (оқшаулау 80 дБ, 1,5дБ-ден аспайтын шығындар) - электр сүзгісі бір мезетте бір антеннаға қабылдауға және одан таратуға, қажет емес сигналдарды кесіп тастап, екі сигналды бір антеннаға жеткізуге мүмкіндік береді
8543 70 900 0
»;
реттік нөмірі 149-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
149
Ауыспалы токты тұрақтыға түрлендіру және осы токты реттеуге, газ құбырында қорғау әлеуетін ұстап тұруға арналған, сол арқылы коррозиядан қорғауды қамтамасыз ете отырып, катодтық қорғау станциясы (түрлендіргіш-түзеткіш)

8544 49 930 9
»;
строку, порядковый номер 133, изложить в следующей редакции:
«
133
Дуплексер (изоляция 80 дБ, потери не более 1,5 дБ) - электрический
фильтр позволяет принимать и передавать на одну и ту же антенну в
одно и то же время, вырезать нежелательные сигналы и подводить два
сигнала к одной антенне
8543 70 900 0
»;
строку, порядковый номер 149, изложить в следующей редакции:
«
149
Станция катодной защиты (преобразователь-выпрямитель)
предназначена для преобразования переменного тока в постоянный и
регулирования этого тока, поддержания защитного потенциала на
газопроводе, тем самым обеспечивая защиту от коррозии.

8543 70 900 0
»;
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              С. Ахметов

8543 70 900 0
».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов