"Технологиялық саясат жөніндегі кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1386 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 1551 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 541 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.07.2015 № 541 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Технологиялық саясат жөніндегі кеңесті құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1386 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
Технологиялық саясат жөніндегі кеңестің құрамына:
Досаев                  - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Ерболат Асқарбекұлы       және сауда министрі енгізілсін;
«Агроөнеркәсiп кешенi» деген бөлімде:
Айтжанов                - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Дулат Нулиұлы             акционерлiк қоғамының басқарма төрағасы
(келiсiм бойынша) енгізілсін;
«Химия және фармацевтика» деген бөлімде:
Момынәлиев              - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Қуат Темірғалиұлы         министрлігі Ғылым комитетінің «Ұлттық
биотехнология орталығы» республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнының бас директоры
енгізілсін;
мына:
«Ахметов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Серiк Нығметұлы          бiрiншi орынбасары, төрағаның орынбасары
Исекешев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы          жаңа технологиялар министрі
Құлсейiтов             - «Ұлттық инновациялық қор» акционерлiк
Айдын Жеңiсұлы           қоғамының басқарма төрағасы (келiсiм
бойынша)
Сәрiнжiпов             - «Назарбаев Университетi» акционерлiк
Аслан Бәкенұлы           қоғамының президентi (келiсiм бойынша)»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Ахметов               - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi,
Серiк Нығметұлы          төраға
Исекешев               - Қазақстан Республикасы Премьер Министрінің
Әсет Өрентайұлы          орынбасары – Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі,
төрағаның орынбасары
Құлсейiтов             - «Технологиялық даму жөніндегі ұлттық
Айдын Жеңiсұлы           агенттік» акционерлiк қоғамының басқарма
төрағасы (келiсiм бойынша)
Сәрiнжiпов             - «Назарбаев Университетi» дербес білім беру
Аслан Бәкенұлы           ұйымының атқарушы кеңесінің төрағасы
(келiсiм бойынша)»;
көрсетілген құрамнан Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов, Бақытжан Әбдiрұлы Сағынтаев, Ерлан Мiрхайдарұлы Раманқұлов, Берiк Тұрсынбекұлы  Бейсенғалиев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1386 "О создании Совета по технологической политике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2012 года № 1551. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 541
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.07.2015 № 541.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1386 «О создании Совета по технологической политике» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести:
в состав Совета по технологической политике:
Досаева
Ерболата Аскарбековича
-
Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан;
в раздел «Агропромышленный комплекс»:
Айтжанова
Дулата Нулиевича
-
председателя правления акционерного
общества «Национальный управляющий
холдинг «КазАгро» (по согласованию);
в раздел «Химия и фармацевтика»:
Момыналиева
Кувата Темиргалиевича
-
генерального директора Республиканского
государственного предприятия «Национальный
центр биотехнологии» Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан;
строки:
«Ахметов
Серик Ныгметович
-
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Исекешев
Асет Орентаевич
-
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Кульсеитов
Айдын Женисович
-
председатель правления акционерного
общества «Национальный инновационный фонд»
(по согласованию)
Саринжипов
Аслан Бакенович
-
президент акционерного общества «Назарбаев
университет» (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Ахметов
Серик Ныгметулы
-
Премьер-Министр Республики Казахстан,
председатель
Исекешев
Асет Орентаевич
-
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан – Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
заместитель председателя
Кульсеитов
Айдын Женисович
-
председатель правления акционерного
общества «Национальное агентство по
технологическому развитию» (по
согласованию)
Саринжипов
Аслан Бакенович
-
председатель исполнительного совета
автономной организации образования
«Назарбаев университет» (по
согласованию)»;
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажымкановича, Сагинтаева Бакытжана Абдировича, Раманкулова Ерлана Мирхайдаровича, Бейсенгалиева Берика Турсынбековича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов