Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң «Мемлекеттiк ресурстарға 2012 жылғы егiннiң астығын сатып алу туралы» 2012 жылғы 10 сәуiрдегi № 438 және «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» 2012 жылғы 16 тамыздағы № 1055 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1622 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) «Мемлекеттiк ресурстарға 2012 жылғы егiннiң астығын сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 438 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 561-құжат):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мемлекеттiк ресурстарға 2012 жылғы егiннiң астығын сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы көктемгi-жазғы қаржыландыру арқылы 6750000000 (алты миллиард жеті жүз елу миллион) теңге мөлшерiнде белгіленсін.»;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 16 тамыздағы № 1055 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне 2012 жылғы егiннiң астығын қабылдау үшін Ақмола, Қостанай және Солтүстiк Қазақстан облыстарының астық қабылдау кәсiпорындарынан көрсетілген облыстардағы элеваторлық қуаттарды босату мақсатында, неғұрлым бос астық қабылдау кәсiпорындарына «Азық-түлiк келiсiм шарт корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлiк қоғамы Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражаты, бюджет, меншiктi және тартылған кредит қаражаты есебiнен сатып алған мөлшері 457012,176 (төрт жүз елу жеті мың он екі тонна бір жүз жетпіс алты килограмм) азық-түлiктiк астығының орнын ауыстыру (оның ішінде 2012 жылғы қаңтардан басталған) бойынша шығындарды төлеуге 2012 жылға республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервiнен 1745426100 (бір миллиард жеті жүз қырық бес миллион төрт жүз жиырма алты мың бір жүз) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлiнсiн.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2012 года № 438 "О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2012 года" и от 16 августа 2012 года № 1055 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1622
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2012 года № 438 «О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2012 года» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 561):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление закупа зерна в государственные ресурсы из урожая 2012 года посредством весенне-летнего финансирования в размере 6750000000 (шесть миллиардов семьсот пятьдесят миллионов) тенге.»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2012 года № 1055 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан»:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2012 год на неотложные затраты, денежные средства в сумме 1745426100 (один миллиард семьсот сорок пять миллионов четыреста двадцать шесть тысяч сто) тенге на возмещение затрат по перемещению продовольственного зерна в объеме 457012,176 (четыреста пятьдесят семь тысяч двенадцать тонн сто семьдесят шесть килограмм) (в том числе начатому с января 2012 года), закупленного акционерным обществом «Национальная компания «Продовольственная контрактная корпорация» за счет средств Национального фонда Республики Казахстан, бюджетных, собственных и привлеченных кредитных средств, из хлебоприемных предприятий Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областей на более свободные хлебоприемные предприятия в целях высвобождения элеваторных мощностей указанных областей для приема зерна урожая 2012 года.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов