"Қаражатты ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 233 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1621 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қаражатты ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 233 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
2
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
981 116
»,
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
11
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
1 255 625
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года № 233 "О распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1621
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года № 233 «О распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
«
2
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
981 116
»,
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
«
11
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
1 255 625
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов