Мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік ортасына өздерінің ведомстволық желілерін қосуға міндетті жергілікті өзін-өзі басқару органдарының, мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1660 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 14 шілдедегі № 403 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 14.07.2016 № 403 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 32-бабының 5-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік ортасына өздерінің ведомстволық желілерін қосуға міндетті жергілікті өзін-өзі басқару органдарының, мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі «Kazsatnet» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамымен бірлесіп, жергілікті өзін-өзі басқару органдарын, мемлекеттік органдарды және олардың аумақтық бөлімшелерін мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік ортасына қосуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1660 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік ортасына өздерінің ведомстволық желілерін қосуға міндетті жергілікті өзін-өзі басқару органдарының, мемлекеттік органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 26.08.2013 № 855; 16.10.2014 N 1098 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Астана
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
2. Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты
3. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі
4. Қазақстан Республикасы Конституциялық кеңесі
5. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
6. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
7. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
8. Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы
9. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі (абоненттік пункт)
10. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.10.2014 N 1098 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении перечня органов местного самоуправления, государственных органов и их территориальных подразделений, которые обязаны подключить свои ведомственные сети к единой транспортной среде государственных органов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1660. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 403
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2016 № 403 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 32 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень органов местного самоуправления, государственных органов и их территориальных подразделений, которые обязаны подключить свои ведомственные сети к единой транспортной среде государственных органов.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с акционерным обществом «Национальная компания «Kazsatnet» обеспечить подключение органов местного самоуправления, государственных органов и их территориальных подразделений к единой транспортной среде государственных органов.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2012 года № 1660
Перечень
органов местного самоуправления, государственных органов
и их территориальных подразделений, которые обязаны
подключить свои ведомственные сети к единой
транспортной среде государственных органов
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 26.08.2013 № 855; от 16.10.2014 № 1098 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Астана
1. Администрация Президента Республики Казахстан
2. Сенат Парламента Республики Казахстан
3. Мажилис Парламента Республики Казахстан
4. Конституционный совет Республики Казахстан
5. Верховный Суд Республики Казахстан
6. Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
7. Управление делами Президента Республики Казахстан
8. Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
9. Служба государственной охраны Республики Казахстан (абонентский пункт)
10. Исключен постановлением Правительства РК от 16.10.2014  № 1098 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

11. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
12. Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
13. Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
14. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
15. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
16. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
17. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
18. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
19. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
20. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
21. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
22. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
24. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
25. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
26. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
27. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
28. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
29. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
30. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі
31. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
32. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
33. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
34. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
35. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
36. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)
37. Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
38. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
39. Қазақстан Республикасының Президентінің Іс басқармасының Медициналық орталығы
40. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық Статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
41. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитеті
42. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті
43. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
44. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті
45. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитеті
46. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Өртке қарсы қызмет комитеті

11. Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
12. Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
13. Генеральная прокуратура Республики Казахстан
14. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
15. Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
16. Министерство нефти и газа Республики Казахстан
17. Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
18. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
19. Министерство юстиции Республики Казахстан
20. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
21. Министерство образования и науки Республики Казахстан
22. Министерство культуры и информации Республики Казахстан
23. Министерство финансов Республики Казахстан
24. Министерство иностранных дел Республики Казахстан
25. Министерство обороны Республики Казахстан
26. Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
27. Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
28. Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
29. Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
30. Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
31. Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
32. Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
33. Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
34. Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
35. Национальное космическое агентство Республики Казахстан
36. Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
37. Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
38. Агентство Республики Казахстан по статистике
39. Медицинский центр Управления Делами Президента Республики Казахстан
40.Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
41. Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
42. Комитет рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
43. Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
44. Комитет лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
45. Комитет ветеринарного надзора и контроля Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
46. Комитет противопожарной службы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

47. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті
48. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Ішкі бақылау және аудит департаменті
49. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитеті
50. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Бақылау және әлеуметтік қорғау комитеті
51. Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті
52. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті
53. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитеті
54. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті
55. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті
56. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитеті
57. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті
58. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Тергеу комитеті
59. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полициясы комитеті
60. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы комитеті
61. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Криминалдық полиция комитеті
62. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Есірткі бизнесіне қарсы күрес және айналымын бақылау комитеті
63. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.08.2013 № 855 қаулысымен.
64. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлер комитеті
65. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
66. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті
67. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті
68. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат және мұрағат комитеті
69. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ономастика (тілдер) комитеті
70. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитеті
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржылық бақылау комитеті
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті

47. Комитет по государственным материальным резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
48. Департамент внутреннего контроля и аудита Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
49. Комитет по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
50. Комитет по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
51. Комитет государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
52. Комитет контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан
53. Комитет оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан
54. Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
55. Комитет по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
56. Комитет по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан
57. Комитет уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
58. Следственный комитет Министерства внутренних дел Республики Казахстан
59. Комитет административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
60. Комитет миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
61. Комитет криминальной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
62. Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
63. Исключен постановлением Правительства РК от 26.08.2013 № 855
64. Комитет внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
65. Комитет науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
66. Комитет по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
67. Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
68. Комитет информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан
69. Комитет ономастики (по языкам) Министерства культуры и информации Республики Казахстан
70. Комитет культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан
71. Комитет финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
72. Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
73. Комитет по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан

74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржылық мониторинг комитеті
78. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық ақпарат комитеті
79. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Сыртқы саясатты талдау және болжау комитеті
80. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
81. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитеті
82. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Инвестиция комитеті
83. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті
84. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті
85. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Туризм индустриясы комитеті
86. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
87. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитетi
88. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті
89. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік және қатынас жолдары комитетi
90. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлiктiк бақылау комитетi
91. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің Өңірлік даму комитеті
92. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту комитеті
93. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
94. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің Сауда комитеті
95. Қазақстан Республикасы «Сырбар» сыртқы барлау қызметі (абоненттік пункт)
96. Астана қаласы әкімінің аппараты
97. Астана қаласының қалалық соты
98. Алматы аудандық соты
99. Алматы ауданының № 2 соты
100. Кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты
101. Сарыарқа аудандық соты
102. Сарыарқа ауданының № 2 соты
103. Есіл аудандық соты
104. Есіл ауданының № 2 соты
105. Қылмыстық істер бойынша мамандандырылған ауданаралық сот

74. Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан
75. Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
76. Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
77. Комитет по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
78. Комитет международной информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан
79. Комитет внешнеполитического анализа и прогнозирования Министерства иностранных дел Республики Казахстан
80. Комитет геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
81. Комитет государственного энергетического надзора и контроля Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
82. Комитет по инвестициям Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
83. Комитет промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
84. Комитет по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
85. Комитет индустрии туризма Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
86. Комитет экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
87. Комитет автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
88. Комитет гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
89. Комитет транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
90. Комитет транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
91. Комитет регионального развития Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
92. Комитет развития предпринимательства Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
93. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Астане и Акмолинской области
94. Комитет торговли Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
95. Служба внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар» (абонентский пункт)
96. Аппарат акима города Астаны
97. Городской суд города Астаны
98. Алматинский районный суд
99. Суд № 2 Алматинского района
100. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
101. Сарыаркинский районный суд
102. Суд № 2 Сарыаркинского района
103. Есильский районный суд
104. Суд № 2 Есильского района
105. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам

106. Мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты
107. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты
108. Ақмола гарнизонының әскери соты
109. Бас әскери прокуратурасы
110. Ақмола гарнизонының әскери прокуратурасы
111. Бас көлік прокуратурасы
112. Астана қаласының авиациялық көлік прокуратурасы
113. Ақмола көлік прокуратурасы
114. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық Статистика және арнайы есепке алу комитетінің әскери басқармасы
115. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық Статистика және арнайы есепке алу комитетінің аймақтық көлік басқармасы
116. Астана қаласы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу басқармасы
117. Астана қаласының прокуратурасы
118. «Алматы» ауданының прокуратурасы
119. «Есіл» ауданының прокуратурасы
120. «Сарыарқа» ауданының прокуратурасы
121. Астана қаласы бойынша түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау мамандандырылған прокуратурасы
122. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі Объектілерді қорғау қызметінің (Республикалық ұлан) «Айбын» Президенттік полкі» 0112 әскери бөлімі.
123. Қазақстан Республикасы мемлекеттік күзет қызметінің Объектілерді қорғау қызметінің (Республикалық ұлан) 0116 әскери бөлімі.
124. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Астана қаласы Табиғи ресурстары департаменті
125. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
126. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
127. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурсы комитетінің Есіл бассейндік су инспекциясы
128. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Астана қаласының Есіл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
129. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Есіл бассейндік инспекциясы
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаменті
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Астана қаласы бойынша Салық департаменті

106. Специализированный межрайонный административный суд
107. Специализированный межрайонный экономический суд
108. Военный суд Акмолинского гарнизона
109. Главная военная прокуратура
110. Военная прокуратура Акмолинского гарнизона
111. Главная транспортная прокуратура
112. Авиационная транспортная прокуратура города Астаны
113. Акмолинская транспортная прокуратура
114. Военное управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
115. Региональное транспортное управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
116. Управление по правовой статистике и специальным учетам по городу Астане
117. Прокуратура города Астаны
118. Прокуратура района «Алматы»
119. Прокуратура района «Есиль»
120. Прокуратура района «Сарыарка»
121. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях по городу Астане
122. Воинская часть 0112 «Президентский полк «Айбын» Службы обороны объектов (Республиканская гвардия) Службы государственной охраны Республики Казахстан.
123. Воинская часть 0116 Службы обороны объектов (Республиканская гвардия) Службы государственной охраны Республики Казахстан»
124. Департамент природных ресурсов города Астаны Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
125. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Астане
126. Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Астане
127. Ишимская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
128. Ишимская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства города Астаны Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
129. Ишимская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
130. Инспекция финансового контроля по городу Астане Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
131. Департамент казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
132. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Астане
133. Налоговый департамент по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Алматы ауданы бойынша салық басқармасы
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша салық басқармасы
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Сарыарқа ауданы бойынша салық басқармасы
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Астана қаласы бойынша Салық департаментінің «Астана - жаңа қала» салық басқармасы
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Астана қаласы Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша Кедендік бақылау департаменті
140. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті
141. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша аумақтық департаменті
142. Астана қаласы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау жөніндегі аумақтық департамент
143. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті
144. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті
145. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің көліктегі департаменті
146. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті
147. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті
148. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Алматы ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
149. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Есіл ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
150. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Сарыарқа ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
151. Астана қаласының Сот актілерін орындау департаменті
152. Астана қаласының Әдiлет департаментi
153. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әдiлет департаментi Алматы ауданының әділет басқармасы

134. Налоговое управление по Алматинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
135. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
136. Налоговое управление по Сарыаркинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
137. Налоговое управление «Астана-жаңа қала» Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
138. Департамент государственного имущества и приватизации города Астаны Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
139. Департамент таможенного контроля по городу Астане Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
140. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по городу Астане
141. Территориальный департамент по городу Астане Комитета государственного энергетического надзора и контроля
142. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по городу Астане
143. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане
144. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане
145. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан на транспорте
146. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане
147. Департамент по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
148. Управление по чрезвычайным ситуациям района Алматы Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
149. Управление по чрезвычайным ситуациям района «Есиль» Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
150. Управление по чрезвычайным ситуациям района Сарыарка Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
151. Департамент по исполнению судебных актов города Астаны
152. Департамент юстиции города Астаны
153. Управление юстиции района Алматы Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан

154. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әдiлет департаментi Сарыарқа ауданының әділет басқармасы
155. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әдiлет департаментi Есіл ауданының әділет басқармасы
156. Астана қаласының Ішкі істер департаменті
157. Астана қаласы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
158. Астана қаласының Ішкі істер департаменті «Алматы» ауданының Ішкі істер басқармасы
159. Астана қаласының Ішкі істер департаменті «Сарыарқа» ауданының Ішкі істер басқармасы
160. Астана қаласының Ішкі істер департаменті «Есіл» ауданының Ішкі істер басқармасы
161. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көліктік ішкі істер департаментінің Астана бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
162. Астана қаласының әскери тергеу басқармасы
163. Астана қаласы Ішкі істер департаментінің Жол полициясы басқармасы
164. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Астана қаласының Білім саласындағы бақылау департаменті
165. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Астана қаласының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
166. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша Экология департаменті
167. Астана қаласы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
168. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Астана қаласы бойынша департаменті
169. Астана қаласы бойынша мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
170. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Астана қаласы бойынша аумақтық басқармасы
171. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігінің Астана қаласы бойынша аумақтық жер инспекциясы
172. Астана қаласы бойынша монополияға қарсы инспекция
173. Астана қаласының Статистика департаменті
174. Астана қаласының сәулет және қала құрылысы басқармасы
175. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Орталық филиалы (бөлектелген желі)
176. Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты
177. Астана қаласы «Есіл» ауданы әкімінің аппараты
178. Астана қаласы «Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты
179. «Астана – жаңа қала» арнайы экономикалық аймағына әкімшілік ету басқармасы
180. Астана қаласының мұрағат және құжаттама басқармасы
181. Астана қаласының сәулет және қала құрылысы басқармасы
182. Астана қаласының ішкі саясат басқармасы

154. Управление юстиции района Сарыарка Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан
155. Управление юстиции района Есиль Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан
156. Департамент внутренних дел города Астаны
157. Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Астане
158. Управление внутренних дел района «Алматы» Департамента внутренних дел города Астаны
159. Управление внутренних дел района «Сары-Арка» Департамента внутренних дел города Астаны
160. Управление внутренних дел района «Есиль» Департамента внутренних дел города Астаны
161. Линейное управление внутренних дел на станции Астана Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
162. Военное-следственное управление города Астаны
163. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел города Астаны
164. Департамент по контролю в сфере образования города Астаны Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
165. Департамент по защите прав детей города Астаны Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
166. Департамент экологии по городу Астане Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
167. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по городу Астане
168. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Астане
169. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по городу Астане
170. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Астане
171. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по городу Астане
172. Антимонопольная инспекция по городу Астане
173. Департамент статистики города Астаны
174. Управление архитектуры и градостроительства города Астаны
175. Центральный филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
176. Аппарат акима района «Алматы» города Астаны
177. Аппарат акима района «Есиль» города Астаны
178. Аппарат акима района «Сарыарка» города Астаны
179. Управление администрирования специальной экономической зоны «Астана - новый город»
180. Управление архивов и документации города Астаны
181. Управление архитектуры и градостроительства города Астаны
182. Управление внутренней политики города Астаны

183. Астана қаласының тұрғын үй басқармасы
184. Астана қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
185. Астана қаласының денсаулық сақтау басқармасы
186. Астана қаласының жер қатынастары басқармасы
187. Астана қаласының мәдениет басқармасы
188. Астана қаласының білім басқармасы
189. Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
190. Астана қаласының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
191. Астана қаласының тілдерді дамыту басқармасы
192. Астана қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
193. Астана қаласының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
194. Астана қаласының ауылшаруашылығы басқармасы
195. Астана қаласының құрылыс басқармасы
196. Астана қаласының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
197. Астана қаласының қаржы басқармасы
198. Астана қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
199. Астана қаласының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
200. Астана қаласының тұрғын үй инспекциясы
201. Астана қаласы бойынша тексеру комиссиясы
Алматы
202. Алматы қаласы әкімінің аппараты
203. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты
204. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты
205. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты
206. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты
207. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты
208. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің аппараты
209. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты
210. Алматы қаласы ішкі саясат басқармасы
211. Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
212. Алматы қаласы автомобиль жолдары басқармасы
213. Алматы қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
214. Алматы қаласы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
215. Алматы қаласы кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
216. Алматы қаласы энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
247. Алматы қаласы құрылыс басқармасы
218. Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасы
219. Алматы қаласы қаржы басқармасы
220. Алматы қаласы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
221. Алматы қаласы сәулет және қала құрылысы басқармасы
222. Алматы қаласы білім басқармасы
223. Алматы қаласы мәдениет басқармасы
224. Алматы қалалық жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
225. Алматы қаласы туризм басқармасы
226. Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасы

183. Управление жилья города Астаны
184. Управление занятости и социальных программ города Астаны
185. Управление здравоохранения города Астаны
186. Управление земельных отношений города Астаны
187. Управление культуры города Астаны
188. Управление образования города Астаны
189. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
190. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города Астаны
191. Управление по развитию языков города Астаны
192. Управление предпринимательства и промышленности города Астаны
193. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны
194. Управление сельского хозяйства города Астаны
195. Управление строительства города Астаны
196. Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
197. Управление финансов города Астаны
198. Управление экономики и бюджетного планирования города Астаны
199. Управление энергетики и коммунального хозяйства города Астаны
200. Жилищная инспекция города Астаны
201. Ревизионная комиссия по городу Астане
Алматы
202. Аппарат акима города Алматы
203. Аппарат акима Ауэзовского района города Алматы
204. Аппарат акима Алмалинского района города Алматы
205. Аппарат акима Алатауского района города Алматы
206. Аппарат акима Бостандыкского района города Алматы
207. Аппарат акимат Жетысуского района города Алматы
208. Аппарат акима Медеуского района города Алматы
209. Аппарат акима Турксибского района города Алматы
210. Управление внутренней политики города Алматы
211. Управление пассажирского транспорта города Алматы
212. Управление автомобильных дорог города Алматы
213. Управление занятости и социальных программ города Алматы
214. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Алматы
215. Управление предпринимательства и промышленности города Алматы
216. Управление энергетики и коммунального хозяйства города Алматы
217. Управление строительства города Алматы
218. Управление здравоохранения города Алматы
219. Управление финансов города Алматы
220. Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы
221. Управление архитектуры и градостроительства города Алматы
222. Управление образования города Алматы
223. Управление культуры города Алматы
224. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города Алматы
225. Управление туризма города Алматы
226. Управление физической культуры и спорта города Алматы

227. Алматы қаласы тілдерді дамыту, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
228. Алматы қаласы тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясының басқармасы
229. Алматы қаласы жер қатынастары басқармасы
230. Алматы қаласы жастар саясаты басқармасы
231. Алматы қаласы бойынша тексеру комиссиясы
232. Алматы қалалық соты
233. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты
234. Мамандандырылған ауданаралық қаржы соты
235. Мамандандырылған ауданаралық кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі соты
236. Алмалы соты
237. № 2 Алмалы соты
238. Әуезов соты
239. № 2 Әуезов соты
240. Бостандық соты
241. № 2 Бостандық соты
242. Жетісу соты
243. № 2 Жетісу соты
244. Медеу соты
245. Түрксіб соты
246. Алатау соты
247. Қазақстан Республикасының Әскери соты
248. Алматы қаласының Әскери гарнизондық соты
249. Мамандандырылған ауданаралық қылмыстық істер жөніндегі соты
250. Мамандандырылған ауданаралық әскери-қылмыстық істері соты
251. Мамандандырылған ауданаралық әкімшілік соты
252. Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының Алматы қаласындағы өкілдігі
253. Алматы қаласының авиациялық көлік прокуратурасы
254. Жетісу көлік прокуратурасы
255. Алматы қаласының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
256. Алматы қаласының прокуратурасы
257. Алатау ауданының прокуратурасы
258. Алмалы ауданының прокуратурасы
259. Әуезов ауданының прокуратурасы
260. Бостандық ауданының прокуратурасы
261. Жетісу ауданының прокуратурасы
262. Медеу ауданының прокуратурасы
263. Түрксіб ауданының прокуратурасы
264. Алматы қаласының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
265. Алматы қаласы мен Алматы облысының түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
266. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің Объектілерді қорғау қызметінің (Республикалық ұлан) «Батыр» Президенттік полкі» 0111 әскери бөлімі
267. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
268. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
269. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Балқаш-Алакөл бассейндік су инспекциясы
270. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік инспекциясы
271. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы

227. Управление по развитию языков, архивов и документации города Алматы
228. Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы
229. Управление земельных отношений города Алматы
230. Управление молодежной политики города Алматы
231. Ревизионная комиссия по городу Алматы
232. Алматинский городской суд
233. Специализированный межрайонный экономический суд
234. Специализированный межрайонный финансовый суд
235. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
236. Алмалинский суд
237. Алмалинский суд № 2
238. Ауэзовский суд
239. Ауэзовский суд № 2
240. Бостандыкский суд
241. Бостандыкский суд № 2
242. Жетысуский суд
243. Жетысуский суд № 2
244. Медеуский суд
245. Турксибский суд
246. Алатауский суд
247. Военный суд Республики Казахстан
248. Военный гарнизонный суд города Алматы
249. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
250. Специализированный межрайонный суд по военно-уголовным делам
251. Специализированный межрайонный административный суд
252. Представительство Управления делами Президента Республики Казахстан в городе Алматы
253. Авиационная транспортная прокуратура города Алматы
254. Семиреченская транспортная прокуратура
255. Управление по правовой статистике и специальным учетам по городу Алматы
256. Прокуратура города Алматы
257. Прокуратура Алатауского района
258. Прокуратура Алмалинского района
259. Прокуратура Ауэзовского района
260. Прокуратура Бостандыкского района
261. Прокуратура Жетысуского района
262. Прокуратура Медеуского района
263. Прокуратура Турксибского района
264. Специализированная природоохранная прокуратура города Алматы
265. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях города Алматы и Алматинской области
266. Воинская часть 0111 «Президентский полк «Батыр» Службы обороны объектов (Республиканская гвардия) Службы государственной охраны Республики Казахстан
267. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы
268. Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы
269. Балхаш-Алакольская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
270. Балхаш-Алакольская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
271. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области

272. Алматы облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
273. Алматы қаласы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
274. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті
275. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті
276. Алматы бөлімшелік көліктегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
277. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті
278. Алматы қаласының ішкі істер департаменті
279. Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
280. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Алатау ауданының ішкі істер басқармасы
281. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Алмалы ауданының ішкі істер басқармасы
282. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Әуезов ауданының ішкі істер басқармасы
283. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Бостандық ауданының ішкі істер басқармасы
284. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Жетісу ауданының ішкі істер басқармасы
285. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Медеу ауданының ішкі істер басқармасы
286. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Түрксіб ауданының ішкі істер басқармасы
287. Алматы қаласы Ішкі істер департаменті Алматы қаласының метрополитеніндегі ішкі істер басқармасы
288. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктегі ішкі істер департаменті Алматы-1 бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
289. Алматы қаласының әскери тергеу басқармасы
290. Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің күзет және қадағалау бөлімі
291. Алматы қаласы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
292. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті
293. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті Алатау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
294. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті Алмалы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
295. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті Әуезов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

272. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Алматинской области
273. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по городу Алматы
274. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы
275. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы
276. Алматинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте
277. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы
278. Департамент внутренних дел города Алматы
279. Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Алматы и Алматинской области
280. Управление внутренних дел Алатауского района Департамента внутренних дел города Алматы
281. Управление внутренних дел Алмалинского района Департамента внутренних дел города Алматы
282. Управление внутренних дел Ауэзовского района Департамента внутренних дел города Алматы
283. Управление внутренних дел Бостандыкского района Департамента внутренних дел города Алматы
284. Управление внутренних дел Жетысуского района Департамента внутренних дел города Алматы
285. Управление внутренних дел Медеуского района Департамента внутренних дел города Алматы
286. Управление внутренних дел Турксибского района Департамента внутренних дел города Алматы
287. Управление внутренних дел на метрополитене города Алматы Департамента внутренних дел города Алматы
288. Линейное управление внутренних дел на станции Алматы-1 Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
289. Военное-следственное управление города Алматы
290. Отдел охраны и надзора Департамента уголовно-исполнительной системы по городу Алматы и Алматинской области
291. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел города Алматы
292. Департамент по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
293. Отдел по чрезвычайным ситуациям Алатауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
294. Отдел по чрезвычайным ситуациям Алмалинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
295. Отдел по чрезвычайным ситуациям Ауэзовского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

296. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті Бостандық ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
297. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті Жетісу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
298. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті Медеу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
299. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті Түрксіб ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
300. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті
301. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша қаржылық бақылау инспекциясы
302. Қазақстан Республикасы қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы қаласы бойынша қазынашылық департаменті
303. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы қаласы бойынша Бостандық аудандық қазынашылық бөлімі
304. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы қаласы бойынша Түрксіб аудандық қазынашылық бөлімі
305. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Алматы қаласы бойынша Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі басқармасы
306. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаменті
307. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Алатау ауданы бойынша салық басқармасы
308. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Алмалы ауданы бойынша салық басқармасы
309. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Әуезов ауданы бойынша салық басқармасы
310. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Бостандық ауданы бойынша салық басқармасы
311. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Жетісу ауданы бойынша салық басқармасы
312. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Медеу ауданы бойынша Салық басқармасы

296. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бостандыкского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
297. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жетысуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
298. Отдел по чрезвычайным ситуациям Медеуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
299. Отдел по чрезвычайным ситуациям Турксибского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
300. Департамент экологии по городу Алматы Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
301. Инспекция финансового контроля по городу Алматы Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
302. Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
303. Бостандыкское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
304. Турксибское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
305. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Алматы
306. Налоговый департамент по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
307. Налоговое управление по Алатаускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
308. Налоговое управление по Алмалинскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
309. Налоговое управление по Ауэзовскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
310. Налоговое управление по Бостандыкскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
311. Налоговое управление по Жетысускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
312. Налоговое управление по Медеускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

313. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің Түрксіб ауданы бойынша салық басқармасы
314. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің «Ақпараттық технологиялар паркі» салық басқармасы
315. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Алматы қаласы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
316. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша кедендік бақылау департаменті
317. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Алматы қаласындағы өкілдігі
318. «Оңтүстікқазкен» геология және жер қойнауларын пайдалану Оңтүстік Қазақстан өңіраралық аумақтық департаменті
319. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті
320. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша аумақтық департаменті
321. Алматы қаласы бойынша Әділет департаменті
322. Алматы қаласының Сот актілерін орындау департаменті
323. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Алмалы ауданының әдiлет басқармасы
324. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Әуезов ауданының әдiлет басқармасы
325. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаментi Бостандық ауданының әдiлет басқармасы
326. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаментi Жетiсу ауданының әдiлет басқармасы
327. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Медеу ауданының әділет басқармасы
328. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаментi Түрксіб ауданының әдiлет басқармасы
329. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы қаласының Әділет департаменті Алатау ауданының әділет басқармасы
330. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің Алматы қаласының Білім саласындағы бақылау жөніндегі департаменті
331. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің Алматы қаласының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
332. Алматы қаласының статистика департаменті
333. Алматы облысы бойынша статистика департаменті
334. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы қаласы бойынша аумақтық басқармасы
335. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Алматы қаласы бойынша аумақтық жер инспекциясы

313. Налоговое управление по Турксибскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
314. Налоговое управление «Парк информационных технологий» Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
315. Департамент государственного имущества и приватизации города Алматы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
316. Департамент таможенного контроля по городу Алматы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
317. Представительство Министерства иностранных дел Республики Казахстан в городе Алматы
318. Южно-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования «Южказнедра»
319. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по городу Алматы
320. Территориальный департамент по городу Алматы Комитета государственного энергетического надзора и контроля
321. Департамент юстиции по городу Алматы
322. Департамент по исполнению судебных актов горда Алматы
323. Управление юстиции Алмалинского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
324. Управление юстиции Ауэзовского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
325. Управление юстиции Бостандыкского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
326. Управление юстиции Жетысуского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
327. Управление юстиции Медеуского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
328. Управление юстиции Турксибского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
329. Управление юстиции Алатауского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
330. Департамент по контролю в сфере образования города Алматы Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
331. Департамент по защите прав детей города Алматы Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
332. Департамент статистики города Алматы
333. Департамент статистики по Алматинской области
334. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Алматы
335. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по городу Алматы

336. Алматы қаласы бойынша экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
337. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) Алматы қаласы бойынша басқармасы
338. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті
339. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Алматы қаласы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
340. Алматы қаласы бойынша монополияға қарсы инспекция
341. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (бөлектелген желі)
342. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Алматы өңірлік қаржы орталығын дамыту комитеті (бөлектелген желі)
343. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті (бөлектелген желі)
344. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Алматы қалалық филиалы (бөлектелген желі)
345. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің департаменті (абоненттік пункт)
Ақмола облысы
346. Ақмола облысы әкімінің аппараты
347. Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
348. Ақмола облысының құрылыс басқармасы
349. Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы
350. Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы
351. Ақмола облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
352. Ақмола облысының білім басқармасы
353. Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
354. Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
355. Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
356. Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
357. Ақмола облысының қаржы басқармасы
358. Ақмола облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
359. Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы
360. Ақмола облысының мәдениет басқармасы
361. Ақмола облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
362. Ақмола облысының тілдерді дамыту басқармасы
363. Ақмола облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
364. Ақмола облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
365. Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
366. Ақмола облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
367. Ақмола облысы бойынша тексеру комиссиясы

336. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по городу Алматы
337. Управление по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
338. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по городу Алматы
339. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
340. Антимонопольная инспекция по городу Алматы
341. Национальный Банк Республики Казахстан (выделенная сеть)
342. Комитет по развитию регионального финансового центра города Алматы Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
343. Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
344. Алматинский городской филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
345. Департамент Службы государственной охраны Республики Казахстан (абонентский пункт)
Акмолинская область
346. Аппарат акима Акмолинской области
347. Аппарат акима города Кокшетау
348. Управление строительства Акмолинской области
349. Управление внутренней политики Акмолинской области
350. Управление здравоохранения Акмолинской области
351. Управление координация занятости и социальных программ Акмолинской области
352. Управление образования Акмолинской области
353. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области
354. Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области
355. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области
356. Управление сельского хозяйства Акмолинской области
357. Управление финансов Акмолинской области
358. Управление экономики и бюджетного планирования Акмолинской области
359. Управление земельных отношений Акмолинской области
360. Управление культуры Акмолинской области
361. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Акмолинской области
362. Управление по развитию языков Акмолинской области
363. Управление туризма, физической культуры и спорта Акмолинской области
364. Управление энергетики и коммунального хозяйства Акмолинской области
365. Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области
366. Управление архивов и документации Акмолинской области
367. Ревизионная комиссия по Акмолинской области

368. Степногорск қаласы әкімінің аппараты
369. Ақкөл ауданы әкімінің аппараты
370. Аршалы ауданы әкімінің аппараты
371. Атбасар ауданы әкімінің аппараты
372. Астрахан ауданы әкімінің аппараты
373. Бұланды ауданы әкімінің аппараты
374. Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты
375. Ерейментау ауданы әкімінің аппараты
376. Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты
377. Есіл ауданы әкімінің аппараты
378. Жарқайың ауданы әкімінің аппараты
379. Жақсы ауданы әкімінің аппараты
380. Зеренді ауданы әкімінің аппараты
381. Қорғалжын ауданы әкімінің аппараты
382. Сандықтау ауданы әкімінің аппараты
383. Целиноград ауданы әкімінің аппараты
384. Шортанды ауданы әкімінің аппараты
385. Щучье ауданы әкімінің аппараты
386. Ақмола облыстық соты
387. Ақкөл соты
388. Астрахан соты
389. Аршалы соты
390. Атбасар соты
391. Бұланды соты
392. Бурабай соты
393. Егіндікөл соты
394. Еңбекшілдер соты
395. Ерейментау соты
396. Есіл соты
397. Жақсы соты
398. № 2 Жақсы соты
399. Жарқайың соты
400. Зеренді соты
401. Қорғалжын соты
402. Сандықтау соты
403. Степногорск соты
404. Көкшетау қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
405. Бурабай ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
406. Мамандандырылған ауданаралық қылмыстық сот
407. Шортанды соты
408. Қалалық сот
409. Целиноград соты
410. Экономикалық сот
411. Ювеналды сот
412. Көкшетау көлік прокуратурасы
413. Ақмола облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
414. Ақмола облысының прокуратурасы
415. Ақкөл ауданының прокуратурасы
416. Аршалы ауданының прокуратурасы
417. Астрахан ауданының прокуратурасы
418. Атбасар ауданының прокуратурасы
419. Бұланды ауданының прокуратурасы
420. Бурабай ауданының прокуратурасы
421. Көкшетау қаласының прокуратурасы
422. Степногорск қаласының прокуратурасы
423. Егіндікөл ауданының прокуратурасы
424. Еңбекшілдер ауданының прокуратурасы
425. Ерейментау ауданының прокуратурасы
426. Есіл ауданының прокуратурасы
427. Жақсы ауданының прокуратурасы
428. Жарқайың ауданының прокуратурасы
429. Зеренді ауданының прокуратурасы
430. Қорғалжын ауданының прокуратурасы
431. Сандықтау ауданының прокуратурасы
432. Целиноград ауданының прокуратурасы
433. Шортанды ауданының прокуратурасы
434. Ақмола облысының түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
435. Ақмола облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
436. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы

368. Аппарат акима города Степногорск
369. Аппарат акима Аккольского района
370. Аппарат акима Аршалынского района
371. Аппарат акима Атбасарского района
372. Аппарат акима Астраханского района
373. Аппарат акима Буландинского района
374. Аппарат акима Егиндыкольского района
375. Аппарат акима Ерейментауского района
376. Аппарат акима Енбекшильдерского района
377. Аппарат акима Есильского района
378. Аппарат акима Жаркаинского района
379. Аппарат акима Жаксынского района
380. Аппарат акима Зерендинского района
381. Аппарат акима Коргалжынского района
382. Аппарат акима Сандыктауского района
383. Аппарат акима Целиноградского района
384. Аппарат акима Шортандинского района
385. Аппарат акима Щучинского района
386. Акмолинский областной суд
387. Аккольский суд
388. Астраханский суд
389. Аршалынский суд
390. Атбасарский суд
391. Буландинский суд
392. Бурабайский суд
393. Егиндыкольский суд
394. Енбекшильдерский суд
395. Ерейментауский суд
396. Есильский суд
397. Жаксынский суд
398. Жаксынский суд № 2
399. Жаркаинский суд
400. Зерендинский суд
401. Коргалжинский суд
402. Сандыктауский суд
403. Степногорский суд
404. Специализированный административный суд города Кокшетау
405. Специализированный административный суд Бурабайского района
406. Специализированный межрайонный уголовный суд
407. Шортандинский суд
408. Городской суд
409. Целиноградский суд
410. Экономический суд
411. Ювенальный суд
412. Кокшетауская транспортная прокуратура
413. Управление по правовой статистике и специальным учетам по Акмолинской области
414. Прокуратура Акмолинской области
415. Прокуратура Аккольского района
416. Прокуратура Аршалынского района
417. Прокуратура Астраханского района
418. Прокуратура Атбасарского района
419. Прокуратура Буландинского района
420. Прокуратура Бурабайского района
421. Прокуратура города Кокшетау
422. Прокуратура города Степногорск
423. Прокуратура Егиндыкольского района
424. Прокуратура Енбекшильдерского района
425. Прокуратура Ерейментауского района
426. Прокуратура Есильского района
427. Прокуратура Жаксынского района
428. Прокуратура Жаркаинского района
429. Прокуратура Зерендинского района
430. Прокуратура Коргалжынского района
431. Прокуратура Сандыктауского района
432. Прокуратура Целиноградского района
433. Прокуратура Шортандинского района
434. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях Акмолинской области
435. Специализированная природоохранная прокуратура Акмолинской области
436. Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

437. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы
438. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақкөл аудандық аумақтық инспекциясы
439. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Аршалы аудандық аумақтық инспекциясы
440. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Астрахан аудандық аумақтық инспекциясы
441. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Атбасар аудандық аумақтық инспекциясы
442. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бұланды аудандық аумақтық инспекциясы
443. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бурабай аудандық аумақтық инспекциясы
444. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Егіндікөл аудандық аумақтық инспекциясы
445. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Еңбекшілдер аудандық аумақтық инспекциясы
446. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Есіл аудандық аумақтық инспекциясы
447. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ерейментау аудандық аумақтық инспекциясы
448. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жақсы аудандық аумақтық инспекциясы
449. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жарқайың аудандық аумақтық инспекциясы
450. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Зеренді аудандық аумақтық инспекциясы
451. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қорғалжын аудандық аумақтық инспекциясы

437. Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
438. Аккольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
439. Аршалынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
440. Астраханская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
441. Атбасарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
442. Буландинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
443. Бурабайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
444. Егиндыкольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
445. Енбекшильдерская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
446. Есильская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
447. Ерейментауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
448. Жаксынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
449. Жаркаинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
450. Зерендинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
451. Коргалжинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

452. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сандықтау аудандық аумақтық инспекциясы
453. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Целиноград аудандық аумақтық инспекциясы
454. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шортанды аудандық аумақтық инспекциясы
455. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Көкшетау аудандық аумақтық инспекциясы
456. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Степногорск аудандық аумақтық инспекциясы
457. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы
458. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Ақмола балық инспекциясы бөлімі
459. Ақмола облысының Әдiлет департаментi
460. Ақмола облысының Сот актілерін орындау департаменті
461. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ақкөл ауданының әдiлет басқармасы
462. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Аршалы ауданының әдiлет басқармасы
463. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Атбасар ауданының әдiлет басқармасы
464. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Астрахан ауданының әдiлет басқармасы
465. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Бұланды ауданының әдiлет басқармасы
466. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Егіндікөл ауданының әдiлет басқармасы
467. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы
468. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Еңбекшілдер ауданының әдiлет басқармасы
469. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Есіл ауданының әдiлет басқармасы
470. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Жарқайың ауданының әдiлет басқармасы

452. Сандыктауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
453. Целиноградская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
454. Шортандинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
455. Кокшетауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
456. Степногорская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
457. Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
458. Отдел Акмолинской рыбной инспекции Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
459. Департамент юстиции Акмолинской области
460. Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области
461. Управление юстиции Аккольского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
462. Управление юстиции Аршалынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
463. Управление юстиции Атбасарского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
464. Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
465. Управление юстиции Буландинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
466. Управление юстиции Егиндыкольского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
467. Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
468. Управление юстиции Енбекшильдерского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
469. Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
470. Управление юстиции Жаркаинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

471. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Жақсы ауданының әдiлет басқармасы
472. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Зеренді ауданының әдiлет басқармасы
473. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Қорғалжын ауданының әдiлет басқармасы
474. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Степногорск қаласының әдiлет басқармасы
475. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Сандықтау ауданының әдiлет басқармасы
476. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Целиноград ауданының әдiлет басқармасы
477. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Шортанды ауданының әдiлет басқармасы
478. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Щучье ауданының әдiлет басқармасы
479. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Көкшетау қаласының әдiлет басқармасы
480. Ақмола облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
481. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті
482. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті
483. Атбасар бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
484. Көкшетау бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
485. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті
486. Ақмола облысының ішкі істер департаменті
487. Ақмола облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
488. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Көкшетау қаласының ішкі істер бөлімі
489. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Степногорск қаласының ішкі істер бөлімі
490. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Ақкөл ауданының ішкі істер бөлімі
491. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Аршалы ауданының ішкі істер бөлімі
492. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Астрахан ауданының ішкі істер бөлімі
493. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Атбасар ауданының ішкі істер бөлімі

471. Управление юстиции Жаксынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
472. Управление юстиции Зерендинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
473. Управление юстиции Коргалжынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
474. Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
475. Управление юстиции Сандыктауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
476. Управление юстиции Целиноградского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
477. Управление юстиции Шортандинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
478. Управление юстиции Щучинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
479. Управление юстиции города Кокшетау Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
480. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Акмолинской области
481. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области
482. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области
483. Атбасарское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
484. Кокшетауское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
485. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области
486. Департамент внутренних дел Акмолинской области
487. Департамент уголовно-исполнительной системы по Акмолинской области
488. Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области
489. Управление внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области
490. Отдел внутренних дел Аккольского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
491. Отдел внутренних дел Аршалынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
492. Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
493. Отдел внутренних дел Атбасарского района Департамента внутренних дел Акмолинской области

494. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Бұланды ауданының ішкі істер бөлімі
495. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Егіндікөл ауданының ішкі істер бөлімі
496. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Еңбекшілдер ауданының ішкі істер бөлімі
497. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Ерейментау ауданының ішкі істер бөлімі
498. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Есіл ауданының ішкі істер бөлімі
499. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Жақсы ауданының ішкі істер бөлімі
500. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Жарқайың ауданының ішкі істер бөлімі
501. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Зеренді ауданының ішкі істер бөлімі
502. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Қорғалжын ауданының ішкі істер бөлімі
503. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Сандықтау ауданының ішкі істер бөлімі
504. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Целиноград ауданының ішкі істер бөлімі
505. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Шортанды ауданының ішкі істер бөлімі
506. Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі
507. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Көкшетау бекетіндегі ішкі істер сызықтық бассқармасы
508. Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
509. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті
510. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Степногорск қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
511. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Көкшетау қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
512. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
513. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Аршалы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
514. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Астрахан ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
515. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Атбасар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

494. Отдел внутренних дел Буландинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
495. Отдел внутренних дел Егиндыкольского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
496. Отдел внутренних дел Енбекшильдерского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
497. Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
498. Отдел внутренних дел Есильского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
499. Отдел внутренних дел Жаксынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
500. Отдел внутренних дел Жаркаинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
501. Отдел внутренних дел Зерендинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
502. Отдел внутренних дел Коргалжынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
503. Отдел внутренних дел Сандыктауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
504. Отдел внутренних дел Целиноградского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
505. Отдел внутренних дел Шортандинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
506. Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области
507. Линейный отдел внутренних дел на станции Кокшетау Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
508. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Акмолинской области
509. Департамент по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
510. Управление по чрезвычайным ситуациям города Степногорска Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
511. Управление по чрезвычайным ситуациям города Кокшетау Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
512. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аккольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
513. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аршалынского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
514. Отдел по чрезвычайным ситуациям Астраханского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
515. Отдел по чрезвычайным ситуациям Атбасарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

516. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бұланды ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
517. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Егіндікөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
518. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Еңбекшілдер ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
519. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ерейментау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
520. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Есіл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
521. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жақсы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
522. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жарқайың ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
523. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Зеренді ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
524. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қорғалжын ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
525. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сандықтау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
526. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Целиноград ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
527. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шортанды ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
528. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бурабай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
529. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
530. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаменті

516. Отдел по чрезвычайным ситуациям Буландинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
517. Отдел по чрезвычайным ситуациям Егиндыкольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
518. Отдел по чрезвычайным ситуациям Енбекшильдерского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
519. Отдел по чрезвычайным ситуациям Ерейментауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
520. Отдел по чрезвычайным ситуациям Есильского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
521. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жаксынского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
522. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жаркаинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
523. Отдел по чрезвычайным ситуациям Зерендинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
524. Отдел по чрезвычайным ситуациям Коргалжинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
525. Отдел по чрезвычайным ситуациям Сандыктауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
526. Отдел по чрезвычайным ситуациям Целиноградского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
527. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шортандинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
528. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бурабайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
529. Инспекция финансового контроля по Акмолинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
530. Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

531. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Целиноград аудандық қазынашылық бөлімі
532. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақкөл аудандық қазынашылық бөлімі
533. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Щучье аудандық қазынашылық бөлімі
534. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ерейментау аудандық қазынашылық бөлімі
535. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бұланды аудандық қазынашылық бөлімі
536. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Еңбекшілдер аудандық қазынашылық бөлімі
537. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сандықтау аудандық қазынашылық бөлімі
538. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жарқайың аудандық қазынашылық бөлімі
539. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Астрахан аудандық қазынашылық бөлімі
540. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Егіндікөл аудандық қазынашылық бөлімі
541. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қорғалжын аудандық қазынашылық бөлімі
542. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шортанды аудандық қазынашылық бөлімі
543. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Есіл аудандық қазынашылық бөлімі
544. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жақсы аудандық қазынашылық бөлімі
545. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Атбасар аудандық қазынашылық бөлімі
546. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Аршалы аудандық қазынашылық бөлімі
547. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Зеренді аудандық қазынашылық бөлімі
548. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Степногорск аудандық қазынашылық бөлімі
549. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті
550. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаменті
551. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Көкшетау қаласы бойынша салық басқармасы
552. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Степногорск қаласы бойынша салық басқармасы

531. Районный отдел казначейства по Целиноградскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
532. Районный отдел казначейства по Аккольскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
533. Щучинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
534. Ерейментауский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
535. Буландинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
536. Енбекшильдерский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
537. Сандыктауский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
538. Жаркаинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
539. Астраханский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
540. Егиндыкольский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
541. Коргалжинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
542. Шортандинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
543. Есильский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
544. Жаксынский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
545. Атбасарский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
546. Аршалынский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
547. Зерендинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
548. Степногорский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
549. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Акмолинской области
550. Налоговый департамент по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
551. Налоговое управление по городу Кокшетау Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
552. Налоговое управление по городу Степногорску Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

553. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Ақкөл ауданы бойынша салық басқармасы
554. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Астрахан ауданы бойынша салық басқармасы
555. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Атбасар ауданы бойынша салық басқармасы
556. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Сандықтау ауданы бойынша салық басқармасы
557. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Аршалы ауданы бойынша салық басқармасы
558. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Ерейментау ауданы бойынша салық басқармасы
559. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Егіндікөл ауданы бойынша салық басқармасы
560. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Қорғалжын ауданы бойынша салық басқармасы
561. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Бұланды ауданы бойынша салық басқармасы
562. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Целиноград ауданы бойынша салық басқармасы
563. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Шортанды ауданы бойынша салық басқармасы
564. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Жарқайың ауданы бойынша салық басқармасы
565. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша салық басқармасы
566. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Жақсы ауданы бойынша салық басқармасы
567. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Зеренді ауданы бойынша салық басқармасы
568. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Бурабай ауданы бойынша салық басқармасы

553. Налоговое управление по Аккольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
554. Налоговое управление по Астраханскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
555. Налоговое управление по Атбасарскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
556. Налоговое управление по Сандыктаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
557. Налоговое управление по Аршалынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
558. Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
559. Налоговое управление по Егиндыкольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
560. Налоговое управление по Коргалжинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
561. Налоговое управление по Буландынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
562. Налоговое управление по Целиноградскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
563. Налоговое управление по Шортандинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
564. Налоговое управление по Жаркаинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
565. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
566. Налоговое управление по Жаксынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
567. Налоговое управление по Зерендинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
568. Налоговое управление по Бурабайскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

569. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Еңбекшілдер ауданы бойынша салық басқармасы
570. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің «Бурабай» салық басқармасы
571. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақмола мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
572. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
573. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті
574. «Солтүстікқазкен» геология және жер қойнауларын пайдалану Солтүстік Қазақстан өңіраралық аумақтық департаменті
575. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті
576. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша аумақтық департаменті
577. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің Ақмола облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
578. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің Ақмола облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
579. Ақмола облысының статистика департаменті
580. Степногорск қаласының статистика басқармасы
581. Ақкөл ауданының статистика басқармасы
582. Аршалы ауданының статистика басқармасы
583. Астрахан ауданының статистика басқармасы
584. Атбасар ауданының статистика басқармасы
585. Бұланды ауданының статистика басқармасы
586. Бурабай ауданының статистика басқармасы
587. Егіндікөл ауданының статистика басқармасы
588. Еңбекшілдер ауданының статистика басқармасы
589. Ерейментау ауданының статистика басқармасы
590. Есіл ауданының статистика басқармасы
591. Жақсы ауданының статистика басқармасы
592. Жарқайың ауданының статистика басқармасы
593. Зеренді ауданының статистика басқармасы
594. Қорғалжын ауданының статистика басқармасы
595. Сандықтау ауданының статистика басқармасы
596. Целиноград ауданының статистика басқармасы
597. Шортанды ауданының статистика басқармасы
598. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Ақмола облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
599. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақмола облысы бойынша аумақтық басқармасы

569. Налоговое управление по Енбекшильдерскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
570. Налоговое управление «Бурабай» Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
571. Акмолинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
572. Департамент таможенного контроля по Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
573. Департамент экологии по Акмолинской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
574. Северо-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования «Севказнедра»
575. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Акмолинской области
576. Территориальный департамент по Акмолинской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
577. Департамент по контролю в сфере образования Акмолинской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
578. Департамент по защите прав детей Акмолинской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
579. Департамент статистики Акмолинской области
580. Управление статистики города Степногорска
581. Управление статистики Аккольского района
582. Управление статистики Аршалынского района
583. Управление статистики Астраханского района
584. Управление статистики Атбасарского района
585. Управление статистики Буландинского района
586. Управление статистики Бурабайского района
587. Управление статистики Егиндыкольского района
588. Управление статистики Енбекшильдерского района
589. Управление статистики Ерейментауского района
590. Управление статистики Есильского района
591. Управление статистики Жаксынского района
592. Управление статистики Жаркаинского района
593. Управление статистики Зерендинского района
594. Управление статистики Коргалжинского района
595. Управление статистики Сандыктауского района
596. Управление статистики Целиноградского района
597. Управление статистики Шортандинского района
598. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Акмолинской области
599. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Акмолинской области

600. Ақмола облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
601. Атбасар аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
602. Бурабай аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
603. Целиноград аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
604. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаменті
605. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Ақмола облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
606. Ақмола облысы бойынша монополияға қарсы инспекциясы
607. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ақмола филиалы (бөлектелген желі)
Ақтөбе облысы
608. Ақтөбе облысы әкімінің аппараты
609. Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты
610. Ақтөбе облысының құрылыс басқармасы
611. Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы
612. Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы
613. Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
614. Ақтөбе облысының білім басқармасы
615. Ақтөбе облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
616. Ақтөбе облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
617. Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
618. Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
619. Ақтөбе облысының қаржы басқармасы
620. Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
621. Ақтөбе облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
622. Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы
623. Ақтөбе облысының мәдениет басқармасы
624. Ақтөбе облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
625. Ақтөбе облысының тілдерді дамыту басқармасы
626. Ақтөбе облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
627. Ақтөбе облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
628. Ақтөбе облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
629. Ақтөбе облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
630. Ақтөбе облысы бойынша тексеру комиссиясы
631. Алға ауданы әкімінің аппараты
632. Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты
633. Байғанин ауданы әкімінің аппараты
634. Қарғалы ауданы әкімінің аппараты
635. Қобда ауданы әкімінің аппараты
636. Мәртөк ауданы әкімінің аппараты

600. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Акмолинской области
601. Межрегиональное управление финансовой полиции по Атбасарскому региону
602. Межрегиональное управление финансовой полиции по Бурабайскому региону
603. Межрегиональное управление финансовой полиции по Целиноградскому региону
604. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Акмолинской области
605. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
606. Антимонопольная инспекция по Акмолинской области
607. Акмолинский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Актюбинская область
608. Аппарат акима Актюбинской области
609. Аппарат акима города Актобе
610. Управление строительства Актюбинской области
611. Управление внутренней политики Актюбинской области
612. Управление здравоохранения Актюбинской области
613. Управление координации занятости и социальных программ Актюбинской области
614. Управление образования Актюбинской области
615. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актюбинской области
616. Управление предпринимательства и промышленности Актюбинской области
617. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области
618. Управление сельского хозяйства Актюбинской области
619. Управление финансов Актюбинской области
620. Управление экономики и бюджетного планирования Актюбинской области
621. Управление государственного архитектурно-строительного контроля Актюбинской области
622. Управление по земельным отношениям Актюбинской области
623. Управление культуры Актюбинской области
624. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Актюбинской области
625. Управление по развитию языков Актюбинской области
626. Управление туризма, физической культуры и спорта Актюбинской области
627. Управление энергетики и коммунального хозяйства Актюбинской области
628. Управление архитектуры и градостроительства Актюбинской области
629. Управление архивов и документации Актюбинской области
630. Ревизионная комиссия по Актюбинской области
631. Аппарат акима Алгинского района
632. Аппарат акима Айтекебийского района
633. Аппарат акима Байганинского района
634. Аппарат акима Каргалинского района
635. Аппарат акима Хобдинского района
636. Аппарат акима Мартукского района

637. Мұғалжар ауданы әкімінің аппараты
638. Ойыл ауданы әкімінің аппараты
639. Темір ауданы әкімінің аппараты
640. Хромтау ауданы әкімінің аппараты
641. Шалқар ауданы әкімінің аппараты
642. Ырғыз ауданы әкімінің аппараты
643. Ақтөбе облыстық соты
644. Ақтөбе қалалық соты
645. № 2 Ақтөбе қалалық соты
646. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
647. Мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сот
648. Мамандандырылған ауданаралық қылмыстық істер жөніндегі сот
649. Кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот
650. Мамандандырылған ауданаралық сот
651. Ақтөбе гарнизонының әскери соты
652. Алға аудандық соты
653. Байғанин аудандық соты
654. Әйтеке би аудандық соты
655. Ырғыз аудандық соты
656. Қарғалы аудандық соты
657. Қобда аудандық соты
658. Мәртөк аудандық соты
659. Мұғалжар аудандық соты
660. № 2 Мұғалжар аудандық соты
661. Темір аудандық соты
662. Ойыл аудандық соты
663. Шалқар аудандық соты
664. Хромтау аудандық соты
665. Ақтөбе гарнизонының әскери прокуратурасы
666. Ақтөбе көлік прокуратурасы
667. Қандыағаш көлік прокуратурасы
668. Актөбе облысының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
669. Ақтөбе облысының прокуратурасы
670. Әйтеке би ауданының прокуратурасы
671. Алға ауданының прокуратурасы
672. Байғанин ауданының прокуратурасы
673. Ақтөбе қаласы прокуратурасы
674. Ырғыз ауданының прокуратурасы
675. Қарғалы ауданының прокуратурасы
676. Қобда ауданының прокуратурасы
677. Мәртөк қаласының прокуратурасы
678. Мұғалжар ауданының прокуратурасы
679. Темір ауданының прокуратурасы
680. Ойыл ауданының прокуратурасы
681. Хромтау ауданының прокуратурасы
682. Шалқар ауданының прокуратурасы
683. Ақтөбе облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
684. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы
685. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы
686. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы
687. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясы
688. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы
689. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясыҚазақстан Республикасы Ауыл

637. Аппарат акима Мугалжарского района
638. Аппарат акима Уилского района
639. Аппарат акима Темирского района
640. Аппарат акима Хромтауского района
641. Аппарат акима Шалкарского района
642. Аппарат акима Иргизского района
643. Актюбинский областной суд
644. Актюбинский городской суд
645. Актюбинский городской суд № 2
646. Специализированный межрайонный экономический суд
647. Специализированный межрайонный административный суд
648. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
649. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
650. Специализированный межрайонный суд
651. Военный суд Актюбинского гарнизона
652. Алгинский районный суд
653. Байганинский районный суд
654. Айтекебийский районный суд
655. Иргизский районный суд
656. Каргалинский районный суд
657. Хобдинский районный суд
658. Мартукский районный суд
659. Мугалжарский районный суд
660. Мугалжарский районный суд № 2
661. Темирский районный суд
662. Уилский районный суд
663. Шалкарский районный суд
664. Хромтауский районный суд
665. Военная прокуратура Актюбинского гарнизона
666. Актюбинская транспортная прокуратура
667. Кандыагашская транспортная прокуратура
668. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Актюбинской области
669. Прокуратура Актюбинской области
670. Прокуратура Айтекебийского района
671. Прокуратура Алгинского района
672. Прокуратура Байганинского района
673. Прокуратура города Актобе
674. Прокуратура Иргизского района
675. Прокуратура Каргалинского района
676. Прокуратура Хобдинского района
677. Прокуратура Мартукского района
678. Прокуратура Мугалжарского района
679. Прокуратура Темирского района
680. Прокуратура Уилского района
681. Прокуратура Хромтауского района
682. Прокуратура Шалкарского района
683. Специализированная природоохранная прокуратура Актюбинской области
684. Актюбинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
685. Актюбинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
686. Актюбинская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
687. Айтекебийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
688. Алгинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
689.Байганинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

690.  шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы
691. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарғалы аудандық аумақтық инспекциясы
692. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясы
693. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы
694. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы
695. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Темір аудандық аумақтық инспекциясы
696. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы
697. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Хромтау аудандық аумақтық инспекциясы
698. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы
699. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы
700. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Ақтөбе балық инспекциясы бөлімі
701. Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi
702. Ақтөбе облысының Сот актілерін орындау департаменті
703. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Әйтеке би ауданының әдiлет басқармасы
704. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Алға ауданының әдiлет басқармасы
705. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаменті Байғанин ауданының әдiлет басқармасы
706. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ырғыз ауданының әдiлет басқармасы
707. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Қарғалы ауданының әдiлет басқармасы

690. Иргизская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
691. Каргалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
692. Хобдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
693. Мартукская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
694. Мугалжарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
695. Темирская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
696. Уилская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
697. Хромтауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
698. Шалкарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
699. Актюбинская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
700. Отдел Актюбинской рыбной инспекции Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
701. Департамент юстиции Актюбинской области
702. Департамент по исполнению судебных актов Актюбинской области
703. Управление юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
704. Управление юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
705. Управление юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
706. Управление юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
707. Управление юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

708. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Қобда ауданының әдiлет басқармасы
709. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Мәртөк ауданының әдiлет басқармасы
710. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Мұғалжар ауданының әдiлет басқармасы
711. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Темiр ауданының әдiлет басқармасы
712. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ойыл ауданының әдiлет басқармасы
713. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Хромтау ауданының әдiлет басқармасы
714. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Шалқар ауданының әдiлет басқармасыҚазақстан
715. Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ақтөбе қаласының әдiлет басқармасы
716. Ақтөбе облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
717. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментіҚазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
718. Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті
719. Ақтөбе бөлімшелік көліктегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
720. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті
721. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті
722. Ақтөбе облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
723. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Ақтөбе қаласының ішкі істер бөлімі
724. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Ақтөбе бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
725. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Әйтеке би ауданының ішкі істер бөлімі
726. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Алға ауданының ішкі істер бөлімі
727. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Байғанин ауданының ішкі істер бөлімі
728. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Ырғыз ауданының ішкі істер бөлімі
729. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Қарғалы ауданының ішкі істер бөлімі
730. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Мәртөк ауданының ішкі істер бөлімі

708. Управление юстиции Хобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
709. Управление юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
710. Управление юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
711. Управление юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
712. Управление юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
713. Управление юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
714. Управление юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
715. Управление юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
716. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Актюбинской области
717. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области
718. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области
719. Актюбинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте
720. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области
721. Департамент внутренних дел Актюбинской области
722. Департамент уголовно-исполнительной системы по Актюбинской области
723. Управление внутренних дел города Актобе Департамента внутренних дел Актюбинской области
724. Линейное управление внутренних дел на станции Актобе Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
725. Отдел внутренних дел Айтекебийского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
726. Отдел внутренних дел Алгинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
727. Отдел внутренних дел Байганинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
728. Отдел внутренних дел Иргизского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
729. Отдел внутренних дел Каргалинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
730. Отдел внутренних дел Мартукского района Департамента внутренних дел Актюбинской области

731. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Мұғалжар ауданының ішкі істер бөлімі
732. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Темір ауданының ішкі істер бөлімі
733. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Ойыл ауданының ішкі істер бөлімі
734. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Қобда ауданының ішкі істер бөлімі
735. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Хромтау ауданының ішкі істер бөлімі
736. Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті Шалқар ауданының ішкі істер бөлімі
737. Ақтөбе әскери-тергеу басқармасы
738. Ақтөбе облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
739. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті
740. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақтөбе қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
741. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Әйтеке би ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
742. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Алға ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
743. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Байғанин ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
744. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ырғыз ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
745. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қарғалы ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
746. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мәртөк ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
747. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мұғалжар ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
748. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Темір ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
749. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ойыл ауданының төтенше жағдайлар басқармасы

731. Отдел внутренних дел Мугалжарского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
732. Отдел внутренних дел Темирского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
733. Отдел внутренних дел Уилского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
734. Отдел внутренних дел Хобдинского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
735. Отдел внутренних дел Хромтауского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
736. Отдел внутренних дел Шалкарского района Департамента внутренних дел Актюбинской области
737. Актюбинское военно-следственное управление
738. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Актюбинской области
739. Департамент по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
740. Управление по чрезвычайным ситуациям города Актобе Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
741. Отдел по чрезвычайным ситуациям Айтекебийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
742. Отдел по чрезвычайным ситуациям Алгинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
743. Отдел по чрезвычайным ситуациям Байганинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
744. Отдел по чрезвычайным ситуациям Иргизского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
745. Отдел по чрезвычайным ситуациям Каргалинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
746. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мартукского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
747. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мугалжарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
748. Отдел по чрезвычайным ситуациям Темирского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
749. Отдел по чрезвычайным ситуациям Уилского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

750. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қобда ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
751. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Хромтау ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
752. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шалқар ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
753. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
754. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаменті
755. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шалқар аудандық қазынашылық бөлімі
756. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Темір аудандық қазынашылық бөлімі
757. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Әйтеке би аудандық қазынашылық бөлімі
758. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мәртөк аудандық қазынашылық бөлімі
759. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мұғалжар аудандық қазынашылық бөлімі
760. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ойыл аудандық қазынашылық бөлімі
761. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қобда аудандық қазынашылық бөлімі
762. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарғалы аудандық қазынашылық бөлімі
763. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Хромтау аудандық қазынашылық бөлімі
764. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алға аудандық қазынашылық бөлімі
765. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ырғыз аудандық қазынашылық бөлімі
766. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Байғанин аудандық қазынашылық бөлімі
767. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті
768. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаменті
769. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы
770. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Алға ауданы бойынша салық басқармасы

750. Отдел по чрезвычайным ситуациям Хобдинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
751. Отдел по чрезвычайным ситуациям Хромтауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
752. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шалкарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
753. Инспекция финансового контроля по Актюбинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
754. Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
755. Шалкарский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
756. Темирский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
757. Айтекебийский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
758. Мартукский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
759. Мугалжарский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
760. Уилский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
761. Хобдинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
762. Каргалинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
763. Хромтауский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
764. Алгинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
765. Иргизский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
766. Районный отдел казначейства по Байганинскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
767. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Актюбинской области
768. Налоговый департамент по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
769. Налоговое управление по городу Актобе Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
770. Налоговое управление по Алгинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

771. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Байғанин ауданы бойынша салық басқармасы
772. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Әйтеке би ауданы бойынша салық басқармасы
773. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Ырғыз ауданы бойынша салық басқармасы
774. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Қарғалы ауданы бойынша салық басқармасы
775. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Мәртөк ауданы бойынша салық басқармасы
776. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Мұғалжар ауданы бойынша салық басқармасы
777. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Темір ауданы бойынша салық басқармасы
778. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Ойыл ауданы бойынша салық басқармасы
779. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Қобда ауданы бойынша салық басқармасы
780. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Хромтау ауданы бойынша салық басқармасы
781. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментінің Шалқар ауданы бойынша салық басқармасы
782. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақтөбе мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
783. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
784. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
785. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Экология департаменті
786. «Батысқазкен» геология және жер қойнауларын пайдалану Батыс Қазақстан өңіраралық аумақтық департаменті
787. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті

771. Налоговое управление по Байганинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
772. Налоговое управление по Айтекебийскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
773. Налоговое управление по Иргизскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
774. Налоговое управление по Каргалинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
775. Налоговое управление по Мартукскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
776. Налоговое управление по Мугалжарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
777. Налоговое управление по Темирскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
778. Налоговое управление по Уилскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
779. Налоговое управление по Хобдинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
780. Налоговое управление по Хромтаускому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
781. Налоговое управление по Шалкарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
782. Актюбинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
783. Департамент таможенного контроля по Актюбинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
784. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Актюбинской области
785. Департамент экологии по Актюбинской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
786. Западно-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования «Запказнедра»
787. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Актюбинской области

788. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша аумақтық департаменті
789. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің Ақтөбе облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
790. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің Ақтөбе облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
791. Ақтөбе облысының статистика департаменті
792. Алға аудандық статистика басқармасы
793. Қарғалы аудандық статистика басқармасы
794. Ырғыз аудандық статистика басқармасы
795. Мұғалжар аудандық статистика басқармасы
796. Мәртөк аудандық статистика басқармасы
797. Байғанин аудандық статистика басқармасы
798. Қобда аудандық статистика басқармасы
799. Әйтеке би аудандық статистика басқармасы
800. Ойыл аудандық статистика басқармасы
801. Хромтау аудандық статистика басқармасы
802. Шалқар аудандық статистика басқармасы
803. Темір аудандық статистика басқармасы
804. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
805. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша аумақтық басқармасы
806. Ақтөбе облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
807. Хромтау аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
808. Мұғалжар аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
809. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті
810. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы істері агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
811. Ақтөбе облысы бойынша монополияға қарсы инспекциясы
812. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ақтөбе филиалы (бөлектелген желі)
Алматы облысы
813. Алматы облысы әкімінің аппараты
814. Талдықорған қаласы әкімінің аппараты
815. Алматы облысының құрылыс басқармасы
816. Алматы облысының ішкі саясат басқармасы
817. Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы
818. Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
819. Алматы облысының білім басқармасы
820. Алматы облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
821. Алматы облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

788. Территориальный департамент по Актюбинской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
789. Департамент по контролю в сфере образования Актюбинской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
790. Департамент по защите прав детей Актюбинской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
791. Департамент статистики Актюбинской области
792. Алгинское районное управление статистики
793. Каргалинское районное управление статистики
794. Иргизское районное управление статистики
795. Мугалжарское районное управление статистики
796. Мартукское районное управление статистики
797. Байганинское районное управление статистики
798. Хобдинское районное управление статистики
799. Айтекебийское районное управление статистики
800. Уилское районное управление статистики
801. Хромтауское районное управление статистики
802. Шалкарское районное управление статистики
803. Темирское районное управление статистики
804. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Актюбинской области
805. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Актюбинской области
806. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Актюбинской области
807. Межрегиональное управление финансовой полиции по Хромтаускому региону
808. Межрегиональное управление финансовой полиции по Мугалжарскому региону
809. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Актюбинской области
810. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
811. Антимонопольная инспекция по Актюбинской области
812. Актюбинский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Алматинская область
813. Аппарат акима Алматинской области
814. Аппарат акима города Талдыкорган
815. Управление строительства Алматинской области
816. Управление внутренней политики Алматинской области
817. Управление здравоохранения Алматинской области
818. Управление координации занятости и социальных программ Алматинской области
819. Управление образования Алматинской области
820. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области
821. Управление предпринимательства и промышленности Алматинской области

822. Алматы облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
823. Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
824. Алматы облысының қаржы басқармасы
825. Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
826. Алматы облысының жер қатынастары басқармасы
827. Алматы облысының мәдениет басқармасы
828. Алматы облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
829. Алматы облысының тілдерді дамыту басқармасы
830. Алматы облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
831. Алматы облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
832. Алматы облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
833. Алматы облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
834. Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы
835. Қапшағай қаласы әкімінің аппараты
836. Текелі қаласы әкімінің аппараты
837. Ақсу ауданы әкімінің аппараты
838. Алакөл ауданы әкімінің аппараты
839. Балқаш ауданы әкімінің аппараты
840. Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің аппараты
841. Жамбыл ауданы әкімінің аппараты
842. Кербұлақ ауданы әкімінің аппараты
843 Көксу ауданы әкімінің аппараты
844. Қаратал ауданы әкімінің аппараты
845. Қарасай ауданы әкімінің аппараты
846. Панфилов ауданы әкімінің аппараты
847. Райымбек ауданы әкімінің аппараты
848. Сарқант ауданы әкімінің аппараты
849. Талғар ауданы әкімінің аппараты
850. Ескелді ауданы әкімінің аппараты
851. Ұйғыр ауданы әкімінің аппараты
852. Іле ауданы әкімінің аппараты
853. Алматы облыстық соты
854. Ақсу аудандық соты
855. Алакөл аудандық соты
856. № 2 Алакөл аудандық соты
857. Балқаш аудандық соты
858. Еңбекшіқазақ аудандық соты
859. № 2 Еңбекшіқазақ аудандық соты
860. Жамбыл аудандық соты
861. Іле аудандық соты
862. Қарасай аудандық соты
863. Қарасай әкімшілік соты
864. № 2 ювеналды соты
865. Қапшағай қалалық соты
866. Кербұлақ аудандық соты
867. № 2 Кербұлақ аудандық соты
868. Көксу аудандық соты
869. Қаратал аудандық соты
870. Ұйғыр аудандық соты
871. Текелі аудандық соты
872. Сарқант аудандық соты
873. Ескелді аудандық соты
874. Панфилов аудандық соты
875. Райымбек аудандық соты
876. № 2 Райымбек аудандық соты
877. Талғар аудандық соты
878. Әскери сот
879. Экономикалық сот
880. Әкімшілік сот
881. Талдықорған қалалық соты
882. Қылмыстық сот
883. Ювеналды сот
884. Алматы гарнизонының әскери прокуратурасы
885. Қапшағай гарнизонының әскери прокуратурасы

822. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Алматинской области
823. Управление сельского хозяйства Алматинской области
824. Управление финансов Алматинской области
825. Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области
826. Управление земельных отношений Алматинской области
827. Управление культуры Алматинской области
828. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Алматинской области
829. Управление по развитию языков Алматинской области
830. Управление туризма, физической культуры и спорта Алматинской области
831. Управление энергетики и коммунального хозяйства Алматинской области
832. Управление архитектуры и градостроительства Алматинской области
833. Управление архивов и документации Алматинской области
834. Ревизионная комиссия по Алматинской области
835. Аппарат акима города Капшагая
836. Аппарат акима города Текели
837. Аппарат акима Аксуского района
838. Аппарат акима Алакольского района
839. Аппарат акима Балхашского района
840. Аппарат акима Енбекшиказахского района
841. Аппарат акима Жамбылского района
842. Аппарат акима Кербулакского района
843. Аппарат акима Коксуского района
844. Аппарат акима Каратальского района
845. Аппарат акима Карасайского района
846. Аппарат акима Панфиловского района
847. Аппарат акима Райымбекского района
848. Аппарат акима Саркандского района
849. Аппарат акима Талгарского района
850. Аппарат акима Ескельдинского района
851. Аппарат акима Уйгурского района
852. Аппарат акима Илийского района
853. Алматинский областной суд
854. Аксуский районный суд
855. Алакольский районный суд
856. Алакольский районный суд № 2
857. Балхашский районный суд
858. Енбекшиказахский районный суд
859. Енбекшиказахский районный суд № 2
860. Жамбылский районный суд
861. Илийский районный суд
862. Карасайский районный суд
863. Карасайский административный суд
864. Ювенальный суд № 2
865. Капшагайский городской суд
866. Кербулакский районный суд
867. Кербулакский районный суд № 2
868. Коксуский районный суд
869. Каратальский районный суд
870. Уйгурский районный суд
871. Текелийский городской суд
872. Саркандский районный суд
873. Ескельдинский районный суд
874. Панфиловский районный суд
875. Раимбекский районный суд
876. Раимбекский районный суд № 2
877. Талгарский районный суд
878. Военный суд
879. Экономический суд
880. Административный суд
881. Талдыкорганский городской суд
882. Уголовный суд
883. Ювенальный суд
884. Военная прокуратура Алматинского гарнизона
885. Военная прокуратура Капшагайского гарнизона

886. Сарыөзек гарнизонының әскери прокуратурасы
887. Талдықорған гарнизонының әскери прокуратурасы
888. Дружба көлік прокуратурасы
889. Талдықорған көлік прокуратурасы
890. Алматы облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
891. Алматы облысының прокуратурасы
892. Ақсу ауданының прокуратурасы
893. Алакөл ауданының прокуратурасы
894. Балқаш ауданының прокуратурасы
895. Қапшағай қаласының прокуратурасы
896. Текелі қаласының прокуратурасы
897. Талдықорған қаласының прокуратурасы
898. Енбекшіқазақ ауданының прокуратурасы
899. Ескелді ауданының прокуратурасы
900. Жамбыл ауданының прокуратурасы
901. Іле ауданының прокуратурасы
902. Қарасай ауданының прокуратурасы
903. Қаратал ауданының прокуратурасы
904. Кербұлақ ауданының прокуратурасы
905. Көксу ауданының прокуратурасы
906. Панфилов ауданының прокуратурасы
907. Райымбек ауданының прокуратурасы
908. Сарқант ауданының прокуратурасы
909. Талғар ауданының прокуратурасы
910. Ұйғыр ауданының прокуратурасы
911. Алматы облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
912. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Алматы облыстық аумақтық инспекциясы
913. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Алматы облыстық аумақтық инспекциясы
914. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Енбекшіқазақ аудандық аумақтық инспекциясы
915. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы
916. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы
917. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сарқант аудандық аумақтық инспекциясы
918. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы
919. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы
920. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы

886. Военная прокуратура Сарыозекского гарнизона
887. Военная прокуратура Талдыкорганского гарнизона
888. Дружбинская транспортная прокуратура
889. Талдыкорганская транспортная прокуратура
890. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Алматинской области
891. Прокуратура Алматинской области
892. Прокуратура Аксуского района
893. Прокуратура Алакольского района
894. Прокуратура Балхашского района
895. Прокуратура города Капшагай
896. Прокуратура города Текели
897. Прокуратура города Талдыкоргана
898. Прокуратура Енбекшиказахского района
899. Прокуратура Ескельдинского района
900. Прокуратура Жамбылского района
901. Прокуратура Илийского района
902. Прокуратура Карасайского района
903. Прокуратура Каратальского района
904. Прокуратура Кербулакского района
905. Прокуратура Коксуского района
906. Прокуратура Панфиловского района
907. Прокуратура Райымбекского района
908. Прокуратура Саркандского района
909. Прокуратура Талгарского района
910. Прокуратура Уйгурского района
911. Специализированная природоохранная прокуратура Алматинской области
912. Алматинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
913. Алматинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
914. Енбекшиказахская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
915. Уйгурская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
916. Алакольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
917. Саркандская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
918. Кербулакская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
919. Аксуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
920. Панфиловская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

921. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы
922. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ескелді аудандық аумақтық инспекциясы
923. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы
924. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
925. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Іле аудандық аумақтық инспекциясы
926. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы
927. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы
928. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Көксу аудандық аумақтық инспекциясы
929. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Капшағай қалалық аумақтық инспекциясы
930. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Текелі қалалық аумақтық инспекциясы
931. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы
932. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Талғар аудандық аумақтық инспекциясы
933. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Алматы облыстық аумақтық инспекциясы
934. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
935. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Алакөл балық инспекциясы бөлімі

921. Талдыкорганская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
922. Ескельдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
923. Балхашская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
924. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
925. Илийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
926. Каратальская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
927. Карасайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
928. Коксуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
929. Капшагайская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
930. Текелийская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
931. Раимбекская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
932. Талгарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
933. Алматинская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
934. Балхаш-Алакольская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
935. Отдел Алакольской рыбной инспекции Балхаш-Алакольской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

936. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Төменгі Іле балық инспекциясы бөлімі
937. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Қаратал балық инспекциясы бөлімі
938. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Оңтүстік Батыс балық инспекциясы бөлімі
939. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Қапшағай балық инспекциясы бөлімі
940. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Жоғарғы Іле балық инспекциясы бөлімі
941. Алматы облысының Әдiлет департаментi
942. Алматы облысының Сот актілерін орындау департаменті
943. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Ақсу ауданының әдiлет басқармасы
944. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаменті Алакөл ауданының әдiлет басқармасы
945. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Балқаш ауданының әдiлет басқармасы
946. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Жамбыл ауданының әдiлет басқармасы
947. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Еңбекшiқазақ ауданының әдiлет басқармасы
948. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаменті Ескелдi ауданының әдiлет басқармасы
949. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаменті Iле ауданының әдiлет басқармасы
950. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаменті Қарасай ауданының әдiлет басқармасы
951. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Қаратал ауданының әдiлет басқармасы
952. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Кербұлақ ауданының әдiлет басқармасы
953. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Көксу ауданының әдiлет басқармасы
954. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Райымбек ауданының әдiлет басқармасы

936. Отдел Нижне-Илийской рыбной инспекции Балхаш-Алакольской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
937. Отдел Каратальской рыбной инспекции Балхаш-Алакольской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
938. Отдел Юго-Западной рыбной инспекции Балхаш-Алакольской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
939. Отдел Капшагайской рыбной инспекции Балхаш-Алакольской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
940. Отдел Верхне-Илийской рыбной инспекции Балхаш-Алакольской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
941. Департамент юстиции Алматинской области
942. Департамент по исполнению судебных актов Алматинской области
943. Управление юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
944. Управление юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
945. Управление юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
946. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
947. Управление юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
948. Управление юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
949. Управление юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
950. Управление юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
951. Управление юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
952. Управление юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
953. Управление юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
954. Управление юстиции Раимбекского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

955. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Панфилов ауданының әдiлет басқармасы
956. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Сарқант ауданының әдiлет басқармасы
957. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Талғар ауданының әдiлет басқармасы
958. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Ұйғыр ауданының әдiлет басқармасы
959. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Қапшағай қаласының әдiлет басқармасы
960. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Текелi қаласының әдiлет басқармасы
961. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Талдықорған қаласының әдiлет басқармасы
962. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
963. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша қазынашылық департаменті
964. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Еңбекшіқазақ аудандық қазынашылық бөлімі
965. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қаратал аудандық қазынашылық бөлімі
966. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жамбыл аудандық қазынашылық бөлімі
967. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Балқаш аудандық қазынашылық бөлімі
968. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қапшағай аудандық қазынашылық бөлімі
969. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Іле аудандық қазынашылық бөлімі
970. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ұйғыр аудандық қазынашылық бөлімі
971. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алакөл аудандық қазынашылық бөлімі
972. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ескелді аудандық қазынашылық бөлімі
973. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Райымбек аудандық қазынашылық бөлімі
974. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Көксу аудандық қазынашылық бөлімі
975. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сарқант аудандық қазынашылық бөлімі
976. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Талғар аудандық қазынашылық бөлімі

955. Управление юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
956. Управление юстиции Саркандского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
957. Управление юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
958. Управление юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
959. Управление юстиции города Капшагая Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
960. Управление юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
961. Управление юстиции города Талдыкоргана Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
962. Инспекция финансового контроля по Алматинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
963. Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
964. Енбекшиказахский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
965. Каратальский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
966. Жамбылский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
967. Балхашский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
968. Капшагайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
969. Районный отдел казначейства по Илийскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
970. Уйгурский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
971. Алакольский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
972. Ескельдинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
973. Раимбекский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
974. Коксуский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
975. Саркандский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
976. Районный отдел казначейства по Талгарскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

977. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарасай аудандық қазынашылық бөлімі
978. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Кербұлақ аудандық қазынашылық бөлімі
979. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Панфилов аудандық қазынашылық бөлімі
980. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақсу аудандық қазынашылық бөлімі
981. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Текелі аудандық қазынашылық бөлімі
982. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті
983. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаменті
984. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Талдықорған қаласы бойынша салық басқармасы
985. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Қапшағай қаласы бойынша салық басқармасы
986. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Текелі қаласы бойынша салық басқармасы
987. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Балқаш ауданы бойынша салық басқармасы
988. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Жамбыл ауданы бойынша салық басқармасы
989. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Іле ауданы бойынша салық басқармасы
990. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Қарасай ауданы бойынша салық басқармасы
991. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Райымбек ауданы бойынша салық басқармасы
992. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Талғар ауданы бойынша салық басқармасы
993. Қазақстан. Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Ұйғыр ауданы бойынша салық басқармасы
994. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Еңбекшіқазақ ауданы бойынша салық басқармасы

977. Районный отдел казначейства по Карасайскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
978. Кербулакский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
979. Панфиловский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
980. Аксуский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
981. Текелийский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
982. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Алматинской области
983. Налоговый департамент по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
984. Налоговое управление по городу Талдыкорган Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
985. Налоговое управление по городу Капшагай Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
986. Налоговое управление по городу Текели Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
987. Налоговое управление по Балхашскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
988. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
989. Налоговое управление по Илийскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
990. Налоговое управление по Карасайскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
991. Налоговое управление по Райымбекскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
992. Налоговое управление по Талгарскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
993. Налоговое управление по Уйгурскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
994. Налоговое управление по Енбекшиказахскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

995. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Ақсу ауданы бойынша салық басқармасы
996. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Алакөл ауданы бойынша салық басқармасы
997. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Қаратал ауданы бойынша салық басқармасы
998. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Кербұлақ ауданы бойынша салық басқармасы
999. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Көксу ауданы бойынша салық басқармасы
1000. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Панфилов ауданы бойынша салық басқармасы
1001. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Сарқант ауданы бойынша салық басқармасы
1002. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Ескелді ауданы бойынша салық басқармасы
1003. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Алматы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
1004. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Алматы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментінің Жетісу филиалы
1005. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
1006. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті
1007. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті
1008. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті
1009. Алматы облысының Ішкі істер департаменті
1010. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Талдықорған қаласының ішкі істер басқармасы
1011. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Еңбекшіқазақ ауданының ішкі істер басқармасы
1012. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Іле ауданының ішкі істер басқармасы

995. Налоговое управление по Аксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
996. Налоговое управление по Алакольскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
997. Налоговое управление по Каратальскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
998. Налоговое управление по Кербулакскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
999. Налоговое управление по Коксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1000. Налоговое управление по Панфиловскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1001. Налоговое управление по Саркандскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1002. Налоговое управление по Ескельдинскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1003. Алматинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
1004. Жетысуский филиал Алматинского департамента государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
1005. Департамент таможенного контроля по Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1006. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области
1007. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области
1008. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области
1009. Департамент внутренних дел Алматинской области
1010. Управление внутренних дел города Талдыкоргана Департамента внутренних дел Алматинской области
1011. Управление внутренних дел Енбекшиказахского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1012. Управление внутренних дел Илийского района Департамента внутренних дел Алматинской области

1013. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Қарасай ауданының ішкі істер басқармасы
1014. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Талғар ауданының ішкі істер басқармасы
1015. Талдықорған әскери тергеу басқармасы
1016. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Қапшағай қаласының ішкі істер бөлімі
1017. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Текелі қаласының Ішкі істер бөлімі
1018. Алматы облысының Ішкі Істер департаменті Ақсу ауданының ішкі істер бөлімі
1019. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Алакөл ауданының ішкі істер бөлімі
1020. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Балқаш ауданының ішкі істер бөлімі
1021. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Ескелді ауданының ішкі істер бөлімі
1022. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Жамбыл ауданының ішкі істер бөлімі
1023. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Қаратал ауданының ішкі істер бөлімі
1024. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Кербұлақ ауданының ішкі істер бөлімі
1025. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Көксу ауданының ішкі істер бөлімі
1026. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Панфилов ауданының ішкі істер бөлімі
1027. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Райымбек ауданының ішкі істер бөлімі
1028. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Сарқант ауданының ішкі істер бөлімі
1029. Алматы облысының Ішкі істер департаменті Ұйғыр ауданының ішкі істер бөлімі
1030. Алматы облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
1031. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті
1032. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Талдықорған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1033. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақсу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1034. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Алакөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1035. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Балқаш ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1036. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Еңбекшіқазақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

1013. Управление внутренних дел Карасайского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1014. Управление внутренних дел Талгарского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1015. Талдыкорганское военно-следственное управление
1016. Отдел внутренних дел города Капшагая Департамента внутренних дел Алматинской области
1017. Отдел внутренних дел города Текели Департамента внутренних дел Алматинской области
1018. Отдел внутренних дел Аксуского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1019. Отдел внутренних дел Алакольского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1020. Отдел внутренних дел Балхашского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1021. Отдел внутренних дел Ескельдинского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1022. Отдел внутренних дел Жамбылского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1023. Отдел внутренних дел Каратальского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1024. Отдел внутренних дел Кербулакского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1025. Отдел внутренних дел Коксуского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1026. Отдел внутренних дел Панфиловского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1027. Отдел внутренних дел Райымбекского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1028. Отдел внутренних дел Саркандского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1029. Отдел внутренних дел Уйгурского района Департамента внутренних дел Алматинской области
1030. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Алматинской области
1031. Департамент по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1032. Управление по чрезвычайным ситуациям города Талдыкоргана Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1033. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1034. Отдел по чрезвычайным ситуациям Алакольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1035. Отдел по чрезвычайным ситуациям Балхашского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1036. Отдел по чрезвычайным ситуациям Енбекшиказахского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

1037. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ескелді ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1038. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жамбыл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1039. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Іле ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1040. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қапшағай қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
1041. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қарасай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1042. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қаратал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1043. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кербұлақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1044. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Көксу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1045. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Панфилов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1046. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Райымбек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1047. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сарқант ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1048. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Талғар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1049. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Текелі қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
1050. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ұйғыр ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1051. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша Экология департаменті

1037. Отдел по чрезвычайным ситуациям Ескельдинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1038. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жамбылского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1039. Отдел по чрезвычайным ситуациям Илийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1040. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Капшагая Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1041. Отдел по чрезвычайным ситуациям Карасайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1042. Отдел по чрезвычайным ситуациям Каратальского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1043. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кербулакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1044. Отдел по чрезвычайным ситуациям Коксуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1045. Отдел по чрезвычайным ситуациям Панфиловского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1046. Отдел по чрезвычайным ситуациям Райымбекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1047. Отдел по чрезвычайным ситуациям Саркандского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1048. Отдел по чрезвычайным ситуациям Талгарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1049. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Текели Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1050. Отдел по чрезвычайным ситуациям Уйгурского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1051. Департамент экологии по Алматинской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан

1052. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті
1053. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша аумақтық департаменті
1054. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Алматы облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
1055. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Алматы облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
1056. Алматы облысының статистика департаменті
1057. Талдықорған қаласының статистика басқармасы
1058. Қапшағай қаласының статистика басқармасы
1059. Текелі қаласының статистика басқармасы
1060. Ақсу аудандық статистика басқармасы
1061. Алакөл аудандық статистика басқармасы
1062. Балқаш аудандық статистика басқармасы
1063. Еңбекшіқазақ аудандық статистика басқармасы
1064. Ескелді аудандық статистика басқармасы
1065. Жамбыл аудандық статистика басқармасы
1066. Іле аудандық статистика басқармасы
1067. Қарасай аудандық статистика басқармасы
1068. Қаратал аудандық статистика басқармасы
1069. Кербұлақ аудандық статистика басқармасы
1070. Көксу аудандық статистика басқармасы
1071. Панфилов аудандық статистика басқармасы
1072. Райымбек аудандық статистика басқармасы
1073. Сарқант аудандық статистика басқармасы
1074. Талғар аудандық статистика басқармасы
1075. Ұйғыр аудандық статистика басқармасы
1076. Қазақстан Республикасының жер ресурстарын басқару агенттігінің Алматы облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
1077. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы облысы бойынша аумақтық басқармасы
1078. Алматы облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
1079. Қаскелең аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
1080. Қапшағай аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
1081. Үшарал аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
1082. Жаркент аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
1083. Есік аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
1084. Қаржы полициясының ауданаралық басқармасы
1085. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті
1086. Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Алматы облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті

1052. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Алматинской области
1053. Территориальный департамент по Алматинской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
1054. Департамент по контролю в сфере образования Алматинской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
1055. Департамент по защите прав детей Алматинской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
1056. Департамент статистики Алматинской области
1057. Управление статистики города Талдыкоргана
1058. Управление статистики города Капшагая
1059. Управление статистики города Текели
1060. Аксуское районное управление статистики
1061. Алакольское районное управление статистики
1062. Балхашское районное управление статистики
1063. Енбекшиказахское районное управление статистики
1064. Ескельдинское районное управление статистики
1065. Жамбылское районное управление статистики
1066. Илийское районное управление статистики
1067. Карасайское районное управление статистики
1068. Караталское районное управление статистики
1069. Кербулакское районное управление статистики
1070. Коксуское районное управление статистики
1071. Панфиловское районное управление статистики
1072. Райымбекское районное управление статистики
1073. Саркандское районное управление статистики
1074. Талгарское районное управление статистики
1075. Уйгурское районное управление статистики
1076. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Алматинской области
1077. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Алматинской области
1078. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Алматинской области
1079. Межрегиональное управление финансовой полиции по Каскеленскому региону
1080. Межрегиональное управление финансовой полиции по Капшагайскому региону
1081. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Ушаралскому региону
1082. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Жаркентскому региону
1083. Межрегиональное управление финансовой полиции по Есикскому региону
1084. Межрайонное управление финансовой полиции
1085. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Алматинской области
1086. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Алматинской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства

1087. Алматы облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
1088. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Алматы облыстық филиалы (бөлектелген желі)
Атырау облысы
1089. Атырау облысы әкімінің аппараты
1090. Атырау қаласы әкімінің аппараты
1091. Атырау облысының құрылыс басқармасы
1092. Атырау облысының ішкі саясат басқармасы
1093. Атырау облысының денсаулық сақтау басқармасы
1094. Атырау облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
1095. Атырау облысының білім басқармасы
1096. Атырау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1097. Атырау облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1098. Атырау облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1099. Атырау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
1100. Атырау облысының қаржы басқармасы
1101. Атырау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1102. Атырау облысының жер қатынастары басқармасы
1103. Атырау облысының мәдениет басқармасы
1104. Атырау облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1105. Атырау облысының тілдерді дамыту басқармасы
1106. Атырау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1107. Атырау облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1108. Атырау облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1109. Атырау облысы бойынша тексеру комиссиясы
1110. Жылыой ауданы әкімінің аппараты
1111. Индер ауданы әкімінің аппараты
1112. Исатай ауданы әкімінің аппараты
1113. Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты
1114. Қызылқоға ауданы әкімінің аппараты
1115. Мақат ауданы әкімінің аппараты
1116. Махамбет ауданы әкімінің аппараты
1117. Атырау облыстық соты
1118. Атырау қалалық соты
1119. № 2 Атырау қалалық соты
1120. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
1121. Атырау қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1122. Қылмыстық істер бойынша мамандандырылған ауданаралық сот
1123. Жылыой аудандық соты
1124. Құрманғазы аудандық соты
1125. Қызылқоға аудандық соты
1126. Исатай аудандық соты
1127. Индер аудандық соты
1128. Махамбет аудандық соты
1129. Мақат аудандық соты
1130. Кәмелетке толмағандар істері бойынша мамандандырылған ауданаралық соты
1131. Батыс аймағының әскери прокуратурасы
1132. Атырау көлік прокуратурасы
1133. Атырау облысының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
1134. Атырау облысының прокуратурасы

1087. Антимонопольная инспекция по Алматинской области
1088. Алматинский областной филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Атырауская область
1089. Аппарат акима Атырауской области
1090. Аппарат акима города Атырау
1091. Управление строительства Атырауской области
1092. Управление внутренней политики Атырауской области
1093. Управление здравоохранения Атырауской области
1094. Управление координации занятости и социальных программ Атырауской области
1095. Управление образования Атырауской области
1096. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области
1097. Управление предпринимательства и промышленности Атырауской области
1098. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области
1099. Управление сельского хозяйства Атырауской области
1100. Управление финансов Атырауской области
1101. Управление экономики и бюджетного планирования Атырауской области
1102. Управление земельных отношений Атырауской области
1103. Управление культуры Атырауской области
1104. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Атырауской области
1105. Управление по развитию языков Атырауской области
1106. Управление туризма, физической культуры и спорта Атырауской области
1107. Управление энергетики и коммунального хозяйства Атырауской области
1108. Управление архивов и документации Атырауской области
1109. Ревизионная комиссия по Атырауской области
1110. Аппарат акима Жылыойского района
1111. Аппарат акима Индерского района
1112. Аппарат акима Исатайского района
1113. Аппарат акима Курмангазинского района
1114. Аппарат акима Кызылкогинского района
1115. Аппарат акима Макатского района
1116. Аппарат акима Махамбетского района
1117. Атырауский областной суд
1118. Атырауский городской суд
1119. Атырауский городской суд № 2
1120. Специализированный межрайонный экономический суд
1121. Специализированный административный суд города Атырау
1122. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
1123. Жылыойский районный суд
1124. Курмангазинский районный суд
1125. Кзылкогинский районный суд
1126. Исатайский районный суд
1127. Индерский районный суд
1128. Махамбетский районный суд
1129. Макатский районный суд
1130. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
1131. Военная прокуратура Западного региона
1132. Атырауская транспортная прокуратура
1133. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Атырауской области
1134. Прокуратура Атырауской области

1135. Атырау қалалсының прокуратурасы
1136. Жылыой ауданының прокуратурасы
1137. Индер ауданының прокуратурасы
1138. Исатай ауданының прокуратурасы
1139. Қызылқоға ауданының прокуратурасы
1140. Құрманғазы ауданының прокуратурасы
1141. Мақат ауданының прокуратурасы
1142. Махамбет ауданының прокуратурасы
1143. Атырау облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
1144. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы
1145. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы
1146. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Атырау қалалық аумақтық инспекциясы
1147. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы
1148. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы
1149. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы
1150. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы
1151. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мақат аудандық аумақтық инспекциясы
1152. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы
1153. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы
1154. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы
1155. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Орал-Каспийлік бассейндік су инспекциясы
1156. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
1157. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Орал-Каспий бассейндік инспекциясы

1135. Прокуратура города Атырау
1136. Прокуратура Жылыойского района
1137. Прокуратура Индерского района
1138. Прокуратура Исатайского района
1139. Прокуратура Кызылкогинского района
1140. Прокуратура Курмангазинского района
1141. Прокуратура Макатского района
1142. Прокуратура Махамбетского района
1143. Специализированная природоохранная прокуратура Атырауской области
1144. Атырауская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1145. Атырауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1146. Атырауская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1147. Индерская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1148. Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1149. Исатайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1150. Кызылкогинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1151. Макатская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1152. Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1153. Жылыойская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1154. Атырауская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1155. Урало-Каспийская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1156. Урало-Каспийская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1157. Урало-Каспийская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

1158. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Атырау балық инспекциясы бөлімі
1159. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Дамбы балық инспекциясы бөлімі
1160. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Жылыой балық инспекциясы бөлімі
1161. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Исатай балық инспекциясы бөлімі
1162. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Индер балық инспекциясы бөлімі
1163. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Махамбет балық инспекциясы бөлімі
1164. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Құрманғазы балық инспекциясы бөлімі
1165. Атырау облысының Әдiлет департаментi
1166. Атырау облысының Сот актілерін орындау департаменті
1167. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Жылыой ауданының әдiлет басқармасы
1168. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Махамбет ауданының әдiлет басқармасы
1169. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Исатай ауданының әдiлет басқармасы
1170. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Қызылқоға ауданының әдiлет басқармасы
1171. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi Атырау облысының Әдiлет департаментi Индер ауданының әдiлет басқармасы
1172. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Атырау облысының Әдiлет департаментi Мақат ауданының әдiлет басқармасы
1173. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаменті Құрманғазы ауданының әдiлет басқармасы
1174. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаменті Атырау қаласының әдiлет басқармасы
1175. Атырау облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті

1158. Отдел Атырауской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1159. Отдел Дамбинской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1160. Отдел Жылыойской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1161. Отдел Исатайской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1162. Отдел Индерской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1163. Отдел Махамбетской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1164. Отдел Курмагазинской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1165. Департамент юстиции Атырауской области
1166. Департамент по исполнению судебных актов Атырауской области
1167. Управление юстиции Жылыойского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1168. Управление юстиции Махамбетского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1169. Управление юстиции Исатайского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1170. Управление юстиции Кызылкогинского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1171. Управление юстиции Индерского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1172. Управление юстиции Макатского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1173. Управление юстиции Курмангазинского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1174. Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1175. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Атырауской области

1176. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті
1177. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті
1178. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1179. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті
1180. Атырау облысының Ішкі істер департаменті
1181. Атырау облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
1182. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Атырау қаласының ішкі істер басқармасы
1183. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Жылыой ауданының ішкі істер бөлімі
1184. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Индер ауданының ішкі істер бөлімі
1185. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Исатай ауданының ішкі істер бөлімі
1186. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Қызылқоға ауданының ішкі істер бөлімі
1187. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Құрманғазы ауданының ішкі істер бөлімі
1188. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Мақат ауданының ішкі істер бөлімі
1189. Атырау облысының Ішкі істер департаменті Махамбет ауданының ішкі істер бөлімі
1190. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Атырау бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
1191. Атырау облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
1192. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының төтенше жағдайлар департаменті
1193. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Атырау қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1194. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жылыой ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1195. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Индер ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1196. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Исатай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

1176. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области
1177. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области
1178. Атырауское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1179. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области
1180. Департамент внутренних дел Атырауской области
1181. Департамент уголовно-исполнительной системы по Атырауской области
1182. Управление внутренних дел города Атырау Департамента внутренних дел Атырауской области
1183. Отдел внутренних дел Жылыойского района Департамента внутренних дел Атырауской области
1184. Отдел внутренних дел Индерского района Департамента внутренних дел Атырауской области
1185. Отдел внутренних дел Исатайского района Департамента внутренних дел Атырауской области
1186. Отдел внутренних дел Кызылкогинского района Департамента внутренних дел Атырауской области
1187. Отдел внутренних дел Курмангазинского района Департамента внутренних дел Атырауской области
1188. Отдел внутренних дел Макатского района Департамента внутренних дел Атырауской области
1189. Отдел внутренних дел Махамбетского района Департамента внутренних дел Атырауской области
1190. Линейный отдел внутренних дел на станции Атырау Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1191. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Атырауской области
1192. Департамент по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1193. Управление по чрезвычайным ситуациям города Атырау Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1194. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жылыойского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1195. Отдел по чрезвычайным ситуациям Индерского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1196. Отдел по чрезвычайным ситуациям Исатайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

1197. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қызылқоға ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1198. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Құрманғазы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1199. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақат ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1200. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Махамбет ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша қаржылық бақылау инспекциясы
1202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша қазынашылық департаменті
1203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Құрманғазы аудандық қазынашылық бөлімі
1204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Махамбет аудандық қазынашылық бөлімі
1205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Индер аудандық қазынашылық бөлімі
1206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қызылқоға аудандық қазынашылық бөлімі
1207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Исатай аудандық қазынашылық бөлімі
1208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жылыой аудандық қазынашылық бөлімі
1209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мақат аудандық қазынашылық бөлімі
1210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті
1211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаменті
1212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Атырау қаласы бойынша салық басқармасы
1213. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Құрманғазы ауданы бойынша салық басқармасы
1214. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Индер ауданы бойынша салық басқармасы
1215. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Исатай ауданы бойынша салық басқармасы

1197. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кызылкогинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1198. Отдел по чрезвычайным ситуациям Курмангазинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1199. Отдел по чрезвычайным ситуациям Макатского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1200. Отдел по чрезвычайным ситуациям Махамбетского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1201. Инспекция финансового контроля по Атырауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1202. Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1203. Курмангазинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1204. Махамбетский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1205. Индерский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1206. Кызылкогинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1207. Районный отдел казначейства по Исатайскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1208. Жылойский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1209. Макатский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1210. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Атырауской области
1211. Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1212. Налоговое управление по городу Атырау Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1213. Налоговое управление по Курмангазинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1214. Налоговое управление по Индерскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1215. Налоговое управление по Исатайскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

1216. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Қызылқоға ауданы бойынша салық басқармасы
1217. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Мақат ауданы бойынша салық басқармасы
1218. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Махамбет ауданы бойынша салық басқармасы
1219. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Жылыой ауданы бойынша салық басқармасы
1220. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Атырау мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
1221. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
1222. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Атырау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
1223. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Экология департаменті
1224. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті
1225. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша аумақтық департаменті
1226. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Атырау облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
1227. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Атырау облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
1228. Атырау облысының статистика департаменті
1229. Махамбет ауданының статистика басқармасы
1230. Индер ауданының статистика басқармасы
1231. Қызылқоға ауданының статистика басқармасы
1232. Мақат ауданының статистика басқармасы
1233. Жылыой ауданының статистика басқармасы
1234. Исатай ауданының статистика басқармасы
1235. Құрманғазы ауданының статистика басқармасы
1236. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агентігінің Атырау облысы бойынша аумақтық инспекциясы
1237. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша аумақтық басқармасы
1238. Атырау облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
1239. Оңтүстік аймақ бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы

1216. Налоговое управление по Кызылкогинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1217. Налоговое управление по Макатскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1218. Налоговое управление по Махамбетскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1219. Налоговое управление по Жылыойскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1220. Атырауский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
1221. Департамент таможенного контроля по Атырауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1222. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Атырауской области
1223. Департамент экологии по Атырауской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
1224. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Атырауской области
1225. Территориальный департамент по Атырауской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
1226. Департамент по контролю в сфере образования Атырауской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
1227. Департамент по защите прав детей Атырауской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
1228. Департамент статистики Атырауской области
1229. Управление статистики Махамбетского района
1230. Управление статистики Индерского района
1231. Управление статистики Кызылкогинского района
1232. Управление статистики Макатского района
1233. Управление статистики Жылыойского района
1234. Управление статистики Исатайского района
1235. Управление статистики Курмангазинского района
1236. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Атырауской области
1237. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Атырауской области
1238. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Атырауской области
1239. Межрегиональное управление финансовой полиции по Южному региону

1240. Солтүстік аймақ бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
1241. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті
1242. Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Атырау облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
1243. Атырау облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
1244. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Атырау филиалы (бөлектелген желі)
Батыс Қазақстан облысы
1245. Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты
1246. Орал қаласы әкімінің аппараты
1247. Батыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы
1248. Батыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы
1249. Батыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы
1250. Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1251. Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы
1252. Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1253. Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1254. Батыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1255. Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
1256. Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы
1257. Батыс Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1258. Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы
1259. Батыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасы
1260. Батыс Қазақстан облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1261. Батыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасы
1262. Батыс Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1263. Батыс Қазақстан облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1264. Батыс Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
1265. Батыс Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1266. Облыстық мәслихат
1267. Батыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы
1268. Ақжайық ауданы әкімінің аппараты
1269. Бөрілі ауданы әкімінің аппараты
1270. Жаңақала ауданы әкімінің аппараты
1271. Жәнібек ауданы әкімінің аппараты
1272. Зеленов ауданы әкімінің аппараты
1273. Казталов ауданы әкімінің аппараты
1274. Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты
1275. Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты

1240. Межрегиональное управление финансовой полиции по Северному региону
1241. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Атырауской области
1242. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Атырауской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
1243. Антимонопольная инспекция по Атырауской области
1244. Атырауский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Западно-Казахстанская область
1245. Аппарат акима Западно-Казахстанской области
1246. Аппарат акима города Уральска
1247. Управление строительства Западно-Казахстанской области
1248. Управление внутренней политики Западно-Казахстанской области
1249. Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области
1250. Управление координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области
1251. Управление образования Западно-Казахстанской области
1252. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области
1253. Управление предпринимательства и промышленности Западно-Казахстанской области
1254. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области
1255. Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области
1256. Управление финансов Западно-Казахстанской области
1257. Управление экономики и бюджетного планирования Западно-Казахстанской области
1258. Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области
1259. Управление культуры Западно-Казахстанской области
1260. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Западно-Казахстанской области
1261. Управление по развитию языков Западно-Казахстанской области
1262. Управление туризма, физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области
1263. Управление энергетики и коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области
1264. Управление архитектуры и градостроительства Западно-Казахстанской области
1265. Управление архивов и документации Западно-Казахстанской области
1266. Областной маслихат
1267. Ревизионная комиссия по Западно-Казахстанской области
1268. Аппарат акима Акжаикского района
1269. Аппарат акима Бурлинского района
1270. Аппарат акима Жангалинского района
1271. Аппарат акима Жанибекского района
1272. Аппарат акима Зеленовского района
1273. Аппарат акима Казталовского района
1274. Аппарат акима Каратобинского района
1275. Аппарат акима Бокейординского района

1276. Сырым ауданы әкімінің аппараты
1277. Тасқала ауданы әкімінің аппараты
1278. Теректі ауданы әкімінің аппараты
1279. Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты
1280. Батыс Қазақстан облыстық соты
1281. Орал қаласының № 2 соты
1282. Орал қалалық соты
1283. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
1284. Орал қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1285. Қылмыстық істер бойынша мамандандырылған ауданаралық сот
1286. Кәмелетке толмағандар істері бойынша мамандандырылған ауданаралық сот
1287. Ақжайық аудандық соты
1288. № 2 Ақжайық аудандық соты
1289. Бөкей ордасы аудандық соты
1290. Бөрілі аудандық соты
1291. Бөрілі ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
1292. Жаңақала аудандық соты
1293. Жәнібек аудандық соты
1294. Зеленов аудандық соты
1295. № 2 Зеленов аудандық соты
1296. Казталов аудандық соты
1297. № 2 Казталов аудандық соты
1298. Қаратөбе аудандық соты
1299. Сырым аудандық соты
1300. Тасқала аудандық соты
1301. Теректі аудандық соты
1302. № 2 Теректі аудандық соты
1303. Шыңғырлау аудандық соты
1304. Орал гарнизонының әскери прокуратурасы
1305. Орал көлік прокуратурасы
1306. Батыс Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
1307. Батыс Қазақстан облысының прокуратурасы
1308. Ақжайық ауданының прокуратурасы
1309. Бөкей ордасы ауданының прокуратурасы
1310. Бөрілі ауданының прокуратурасы
1311. Орал қаласының прокуратурасы
1312. Жаңақала ауданының прокуратурасы|
1313. Жәнібек ауданының прокуратурасы
1314. Зеленов ауданының прокуратурасы
1315. Казталов ауданының прокуратурасы
1316. Қаратөбе ауданының прокуратурасы
1317. Сырым ауданының прокуратурасы
1318. Тасқала ауданының прокуратурасы
1319. Теректі ауданының прокуратурасы
1320. Шыңғырлау ауданының прокуратурасы
1321. Батыс Қазақстан облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
1322. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
1323. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
1324. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы
1325. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бөкей ордасы аудандық аумақтық инспекциясы

1276. Аппарат акима Сырымского района
1277. Аппарат акима Таскалинского района
1278. Аппарат акима Теректинского района
1279. Аппарат акима Чингирлауского района
1280. Западно-Казахстанский областной суд
1281. Суд № 2 города Уральска
1282. Уральский городской суд
1283. Специализированный межрайонный экономический суд
1284. Специализированный административный суд города Уральска
1285. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
1286. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
1287. Акжаикский районный суд
1288. Суд № 2 Акжаикского района
1289. Бокейординский районный суд
1290. Бурлинский районный суд
1291. Специализированный административный суд Бурлинского района
1292. Жангалинский районный суд
1293. Жанибекский районный суд
1294. Зеленовский районный суд
1295. Суд № 2 Зеленовского района
1296. Казталовский районный суд
1297. Суд № 2 Казталовского района
1298. Каратобинский районный суд
1299. Сырымский районный суд
1300. Таскалинский районный суд
1301. Теректинский районный суд
1302. Суд № 2 Теректинского района
1303. Чингирлауский районный суд
1304. Военная прокуратура Уральского гарнизона
1305. Уральская транспортная прокуратура
1306. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Западно-Казахстанской области
1307. Прокуратура Западно-Казахстанской области
1308. Прокуратура Акжаикского района
1309. Прокуратура Бокейординского района
1310. Прокуратура Бурлинского района
1311. Прокуратура города Уральска
1312. Прокуратура Жангалинского района
1313. Прокуратура Жанибекского района
1314. Прокуратура Зеленовского района
1315. Прокуратура Казталовского района
1316. Прокуратура Каратобинского района
1317. Прокуратура Сырымского района
1318. Прокуратура Таскалинского района
1319. Прокуратура Теректинского района
1320. Прокуратура Чингирлауского района
1321. Специализированная природоохранная прокуратура Западно-Казахстанской области
1322. Западно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1323. Западно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1324. Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1325. Бокейординская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

1326. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бөрілі аудандық аумақтық инспекциясы
1327. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы
1328. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жәнібек аудандық аумақтық инспекциясы
1329. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы
1330. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясы
1331. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Каратөбе аудандық аумақтық инспекциясы
1332. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сырым аудандық аумақтық инспекциясы
1333. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы
1334. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Теректі аудандық аумақтық инспекциясы
1335. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы
1336. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Орал қалалық аумақтық инспекциясы
1337. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
1338. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Тайпақ балық инспекциясы бөлімі
1339. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Ақжайық балық инспекциясы бөлімі
1340. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Орал балық инспекциясы бөлімі

1326. Бурлинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1327. Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1328. Жанибекская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1329. Зеленовская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1330. Казталовская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1331. Каратобинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1332. Сырымская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1333. Таскалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1334. Теректинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1335. Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1336. Уральская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1337. Западно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1338. Отдел Тайпакской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1339. Отдел Акжайской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1340. Отдел Уральской межрайонной рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

1341. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Батыс Қазақстан облысы бойынша балық инспекциясы басқармасы
1342. Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi
1343. Батыс Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті
1344. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ақжайық ауданының әдiлет басқармасы
1345. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Бөрілі ауданының әдiлет басқармасы
1346. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Сырым ауданының әдiлет басқармасы
1347. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Жаңақала ауданының әдiлет басқармасы
1348. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Жәнiбек ауданының әдiлет басқармасы
1349. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Зеленов ауданының әдiлет басқармасы
1350. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Казталов ауданының әдiлет басқармасы
1351. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Тасқала ауданының әдiлет басқармасы
1352. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Бөкей ордасы ауданының әдiлет басқармасы
1353. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Tepeкті ауданының әдiлет басқармасы
1354. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Қаратөбе ауданының әдiлет басқармасы
1355. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шыңғырлау ауданының әдiлет басқармасы
1356. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Орал қаласының әдiлет басқармасы
1357. Батыс Қазақстан облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті
1358. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
1359. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті

1341. Управление рыбной инспекции по Западно-Казахстанской области Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1342. Департамент юстиции Западно-Казахстанской области
1343. Департамент по исполнению судебных актов Западно-Казахстанской области
1344. Управление юстиции Акжаикского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1345. Управление юстиции Бурлинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1346. Управление юстиции Сырымского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1347. Управление юстиции Жангалинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1348. Управление юстиции Жанибекского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1349. Управление юстиции Зеленовского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1350. Управление юстиции Казталовского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1351. Управление юстиции Таскалинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1352. Управление юстиции Бокейординского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1353. Управление юстиции Теректинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1354. Управление юстиции Каратобинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1355. Управление юстиции Чингирлауского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1356. Управление юстиции города Уральска Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1357. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Западно-Казахстанской области
1358. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области
1359. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области

1360. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Орал бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1361. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
1362. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
1363. Батыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесінің департаменті
1364. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Орал қаласының ішкі істер басқармасы
1365. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ақжайық ауданының ішкі істер бөлімі
1366. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бөкей ордасы ауданының ішкі істер бөлімі
1367. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бөрілі ауданының ішкі істер бөлімі
1368. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жаңақала ауданының ішкі істер бөлімі
1369. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жәнібек ауданының ішкі істер бөлімі
1370. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Зеленов ауданының ішкі істер бөлімі
1371. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Казталов ауданының ішкі істер бөлімі
1372. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қаратөбе ауданының ішкі істер бөлімі
1373. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Сырым ауданының ішкі істер бөлімі
1374. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тасқала ауданының ішкі істер бөлімі
1375. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Теректі ауданының ішкі істер бөлімі
1376. Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шыңғырлау ауданының ішкі істер бөлімі
1377. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Орал бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
1378. Батыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
1379. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті
1380. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Орал қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1381. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақжайық ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

1360. Уральское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1361. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области
1362. Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области
1363. Департамент уголовно-исполнительной системы по Западно-Казахстанской области
1364. Управление внутренних дел города Уральска Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1365. Отдел внутренних дел Акжаикского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1366. Отдел внутренних дел Бокейординского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1367. Отдел внутренних дел Бурлинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1368. Отдел внутренних дел Жангалинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1369. Отдел внутренних дел Жанибекского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1370. Отдел внутренних дел Зеленовского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1371. Отдел внутренних дел Казталовского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1372. Отдел внутренних дел Каратобинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1373. Отдел внутренних дел Сырымского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1374. Отдел внутренних дел Таскалинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1375. Отдел внутренних дел Теректинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1376. Отдел внутренних дел Чингирлауского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1377. Линейный отдел внутренних дел на станции Уральск Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1378. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области
1379. Департамент по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1380. Управление по чрезвычайным ситуациям города Уральска Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1381. Отдел по чрезвычайным ситуациям Акжаикского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

1382. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бөкей ордасы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1383. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бөрілі ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1384. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жаңақала ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1385. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жәнібек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1386. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Зеленов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1387. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Казталов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1388. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қаратөбе ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1389. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сырым ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1390. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тасқала ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1391. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Теректі ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1392. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шыңғырлау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1393. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
1394. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаменті
1395. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Зеленов аудандық қазынашылық бөлімі
1396. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Казталов аудандық қазынашылық бөлімі

1382. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бокейординского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1383. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бурлинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1384. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жангалинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1385. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жанибекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1386. Отдел по чрезвычайным ситуациям Зеленовского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1387. Отдел по чрезвычайным ситуациям Казталовского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1388. Отдел по чрезвычайным ситуациям Каратобинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1389. Отдел по чрезвычайным ситуациям Сырымского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1390. Отдел по чрезвычайным ситуациям Таскалинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1391. Отдел по чрезвычайным ситуациям Теректинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1392. Отдел по чрезвычайным ситуациям Чингирлауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1393. Инспекция финансового контроля по Западно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1394. Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1395. Зеленовский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1396. Казталовский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

1397. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бөрілі аудандық қазынашылық бөлімі
1398. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақжайық аудандық қазынашылық бөлімі
1399. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Тасқала аудандық қазынашылық бөлімі
1400. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шыңғырлау аудандық қазынашылық бөлімі
1401. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жаңақала аудандық қазынашылық бөлімі
1402. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Теректі аудандық қазынашылық бөлімі
1403. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жәнібек аудандық қазынашылық бөлімі
1404. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қаратөбе аудандық қазынашылық бөлімі
1405. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сырым аудандық қазынашылық бөлімі
1406. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бөкей ордасы аудандық қазынашылық бөлімі
1407. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
1408. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті
1409. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Орал қаласы бойынша салық басқармасы
1410. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бөрілі ауданы бойынша салық басқармасы
1411. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жәнібек ауданы бойынша салық басқармасы
1412. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жаңақала ауданы бойынша салық басқармасы
1413. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Зеленов ауданы бойынша салық басқармасы
1414. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Казталов ауданы бойынша салық басқармасы
1415. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Сырым ауданы бойынша салық басқармасы

1397. Бурлинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1398. Акжаикский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1399. Таскалинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1400. Чингирлауский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1401. Жангалинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1402. Теректинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1403. Жанибекский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1404. Каратобинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1405. Сырымский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1406. Бокейординский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1407. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области
1408. Налоговый департамент по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1409. Налоговое управление по городу Уральску Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1410. Налоговое управление по Бурлинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1411. Налоговое управление по Жанибекскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1412. Налоговое управление по Жангалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1413. Налоговое управление по Зеленскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1414. Налоговое управление по Казталовскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1415. Налоговое управление по Сырымскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

1416. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тасқала ауданы бойынша салық басқармасы
1417. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Теректі ауданы бойынша салық басқармасы
1418. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бөкей ордасы ауданы бойынша салық басқармасы
1419. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ақжайық ауданы бойынша салық басқармасы
1420. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шыңғырлау ауданы бойынша салық басқармасы
1421. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қаратөбе ауданы бойынша салық басқармасы
1422. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Батыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
1423. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
1424. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
1425. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Экология департаменті
1426. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
1427. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық департаменті
1428. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Батыс Қазақстан облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
1429. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Батыс Қазақстан облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
1430. Батыс Қазақстан облысының статистика департаменті
1431. Орал қаласының қалалық статистика басқармасы
1432. Ақжайық ауданының статистика басқармасы
1433. Бөкей ордасы ауданының статистика басқармасы
1434. Бөрілі ауданының статистика басқармасы
1435. Жаңақала ауданының статистика басқармасы

1416. Налоговое управление по Таскалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1417. Налоговое управление по Теректинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1418. Налоговое управление по Бокейординскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1419. Налоговое управление по Акжаикскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1420. Налоговое управление по Чингирлаускому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1421. Налоговое управление по Каратюбинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1422. Западно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
1423. Департамент таможенного контроля по Западно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1424. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области
1425. Департамент экологии по Западно-Казахстанской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
1426. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Западно-Казахстанской области
1427. Территориальный департамент по Западно-Казахстанской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
1428. Департамент по контролю в сфере образования Западно-Казахстанской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
1429. Департамент по защите прав детей Западно-Казахстанской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
1430. Департамент статистики Западно-Казахстанской области
1431. Городское управление статистики города Уральска
1432. Управление статистики Акжаикского района
1433. Управление статистики Бокейординского района
1434. Управление статистики Бурлинского района
1435. Управление статистики Жангалинского района

1436. Жәнібек ауданының статистика басқармасы
1437. Зеленов ауданының статистика басқармасы
1438. Казталов ауданының статистика басқармасы
1439. Қаратөбе ауданының статистика басқармасы
1440. Сырым ауданының статистика басқармасы
1441. Тасқала ауданының статистика басқармасы
1442. Теректі ауданының статистика басқармасы
1443. Шыңғырлау ауданының статистика басқармасы
1444. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі Батыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық инспекциясы
1445. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық басқармасы
1446. Батыс Қазақстан облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
1447. Бөрілі аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
1448. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
1449. Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
1450. Батыс Қазақстан облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
1451. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Батыс Қазақстан филиалы (бөлектелген желі)
Жамбыл облысы
1452. Жамбыл облысы әкімінің аппараты
1453. Тараз қаласы әкімінің аппараты
1454. Жамбыл облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1455. Жамбыл облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1456. Жамбыл облысының ішкі саясат басқармасы
1457. Жамбыл облысының денсаулық сақтау басқармасы
1458. Жамбыл облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
1459. Жамбыл облысының білім басқармасы
1460. Жамбыл облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1461. Жамбыл облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1462. Жамбыл облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
1463. Жамбыл облысының қаржы басқармасы
1464. Жамбыл облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1465. Жамбыл облысының жер қатынастары басқармасы
1466. Жамбыл облысының мәдениет басқармасы
1467. Жамбыл облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1468. Жамбыл облысының тілдерді дамыту басқармасы
1469. Жамбыл облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы

1436. Управление статистики Жанибекского района
1437. Управление статистики Зеленовского района
1438. Управление статистики Казталовского района
1439. Управление статистики Каратобинского района
1440. Управление статистики Сырымского района
1441. Управление статистики Таскалинского района
1442. Управление статистики Теректинского района
1443. Управление статистики Чингирлауского района
1444. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Западно-Казахстанской области
1445. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Западно-Казахстанской области
1446. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Западно-Казахстанской области
1447. Межрегиональное управление финансовой полиции по Бурлинскому региону
1448. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Западно-Казахстанской области
1449. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
1450. Антимонопольная инспекция по Западно-Казахстанской области
1451. Западно-Казахстанский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Жамбылская область
1452. Аппарат акима Жамбылской области
1453. Аппарат акима города Тараза
1454. Управление архивов и документации Жамбылской области
1455. Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жамбылской области
1456. Управление внутренней политики Жамбылской области
1457. Управление здравоохранения Жамбылской области
1458. Управление координации занятости и социальных программ Жамбылской области
1459. Управление образования Жамбылской области
1460. Управление предпринимательства и промышленности Жамбылской области
1461. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Жамбылской области
1462. Управление сельского хозяйства Жамбылской области
1463. Управление финансов Жамбылской области
1464. Управление экономики и бюджетного планирования Жамбылской области
1465. Управление земельных отношений Жамбылской области
1466. Управление культуры Жамбылской области
1467. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Жамбылской области
1468. Управление развития языков Жамбылской области
1469. Управление физической культуры и спорта Жамбылской области

1470. Жамбыл облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1471. Жамбыл облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
1472. Жамбыл облысының тексеру комиссиясы
1473. Байзақ ауданы әкімінің аппараты
1474. Жамбыл ауданы әкімінің аппараты
1475. Жуалы ауданы әкімінің аппараты
1476. Қордай ауданы әкімінің аппараты
1477. Тұрар Рысқұлов атындағы аудан әкімінің аппараты
1478. Мерке ауданы әкімінің аппараты
1479. Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты
1480. Сарысу ауданы әкімінің аппараты
1481. Талас ауданы әкімінің аппараты
1482. Шу ауданы әкімінің аппараты
1483. Жамбыл облыстық соты
1484. Мамандандырылған әкімшілік сот
1485. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
1486. Тараз қалалық соты
1487. № 2 Тараз қалалық соты
1488. Мамандандырылған ауданаралық қылмыстық сот
1489. Сарысу аудандық соты
1490. Мойынқұм аудандық соты
1491. Мерке аудандық соты
1492. Байзақ аудандық соты
1493. Тұрар Рысқұлов аудандық соты
1494. Жамбыл аудандық соты
1495. Шу аудандық соты
1496. Қордай аудандық соты
1497. Жуалы аудандық соты
1498. Талас аудандық соты
1499. Кәмелетке толмағандар істері бойынша мамандандырылған ауданаралық сот
1500. Гвардия гарнизонының әскери прокуратурасы
1501. Оңтүстік аймағының әскери прокуратурасы
1502. Жамбыл көлік прокуратурасы
1503. Шу көлік прокуратурасы
1504. Жамбыл облысының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
1505. Жамбыл облысының прокуратурасы
1506. Байзақ ауданының прокуратурасы
1507. Тараз қаласының прокуратурасы
1508. Жамбыл ауданының прокуратурасы
1509. Жуалы ауданының прокуратурасы
1510. Қордай ауданының прокуратурасы
1511. Мерке ауданының прокуратурасы
1512. Мойынқұм ауданының прокуратурасы
1513. Сарысу ауданының прокуратурасы
1514. Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның прокуратурасы
1515. Талас ауданының прокуратурасы
1516. Жамбыл облысының түзеу мекемелерінде заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
1517. Шу ауданаралық прокуратурасы
1518. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы
1519. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы
1520. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Байзақ аудандық аумақтық инспекциясы
1521. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы

1470. Управление энергетики и коммунального хозяйства Жамбылской области
1471. Управление архитектуры и градостроительства Жамбылской области
1472. Ревизионная комиссия по Жамбылской области
1473. Аппарат акима Байзакского района
1474. Аппарат акима Жамбылского района
1475. Аппарат акима Жуалинского района
1476. Аппарат акима Кордайского района
1477. Аппарат акима района имени Турара Рыскулова
1478. Аппарат акима Меркенского района
1479. Аппарат акима Мойынкумского района
1480. Аппарат акима Сарысуского района
1481. Аппарат акима Таласского района
1482. Аппарат акима Шуского района
1483. Жамбылский областной суд
1484. Специализированный административный суд
1485. Специализированный межрайонный экономический суд
1486. Таразский городской суд
1487. Таразский городской суд № 2
1488. Специализированный межрайонный уголовный суд
1489. Сарысуский районный суд
1490. Мойынкумский районный суд
1491. Меркенский районный суд
1492. Байзакский районный суд
1493. Турар Рыскуловский районный суд
1494. Жамбылский районный суд
1495. Шуский районный суд
1496. Кордайский районный суд
1497. Жуалинский районный суд
1498. Таласский районный суд
1499. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
1500. Военная прокуратура Гвардейского гарнизона
1501. Военная прокуратура Южного региона
1502. Жамбылская транспортная прокуратура
1503. Шуская транспортная прокуратура
1504. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Жамбылской области
1505. Прокуратура Жамбылской области
1506. Прокуратура Байзакского района
1507. Прокуратура города Тараза
1508. Прокуратура Жамбылского района
1509. Прокуратура Жуалынского района
1510. Прокуратура Кордайского района
1511. Прокуратура Меркенского района
1512. Прокуратура Мойынкумского района
1513. Прокуратура Сарысуского района
1514. Прокуратура района имени Турара Рыскулова
1515. Прокуратура Таласского района
1516. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях Жамбылской области
1517. Шуская межрайонная прокуратура
1518. Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1519. Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1520. Байзакская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1521. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

1522. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жуалы аудандық аумақтық инспекциясы
1523. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Кордай аудандық аумақтық инспекциясы
1524. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мерке аудандық аумақтық инспекциясы
1525. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Тұрар Рыскұлов атындағы ауданның аумақтық инспекциясы
1526. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мойынкұм аудандық аумақтық инспекциясы
1527. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сарысу аудандық аумақтық инспекциясы
1528. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Талас аудандық аумақтық инспекциясы
1529. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шу аудандық аумақтық инспекциясы
1530. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Тараз аудандық аумақтық инспекциясы
1531. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы
1532. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Шу -Талас бассейндік су инспекциясы
1533. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Шу-Талас облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
1534. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Шу-Талас бассейндік инспекциясы
1535. Жамбыл облысының Әдiлет департаментi
1536. Жамбыл облысының Сот актілерін орындау департаменті
1537. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Байзақ ауданының әдiлет басқармасы
1538. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Жамбыл ауданының әдiлет басқармасы
1539. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Жуалы ауданының әдiлет басқармасы

1522. Жуалынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1523. Кордайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1524. Меркенская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1525. Районная территориальная инспекция имени Турара Рыскулова Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1526. Мойынкумская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1527. Сарысуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1528. Таласская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1529. Шуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1530. Таразская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1531. Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1532. Шу-Таласская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1533. Шу-Таласская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1534. Шу-Таласская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1535. Департамент юстиции Жамбылской области
1536. Департамент по исполнению судебных актов Жамбылской области
1537. Управление юстиции Байзакского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1538. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1539. Управление юстиции Жуалинского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан

1540. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаментi Қордай ауданының әділет басқармасы
1541. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның әдiлет басқармасы
1542. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Мерке ауданының әдiлет басқармасы
1543. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Мойынқұм ауданының әділет басқармасы
1544. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Сарысу ауданының әдiлет басқармасы
1545. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Талас ауданының әдiлет басқармасы
1546. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Шу ауданының әдiлет басқармасы
1547. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Тараз қаласының әдiлет басқармасы
1548. Жамбыл облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
1549. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті
1550. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті
1551. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменінің Жамбыл бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1552. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті
1553. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті
1554. Жамбыл облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
1555. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Тараз қаласының ішкі істер басқармасы
1556. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Жамбыл бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
1557. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Байзақ ауданының ішкі істер бөлімі
1558. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Жамбыл ауданының ішкі істер бөлімі
1559. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Жуалы ауданының ішкі істер бөлімі
1560. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Қордай ауданының ішкі істер бөлімі
1561. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Мерке ауданының ішкі істер бөлімі

1540. Управление юстиции Кордайского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1541. Управление юстиции района имени Турара Рыскулова Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1542. Управление юстиции Меркенского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1543. Управление юстиции Мойынкумского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1544. Управление юстиции Сарысуского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1545. Управление юстиции Таласского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1546. Управление юстиции Шуского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1547. Управление юстиции города Тараза Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1548. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Жамбылской области
1549. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области
1550. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области
1551. Жамбылское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте Департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1552. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области
1553. Департамент внутренних дел Жамбылской области
1554. Департамент уголовно-исполнительной системы по Жамбылской области
1555. Управление внутренних дел города Тараза Департамента внутренних дел Жамбылской области
1556. Линейное управление внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1557. Отдел внутренних дел Байзакского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1558. Отдел внутренних дел Жамбылского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1559. Отдел внутренних дел Жуалинского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1560. Отдел внутренних дел Кордайского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1561. Отдел внутренних дел Меркенского района Департамента внутренних дел Жамбылской области

1562. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Мойынқұм ауданының ішкі істер бөлімі
1563. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Сарысу ауданының ішкі істер бөлімі
1564. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Талас ауданының ішкі істер бөлімі
1565. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның ішкі істер бөлімі
1566. Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті Шу ауданының ішкі істер бөлімі
1567. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Жамбыл бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
1568. Тараз әскери тергеу басқармасы
1569. Жамбыл облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
1570. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті
1571. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тараз қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1572. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Байзақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1573. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жамбыл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1574. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жуалы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1575. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қордай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1576. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мерке ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1577. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мойынқұм ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1578. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сарысу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1579. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Талас ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1580. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның төтенше жағдайлар бөлімі

1562. Отдел внутренних дел Мойынкумского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1563. Отдел внутренних дел Сарысуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1564. Отдел внутренних дел Таласского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1565. Отдел внутренних дел района имени Турара Рыскулова Департамента внутренних дел Жамбылской области
1566. Отдел внутренних дел Шуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области
1567. Линейное управление внутренних дел на станции Жамбыл Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1568. Таразское военно-следственное управление
1569. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Жамбылской области
1570. Департамент по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1571. Управление по чрезвычайным ситуациям города Тараза Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1572. Отдел по чрезвычайным ситуациям Байзакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1573. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жамбылского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1574. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жуалынского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1575. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кордайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1576. Отдел по чрезвычайным ситуациям Меркенского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1577. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мойынкумского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1578. Отдел по чрезвычайным ситуациям Сарысуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1579. Отдел по чрезвычайным ситуациям Таласского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1580. Отдел по чрезвычайным ситуациям района имени Турара Рыскулова Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

1581. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1582. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
1583. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жамбыл облысы бойынша қазынашылық департаменті
1584. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қордай аудандық қазынашылық бөлімі
1585. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шу аудандық қазынашылық бөлімі
1586. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жамбыл аудандық қазынашылық бөлімі
1587. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жуалы аудандық қазынашылық бөлімі
1588. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның қазынашылық бөлімі
1589. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сарысу аудандық қазынашылық бөлімі
1590. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Талас аудандық қазынашылық бөлімі
1591. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Байзақ аудандық қазынашылық бөлімі
1592. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мерке аудандық қазынашылық бөлімі
1593. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мойынқұм аудандық қазынашылық бөлімі
1594. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
1595. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаменті
1596. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Тараз қаласы бойынша Салық басқармасы
1597. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Жамбыл ауданы бойынша салық басқармасы
1598. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Жуалы ауданы бойынша салық басқармасы
1599. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Қордай ауданы бойынша салық басқармасы
1600. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Тұрар Рысқұлов атындағы ауданы бойынша салық басқармасы

1581. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1582. Инспекция финансового контроля по Жамбылской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1583. Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1584. Кордайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1585. Шуский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1586. Жамбылский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1587. Жуалинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1588. Районный отдел казначейства имени Турара Рыскулова Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1589. Сарысуский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1590. Таласский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1591. Байзакский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1592. Меркенский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1593. Мойынкумский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1594. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Жамбылской области
1595. Налоговый департамент по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1596. Налоговое управление по городу Таразу Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1597. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1598. Налоговое управление по Жуалинскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1599. Налоговое управление по Кордайскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1600. Налоговое управление по району имени Турара Рыскулова Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

1601. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Мерке ауданы бойынша салық басқармасы
1602. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Мойынқұм ауданы бойынша салық басқармасы
1603. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Байзақ ауданы бойынша салық басқармасы
1604. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Шу ауданы бойынша салық басқармасы
1605. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Сарысу ауданы бойынша салық басқармасы
1606. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Талас ауданы бойынша салық басқармасы
1607. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Жамбыл мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
1608. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
1609. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Жамбыл облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
1610. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша Экология департаменті
1611. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті
1612. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша аумақтық департаменті
1613. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Жамбыл облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
1614. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Жамбыл облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
1615. Жамбыл облысының статистика департаменті
1616. Тараз қаласының статистика басқармасы
1617. Байзақ ауданының статистика басқармасы
1618. Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның статистика басқармасы
1619. Мерке ауданының статистика басқармасы
1620. Мойынқұм ауданының статистика басқармасы
1621. Талас ауданының статистика басқармасы
1622. Шу ауданының статистика басқармасы
1623. Жамбыл ауданының статистика басқармасы
1624. Жуалы ауданының статистика басқармасы

1601. Налоговое управление по Меркенскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1602. Налоговое управление по Мойынкумскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1603. Налоговое управление по Байзакскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1604. Налоговое управление по Шускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1605. Налоговое управление по Сарысускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1606. Налоговое управление по Таласскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1607. Жамбылский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
1608. Департамент таможенного контроля по Жамбылской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1609. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Жамбылской области
1610. Департамент экологии по Жамбылской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
1611. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Жамбылской области
1612. Территориальный департамент по Жамбылской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
1613. Департамент по контролю в сфере образования Жамбылской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
1614. Департамент по защите прав детей Жамбылской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
1615. Департамент статистики Жамбылской области
1616. Управление статистики города Тараза
1617. Управление статистики Байзакского района
1618. Управление статистики района имени Турара Рыскулова
1619. Управление статистики Меркенского района
1620. Управление статистики Мойынкумского района
1621. Управление статистики Таласского района
1622. Управление статистики Шуского района
1623. Управление статистики Жамбылского района
1624. Управление статистики Жуалинского района

1625. Қордай ауданының статистика басқармасы
1626. Сарысу ауданының статистика басқармасы
1627. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Жамбыл облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
1628. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Жамбыл облысы бойынша аумақтық басқармасы
1629. Жамбыл облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
1630. Қордай ауданы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
1631. Шу ауданы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
1632. Мерке ауданы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
1633. Қаратау ауданы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
1634. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті
1635. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Жамбыл облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
1636. Жамбыл облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
1637. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Жамбыл филиалы (бөлектелген желі)
Қарағанды облысы
1638. Қарағанды облысы әкімінің аппараты
1639. Қарағанды қаласы әкімінің аппараты
1640. Қарағанды облысының құрылыс басқармасы
1641. Қарағанды облысының ішкі саясат басқармасы
1642. Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы
1643. Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1644. Қарағанды облысының білім басқармасы
1645. Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1646. Қарағанды облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1647. Қарағанды облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1648. Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
1649. Қарағанды облысының қаржы басқармасы
1650. Қарағанды облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1651. Қарағанды облысының жер қатынастары басқармасы
1652. Қарағанды облысының мәдениет басқармасы
1653. Қарағанды облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1654. Қарағанды облысының тілдерді дамыту басқармасы
1655. Қарағанды облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1656. Қарағанды облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1657. Қарағанды облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы

1625. Управление статистики Кордайского района
1626. Управление статистики Сарысуского района
1627. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Жамбылской области
1628. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Жамбылской области
1629. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Жамбылской области
1630. Межрегиональное управление финансовой полиции по Кордайскому району
1631. Межрегиональное управление финансовой полиции по Шускому району
1632. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Меркенскому району
1633. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Каратаускому району
1634. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Жамбылской области
1635. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
1636. Антимонопольная инспекция по Жамбылской области
1637. Жамбылский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Карагандинская область
1638. Аппарат акима Карагандинской области
1639. Аппарат акима города Караганды
1640. Управление строительства Карагандинской области
1641. Управление внутренней политики Карагандинской области
1642. Управление здравоохранения Карагандинской области
1643. Управление координация занятости и социальных программ Карагандинской области
1644. Управление образования Карагандинской области
1645. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области
1646. Управление предпринимательства и промышленности Карагандинской области
1647. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Карагандинской области
1648. Управление сельского хозяйства Карагандинской области
1649. Управление финансов Карагандинской области
1650. Управление экономики и бюджетного планирования Карагандинской области
1651. Управление земельных отношений Карагандинской области
1652. Управление культуры Карагандинской области
1653. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Карагандинской области
1654. Управление по развитию языков Карагандинской области
1655. Управление туризма, физической культуры и спорта Карагандинской области
1656. Управление энергетики и коммунального хозяйства Карагандинской области
1657. Управление архитектуры и градостроительства Карагандинской области

1658. Қарағанды облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1659. Қарағанды облысының тексеру комиссиясы
1660. Балқаш қаласы әкімінің аппараты
1661. Жезқазған қаласы әкімінің аппараты
1662. Қаражал қаласы әкімінің аппараты
1663. Приозерск қаласы әкімінің аппараты
1664. Сораң қаласы әкімінің аппараты
1665. Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты
1666. Теміртау қаласы әкімінің аппараты
1667. Шахтинск қаласы әкімінің аппараты|
1668. Абай ауданы әкімінің аппараты
1669. Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты
1670. Бұқар жырау ауданы әкімінің аппараты
1671. Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты
1672. Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты
1673. Нұра ауданы әкімінің аппараты
1674. Осакаров ауданы әкімінің аппараты
1675. Ұлытау ауданы әкімінің аппараты
1676. Шет ауданы әкімінің аппараты
1677. Қазыбек би аудандық соты
1678. Қазыбек би № 2 аудандық соты
1679. Қарағанды қаласының Октябрь аудандық соты
1680. Қарағанды қаласының № 2 Октябрь аудандық соты
1681. Қарағанды қаласының № 3 Октябрь аудандық соты
1682. Теміртау қалалық соты
1683. Теміртау қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1684. Шахтинск қалалық соты
1685. Шахтинск қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1686. Сораң қалалық соты
1687. Абай аудандық соты
1688. № 2 Абай аудандық соты
1689. Бұқар жырау аудандық соты
1690. Бұқар жырау № 2 аудандық соты
1691. Қарқаралы аудандық соты
1692. № 2 Қарқаралы аудандық соты
1693. Осакаров аудандық соты
1694. № 2 Осакаров аудандық соты
1695. Нұра аудандық соты
1696. Жезқазған аудандық соты
1697. Жезқазған қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1698. Сәтбаев қалалық соты
1699. Балқаш қалалық соты
1700. Балқаш қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1701. Қаражал қалалық соты
1702. Қаражал қалалық сотының құрамындағы Жәйрем кентінің соты
1703. Приозерск қалалық соты
1704. Жаңаарқа аудандық соты
1705. Шет аудандық соты
1706. № 2 Шет аудандық соты
1707. Ұлытау аудандық соты
1708. № 2 Ұлытау аудандық соты
1709. Ақтоғай аудандық соты
1710. № 2 Ақтоғай аудандық соты
1711. Әскери сот
1712. Қарағанды қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1713. Экономикалық сот
1714. Қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық соты
1715. Облыстық сот
1716. Ювеналды сот
1717. Қарағанды облыстық соты
1718. Приозерск гарнизонының әскери прокуратурасы
1719. Орталық аймағының әскери прокуратурасы
1720. Жезказған көлік прокуратурасы
1721. Карағанды көлік прокуратурасы
1722. Қарағанды облысының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы

1658. Управление архивов и документации Карагандинской области
1659. Ревизионная комиссия по Карагандинской области
1660. Аппарат акима города Балхаша
1661. Аппарат акима города Жезказгана
1662. Аппарат акима города Каражала
1663. Аппарат акима города Приозерска
1664. Аппарат акима города Сарани
1665. Аппарат акима города Сатпаева
1666. Аппарат акима города Темиртау
1667. Аппарат акима города Шахтинска
1668. Аппарат акима Абайского района
1669. Аппарат акима Актогайского района
1670. Аппарат акима Бухар-Жырауского района
1671. Аппарат акима Жанааркинского района
1672. Аппарат акима Каркаралинского района
1673. Аппарат акима Hуринского района
1674. Аппарат акима Осакаровского района
1675. Аппарат акима Улытауского района
1676. Аппарат акима Шетского района
1677. Казыбекбийский районный суд
1678. Суд № 2 Казыбекбийского района
1679. Октябрьский районный суд города Караганды
1680. Суд № 2 Октябрьского района города Караганды
1681. Суд № 3 Октябрьского района города Караганды
1682. Темиртауский городской суд
1683. Специализированный административный суд города Темиртау
1684. Шахтинский городской суд
1685. Специализированный административный суд города Шахтинска
1686. Саранский городской суд
1687. Абайский районный суд
1688. Суд № 2 Абайского района
1689. Бухар-Жырауский районный суд
1690. Суд № 2 Бухар-Жырауского района
1691. Каркаралинский районный суд
1692. Суд № 2 Каркаралинского района
1693. Осакаровский районный суд
1694. Суд № 2 Осакаровского района
1695. Нуринский районный суд
1696. Жезказганский районный суд
1697. Специализированный административный суд города Жезказгана
1698. Сатпаевский городской суд
1699. Балхашский городской суд
1700. Специализированный административный суд города Балхаша
1701. Каражалский городской суд
1702. Суд поселка Жайрем в составе Каражалского городского суда
1703. Приозерский городской суд
1704. Жанааркинский районный суд
1705. Шетский районный суд
1706. Суд № 2 Шетского района
1707. Улытауский районный суд
1708. Суд № 2 Улытауского района
1709. Актогайский районный суд
1710. Суд № 2 Актогайского района
1711. Военный суд
1712. Специализированный административный суд города Караганды
1713. Экономический суд
1714. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
1715. Областной суд
1716. Ювенальный суд
1717. Карагандинский областной суд
1718. Военная прокуратура Приозерского гарнизона
1719. Военная прокуратура Центрального региона
1720. Жезказганская транспортная прокуратура
1721. Карагандинская транспортная прокуратура
1722. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Карагандинской области

1723. Қарағанды облысының прокуратурасы
1724. Абай ауданының прокуратурасы
1725. Ақтоғай ауданының прокуратурасы
1726. Бұқар жырау ауданының прокуратурасы
1727. Балқаш қаласының прокуратурасы
1728. Жезқазған қаласының прокуратурасы
1729. Қаражал қаласының прокуратурасы
1730. Приозерск қаласының прокуратурасы
1731. Сораң қаласының прокуратурасы
1732. Сәтбаев қаласының прокуратурасы
1733. Шахтинск қаласының прокуратурасы
1734. Қарағанды қаласының прокуратурасы
1735. Теміртау қаласының прокуратурасы
1736. Жаңаарқа ауданының прокуратурасы
1737. Қарқаралы ауданының прокуратурасы
1738. Нұра ауданының прокуратурасы
1739. Қарағанды қаласы Октябрь ауданының прокуратурасы
1740. Осакаров ауданының прокуратурасы
1741. Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданының прокуратурасы
1742. Ұлытау ауданының прокуратурасы
1743. Шет ауданының прокуратурасы
1744. Қарағанды облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
1745. Қарағанды облысының түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
1746. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы
1747. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы
1748. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Абай аудандық аумақтық инспекциясы
1749. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы
1750. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы
1751. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы
1752. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы
1753. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Нұра аудандық аумақтық инспекциясы
1754. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы
1755. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы

1723. Прокуратура Карагандинской области
1724. Прокуратура Абайского района
1725. Прокуратура Актогайского района
1726. Прокуратура Бухар-Жырауского района
1727. Прокуратура города Балхаша
1728. Прокуратура города Жезказгана
1729. Прокуратура города Каражала
1730. Прокуратура города Приозерска
1731. Прокуратура города Сарани
1732. Прокуратура города Сатпаева
1733. Прокуратура города Шахтинска
1734. Прокуратура города Караганды
1735. Прокуратура города Темиртау
1736. Прокуратура Жанааркинского района
1737. Прокуратура Каркаралинского района
1738. Прокуратура Нуринского района
1739. Прокуратура Октябрьского района города Караганды
1740. Прокуратура Осакаровского района
1741. Прокуратура Казыбекбийского района города Караганды
1742. Прокуратура Улытауского района
1743. Прокуратура Шетского района
1744. Специализированная природоохранная прокуратура Карагандинской области
1745. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях Карагандинской области
1746. Карагандинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1747. Карагандинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1748. Абайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1749. Актогайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1750. Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1751. Жанааркинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1752. Каркаралинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1753. Нуринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1754. Осакаровская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1755. Улытауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

1756. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шет аудандық аумақтық инспекциясы
1757. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы
1758. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жезказған қалалық аумақтық инспекциясы
1759. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарағанды қалалық аумақтық инспекциясы
1760. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қаражал қалалық аумақтық инспекциясы
1761. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы
1762. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сораң қалалық аумақтық инспекциясы
1763. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сәтбаев қалалық аумақтық инспекциясы
1764. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Теміртау қалалық аумақтық инспекциясы
1765. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шахтинск қалалық аумақтық инспекциясы
1766. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы
1767. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Нұра-Сарысу бассейндік су инспекциясы
1768. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Нұра-Сарысу облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
1769. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Нұра-Сарысу бассейндік инспекциясы
1770. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Балқаш балық инспекциясы бөлімі
1771. Қарағанды облысының Әдiлет департаментi

1756. Шетская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1757. Балхашская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1758. Жезказганская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1759. Карагандинская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1760. Каражалская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1761. Приозерская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1762. Саранская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1763. Сатпаевская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1764. Темиртауская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1765. Шахтинская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1766. Карагандинская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1767. Нура-Сарысуская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1768. Нура-Сарысуская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1769. Нура-Сарысусская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1770. Отдел Балхашской рыбной инспекции Балхаш-Алакольской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1771. Департамент юстиции Карагандинской области

1772. Қарағанды облысының Сот актілерін орындау департаменті
1773. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Сораң қаласының әдiлет басқармасы
1774. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Темiртау қаласының әдiлет басқармасы
1775. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Шахтинск қаласының әдiлет басқармасы
1776. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Абай ауданының әдiлет басқармасы
1777. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Бұқар жырау ауданының әдiлет басқармасы
1778. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Қарқаралы ауданының әдiлет басқармасы
1779. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Нұра ауданының әдiлет басқармасы
1780. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Осакаров ауданының әдiлет басқармасы
1781. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Балқаш қаласының әдiлет басқармасы
1782. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Ақтоғай ауданының әдiлет басқармасы
1783. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Жаңаарқа ауданының әдiлет басқармасы
1784. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Ұлытау ауданының әдiлет басқармасы
1785. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Шет ауданының әдiлет басқармасы
1786. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Жезқазған қаласының әдiлет басқармасы
1787. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Сәтбаев қаласының әдiлет басқармасы
1788. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Қаражал қаласының әдiлет басқармасы
1789. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Қарағанды қаласының әдiлет басқармасы
1790. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қарағанды облысының Әділет департаменті Приозерск қаласының әділет басқармасы
1791. Қарағанды облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
1792. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті

1772. Департамент по исполнению судебных актов Карагандинской области
1773. Управление юстиции города Сарани Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1774. Управление юстиции города Темиртау Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1775. Управление юстиции города Шахтинска Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1776. Управление юстиции Абайского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1777. Управление юстиции Бухар-Жырауского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1778. Управление юстиции Каркаралинского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1779. Управление юстиции Нуринского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1780. Управление юстиции Осакаровского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1781. Управление юстиции города Балхаша Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1782. Управление юстиции Актогайского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1783. Управление юстиции Жанааркинского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1784. Управление юстиции Улытауского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1785. Управление юстиции Шетского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1786. Управление юстиции города Жезказгана Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1787. Управление юстиции города Сатпаева Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1788. Управление юстиции города Каражала Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1789. Управление юстиции города Караганды Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1790. Управление юстиции города Приозерска Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
1791. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Карагандинской области
1792. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области

1793. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті
1794. Қарағанды бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1795. Жаңаарқа бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1796. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті
1797. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті
1798. Қарағанды облысы бойынша Қылмыстық-атқару комитеті департаменті
1799. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Қарағанды қаласының ішкі істер басқармасы
1800. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Жезқазған қаласының ішкі істер басқармасы
1801. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Теміртау қаласының ішкі істер басқармасы
1802. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Абай ауданының ішкі істер басқармасы
1803. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Бұқар жырау ауданының ішкі істер басқармасы
1804. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Қарағанды-Сортировочная бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
1805. Қарағанды әскери тергеу басқармасы
1806. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Балқаш қаласының ішкі істер бөлімі
1807. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Қаражал қаласының ішкі істер бөлімі
1808. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Сораң қаласының ішкі істер бөлімі
1809. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі
1810. Қарағанды облысының Ішкі істері департаменті Шахтинск қаласының ішкі істер бөлімі
1811. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Приозерск қаласының ішкі істер бөлімі
1812. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Ақтоғай ауданының ішкі істер бөлімі
1813. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Жаңаарқа ауданының ішкі істер бөлімі
1814. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Қарқаралы ауданының ішкі істер бөлімі
1815. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Нұра ауданының ішкі істер бөлімі
1816. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Осакаров ауданының ішкі істер бөлімі
1817. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Ұлытaу ауданының ішкі істер бөлімі

1793. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области
1794. Карагандинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
1795. Жана-Аркинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
1796. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области
1797. Департамент внутренних дел Карагандинской области
1798. Департамент уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области
1799. Управление внутренних дел города Караганды Департамента внутренних дел Карагандинской области
1800. Управление внутренних дел города Жезказгана Департамента внутренних дел Карагандинской области
1801. Управление внутренних дел города Темиртау Департамента внутренних дел Карагандинской области
1802. Управление внутренних дел Абайского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1803. Управление внутренних дел Бухар-Жырауского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1804. Линейное управление внутренних дел на станции Караганда-Сортировочная Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1805. Карагандинское военно-следственное управление
1806. Отдел внутренних дел города Балхаша Департамента внутренних дел Карагандинской области
1807. Отдел внутренних дел города Каражала Департамента внутренних дел Карагандинской области
1808. Отдел внутренних дел города Сарани Департамента внутренних дел Карагандинской области
1809. Отдел внутренних дел города Сатпаева Департамента внутренних дел Карагандинской области
1810. Отдел внутренних дел города Шахтинска Департамента внутренних дел Карагандинской области
1811. Отдел внутренних дел города Приозерска Департамента внутренних дел Карагандинской области
1812. Отдел внутренних дел Актогайского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1813. Отдел внутренних дел Жанааркинского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1814. Отдел внутренних дел Каркаралинского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1815. Отдел внутренних дел Нуринского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1816. Отдел внутренних дел Осакаровского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1817. Отдел внутренних дел Улытауского района Департамента внутренних дел Карагандинской области

1818. Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті Шет ауданының ішкі істер бөлімі
1819. Қарағанды облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
1820. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті
1821. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Балқаш қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1822. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жезқазған қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1823. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Теміртау қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1824. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қарағанды қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
1825. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1826. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақтоғай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1827. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бұқар жырау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1828. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жаңаарқа ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1829. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қаражал қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
1830. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қарқаралы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1831. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Нұра ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1832. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Осакаров ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1833. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Приозерск қаласының төтенше жағдайлар бөлімі

1818. Отдел внутренних дел Шетского района Департамента внутренних дел Карагандинской области
1819. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Карагандинской области
1820. Департамент по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1821. Управление по чрезвычайным ситуациям города Балхаша Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1822. Управление по чрезвычайным ситуациям города Жезказгана Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1823. Управление по чрезвычайным ситуациям города Темиртау Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1824. Управление по чрезвычайным ситуациям города Караганды Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1825. Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1826. Отдел по чрезвычайным ситуациям Актогайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1827. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бухар-Жырауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1828. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жанааркинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1829. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Каражала Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1830. Отдел по чрезвычайным ситуациям Каркаралинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1831. Отдел по чрезвычайным ситуациям Нуринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1832. Отдел по чрезвычайным ситуациям Осакаровского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1833. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Приозерска Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

1834. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сораң қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
1835. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сәтбаев қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
1836. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ұлытау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1837. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шахтинск ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1838. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шет ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
1839. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
1840. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаменті
1841. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шет ауданының қазынашылық бөлімі
1842. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Балқаш қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
1843. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарқаралы ауданының қазынашылық бөлімі
1844. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бұқар жырау ауданының қазынашылық бөлімі
1845. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Абай ауданының қазынашылық бөлімі
1846. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Приозерск ауданының қазынашылық бөлімі
1847. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сәтбаев ауданының қазынашылық бөлімі
1848. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Осакаров ауданының қазынашылық бөлімі
1849. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қаражал қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
1850. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шахтинск аудандық қазынашылық бөлімі
1851. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарағанды қаласы бойынша Октябрь аудандық қазынашылық бөлімі
1852. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сораң аудандық қазынашылық бөлімі
1853. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жезқазған аудандық қазынашылық бөлімі

1834. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Сарани Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1835. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Сатпаева Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1836. Отдел по чрезвычайным ситуациям Улытауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1837. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Шахтинска Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1838. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шетского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1839. Инспекция финансового контроля по Карагандинской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1840. Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1841. Шетский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1842. Районный отдел казначейства по городу Балхашу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1843. Каркаралинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1844. Бухар-Жырауский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1845. Абайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1846. Приозерский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1847. Сатпаевский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1848. Осакаровский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1849. Районный отдел казначейства по городу Каражалу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1850. Шахтинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1851. Октябрьский районный отдел казначейства по городу Караганде Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1852. Саранский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1853. Жезказганский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

1854. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Теміртау қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
1855. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жаңаарқа аудандық қазынашылық бөлімі
1856. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Нұра аудандық қазынашылық бөлімі
1857. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті
1858. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаменті
1859. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қарағанды қаласы бойынша салық басқармасы
1860. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Жезқазған қаласы бойынша салық басқармасы
1861. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Сораң қаласы бойынша салық басқармасы
1862. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Теміртау қаласы бойынша салық басқармасы
1863. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шахтинск қаласы бойынша салық басқармасы
1864. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Балқаш қаласы бойынша салық басқармасы
1865. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Приозерск қаласы бойынша салық басқармасы
1866. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қаражал қаласы бойынша салық басқармасы
1867. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Сәтбаев қаласы бойынша салық басқармасы
1868. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қазыбек би атындағы ауданы бойынша салық басқармасы
1869. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Октябрь ауданы бойынша салық басқармасы
1870. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қарқаралы ауданы бойынша салық басқармасы

1854. Районный отдел казначейства по городу Темиртау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1855. Жанааркинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1856. Нуринский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1857. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Карагандинской области
1858. Налоговый департамент по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1859. Налоговое управление по городу Караганде Налогового департамента Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1860. Налоговое управление по городу Жезказгану Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1861. Налоговое управление по городу Сарани Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1862. Налоговое управление по городу Темиртау Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1863. Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1864. Налоговое управление по городу Балхашу Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1865. Налоговое управление по городу Приозерску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1866. Налоговое управление по городу Каражалу Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1867. Налоговое управление по городу Сатпаеву Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1868. Налоговое управление по району имени Казыбек би Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1869. Налоговое управление по Октябрьскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1870. Налоговое управление по Каркаралинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

1871. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Нұра ауданы бойынша салық басқармасы
1872. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Осакаров ауданы бойынша салық басқармасы
1873. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Бұқар жырау ауданы бойынша салық басқармасы
1874. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша салық басқармасы
1875. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша салық басқармасы
1876. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Ұлытау ауданы бойынша салық басқармасы
1877. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шет ауданы бойынша салық басқармасы
1878. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша салық басқармасы
1879. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қарағанды мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
1880. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қарағанды мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментінің Жезқазған филиалы
1881. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
1882. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қарағанды облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
1883. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті
1884. «Орталыққазкен» геология және жер қойнауларын пайдалану Орталық Қазақстан өңіраралық аумақтық департаменті
1885. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті
1886. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша аумақтық департаменті
1887. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Қарағанды облысының Білім саласындағы бақылау департаменті

1871. Налоговое управление по Нуринскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1872. Налоговое управление по Осакаровскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1873. Налоговое управление по Бухар-Жыраускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1874. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1875. Налоговое управление по Жанааркинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1876. Налоговое управление по Улытаускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1877. Налоговое управление по Шетскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1878. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
1879. Карагандинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
1880. Жезказганский филиал Карагандинского департамента государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
1881. Департамент таможенного контроля по Карагандинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
1882. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Карагандинской области
1883. Департамент экологии по Карагандинской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
1884. Центрально-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования «Центрказнедра»
1885. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Карагандинской области
1886. Территориальный департамент по Карагандинской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
1887. Департамент по контролю в сфере образования Карагандинской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан

1888. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Қарағанды облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
1889. Қарағанды облысының статистика департаменті
1890. Қарағанды қаласының статистика басқармасы
1891. Балқаш қаласының статистика басқармасы
1892. Жезқазған қаласының статистика басқармасы
1893. Қаражал қаласының статистика басқармасы
1894. Приозерск қаласының статистика басқармасы
1895. Сораң қаласының статистика басқармасы
1896. Сәтбаев қаласының статистика басқармасы
1897. Теміртау қаласының статистика басқармасы
1898. Шахтинск қаласының статистика басқармасы
1899. Абай ауданының статистика басқармасы
1900. Ақтоғай ауданының статистика басқармасы
1901. Бұқар жырау ауданының статистика басқармасы
1902. Жаңаарқа ауданының статистика басқармасы
1903. Қарқаралы ауданының статистика басқармасы
1904. Нұра ауданының статистика басқармасы
1905. Осакаров ауданының статистика басқармасы
1906. Ұлытау ауданының статистика басқармасы
1907. Шет ауданының статистика басқармасы
1908. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі Қарағанды облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
1909. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша аумақтық басқармасы
1910. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
1911. Жезқазған аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
1912. Теміртау аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
1913. Балқаш аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
1914. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті
1915. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
1916. Қарағанды облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
1917. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қарағанды филиалы (бөлектелген желі)
Қостанай облысы
1918. Қостанай облысы әкімінің аппараты
1919. Қостанай қаласы әкімінің аппараты
1920. Қостанай облысының құрылыс басқармасы
1921. Қостанай облысының ішкі саясат басқармасы
1922. Қостанай облысының денсаулық сақтау басқармасы
1923. Қостанай облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
1924. Қостанай облысының білім басқармасы
1925. Қостанай облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

1888. Департамент по защите прав детей Карагандинской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
1889. Департамент статистики Карагандинской области
1890. Управление статистики города Караганды
1891. Управление статистики города Балхаша
1892. Управление статистики города Жезказгана
1893. Управление статистики города Каражала
1894. Управление статистики города Приозерска
1895. Управление статистики города Сарани
1896. Управление статистики города Сатпаева
1897. Управление статистики города Темиртау
1898. Управление статистики города Шахтинска
1899. Управление статистики Абайского района
1900. Управление статистики Актогайского района
1901. Управление статистики Бухар-Жырауского района
1902. Управление статистики Жанааркинского района
1903. Управление статистики Каркаралинского района
1904. Управление статистики Нуринского района
1905. Управление статистики Осакаровского района
1906. Управление статистики Улытауского района
1907. Управление статистики Шетского района
1908. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Карагандинской области
1909. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Карагандинской области
1910. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Карагандинской области
1911. Межрегиональное управление финансовой полиции по Жезказганскому региону
1912. Межрегиональное управление финансовой полиции по Темиртаускому региону
1913. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Балхашскому региону
1914. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Карагандинской области
1915. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
1916. Антимонопольная инспекция по Kapaгандинской области
1917. Карагандинский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Костанайская область
1918. Аппарат акима Костанайской области
1919. Аппарат акима города Костаная
1920. Управление строительства Костанайской области
1921. Управление внутренней политики Костанайской области
1922. Управление здравоохранения Костанайской области
1923. Управление координации занятости и социальных программ Костанайской области
1924. Управление образования Костанайской области
1925. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Костанайской области

1926. Қостанай облысының кәсiпкерлiк және өнеркәсiп басқармасы
1927. Қостанай облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1928. Қостанай облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
1929. Қостанай облысының қаржы басқармасы
1930. Қостанай облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1931. Қостанай облысының жер қатынастары басқармасы
1932. Қостанай облысының мәдениет басқармасы
1933. Қостанай облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1934. Қостанай облысының тілдерді дамыту басқармасы
1935. Қостанай облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1936. Қостанай облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1937. Қостанай облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
1938. Қостанай облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1939. Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы
1940. Арқалық қаласы әкімінің аппараты
1941. Лисаковск қаласы әкімінің аппараты
1942. Рудный қаласы әкімінің аппараты
1943. Алтынсарин ауданы әкімінің аппараты
1944. Амангелді ауданы әкімінің аппараты
1945. Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты
1946. Денисов ауданы әкімінің аппараты
1947. Жангелдин ауданы әкімінің аппараты
1948. Жітіқара ауданы әкімінің аппараты
1949. Қамысты ауданы әкімінің аппараты
1950. Қарабалық ауданы әкімінің аппараты
1951. Қарасу ауданы әкімінің аппараты
1952. Қостанай ауданы әкімінің аппараты
1953. Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты
1954. Hаурызым ауданы әкімінің аппараты
1955. Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты
1956. Таран ауданы әкімінің аппараты
1957. Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты
1958. Федоров ауданы әкімінің аппараты
1959. Қостанай облыстық соты
1960. Қостанай қалалық соты
1961. Қостанай қаласының № 2 соты
1962. Қостанай қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1963. Рудный қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
1964. Рудный қалалық соты
1965. Рудный қаласының № 2 соты
1966. Қылмыстық істер жөніндегі мамандырылған ауданаралық соты
1967. Әскери сот
1968. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
1969. Ювеналды сот
1970. Арқалық қалалық соты
1971. Лисаковск қалалық соты
1972. Алтынсарин аудандық соты
1973. Амангелді аудандық соты
1974. Әулиекөл аудандық соты
1975. Денисов аудандық соты
1976. Жангелдин аудандық соты
1977. Жітіқара аудандық соты
1978. Қамысты аудандық соты
1979. Қарабалық аудандық соты
1980. Қарасу аудандық соты

1926. Управление предпринимательства и промышленности Костанайской области
1927. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Костанайской области
1928. Управление сельского хозяйства Костанайской области
1929. Управление финансов Костанайской области
1930. Управление экономики и бюджетного планирования Костанайской области
1931. Управление земельных отношений Костанайской области
1932. Управление культуры Костанайской области
1933. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Костанайской области
1934. Управление по развитию языков Костанайской области
1935. Управление туризма, физической культуры и спорта Костанайской области
1936. Управление энергетики и коммунального хозяйства Костанайской области
1937. Управление архитектуры и градостроительства Костанайской области
1938. Управление архивов и документации Костанайской области
1939. Ревизионная комиссия по Костанайской области
1940. Аппарат акима города Аркалыка
1941. Аппарат акима города Лисаковска
1942. Аппарат акима города Рудного
1943. Аппарат акима Алтынсаринского района
1944. Аппарат акима Амангельдинского района
1945. Аппарат акима Аулиекольского района
1946. Аппарат акима Денисовского района
1947. Аппарат акима Жангильдинского района
1948. Аппарат акима Житикаринского района
1949. Аппарат акима Камыстинского района
1950. Аппарат акима Карабалыкского района
1951. Аппарат акима Карасуского района
1952. Аппарат акима Костанайского района
1953. Аппарат акима Мендыгаринского района
1954. Аппарат акима Hаурзумского района
1955. Аппарат акима Сарыкольского района
1956. Аппарат акима Тарановского района
1957. Аппарат акима Узункольского района
1958. Аппарат акима Федоровского района
1959. Костанайский областной суд
1960. Костанайский городской суд
1961. Суд № 2 города Костаная
1962. Специализированный административный суд города Костаная
1963. Специализированный административный суд города Рудного
1964. Рудненский городской суд
1965. Суд № 2 города Рудного
1966. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
1967. Военный суд
1968. Специализированный межрайонный экономический суд
1969. Ювенальный суд
1970. Аркалыкский городской суд
1971. Лисаковский городской суд
1972. Алтынсаринский районный суд
1973. Амангельдинский районный суд
1974. Аулиекольский районный суд
1975. Денисовский районный суд
1976. Жангильдинский районный суд
1977. Житикаринский районный суд
1978. Камыстинский районный суд
1979. Карабалыкский районный суд
1980. Карасуский районный суд

1981. Қарасу ауданының № 2 соты
1982. Қостанай аудандық соты
1983. Меңдіқара аудандық соты
1984. Наурызым аудандық соты
1985. Сарыкөл аудандық соты
1986. Таран аудандық соты
1987. Ұзынкөл аудандық соты
1988. Федоров аудандық соты
1989. Қостанай гарнизонының әскери прокуратурасы
1990. Қостанай көлік прокуратурасы
1991. Қостанай облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
1992. Қостанай облысының прокуратурасы
1993. Алтынсарин ауданының прокуратурасы
1994. Амангелді ауданының прокуратурасы
1995. Әулиекөл ауданының прокуратурасы
1996. Арқалық қаласының прокуратурасы
1997. Лисаковск қаласының прокуратурасы
1998. Рудный қаласының прокуратурасы
1999. Костанай қаласының прокуратурасы
2000. Денисов ауданының прокуратурасы
2001. Жангелдин ауданының прокуратурасы
2002. Жітіқара ауданының прокуратурасы
2003. Қамысты ауданының прокуратурасы
2004. Қарабалық ауданының прокуратурасы
2005. Қарасу ауданының прокуратурасы
2006. Қостанай ауданының прокуратурасы
2007. Меңдіқара ауданының прокуратурасы
2008. Наурызым ауданының прокуратурасы
2009. Сарыкөл ауданының прокуратурасы
2010. Таран ауданының прокуратурасы
2011. Ұзынкөл ауданының прокуратурасы
2012. Федоров ауданының прокуратурасы
2013. Қостанай облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
2014. Қостанай облысының түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
2015. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы
2016. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы
2017. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы
2018. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Амангелді аудандық аумақтық инспекциясы
2019. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Арқалық аудандық аумақтық инспекциясы
2020. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы
2021. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жангелдин аудандық аумақтық инспекциясы

1981. Суд № 2 Карасуского района
1982. Костанайский районный суд
1983. Мендыгаринский районный суд
1984. Наурзумский районный суд
1985. Сарыкольский районый суд
1986. Тарановский районный суд
1987. Узункольский районный суд
1988. Федоровский районный суд
1989. Военная прокуратура Костанайского гарнизона
1990. Костанайская транспортная прокуратура
1991. Управление по правовой статистике и специальным учетам по Костанайской области
1992. Прокуратура Костанайской области
1993. Прокуратура Алтынсаринского района
1994. Прокуратура Амангельдинского района
1995. Прокуратура Аулиекольского района
1996. Прокуратура города Аркалыка
1997. Прокуратура города Лисаковска
1998. Прокуратура города Рудного
1999. Прокуратура города Костаная
2000. Прокуратура Денисовского района
2001. Прокуратура Жангильдинского района
2002. Прокуратура Житикаринского района
2003. Прокуратура Камыстинского района
2004. Прокуратура Карабалыкского района
2005. Прокуратура Карасуского района
2006. Прокуратура Костанайского района
2007. Прокуратура Мендыгаринского района
2008. Прокуратура Наурзумского района
2009. Прокуратура Сарыкольского района
2010. Прокуратура Тарановского района
2011. Прокуратура Узункольского района
2012. Прокуратура Федоровского района
2013. Специализированная природоохранная прокуратура Костанайской области
2014. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях Костанайской области
2015. Костанайская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2016. Костанайская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2017. Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2018. Амангельдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2019. Аркалыкская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2020. Аулиекольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2021. Жангильдинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

2022. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Денисов аудандық аумақтық инспекциясы
2023. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы
2024. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы
2025. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы
2026. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы
2027. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы
2028. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Меңдіқара аудандық аумақтық инспекциясы
2029. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Наурызым аудандық аумақтық инспекциясы
2030. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы
2031. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Таран аудандық аумақтық инспекциясы
2032. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ұзынкөл аудандық аумақтық инспекциясы
2033. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Федоров аудандық аумақтық инспекциясы
2034. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қостанай қалалық аумақтық инспекциясы
2035. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Рудный қалалық аумақтық инспекциясы
2036. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Лисаковск қалалық аумақтық инспекциясы

2022. Денисовская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2023. Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2024. Камыстинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2025. Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2026. Карасуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2027. Костанайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2028. Мендыгаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2029. Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2030. Сарыкольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2031. Тарановская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2032. Узункольская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2033. Федоровская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2034. Костанайская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2035. Рудненская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2036. Лисаковская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

2037. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы
2038. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Тобыл- Торғай бассейндік су инспекциясы
2039. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Тобыл-Торғай облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
2040. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік инспекциясы
2041. Қостанай облысының Әділет департаменті
2042. Қостанай облысының Сот актілерін орындау департаменті
2043. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Алтынсарин ауданының әдiлет басқармасы
2044. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Амангелдi ауданының әдiлет басқармасы
2045. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Әулиекөл ауданының әдiлет басқармасы
2046. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Денисов ауданының әдiлет басқармасы
2047. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Жангелдин ауданының әдiлет басқармасы
2048. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Жiтiқара ауданының әдiлет басқармасы
2049. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қамысты ауданының әдiлет басқармасы
2050. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қарабалық ауданының әдiлет басқармасы
2051. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қарасу ауданының әдiлет басқармасы
2052. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қостанай ауданының әдiлет басқармасы
2053. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Меңдiқара ауданының әдiлет басқармасы
2054. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Наурызым ауданының әдiлет басқармасы
2055. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Сарыкөл ауданының әдiлет басқармасы
2056. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Таран ауданының әдiлет басқармасы

2037. Костанайская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2038. Тобол-Торгайская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2039. Тобол-Торгайская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2040. Тобол-Торгайская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2041. Департамент юстиции Костанайской области
2042. Департамент по исполнению судебных актов Костанайской области
2043. Управление юстиции Алтынсаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2044. Управление юстиции Амангельдинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2045. Управление юстиции Аулиекольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2046. Управление юстиции Денисовского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2047. Управление юстиции Жангильдинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2048. Управление юстиции Житикаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2049. Управление юстиции Камыстинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2050. Управление юстиции Карабалыкского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2051. Управление юстиции Карасуского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2052. Управление юстиции Костанайского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2053. Управление юстиции Мендыгаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2054. Управление юстиции Наурзумского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2055. Управление юстиции Сарыкольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2056. Управление юстиции Тарановского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан

2057. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Ұзынкөл ауданының әдiлет басқармасы
2058. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Федоров ауданының әдiлет басқармасы
2059. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Арқалық қаласының әдiлет басқармасы
2060. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаменті Лисаковск қаласының әдiлет басқармасы
2061. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Рудный қаласының әдiлет басқармасы
2062. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Қостанай қаласының әдiлет басқармасы
2063. Қостанай облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
2064. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті
2065. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті
2066. Қостанай бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2067. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті
2068. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті
2069. Қостанай облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
2070. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Арқалық қаласының ішкі істер басқармасы
2071. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Жітіқара қаласы және Жітіқара ауданының ішкі істер басқармасы
2072. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қостанай қаласының ішкі істер басқармасы
2073. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Лисаковск қаласының ішкі істер бөлімі
2074. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Рудный қаласының ішкі істер басқармасы
2075. Қостанай әскери тергеу басқармасы
2076. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Алтынсарин ауданының ішкі істер бөлімі
2077. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Амангелді ауданының ішкі істер бөлімі
2078. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Әулиекөл ауданының ішкі істер бөлімі
2079. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Денисов ауданының ішкі істер бөлімі
2080. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Жангелдин ауданының ішкі істер бөлімі

2057. Управление юстиции Узункольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2058. Управление юстиции Федеровского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2059. Управление юстиции города Аркалыка Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2060. Управление юстиции города Лисаковска Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2061. Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2062. Управление юстиции города Костаная Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2063. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Костанайской области
2064. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области
2065. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области
2066. Костанайское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
2067. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области
2068. Департамент внутренних дел Костанайской области
2069. Департамент уголовно-исполнительной системы по Костанайской области
2070. Управление внутренних дел города Аркалыка Департамента внутренних дел Костанайской области
2071. Отдел внутренних дел города Житикара и Житикаринского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2072. Управление внутренних дел города Костаная Департамента внутренних дел Костанайской области
2073. Отдел внутренних дел города Лисаковска Департамента внутренних дел Костанайской области
2074. Управление внутренних дел города Рудного Департамента внутренних дел Костанайской области
2075. Костанайское военно-следственное управление
2076. Отдел внутренних дел Алтынсаринского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2077. Отдел внутренних дел Амангельдинского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2078. Отдел внутренних дел Аулиекольского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2079. Отдел внутренних дел Денисовского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2080. Отдел внутренних дел Жангильдинского района Департамента внутренних дел Костанайской области

2081. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қамысты ауданының ішкі істер бөлімі
2082. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қарабалық ауданының ішкі істер бөлімі
2083. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қарасу ауданының ішкі істер бөлімі
2084. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қостанай ауданының ішкі істер бөлімі
2085. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Меңдіқара ауданының ішкі істер бөлімі
2086. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Наурызым ауданының ішкі істер бөлімі
2087. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Сарыкөл ауданының ішкі істер бөлімі
2088. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Таран ауданының ішкі істер бөлімі
2089. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Ұзынкөл ауданының ішкі істер бөлімі
2090. Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Федоров ауданының ішкі істер бөлімі
2091. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Қостанай бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
2092. Қостанай облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
2093. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті
2094. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Рудный қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
2095. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қостанай қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
2096. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Алтынсарин ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2097. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Амангелді ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2098. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Әулиекөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2099. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Денисов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2100. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жангелдин ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

2081. Отдел внутренних дел Камыстинского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2082. Отдел внутренних дел Карабалыкского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2083. Отдел внутренних дел Карасуского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2084. Отдел внутренних дел Костанайского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2085. Отдел внутренних дел Мендыгаринского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2086. Отдел внутренних дел Наурзумского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2087. Отдел внутренних дел Сарыкольского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2088. Отдел внутренних дел Тарановского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2089. Отдел внутренних дел Узункольского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2090. Отдел внутренних дел Федоровского района Департамента внутренних дел Костанайской области
2091. Линейный отдел внутренних дел на станции Костанай Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
2092. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Костанайской области
2093. Департамент по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2094. Управление по чрезвычайным ситуациям города Рудного Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2095. Управление по чрезвычайным ситуациям города Костаная Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2096. Отдел по чрезвычайным ситуациям Алтынсаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2097. Отдел по чрезвычайным ситуациям Амангельдинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2098. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аулиекольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2099. Отдел по чрезвычайным ситуациям Денисовского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2100. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жангильдинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

2101. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жітіқара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2102. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қамысты ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2103. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қарабалық ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2104. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қарасу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2105. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қостанай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2106. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Лисаковск қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
2107. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Меңдіқара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2108. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Наурызым ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2109. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арқалық қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
2110. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сарыкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2111. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Таран ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2112. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ұзынкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2113. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаменті Федоров ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
2115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаменті

2101. Отдел по чрезвычайным ситуациям Житикаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2102. Отдел по чрезвычайным ситуациям Камыстинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2103. Отдел по чрезвычайным ситуациям Карабалыкского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2104. Отдел по чрезвычайным ситуациям Карасуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2105. Отдел по чрезвычайным ситуациям Костанайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2106. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Лисаковска Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2107. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мендыгаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2108. Отдел по чрезвычайным ситуациям Наурзумского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2109. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Аркалыка Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2110. Отдел по чрезвычайным ситуациям Сарыкольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2111. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тарановского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2112. Отдел по чрезвычайным ситуациям Узункольского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2113. Отдел по чрезвычайным ситуациям Федоровского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2114. Инспекция финансового контроля по Костанайской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2115. Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

2116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Рудный аудандық қазынашылық бөлімі
2117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қостанай аудандық қазынашылық бөлімі
2118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Федоров аудандық қазынашылық бөлімі
2119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Арқалық қаласының аудандық қазынашылық бөлімі
2120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Денисов аудандық қазынашылық бөлімі
2121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жангелдин аудандық қазынашылық бөлімі
2122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарабалық аудандық қазынашылық бөлімі
2123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарасу аудандық қазынашылық бөлімі
2124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Меңдіқара аудандық қазынашылық бөлімі
2125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Әулиекөл аудандық қазынашылық бөлімі
2126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сарыкөл аудандық қазынашылық бөлімі
2127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ұзынкөл аудандық қазынашылық бөлімі
2128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қамысты аудандық қазынашылық бөлімі
2129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алтынсарин аудандық қазынашылық бөлімі
2130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Амангелді аудандық қазынашылық бөлімі
2131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Лисаковск қаласының аудандық қазынашылық бөлімі
2132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Наурызым аудандық қазынашылық бөлімі
2133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жітіқара қаласы бойынша қазынашылық бөлімі
2134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Таран аудандық қазынашылық бөлімі
2135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті
2136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаменті
2137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қостанай қаласының салық басқармасы

2116. Рудненский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2117. Костанайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2118. Федоровский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2119. Районный отдел казначейства города Аркалыка Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2120. Денисовский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2121. Жангильдинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2122. Карабалыкский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2123. Карасуский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2124. Мендыгаринский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2125. Аулиекольский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2126. Сарыкольский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2127. Узункольский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2128. Камыстинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2129. Алтынсаринский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2130. Амангельдинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2131. Районный отдел казначейства города Лисаковска Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2132. Наурзумский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2133. Районный отдел казначейства по городу Житикаре Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2134. Тарановский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2135. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Костанайской области
2136. Налоговый департамент по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2137. Налоговое управление по городу Костанаю Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

2138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Лисаковск қаласының салық басқармасы
2139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Рудный қаласы бойынша салық басқармасы
2140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Арқалық қаласы бойынша салық басқармасы
2141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Алтынсарин ауданы бойынша салық басқармасы
2142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Меңдіқара ауданы бойынша салық басқармасы
2143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Жітіқара ауданы бойынша салық басқармасы
2144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қамысты ауданы бойынша салық басқармасы
2145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қарасу ауданы бойынша салық басқармасы
2146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қарабалық ауданы бойынша салық басқармасы
2147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қостанай ауданы бойынша салық басқармасы
2148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Ұзынкөл ауданы бойынша салық басқармасы
2149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Наурызым ауданы бойынша салық басқармасы
2150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Денисов ауданы бойынша салық басқармасы
2151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Әулиекөл ауданы бойынша салық басқармасы
2152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Таран ауданы бойынша салық басқармасы
2153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Сарыкөл ауданы бойынша салық басқармасы

2138. Налоговое управление по городу Лисаковску Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2139. Налоговое управление по городу Рудному Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2140. Налоговое управление по городу Аркалыку Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2141. Налоговое управление по Алтынсаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2142. Налоговое управление по Мендыкаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2143. Налоговое управление по Житикаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2144. Налоговое управление по Камыстинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2145. Налоговое управление по Карасускому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2146. Налоговое управление по Карабалыкскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2147. Налоговое управление по Костанайскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2148. Налоговое управление по Узункольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2149. Налоговое управление по Наурзумскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2150. Налоговое управление по Денисовскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2151. Налоговое управление по Аулиекольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2152. Налоговое управление по Тарановскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2153. Налоговое управление по Сарыкольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

2154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Федоров ауданы бойынша салық басқармасы
2155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Амангелді ауданы бойынша салық басқармасы
2156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Жангелдин ауданы бойынша салық басқармасы
2157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қостанай мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
2158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
2159. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қостанай облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
2160. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша Экология департаменті
2161. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті
2162. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша аумақтық департаменті
2163. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің Қостанай облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
2164. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
2165. Қостанай облысының статистика департаменті
2166. Арқалық қаласының статистика басқармасы
2167. Әулиекөл ауданының статистика басқармасы
2168. Қарабалық ауданының статистика басқармасы
2169. Рудный қаласының статистика басқармасы
2170. Амангелді ауданының статистика басқармасы
2171. Таран ауданының статистика басқармасы
2172. Меңдіқара ауданының статистика басқармасы
2173. Жангелдин ауданының статистика басқармасы
2174. Алтынсарин ауданының статистика басқармасы
2175. Ұзынкөл ауданының статистика басқармасы
2176. Қамысты ауданының статистика басқармасы
2177. Лисаковск қаласының статистика басқармасы
2178. Денисов ауданының статистика басқармасы
2179. Сарыкөл ауданының статистика басқармасы
2180. Наурызым ауданының статистика басқармасы
2181. Жітіқара ауданының статистика басқармасы
2182. Қарасу ауданының статистика басқармасы
2183. Қостанай ауданының статистика басқармасы

2154. Налоговое управление по Федоровскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2155. Налоговое управление по Амангельдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2156. Налоговое управление по Жангильдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2157. Костанайский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
2158. Департамент таможенного контроля по Костанайской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2159. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Костанайской области
2160. Департамент экологии по Костанайской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
2161. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Костанайской области
2162. Территориальный департамент Комитета государственного энергетического надзора и контроля по Костанайской области
2163. Департамент по контролю в сфере образования Костанайской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
2164. Департамент по защите прав детей Костанайской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
2165. Департамент статистики Костанайской области
2166. Управление статистики города Аркалыка
2167. Управление статистики Аулиекольского района
2168. Управление статистики Карабалыкского района
2169. Управление статистики города Рудного
2170. Управление статистики Амангельдинского района
2171. Управление статистики Тарановского района
2172. Управление статистики Мендыгаринского района
2173. Управление статистики Жангильдинского района
2174. Управление статистики Алтынсаринского района
2175. Управление статистики Узункольского района
2176. Управление статистики Камыстинского района
2177. Управление статистики города Лисаковска
2178. Управление статистики Денисовского района
2179. Управление статистики Сарыкольского района
2180. Управление статистики Наурзумского района
2181. Управление статистики Житикаринского района
2182. Управление статистики Карасуского района
2183. Управление статистики Костанайского района

2184. Федоров ауданының статистика басқармасы
2185. Қарасу ауданының статистика басқармасының Октябрьский филиалы
2186. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Қостанай облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
2187. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қостанай облысы бойынша аумақтық басқармасы
2188. Қостанай облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
2189. Рудный аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
2190. Солтүстік аймақ бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
2191. Батыс аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
2192. Қарабалық аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
2193. Әулиекөл аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
2194. Арқалық аймағы бойынша қаржы полициясының өңіраралық бөлімі
2195. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті
2196. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Қостанай облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
2197. Қостанай облысы бойынша монополияға қарсы агенттік
2198. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қостанай филиалы (бөлектелген желі)
Қызылорда облысы
2199. Қызылорда облысы әкімінің аппараты
2200. Қызылорда қаласы әкімінің аппараты
2201. Қызылорда облысының құрылыс басқармасы
2202. Қызылорда облысының ішкі саясат басқармасы
2203. Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы
2204. Қызылорда облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
2205. Қызылорда облысының білім басқармасы
2206. Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2207. Қызылорда облысының кәсiпкерлiк және өнеркәсiп басқармасы
2208. Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2209. Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
2210. Қызылорда облысының қаржы басқармасы
2211. Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2212. Қызылорда облысының жер қатынастары басқармасы
2213. Қызылорда облысының мәдениет басқармасы
2214. Қызылорда облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
2215. Қызылорда облысының тілдерді дамыту басқармасы

2184. Управление статистики Федоровского района
2185. Октябрьский филиал Управления статистики Карасуского района
2186. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Костанайской области
2187. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Костанайской области
2188. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Костанайской области
2189. Межрегиональное управление финансовой полиции по Рудненскому региону
2190. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Северному региону
2191. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Западному региону
2192. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Карабалыкскому региону
2193. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Аулиекольскому региону
2194. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Аркалыкскому региону
2195. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Костанайской области
2196. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Костанайской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
2197. Антимонопольная инспекция по Костанайской области
2198. Костанайский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Кызылординская область
2199. Аппарат акима Кызылординской области
2200. Аппарат акима города Кызылорда
2201. Управление строительства Кызылординской области
2202. Управление внутренней политики Кызылординской области
2203. Управление здравоохранения Кызылординской области
2204. Управление координации занятости и социальных программ Кызылординской области
2205. Управление образования и науки Кызылординской области
2206. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области
2207. Управление предпринимательства и промышленности Кызылординской области
2208. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области
2209. Управление сельского хозяйства Кызылординской области
2210. Управление финансов Кызылординской области
2211. Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области
2212. Управление земельных отношений Кызылординской области
2213. Управление культуры Кызылординской области
2214. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Кызылординской области
2215. Управление по развитию языков Кызылординской области

2216. Қызылорда облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
2217. Қызылорда облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2218. Қызылорда облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
2219. Қызылорда облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
2220. Қызылорда облысы бойынша тексеру комиссиясы
2221. Байқоңыр қаласы әкімінің аппараты
2222. Арал ауданы әкімінің аппараты
2223. Жалағаш ауданы әкімінің аппараты
2224. Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты
2225. Қазалы ауданы әкімінің аппараты
2226. Қармақшы ауданы әкімінің аппараты
2227. Сырдария ауданы әкімінің аппараты
2228. Шиелі ауданы әкімінің аппараты
2229. Қызылорда облыстық соты
2230. Қызылорда қалалық соты
2231. Қызылорда қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
2232. Қылмыстық істер жөніндегі ауданаралық әкімшілік соты
2233. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
2234. Кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот
2235. Қызылорда қаласының № 2 соты
2236. Арал аудандық соты
2237. Қазалы аудандық соты
2238. Байқоңыр аудандық соты
2239. Қармақшы аудандық соты
2240. Жалағаш аудандық соты
2241. Сырдария аудандық соты
2242. Шиелі аудандық соты
2243. Жаңақорған аудандық соты
2244. Қызылорда гарнизонының әскери прокуратурасы
2245. Қызылорда көлік прокуратурасы
2246. Қызылорда облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
2247. Қызылорда облысының прокуратурасы
2248. Арал ауданының прокуратурасы
2249. Байқоңыр қаласының прокуратурасы
2250. Қызылорда қаласының прокуратурасы
2251. Жалағаш ауданының прокуратурасы
2252. Жаңақорған ауданының прокуратурасы
2253. Қазалы ауданының прокуратурасы
2254. Қармақшы ауданының прокуратурасы
2255. Сырдария ауданының прокуратурасы
2256. Шиелі ауданының прокуратурасы
2257. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы
2258. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы
2259. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы
2260. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Арал аудандық аумақтық инспекциясы
2261. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы

2216. Управление туризма, физической культуры и спорта Кызылординской области
2217. Управление энергетики и коммунального хозяйства Кызылординской области
2218. Управление архитектуры и градостроительства Кызылординской области
2219. Управление архивов и документации Кызылординской области
2220. Ревизионная комиссия по Кызылординской области
2221. Аппарат акима города Байконыра
2222. Аппарат акима Аральского района
2223. Аппарат акима Жалагашского района
2224. Аппарат акима Жанакорганского района
2225. Аппарат акима Казалинского района
2226. Аппарат акима Кармакшинского района
2227. Аппарат акима Сырдарьинского района
2228. Аппарат акима Шиелийского района
2229. Кызылординский областной суд
2230. Кызылординский городской суд
2231. Специализированный административный суд города Кызылорды
2232. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
2233. Специализированный межрайонный экономический суд
2234. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
2235. Суд № 2 города Кызылорды
2236. Аральский районный суд
2237. Казалинский районный суд
2238. Байконырский районный суд
2239. Кармакшинский районный суд
2240. Жалагашский районный суд
2241. Сырдарьинский районный суд
2242. Шиелийский районный суд
2243. Жанакорганский районный суд
2244. Военная прокуратура Кызылординского гарнизона
2245. Кызылординская транспортная прокуратура
2246. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Кызылординской области
2247. Прокуратура Кызылординской области
2248. Прокуратура Аральского района
2249. Прокуратура города Байконыра
2250. Прокуратура города Кызылорды
2251. Прокуратура Жалагашского района
2252. Прокуратура Жанакорганского района
2253. Прокуратура Казалинского района
2254. Прокуратура Кармакшинского района
2255. Прокуратура Сырдарьинского района
2256. Прокуратура Шиелийского района
2257. Кызылординская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2258. Кызылординская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2259. Кызылординская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2260. Аральская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2261. Казалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

2262. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы
2263. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы
2264. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы
2265. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шиелі аудандық аумақтық инспекциясы
2266. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жанақорған аудандық аумақтық инспекциясы
2267. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Кызылорда облыстық аумақтық инспекциясы
2268. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Арал-Сырдария бассейндік су инспекциясы
2269. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Арал-Сырдария облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
2270. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Арал-Сырдария бассейндік инспекциясы
2271. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Арал-Сырдария облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Арал балық инспекциясы бөлімі
2272. Қызылорда облысының Әділет департаменті
2273. Қызылорда облысының Сот актілерін орындау департаменті
2274. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әділет департаментi Арал ауданының әдiлет басқармасы
2275. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Қазалы ауданының әдiлет басқармасы
2276. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Қармақшы ауданының әдiлет басқармасы
2277. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Жалағаш ауданының әдiлет басқармасы
2278. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Сырдария ауданының әдiлет басқармасы
2279. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Шиелi ауданының әдiлет басқармасы

2262. Кармакшинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2263. Жалагашская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2264. Сырдарьинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2265. Шиелийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2266. Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2267. Кызылординская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2268. Арало-Сырдарьинская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2269. Арало-Сырдарьинская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2270. Арало-Сырдарьинская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2271. Отдел Аральской рыбной инспекции Арал-Сырдарьинской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2272. Департамент юстиции Кызылординской области
2273. Департамент по исполнению судебных актов Кызылординской области
2274. Управление юстиции Аральского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2275. Управление юстиции Казалинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2276. Управление юстиции Кармакшинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2277. Управление юстиции Жалагашского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2278. Управление юстиции Сырдарьинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2279. Управление юстиции Шиелийского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан

2280. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Жаңақорған ауданының әдiлет басқармасы
2281. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Байқоңыр қаласының әдiлет басқармасы
2282. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Қызылорда қаласының әдiлет басқармасы
2283. Қызылорда облысының Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
2284. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті
2285. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті
2286. Қызылорда бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2287. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті
2288. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті
2289. Қызылорда облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
2290. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Қызылорда қаласының ішкі істер басқармасы
2291. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Арал ауданының ішкі істер бөлімі
2292. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Жалағаш ауданының ішкі істер бөлімі
2293. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Жаңақорған ауданының ішкі істер бөлімі
2294. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Қазалы ауданының ішкі істер бөлімі
2295. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Қармақшы ауданының ішкі істер бөлімі
2296. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Сырдария ауданының ішкі істер бөлімі
2297. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Шиелі ауданының ішкі істер бөлімі
2298. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Астана бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
2299. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Байқоңыр қаласындағы өкілдігі
2300. Қызылорда облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
2301. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті
2302. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қызылорда қаласының төтенше жағдайлар басқармасы

2280. Управление юстиции Жанакорганского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2281. Управление юстиции города Байконыра Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2282. Управление юстиции города Кызылорды Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2283. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Кызылординской области
2284. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области
2285. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области
2286. Кызылординское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
2287. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области
2288. Департамент внутренних дел Кызылординской области
2289. Департамент уголовно-исполнительной системы по Кызылординской области
2290. Управление внутренних дел города Кызылорды Департамента внутренних дел Кызылординской области
2291. Отдел внутренних дел Аральского района Департамента внутренних дел Кызылординской области
2292. Отдел внутренних дел Жалагашского района Департамента внутренних дел Кызылординской области
2293. Отдел внутренних дел Жанакорганского района Департамента внутренних дел Кызылординской области
2294. Отдел внутренних дел Казалинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области
2295. Отдел внутренних дел Кармакшинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области
2296. Отдел внутренних дел Сырдарьинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области
2297. Отдел внутренних дел Шиелийского района Департамента внутренних дел Кызылординской области
2298. Линейный отдел внутренних дел на станции Кызылорда Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
2299. Представительство Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Байконыре
2300. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Кызылординской области
2301. Департамент по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2302. Управление по чрезвычайным ситуациям города Кызылорды Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

2303. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2304. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жалағаш ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2305. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жаңақорған ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2306. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қазалы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2307. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қармақшы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2308. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сырдария ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2309. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шиелі ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2310. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
2311. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2312. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жаңақорған аудандық қазынашылық бөлімі
2313. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жалағаш аудандық қазынашылық бөлімі
2314. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шиелі аудандық қазынашылық бөлімі
2315. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Арал ауданы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2316. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сырдария ауданы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2317. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қармақшы ауданы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2318. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қазалы аудандық қазынашылық бөлімі
2319. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Байқоңыр қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2320. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті

2303. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аральского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2304. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жалагашского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2305. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жанакорганского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2306. Отдел по чрезвычайным ситуациям Казалинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2307. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кармакшинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2308. Отдел по чрезвычайным ситуациям Сырдарьинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2309. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шиелийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2310. Инспекция финансового контроля по Кызылординской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2311. Департамент казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2312. Жанакорганский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2313. Жалагашский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2314. Шиелийский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2315. Районный отдел казначейства по Аральскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2316. Районный отдел казначейства по Сырдарьинскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2317. Районный отдел казначейства по Кармакшинскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2318. Казалинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2319. Районный отдел казначейства по городу Байконыру Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2320. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Кызылординской области

2321. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаменті
2322. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қызылорда қаласы бойынша салық басқармасы
2323. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Арал ауданы бойынша салық басқармасы
2324. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қазалы ауданы бойынша салық басқармасы
2325. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қармақшы ауданы бойынша салық басқармасы
2326. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Жалағаш ауданы бойынша салық басқармасы
2327. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Сырдария ауданы бойынша салық басқармасы
2328. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Шиелі ауданы бойынша салық басқармасы
2329. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Жаңақорған ауданы бойынша салық басқармасы
2330. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қызылорда мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
2331. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Байқоңыр мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
2332. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
2333. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қызылорда облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
2334. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Экология департаменті
2335. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті
2336. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша аумақтық департаменті
2337. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Қызылорда облысының Білім саласындағы бақылау департаменті

2321. Налоговый департамент по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2322. Налоговое управление по городу Кызылорде Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2323. Налоговое управление по Аральскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2324. Налоговое управление по Казалинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2325. Налоговое управление по Кармакшинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2326. Налоговое управление по Жалагашскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2327. Налоговое управление по Сырдарьинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2328. Налоговое управление по Шиелийскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2329. Налоговое управление по Жанакорганскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2330. Кызылординский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
2331. Байконырский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
2332. Департамент таможенного контроля по Кызылординской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2333. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Кызылординской области
2334. Департамент экологии по Кызылординской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
2335. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Кызылординской области
2336. Территориальный департамент по Кызылординской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
2337. Департамент по контролю в сфере образования Кызылординской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан

2338. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Қызылорда облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
2339 Қызылорда облысының статистика департаменті
2340. Жалағаш ауданының статистика департаменті
2341. Арал ауданының статистика департаменті
2342. Қазалы ауданының статистика департаменті
2343. Қармақшы ауданының статистика департамент
2344. Сырдария ауданының статистика департаменті
2345. Шиелі ауданының статистика департаменті
2346. Жаңақорған ауданының статистика департаменті
2347. Байқоңыр қаласының статистика департаменті
2348. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Қызылорда облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
2349. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қызылорда облысы бойынша аумақтық басқармасы
2350. Қызылорда облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
2351. Батыс аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2352. Орталық аймақ бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2353. Оңтүстік аймақ бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2354. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті
2355. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Қызылорда облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
2356. Қызылорда облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
2357. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің «Байқоңыр» ғарыш айлағы департаменті
2358. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қызылорда филиалы (бөлектелген желі)
Маңғыстау облысы
2359. Ақтау қаласы әкімінің аппараты
2360. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты
2361. Маңғыстау облысының құрылыс басқармасы
2362. Маңғыстау облысының ішкі саясат басқармасы
2363. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы
2364. Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
2365. Маңғыстау облысының білім және ғылым басқармасы
2366. Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2367. Маңғыстау облысының кәсiпкерлiк және өнеркәсiп басқармасы
2368. Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2369. Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
2370. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы
2371. Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

2338. Департамент по защите прав детей Кызылординской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
2339. Департамент статистики Кызылординской области
2340. Управление статистики Жалагашского района
2341. Управление статистики Аральского района
2342. Управление статистики Казалинского района
2343. Управление статистики Кармакшинского района
2344. Управление статистики Сырдарьинского района
2345. Управление статистики Шиелийского района
2346. Управление статистики Жанакорганского района
2347. Управление статистики города Байконыра
2348. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Кызылординской области
2349. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Кызылординской области
2350. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Кызылординской области
2351. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Западному региону
2352. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Центральному региону
2353. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Южному региону
2354. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Кызылординской области
2355. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
2356. Антимонопольная инспекция по Кызылординской области
2357. Департамент космодрома «Байконур» Национального космического агентства Республики Казахстан
2358. Кызылординский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Мангистауская область
2359. Аппарат акима города Актау
2360. Аппарат акима Мангистауской области
2361. Управление строительства Мангистауской области
2362. Управление внутренней политики Мангистауской области
2363. Управление здравоохранения Мангистауской области
2364. Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области
2365. Управление образования и науки Мангистауской области
2366. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области
2367. Управление предпринимательства и промышленности Мангистауской области
2368. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области
2369. Управление сельского хозяйства Мангистауской области
2370. Управление финансов Мангистауской области
2371. Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области

2372. Маңғыстау облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
2373. Маңғыстау облысының жер қатынастары басқармасы
2374. Маңғыстау облысының мәдениет басқармасы
2375. Маңғыстау облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
2376. Маңғыстау облысының тілдерді дамыту басқармасы
2377. Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
2378. Маңғыстау облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2379. Маңғыстау облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
2380. Маңғыстау қаласының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
2381. Маңғыстау облысы бойынша тексеру комиссиясы
2382. Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты
2383. Бейнеу ауданы әкімінің аппараты
2384. Қарақия ауданы әкімінің аппараты
2385. Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты
2386. Түпқараған ауданы әкімінің аппараты
2387. Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты
2388. Маңғыстау облыстық соты
2389. Ақтау қалалық соты
2390. Ақтау қаласының № 2 соты
2391. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
2392. Ақтау қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
2393. Жаңаөзен қалалық соты
2394. Қарақия аудандық соты
2395. Бейнеу аудандық соты
2396. Қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот
2397. Мұнайлы аудандық соты
2398. Жаңаөзен қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
2399. Әскери сот
2400. Маңғыстау аудандық соты
2401. Түпқараған аудандық соты
2402. Ақтау гарнизонының әскери прокуратурасы
2403. Маңғыстау көлік прокуратурасы
2404. Маңғыстау облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
2405. Маңғыстау облысының прокуратурасы
2406. Бейнеу ауданының прокуратурасы
2407. Жаңаөзен қаласының прокуратурасы
2408. Ақтау қаласының прокуратурасы
2409. Қарақия ауданының прокуратурасы
2410. Маңғыстау ауданының прокуратурасы
2411. Мұнайлы ауданының прокуратурасы
2412. Түпқараған ауданының прокуратурасы
2413. Маңғыстау облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
2414. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы
2415. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы
2416. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы

2372. Управление государственного архитектурно-строительного контроля Мангистауской области
2373. Управление земельных отношений Мангистауской области
2374. Управление культуры Мангистауской области
2375. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Мангистауской области
2376. Управление по развитию языков Мангистауской области
2377. Управление туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области
2378. Управление энергетики и коммунального хозяйства Мангистауской области
2379. Управление архитектуры и градостроительства Мангистауской области
2380. Управление архивов и документации Мангистауской области
2381. Ревизионная комиссия по Мангистауской области
2382. Аппарат акима города Жанаозена
2383. Аппарат акима Бейнеуского района
2384. Аппарат акима Каракиянского района
2385. Аппарат акима Мангистауского района
2386. Аппарат акима Тупкараганского района
2387. Аппарат акима Мунайлинского района
2388. Мангистауский областной суд
2389. Актауский городской суд
2390. Суд № 2 города Актау
2391. Специализированный межрайонный экономический суд
2392. Специализированный административный суд города Актау
2393. Жанаозенский городской суд
2394. Каракиянский районный суд
2395. Бейнеуский районный суд
2396. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам
2397. Мунайлинский районный суд
2398. Специализированный административный суд города Жанаозена
2399. Военный суд
2400. Мангистауский районный суд
2401. Тупкараганский районный суд
2402. Военная прокуратура Актауского гарнизона
2403. Мангистауская транспортная прокуратура
2404. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Мангистауской области
2405. Прокуратура Мангистауской области
2406. Прокуратура Бейнеуского района
2407. Прокуратура города Жанаозена
2408. Прокуратура города Актау
2409. Прокуратура Каракияновского района
2410. Прокуратура Мангистауского района
2411. Прокуратура Мунайлинского района
2412. Прокуратура Тупкараганского района
2413. Специализированная природоохранная прокуратура Мангистауской области
2414. Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2415. Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2416. Жанаозенская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

2417. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақтау қалалық аумақтық инспекциясы
2418. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы
2419. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы
2420. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Түпқараған аудандық аумақтық инспекциясы
2421. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы
2422. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы
2423. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы
2424. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Бұзашы теңіздік балық инспекциясы бөлімі
2425. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Маңғыстау облысы бойынша балық инспекциясы басқармасы
2426. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Түпқараған балық инспекциясы бөлімі
2427. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Орал-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Ақтау балық инспекциясы бөлімі
2428. Маңғыстау облысының Әділет департаменті
2429. Маңғыстау облысының Сот актілерін орындау департаменті
2430. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әділет департаменті Жаңаөзен қаласының әдiлет басқармасы
2431. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әдiлет департаменті Бейнеу ауданының әдiлет басқармасы
2432. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әділет департаменті Түпқараған ауданының әдiлет басқармасы
2433. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Маңғыстау облысының Әдiлет департаментi Қарақия ауданының әдiлет басқармасы

2417. Актауская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2418. Бейнеуская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2419. Каракиянская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2420. Тупкараганская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2421. Мангистауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2422. Мунайлинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2423. Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2424. Отдел Бузачинской морской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2425. Управление рыбной инспекции по Мангистауской области Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2426. Отдел Тюб-Караганской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2427. Отдел Актауской рыбной инспекции Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2428. Департамент юстиции Мангистауской области
2429. Департамент по исполнению судебных актов Мангистауской области
2430. Управление юстиции города Жанаозена Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2431. Управление юстиции Бейнеуского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2432. Управление юстиции Тупкараганского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2433. Управление юстиции Каракиянского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан

2434. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әдiлет департаменті Маңғыстау ауданының әдiлет басқармасы
2435. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет департаменті Мұнайлы ауданының әділет басқармасы
2436. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет департаменті Ақтау қаласының әдiлет басқармасы
2437. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті
2438. Маңғыстау облысы бойынша Қылмыстық-атқару департаменті
2439. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Ақтау қаласының ішкі істер басқармасы
2440. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Жаңаөзен қаласының ішкі істер басқармасы
2441. Ақтау әскери тергеу басқармасы
2442. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Бейнеу ауданының ішкі істер басқармасы
2443. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Қарақия ауданының ішкі істер басқармасы
2444. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Маңғыстау ауданының ішкі істер басқармасы
2445. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Мұнайлы ауданының ішкі істер басқармасы
2446. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Түпқараған ауданының ішкі істер басқармасы
2447. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Ақтау бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
2448. Маңғыстау облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
2449. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар департаменті
2450. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақтау қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
2451. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бейнеу ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2452. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жаңаөзен қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
2453. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қарақия ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2454. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Маңғыстау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2455. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мұнайлы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

2434. Управление юстиции Мангистауского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2435. Управление юстиции Мунайлинского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2436. Управление юстиции города Актау Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2437. Департамент внутренних дел Мангистауской области
2438. Департамент уголовно-исполнительной системы по Мангистауской области
2439. Управление внутренних дел города Актау Департамента внутренних дел Мангистауской области
2440. Управление внутренних дел города Жанаозена Департамента внутренних дел Мангистауской области
2441. Актауское военно-следственное управление
2442. Отдел внутренних дел Бейнеуского района Департамента внутренних дел Мангистауской области
2443. Отдел внутренних дел Каракиянского района Департамента внутренних дел Мангистауской области
2444. Отдел внутренних дел Мангистауского района Департамента внутренних дел Мангистауской области
2445. Отдел внутренних дел Мунайлинского района Департамента внутренних дел Мангистауской области
2446. Отдел внутренних дел Тупкараганского района Департамента внутренних дел Мангистауской области
2447. Линейный отдел внутренних дел на станции Актау Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
2448. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Мангистауской области
2449. Департамент по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2450. Управление по чрезвычайным ситуациям города Актау Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2451. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бейнеуского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2452. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Жанаозена Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2453. Отдел по чрезвычайным ситуациям Каракиянского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2454. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мангистауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2455. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мунайлинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

2456. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түпқараған ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2457. Маңғыстау облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
2458. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
2459. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
2460. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Маңғыстау бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2461. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
2462. Көші-қон комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
2463. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
2464. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2465. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарақия аудандық қазынашылық бөлімі
2466. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Түпқараған аудандық қазынашылық бөлімі
2467. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жаңаөзен аудандық қазынашылық бөлімі
2468. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мұнайлы аудандық қазынашылық бөлімі
2469. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Маңғыстау аудандық қазынашылық бөлімі
2470. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бейнеу аудандық қазынашылық бөлімі
2471. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
2472. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаменті
2473. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Жаңаөзен қаласының салық басқармасы
2474. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Бейнеу ауданы бойынша салық басқармасы

2456. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тупкараганского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2457. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Мангистауской области
2458. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области
2459. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области
2460. Мангистауское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
2461. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области
2462. Департамент Комитета по миграции по Мангистауской области
2463. Инспекция финансового контроля по Мангистауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2464. Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2465. Каракиянский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2466. Тупкараганский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2467. Жанаозенский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2468. Мунайлинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2469. Мангистауский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2470. Бейнеуский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2471. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Мангистауской области
2472. Налоговый департамент по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2473. Налоговое управление по городу Жанаозену Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2474. Налоговое управление по Бейнеускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

2475. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Қарақия ауданы бойынша салық басқармасы
2476. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Маңғыстау ауданы бойынша салық басқармасы
2477. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша салық басқармасы
2478. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Түпқараған ауданы бойынша салық басқармасы
2479. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің «Ақтау теңіз порты» салық басқармасы
2480. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Маңғыстау мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
2481. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
2482. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
2483. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Экология департаменті
2484. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
2485. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша аумақтық департаменті
2486. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Маңғыстау облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
2487. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Маңғыстау облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
2488. Маңғыстау облысының статистика департаменті
2489. Жаңаөзен қаласының статистика басқармасы
2490. Бейнеу ауданының статистика басқармасы
2491. Қарақия ауданының статистика басқармасы
2492. Маңғыстау ауданының статистика басқармасы
2493 Мұнайлы ауданының статистика басқармасы
2494. Түпқараған ауданының статистика басқармасы
2495. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгi Маңғыстау облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
2496. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттiгiнің Маңғыстау облысы бойынша аумақтық басқармасы

2475. Налоговое управление по Каракиянскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2476. Налоговое управление по Мангистаускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2477. Налоговое управление по Мунайлинскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2478. Налоговое управление по Тупкараганскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2479. Налоговое управление «Морпорт Актау» Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2480. Мангистауский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
2481. Департамент таможенного контроля по Мангистауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2482. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Мангистауской области
2483. Департамент экологии по Мангистауской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
2484. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Мангистауской области
2485. Территориальный департамент по Мангистауской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
2486. Департамент по контролю в сфере образования Мангистауской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
2487. Департамент по защите прав детей Мангистауской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
2488. Департамент статистики Мангистауской области
2489. Управление статистики города Жанаозена
2490. Управление статистики Бейнеуского района
2491. Управление статистики Каракиянского района
2492. Управление статистики Мангистауского района
2493. Управление статистики Мунайлинского района
2494. Управление статистики Тупкараганского района
2495. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Мангистауской области
2496. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Мангистауской области

2497. Маңғыстау облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
2498. Жаңаөзен ауданы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
2499. Бейнеу ауданы бойынша қаржы полициясының өңіраралық басқармасы
2500. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті
2501. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
2502. Маңғыстау облысы бойынша монополияға қарсы инспекциясы
2503. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Маңғыстау филиалы (бөлектелген желі)
Оңтүстік Қазақстан облысы
2504. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты
2505. Шымкент қаласы әкімінің аппараты
2506. Оңтүстік Қазақстан облысының құрылыс басқармасы
2507. Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы
2508. Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы
2509. Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2510. Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы
2511. Оңтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2512. Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2513. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2514. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
2515. Оңтүстік Қазақстан облысының қаржы басқармасы
2516. Оңтүстік Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2517. Оңтүстік Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы
2518. Оңтүстік Қазақстан облысының мәдениет басқармасы
2519. Оңтүстік Қазақстан облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
2520. Оңтүстік Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасы
2521. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
2522. Оңтүстік Қазақстан облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2523. Оңтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
2524. Оңтүстік Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
2525. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы
2526. Арыс қаласы әкімінің аппараты
2527. Кентау қаласы әкімінің аппараты
2528. Түркістан қаласы әкімінің аппараты
2529. Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты
2530. Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты
2531. Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты

2497. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Мангистауской области
2498. Межрегиональное управление финансовой полиции по Жанаозенскому району
2499. Межрегиональное управление финансовой полиции по Бейнеускому району
2500. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Мангистауской области
2501. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
2502. Антимонопольная инспекция по Мангистауской области
2503. Мангистауский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Южно-Казахстанская область
2504. Аппарат акима Южно-Казахстанской области
2505. Аппарат акима города Шымкента
2506. Управление строительства Южно-Казахстанской области
2507. Управление внутренней политики Южно-Казахстанской области
2508. Управление здравоохранения Южно-Казахстанской области
2509. Управление координация занятости и социальных программ Южно-Казахстанской области
2510. Управление образования Южно-Казахстанской области
2511. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Южно-Казахстанской области
2512. Управление предпринимательства и промышленности Южно-Казахстанской области
2513. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области
2514. Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области
2515. Управление финансов Южно-Казахстанской области
2516. Управление экономики и бюджетного планирования Южно-Казахстанской области
2517. Управление земельных отношений Южно-Казахстанской области
2518. Управление культуры Южно-Казахстанской области
2519. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Южно-Казахстанской области
2520. Управление по развитию языков Южно-Казахстанской области
2521. Управление туризма, физической культуры и спорта Южно-Казахстанской области
2522. Управление энергетики и коммунального хозяйства Южно-Казахстанской области
2523. Управление архитектуры и градостроительства Южно-Казахстанской области
2524. Управление архивов и документации Южно-Казахстанской области
2525. Ревизионная комиссия по Южно-Казахстанской области
2526. Аппарат акима города Арыса
2527. Аппарат акима города Кентау
2528. Аппарат акима города Туркестана
2529. Аппарат акима Байдибекского района
2530. Аппарат акима Казыгуртского района
2531. Аппарат акима Мактааральского района

2532. Ордабасы ауданы әкімінің аппараты
2533. Отырар ауданы әкімінің аппараты
2534. Сайрам ауданы әкімінің аппараты
2535. Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты
2536. Созақ ауданы әкімінің аппараты
2537. Төле би ауданы әкімінің аппараты
2538. Түлкібас ауданы әкімінің аппараты
2539. Шардары ауданы әкімінің аппараты
2540. Облыстық сот
2541. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сот
2542. Мамандандырылған ауданаралық қылмыстық сот
2543. Әл-Фараби аудандық соты
2544. Абай аудандық соты
2545. Еңбекші аудандық соты
2546. Кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот
2547. Әскери сот
2548. Кентау қалалық соты
2549. Түркістан қалалық соты
2550. Созақ аудандық соты
2551. Бәйдібек аудандық соты
2552. Отырар аудандық соты
2553. Арыс аудандық соты
2554. Ордабасы аудандық соты
2555. Түлкібас аудандық соты
2556. Сайрам аудандық соты
2557. Төле би аудандық соты
2558. Қазығұрт аудандық соты
2559. Сарыағаш аудандық соты
2560. № 2 Сарыағаш аудандық соты
2561. Мақтаарал аудандық соты
2562. № 2 Мақтаарал аудандық соты
2563. № 3 Мақтаарал аудандық соты
2564. Шардара аудандық соты
2565. Шымкент қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
2566. Сарыағаш ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
2567. Сарыағаш гарнизонының әскери прокуратурасы
2568. Шымкент гарнизонының әскери прокуратурасы
2569. Арыс көлік прокуратурасы
2570. Шымкент көлік прокуратурасы
2571. Онтүстік Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
2572. Оңтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы
2573. Шымкент қаласы Абай ауданының прокуратурасы
2574. Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданының прокуратурасы
2575. Арыс ауданының прокуратурасы
2576. Бәйдібек ауданының прокуратурасы
2577. Кентау қаласының прокуратурасы
2578. Түркістан қаласының прокуратурасы
2579. Шымкент қаласы Еңбекші ауданының прокуратурасы
2580. Қазығұрт ауданының прокуратурасы
2581. Мақтаарал ауданының прокуратурасы
2582. Ордабасы ауданының прокуратурасы
2583. Отырар ауданының прокуратурасы
2584. Сайрам ауданының прокуратурасы
2585. Сарыағаш ауданының прокуратурасы
2586. Созақ ауданының прокуратурасы
2587. Төле би ауданының прокуратурасы
2588. Түлкібас ауданының прокуратурасы
2589. Шардара ауданының прокуратурасы
2590. Таукент мамандандырылған прокуратурасы
2591. Оңтүстік Қазақстан облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
2592. Оңтүстік Қазақстан облысының түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
2593. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы

2532. Аппарат акима Ордабасинского района
2533. Аппарат акима Отрарского района
2534. Аппарат акима Сайрамского района
2535. Аппарат акима Сарыагашского района
2536. Аппарат акима Созакского района
2537. Аппарат акима Толебийского района
2538. Аппарат акима Тюлькубасского района
2539. Аппарат акима Шардаринского района
2340. Областной суд
2541. Специализированный межрайонный экономический суд
2542. Специализированный межрайонный уголовный суд
2543. Аль-Фарабийский районный суд
2544. Абайский районный суд
2545. Енбекшинский районный суд
2546. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
2547. Военный суд
2548. Кентауский городской суд
2549. Туркестанский городской суд
2550. Созакский районный суд
2551. Байдибекский районный суд
2552. Отрарский районный суд
2553. Арысский районный суд
2554. Ордабасинский районный суд
2555. Тюлькубасский районный суд
2556. Сайрамский районный суд
2557. Толебийский районный суд
2558. Казыгуртский районный суд
2559. Сарыагашский районный суд
2560. Сарыагашский районный суд № 2
2561. Мактааральский районный суд
2562. Мактааральский районный суд № 2
2563. Мактааральский районный суд № 3
2564. Шардаринский районный суд
2565. Специализированный административный суд города Шымкента
2566. Специализированный административный суд Сарыагашского района
2567. Военная прокуратура Сарыагашского гарнизона
2568. Военная прокуратура Шымкентского гарнизона
2569. Арысская транспортная прокуратура
2570. Шымкентская транспортная прокуратура
2571. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Южно-Казахстанской области
2572. Прокуратура Южно-Казахстанской области
2573. Прокуратура Абайского района города Шымкента
2574. Прокуратура Аль-Фарабийского района города Шымкента
2575. Прокуратура Арысского района
2576. Прокуратура Байдибекского района
2577. Прокуратура города Кентау
2578. Прокуратура города Туркестана
2579. Прокуратура Енбекшинского района города Шымкента
2580. Прокуратура Казыгуртского района
2581. Прокуратура Мактааральского района
2582. Прокуратура Ордабасинского района
2583. Прокуратура Отрарского района
2584. Прокуратура Сайрамского района
2585. Прокуратура Сарыагашского района
2586. Прокуратура Созакского района
2587. Прокуратура Толебийского района
2588. Прокуратура Тюлькубасского района
2589. Прокуратура Шардаринского района
2590. Таукентская специализированная прокуратура
2591. Южно-Казахстанская специализированная природоохранная прокуратура
2592. Южно-Казахстанская специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях
2593. Южно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

2594. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
2595. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шымкент қалалық аумақтық инспекциясы
2596. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы
2597. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Төле би аудандық аумақтық инспекциясы
2598. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы
2599. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Түлкібас аудандық аумақтық инспекциясы
2600. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы
2601. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы
2602. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бәйдібек аудандық аумақтық инспекциясы
2603. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы
2604. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Кентау аудандық аумақтық инспекциясы
2605. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шардара аудандық аумақтық инспекциясы
2606. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ленгер қалалық аумақтық инспекциясы
2607. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Түркістан қалалық аумақтық инспекциясы
2608. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы

2594. Южно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2595. Шымкентская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2596. Мактааральская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2597. Толебийская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2598. Отрарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2599. Тюлькубасская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2600. Сарыагашская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2601. Ордабасинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2602. Байдибекская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2603. Казыгуртская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2604. Кентауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2605. Шардаринская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2606. Ленгерская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2607. Туркестанская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2608. Сайрамская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

2609. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Арыс қалалық аумақтық инспекциясы
2610. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Созақ аудандық аумақтық инспекциясы
2611. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
2612. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Арал-Сырдария облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Шардара балық инспекциясы бөлімі
2613. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті
2614. Оңтүстік Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті
2615. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Арыс қаласының әдiлет басқармасы
2616. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментi Кентау қаласының әділет басқармасы
2617. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментi Түркiстан қаласының әділет басқармасы
2618. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бәйдiбек ауданының әділет басқармасы
2619. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Қазығұрт ауданының әділет басқармасы
2620. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Мақтаарал ауданының әділет басқармасы
2621. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Ордабасы ауданының әдiлет басқармасы
2622. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Отырар ауданының әдiлет басқармасы
2623. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Сайрам ауданының әділет басқармасы
2624. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Сарыағаш ауданының әділет басқармасы
2625. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Созақ ауданының әділет басқармасы
2626. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Төле би ауданының әдiлет басқармасы
2627. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әділет департаментi Түлкібас ауданының әділет басқармасы

2609. Арысская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2610. Созакская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2611. Южно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2612. Отдел Шардаринской рыбной инспекции Арал-Сырдарьинской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2613. Департамент юстиции Южно-Казахстанской области
2614. Департамент по исполнению судебных актов Южно-Казахстанской области
2615. Управление юстиции города Арыса Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2616. Управление юстиции города Кентау Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2617. Управление юстиции города Туркестана Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2618. Управление юстиции Байдибекского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2619. Управление юстиции Казыгуртского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2620. Управление юстиции Мактааральского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2621. Управление юстиции Ордабасинского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2622. Управление юстиции Отрарского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2623. Управление юстиции Сайрамского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2624. Управление юстиции Сарыагашского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2625. Управление юстиции Созакского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2626. Управление юстиции Толебийского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2627. Управление юстиции Тюлькубасского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

2628. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шардара ауданының әдiлет басқармасы
2629. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шымкент қаласының әдiлет басқармасы
2630. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
2631. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
2632. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
2633. Шымкент бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2634. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Оңтүстік-Қазақстан облысы бойынша департаменті
2635. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
2636. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
2637. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Түркістан қаласының ішкі істер басқармасы
2638. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шымкент қаласының ішкі істер басқармасы
2639. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мақтаарал ауданының ішкі істер басқармасы
2640. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Сайрам ауданының ішкі істер басқармасы
2641. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Сарыағаш ауданының ішкі істер басқармасы
2642. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Шымкент бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
2643. Шымкент әскери тергеу басқармасы
2644. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Кентау қаласының ішкі істер бөлімі
2645. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Арыс ауданының ішкі істер бөлімі
2646. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бәйдібек ауданының ішкі істер бөлімі
2647. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қазығұрт ауданының ішкі істер бөлімі
2648. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ордабасы ауданының ішкі істер бөлімі
2649. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Отырар ауданының ішкі істер бөлімі
2650. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Созақ ауданының ішкі істер бөлімі

2628. Управление юстиции Шардаринского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2629. Управление юстиции города Шымкента Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2630. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Южно-Казахстанской области
2631. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно- Казахстанской области
2632. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области
2633. Шымкентское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
2634. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области
2635. Департамент внутренних дел Южно-Казахстанской области
2636. Департамент уголовно-исполнительной системы по Южно-Казахстанской области
2637. Управление внутренних дел города Туркестана Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2638. Управление внутренних дел города Шымкента Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2639. Управление внутренних дел Мактааральского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2640. Управление внутренних дел Сайрамского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2641. Управление внутренних дел Сарыагашского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2642. Линейное управление внутренних дел на станции Шымкент Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
2643. Шымкентское военно-следственное управление
2644. Отдел внутренних дел города Кентау Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2645. Отдел внутренних дел Арысского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2646. Отдел внутренних дел Байдибекского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2647. Отдел внутренних дел Казыгуртского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2648. Отдел внутренних дел Ордабасынского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2649. Отдел внутренних дел Отрарского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2650. Отдел внутренних дел Созакского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области

2651. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Төле би ауданының ішкі істер бөлімі
2652. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Түлкібас ауданының ішкі істер бөлімі
2653. Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шардара ауданының ішкі істер бөлімі
2654. Оңтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
2655. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті
2656. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сарыағаш ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
2657. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Сайрам ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
2658. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түркістан қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
2659. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шымкент қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
2660. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Арыс ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2661. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бәйдібек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2662. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қазығұрт ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2663. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Кентау қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
2664. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақтаарал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2665. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ордабасы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2666. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Отырар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

2651. Отдел внутренних дел Толебийского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2652. Отдел внутренних дел Тюлькубасского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2653. Отдел внутренних дел Шардаринского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2654. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
2655. Департамент по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2656. Управление по чрезвычайным ситуациям Сарыагашского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2657. Управление по чрезвычайным ситуациям Сайрамского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2658. Управление по чрезвычайным ситуациям города Туркестана Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2659. Управление по чрезвычайным ситуациям города Шымкента Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2660. Отдел по чрезвычайным ситуациям Арысского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2661. Отдел по чрезвычайным ситуациям Байдибекского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2662. Отдел по чрезвычайным ситуациям Казыгуртского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2663. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Кентау Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2664. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мактааральского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2665. Отдел по чрезвычайным ситуациям Ордабасинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2666. Отдел по чрезвычайным ситуациям Отрарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

2667. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Созақ ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2668. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Төле би ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2669. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Түлкібас ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2670. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шардара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2671. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
2672. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2673. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сарыағаш аудандық қазынашылық бөлімі
2674. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мақтаарал аудандық қазынашылық бөлімі
2675. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Сайрам аудандық қазынашылық бөлімі
2676. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ордабасы аудандық қазынашылық бөлімі
2677. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Арыс қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2678. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Кентау қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2679. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Түлкібас ауданы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2680. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қазығұрт аудандық қазынашылық бөлімі
2681. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Төле би аудандық қазынашылық бөлімі
2682. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бәйдібек аудандық қазынашылық бөлімі
2683. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Созақ аудандық қазынашылық бөлімі
2684. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Отырар аудандық қазынашылық бөлімі
2685. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Түркістан аудандық қазынашылық бөлімі
2686. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шардара аудандық қазынашылық бөлімі

2667. Отдел по чрезвычайным ситуациям Созакского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2668. Отдел по чрезвычайным ситуациям Толебийского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2669. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тюлькубасского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2670. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шардаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2671. Инспекция финансового контроля по Южно-Казахстанской области
Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2672. Департамент казначейства по Южно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2673. Сарыагашский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2674. Мактааральский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2675. Сайрамский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2676. Ордабасинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2677. Районный отдел казначейства по городу Арысу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2678. Районный отдел казначейства по городу Кентау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2679. Районный отдел казначейства по Тюлькубасскому району Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2680. Казыгуртский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2681. Толебийский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2682. Байдибекский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2683. Созакский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2684. Отрарский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2685. Туркестанский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2686. Шардаринский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

2687. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
2688. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті
2689. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шымкент қаласы бойынша салық басқармасы
2690. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Арыс қаласы бойынша салық басқармасы
2691. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Кентау қаласы бойынша салық басқармасы
2692. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Түркістан қаласы бойынша салық басқармасы
2693. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша салық басқармасы
2694. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Әл-Фараби ауданы бойынша салық басқармасы
2695. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бәйдібек ауданы бойынша салық басқармасы
2696. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Еңбекші ауданы бойынша салық басқармасы
2697. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ордабасы ауданы бойынша салық басқармасы
2698. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Мақтаарал ауданы бойынша салық басқармасы
2699. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Отырар ауданы бойынша салық басқармасы
2700. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қазығұрт ауданы бойынша салық басқармасы
2701. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Төле би ауданы бойынша салық басқармасы
2702. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Сайрам ауданы бойынша салық басқармасы

2687. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области
2688. Налоговый департамент по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2689. Налоговое управление по городу Шымкенту Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2690. Налоговое управление по городу Арысу Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2691. Налоговое управление по городу Кентау Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2692. Налоговое управление по городу Туркестану Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2693. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2694. Налоговое управление по Аль-Фарабийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2695. Налоговое управление по Байдибекскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2696. Налоговое управление по Енбекшинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2697. Налоговое управление по Ордабасинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2698. Налоговое управление по Махтааральскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2699. Налоговое управление по Отрарскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2700. Налоговое управление по Казгуртскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2701. Налоговое управление по Толебийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2702. Налоговое управление по Сайрамскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

2703. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Сарыағаш ауданы бойынша салық басқармасы
2704. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Созақ ауданы бойынша салық басқармасы
2705. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Түлкібас ауданы бойынша салық басқармасы
2706. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шардара ауданы бойынша салық басқармасы
2707. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің «Оңтүстік» салық басқармасы
2708. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
2709. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
2710. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
2711. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Экология департаменті
2712. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
2713. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық департаменті
2714. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
2715. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Оңтүстік Қазақстан облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
2716. Оңтүстік Қазақстан облысының статистика департаменті
2717. Арыс қаласының статистика басқармасы
2718. Кентау қаласының статистика басқармасы
2719. Түркістан қаласының статистика басқармасы
2720. Бәйдібек аудандық статистика басқармасы
2721. Қазығұрт аудандық статистика басқармасы
2722. Мақтаарал аудандық статистика басқармасы
2723. Ордабасы аудандық статистика басқармасы
2724. Отырар аудандық статистика басқармасы
2725. Сайрам аудандық статистика басқармасы
2726. Сарыағаш аудандық статистика басқармасы

2703. Налоговое управление по Сарыагашскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2704. Налоговое управление по Сузакскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2705. Налоговое управление по Тюлькубасскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2706. Налоговое управление по Шардаринскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2707. Налоговое управление «Оңтүстік» Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2708. Южно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
2709. Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2710. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области
2711. Департамент экологии по Южно-Казахстанской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
2712. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Южно Казахстанской области
2713. Территориальный департамент по Южно-Казахстанской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
2714. Департамент по контролю в сфере образования Южно-Казахстанской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
2715. Департамент по защите прав детей Южно-Казахстанской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
2716. Департамент статистики Южно-Казахстанской области
2717. Управление статистики города Арыса
2718. Управление статистики города Кентау
2719. Управление статистики города Туркестана
2720. Байдибекское районное управление статистики
2721. Казыгуртское районное управление статистики
2722. Мактааральское районное управление статистики
2723. Ордабасинское районное управление статистики
2724. Отрарское районное управление статистики
2725. Сайрамское районное управление статистики
2726. Сарыагашское районное управление статистики

2727. Созақ аудандық статистика басқармасы
2728. Төле би аудандық статистика басқармасы
2729. Түлкібас аудандық статистика басқармасы
2730. Шардара аудандық статистика басқармасы
2731. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
2732. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық басқармасы
2733. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
2734. Сарыағаш аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2735. Мақтаарал аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2736. Сырдария аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2737. Түркістан аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2738. Сайрам аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2739. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
2740. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
2741. Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша монополияға қарсы инспекциясы
2742. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Оңтүстік Қазақстан филиалы (бөлектелген желі)
Павлодар облысы
2743. Павлодар облысы әкімінің аппараты
2744. Павлодар қаласы әкімінің аппараты
2745. Павлодар облысының құрылыс басқармасы
2746. Павлодар облысының ішкі саясат басқармасы
2747. Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы
2748. Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
2749. Павлодар облысының білім басқармасы
2750. Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2751. Павлодар облысының кәсiпкерлiк және өнеркәсiп басқармасы
2752. Павлодар облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2753. Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
2754. Павлодар облысының қаржы басқармасы
2755. Павлодар облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2756. Павлодар облысының жер қатынастары басқармасы
2757. Павлодар облысының мәдениет басқармасы
2758. Павлодар облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы

2727. Созакское районное управление статистики
2728. Толебийское районное управление статистики
2729. Тюлькубасское районное управление статистики
2930. Шардаринское районное управление статистики
2731. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Южно-Казахстанской области
2732. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Южно-Казахстанской области
2733. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Южно-Казахстанской области
2734. Межрегиональное управление финансовой полиции по Сарыагашскому региону
2735. Межрегиональное управление финансовой полиции по Мактааральскому региону
2736. Межрегиональное управление финансовой полиции по Сырдарьинскому региону
2737. Межрегиональное управление финансовой полиции по Туркестанскому региону
2738. Межрегиональное управление финансовой полиции по Сайрамскому региону
2739. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Южно-Казахстанской области
2740. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
2741. Антимонопольная инспекция по Южно-Казахстанской области
2742. Южно-Казахстанский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Павлодарская область
2743. Аппарат акима Павлодарской области
2744. Аппарат акима города Павлодара
2745. Управление строительства Павлодарской области
2746. Управление внутренней политики Павлодарской области
2747. Управление здравоохранения Павлодарской области
2748. Управление координации занятости и социальных программ Павлодарской области
2749. Управление образования Павлодарской области
2750. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области
2751. Управление предпринимательства и промышленности Павлодарской области
2752. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Павлодарской области
2753. Управление сельского хозяйства Павлодарской области
2754. Управление финансов Павлодарской области
2755. Управление экономики и бюджетного планирования Павлодарской области
2756. Управление земельных отношений Павлодарской области
2757. Управление культуры Павлодарской области
2758. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Павлодарской области

2759. Павлодар облысының тілдерді дамыту басқармасы
2760. Павлодар облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
2761. Павлодар облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2762. Павлодар облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
2763. Павлодар облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
2764. Павлодар облысы бойынша тексеру комиссиясы
2765. Ақсу қаласы әкімінің аппараты
2766. Екібастұз қаласы әкімінің аппараты
2767. Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты
2768. Баянауыл ауданы әкімінің аппараты
2769. Железин ауданы әкімінің аппараты
2770. Ертіс ауданы әкімінің аппараты
2771. Қашыр ауданы әкімінің аппараты
2772. Лебяжі ауданы әкімінің аппараты
2773. Май ауданы әкімінің аппараты
2774. Павлодар ауданы әкімінің аппараты
2775. Успен ауданы әкімінің аппараты
2776. Шарбақты ауданы әкімінің аппараты
2777. Павлодар қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2778. Павлодар қаласының ішкі саясат бөлімі
2779. Павлодар қаласының қаржы бөлімі
2780. Павлодар қаласының құрылыс бөлімі
2781. Павлодар қаласының білім бөлімі
2782. Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2783. Павлодар қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі
2784. Павлодар қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі
2785. Павлодар қаласының кәсіпкерлік бөлімі
2786. Павлодар қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2787. Павлодар қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі
2788. Павлодар қаласының жер қатынастары бөлімі
2789. Павлодар қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2790. Павлодар қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі
2791. Екібастұз қаласының жер қатынастары бөлімі
2792. Екібастұз қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі
2793. Екібастұз қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2794. Екібастұз қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2795. Екібастұз қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі
2796. Екібастұз қаласының құрылыс бөлімі
2797. Екібастұз қаласының қаржы бөлімі
2798. Екібастұз қаласының кәсіпкерлік бөлімі
2799. Екібастұз қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2800. Екібастұз қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі
2801. Екібастұз қаласының білім бөлімі
2802. Екібастұз қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2803. Екібастұз қаласының ішкі саясат бөлімі
2804. Железин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2805. Железин ауданының қаржы бөлімі

2759. Управление по развитию языков Павлодарской области
2760. Управление туризма, физической культуры и спорта Павлодарской области
2761. Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Павлодарской области
2762. Управление архитектуры и градостроительства Павлодарской области
2763. Управление архивов и документации Павлодарской области
2764. Ревизионная комиссия по Павлодарской области
2765. Аппарат акима города Аксу
2766. Аппарат акима города Экибастуза
2767. Аппарат акима Актогайского района
2768. Аппарат акима Баянаульского района
2769. Аппарат акима Железинского района
2770. Аппарат акима Иртышского района
2771. Аппарат акима Качирского района
2772. Аппарат акима Лебяжинского района
2773. Аппарат акима Майского района
2774. Аппарат акима Павлодарского района
2775. Аппарат акима Успенского района
2776. Аппарат акима Щербактинского района
2777. Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара
2778. Отдел внутренней политики города Павлодара
2779. Отдел финансов города Павлодара
2780. Отдел строительства города Павлодара
2781. Отдел образования города Павлодара
2782. Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара
2783. Отдел занятости и социальных программ города Павлодара
2784. Отдел архитектуры и градостроительства города Павлодара
2785. Отдел предпринимательства города Павлодара
2786. Отдел жилищной инспекции города Павлодара
2787. Отдел сельского хозяйства города Павлодара
2788. Отдел земельных отношений города Павлодара
2789. Отдел культуры и развития языков города Павлодара
2790. Отдел физической культуры и спорта города Павлодара
2791. Отдел земельных отношений города Экибастуза
2792. Отдел физической культуры и спорта города Экибастуза
2793. Отдел экономики и бюджетного планирования города Экибастуза
2794. Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Экибастуза
2795. Отдел архитектуры и градостроительства города Экибастуза
2796. Отдел строительства города Экибастуза
2797. Отдел финансов города Экибастуза
2798. Отдел предпринимательства города Экибастуза
2799. Отдел культуры и развития языков города Экибастуза
2800. Отдел занятости и социальных программ города Экибастуза
2801. Отдел образования города Экибастуза
2802. Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Экибастуза
2803. Отдел внутренней политики города Экибастуза
2804. Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Железинского района
2805. Отдел финансов Железинского района

2806. Железин ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2807. Железин ауданының ішкі саясат бөлімі
2808. Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі
2809. Железин ауданының білім бөлімі
2810. Железин ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2811. Железин ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2812. Железин ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
2813. Железин ауданының жер қатынастары бөлімі
2814. Железин ауданының ветеринария бөлімі
2815. Қашыр ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2816. Қашыр ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2817. Қашыр ауданының қаржы бөлімі
2818. Қашыр ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2819. Қашыр ауданының мәслихат аппараты
2820. Қашыр ауданының ішкі саясат бөлімі
2821. Қашыр ауданының жер қатынастары бөлімі
2822. Қашыр ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі
2823. Қашыр ауданының білім бөлімі
2824. Қашыр ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2825. Қашыр ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
2826. Қашыр ауданының ветеринария бөлімі
2827. Павлодар облыстық соты
2828. Павлодар қалалық соты
2829. Павлодар қаласының № 2 соты
2830. Мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты
2831. Екібастұз қалалық соты
2832. Ақсу қалалық соты
2833. Павлодар аудандық соты
2834. Ақсу қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
2835. Павлодар қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
2836. Екібастұз қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
2837. Мамандандырылған ауданаралық қылмыстық соты
2838. Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот (ювеналды сот)
2839. Ақтоғай аудандық соты
2840. Ертіс аудандық соты
2841. Қашыр аудандық соты
2842. Железин аудандық соты
2843. Май аудандық соты
2844. Лебяжі аудандық соты
2845. Шарбақты аудандық соты
2846. Успен аудандық соты
2847. Баянауыл аудандық соты
2848. Павлодар гарнизонының әскери прокуратурасы
2849. Павлодар көлік прокуратурасы
2850. Павлодар облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
2851. Павлодар облысының прокуратурасы
2852. Ақтоғай ауданының прокуратурасы
2853. Баянауыл ауданының прокуратурасы
2854. Ақсу қаласының прокуратурасы
2855. Павлодар қаласының прокуратурасы
2856. Екібастұз қаласының прокуратурасы
2857. Железин ауданының прокуратурасы

2806. Отдел экономики и бюджетного планирования Железинского района
2807. Отдел внутренней политики Железинского района
2808. Отдел занятости и социальных программ Железинского района
2809. Отдел образования Железинского района
2810. Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Железинского района
2811. Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Железинского района
2812. Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Железинского района
2813. Отдел земельных отношений Железинского района
2814. Отдел ветеринарии Железинского района
2815. Отдел экономики и бюджетного планирования Качирского района
2816. Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Качирского района
2817. Отдел финансов Качирского района
2818. Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Качирского района
2819. Аппарат маслихата Качирского района
2820. Отдел внутренней политики Качирского района
2821. Отдел земельных отношений Качирского района
2822. Отдел занятости и социальных программ Качирского района
2823. Отдел образования Качирского района
2824. Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Качирского района
2825. Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Качирского района
2826. Отдел ветеринарии Качирского района
2827. Павлодарский областной суд
2828. Павлодарский городской суд
2829. Суд № 2 города Павлодара
2830. Специализированный межрайонный экономический суд
2831. Экибастузский городской суд
2832. Аксуский городской суд
2833. Павлодарский районный суд
2834. Специализированный административный суд города Аксу
2835. Специализированный административный суд города Павлодара
2836. Специализированный административный суд города Экибастуза
2837. Специализированный межрайонный уголовный суд
2838. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних (ювенальный суд)
2839. Актогайский районный суд
2840. Иртышский районный суд
2841. Качирский районный суд
2842. Железинский районный суд
2843. Майский районный суд
2844. Лебяжинский районный суд
2845. Щербактинский районный суд
2846. Успенский районный суд
2847. Баянаульский районный суд
2848. Военная прокуратура Павлодарского гарнизона
2849. Павлодарская транспортная прокуратура
2850. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Павлодарской области
2851. Прокуратура Павлодарской области
2852. Прокуратура Актогайского района
2853. Прокуратура Баянаульского района
2854. Прокуратура города Аксу
2855. Прокуратура города Павлодара
2856. Прокуратура города Экибастуза
2857. Прокуратура Железинского района

2858. Ертіс ауданының прокуратурасы
2859. Қашыр ауданының прокуратурасы
2860. Лебяжі ауданының прокуратурасы
2861. Май ауданының прокуратурасы
2862. Павлодар ауданының прокуратурасы
2863 Успен ауданының прокуратурасы
2864. Шарбақты ауданының прокуратурасы
2865. Павлодар облысының түзеу мекемелерінде заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
2866. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы
2867. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы
2868. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы
2869. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы
2870. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Железин аудандық аумақтық инспекциясы
2871. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ертіс аудандық аумақтық инспекциясы
2872. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қашыр аудандық аумақтық инспекциясы
2873. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Лебяжі аудандық аумақтық инспекциясы
2874. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Май аудандық аумақтық инспекциясы
2875. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Павлодар қалалық аумақтық инспекциясы
2876. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Успен аудандық аумақтық инспекциясы
2877. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы
2878. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы

2858. Прокуратура Иртышского района
2859. Прокуратура Качирского района
2860. Прокуратура Лебяжинского района
2861. Прокуратура Майского района
2862. Прокуратура Павлодарского района
2863. Прокуратура Успенского района
2864. Прокуратура Щербактинского района
2865. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях Павлодарской области
2866. Павлодарская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2867. Павлодарская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2868. Актогайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2869. Баянаульская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2870. Железинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2871. Иртышская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2872. Качирская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2873. Лебяжинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2874. Майская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2875. Павлодарская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2876. Успенская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2877. Щербактинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2878. Аксуская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

2879. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Павлодар қалалық аумақтық инспекциясы
2880. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы
2881. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Павлодар облыстық аумақтық
2882. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Зайсан-Ертіс облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Павлодар балық инспекциясы бөлімі
2883. Павлодар облысының Әділет департаменті
2884. Павлодар облысының Сот актілерін орындау департаменті
2885. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Ақсу қаласының әдiлет басқармасы
2886. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Ақтоғай ауданының әдiлет басқармасы
2887. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Баянауыл ауданының әдiлет басқармасы
2888. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Железин ауданының әдiлет басқармасы
2889. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Ертiс ауданының әдiлет басқармасы
2890. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Қашыр ауданының әдiлет басқармасы
2891. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Лебяжi ауданының әдiлет басқармасы
2892. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Май ауданының әділет басқармасы
2893. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Павлодар ауданының әділет басқармасы
2894. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Успен ауданының әдiлет басқармасы
2895. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Шарбақты ауданының әдiлет басқармасы
2896. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Екiбастұз қаласының әдiлет басқармасы
2897. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Павлодар қаласының әділет басқармасы
2898. Павлодар облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті

2879. Павлодарская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2880. Экибастузская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2881. Павлодарская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2882. Отдел Павлодарской рыбной инспекции Зайсан-Иртышской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2883. Департамент юстиции Павлодарской области
2884. Департамент по исполнению судебных актов Павлодарской области
2885. Управление юстиции города Аксу Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2886. Управление юстиции Актогайского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2887. Управление юстиции Баянаульского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2888. Управление юстиции Железинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2889. Управление юстиции Иртышского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2890. Управление юстиции Качирского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2891. Управление юстиции Лебяжинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2892. Управление юстиции Майского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2893. Управление юстиции Павлодарского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2894. Управление юстиции Успенского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2895. Управление юстиции Щербактинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2896. Управление юстиции города Экибастуза Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2897. Управление юстиции города Павлодара Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2898. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Павлодарской области

2899. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті
2900. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті
2901. Павлодар бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
2902. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті
2903. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті
2904. Павлодар облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
2905. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Павлодар қаласының ішкі істер басқармасы
2906. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі
2907. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Екібастұз қаласының ішкі істер басқармасы
2908. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Ақтоғай ауданының ішкі істер бөлімі
2909. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі
2910. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Железин ауданының ішкі істер бөлімі
2911. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі
2912. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Қашыр ауданының ішкі істер бөлімі
2913. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі
2914. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Май ауданының ішкі істер бөлімі
2915. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі
2916. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Успен ауданының ішкі істер бөлімі
2917. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Шарбақты ауданының ішкі істер бөлімі
2918. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Павлодар бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
2919. Павлодар облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
2920. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті
2921. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Павлодар қаласының төтенше жағдайлар басқармасы
2922. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Екібастұз қаласының төтенше жағдайлар басқармасы

2899. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области
2900. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области
2901. Павлодарское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
2902. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области
2903. Департамент внутренних дел Павлодарской области
2904. Департамент уголовно-исполнительной системы по Павлодарской области
2905. Управление внутренних дел города Павлодара Департамента внутренних дел Павлодарской области
2906. Отдел внутренних дел города Аксу Департамента внутренних дел Павлодарской области
2907. Управление внутренних дел города Экибастуза Департамента внутренних дел Павлодарской области
2908. Отдел внутренних дел Актогайского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2909. Отдел внутренних дел Баянаульского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2910. Отдел внутренних дел Железинского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2911. Отдел внутренних дел Иртышского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2912. Отдел внутренних дел Качирского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2913. Отдел внутренних дел Лебяжинского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2914. Отдел внутренних дел Майского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2915. Отдел внутренних дел Павлодарского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2916. Отдел внутренних дел Успенского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2917. Отдел внутренних дел Щербактинского района Департамента внутренних дел Павлодарской области
2918. Линейный отдел внутренних дел на станции Павлодар Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
2919. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Павлодарской области
2920. Департамент по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2921. Управление по чрезвычайным ситуациям города Павлодара Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2922. Управление по чрезвычайным ситуациям города Экибастуза Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

2923. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақсу қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
2924. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақтоғай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2925. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Баянауыл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2926. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Железин ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2927. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ертіс ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2928. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қашыр ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2929. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Лебяжі ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2930. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Май ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2931. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Павлодар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2932. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Успен ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2933. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шарбақты ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
2934. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
2935. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаменті
2936. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Екібастұз аудандық қазынашылық бөлімі
2937. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Павлодар қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2938. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Лебяжі аудандық қазынашылық бөлімі

2923. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Аксу Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2924. Отдел по чрезвычайным ситуациям Актогайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2925. Отдел по чрезвычайным ситуациям Баянаульского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2926. Отдел по чрезвычайным ситуациям Железинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2927. Отдел по чрезвычайным ситуациям Иртышского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2928. Отдел по чрезвычайным ситуациям Качирского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2929. Отдел по чрезвычайным ситуациям Лебяжинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2930. Отдел по чрезвычайным ситуациям Майского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2931. Отдел по чрезвычайным ситуациям Павлодарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2932. Отдел по чрезвычайным ситуациям Успенского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2933. Отдел по чрезвычайным ситуациям Щербактинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2934. Инспекция финансового контроля по Павлодарской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2935. Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2936. Экибастузский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2937. Районный отдел казначейства по городу Павлодару Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2938. Лебяжинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

2939. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қашыр аудандық қазынашылық бөлімі
2940. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Успен аудандық қазынашылық бөлімі
2941. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шарбақты аудандық қазынашылық бөлімі
2942. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ертіс аудандық қазынашылық бөлімі
2943. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Баянауыл аудандық қазынашылық бөлімі
2944. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлімі
2945. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Железин аудандық қазынашылық бөлімі
2946. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақсу қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
2947. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Май аудандық қазынашылық бөлімі
2948. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті
2949. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаменті
2950. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Павлодар қаласы бойынша салық басқармасы
2951. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ақсу қаласы бойынша салық басқармасы
2952. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Екібастұз қаласы бойынша салық басқармасы
2953. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша салық басқармасы
2954. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Баянауыл ауданы бойынша салық басқармасы
2955. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Железин ауданы бойынша салық басқармасы
2956. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ертіс ауданы бойынша салық басқармасы
2957. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Қашыр ауданы бойынша салық басқармасы
2958. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Лебяжі ауданы бойынша салық басқармасы

2939. Качирский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2940. Успенский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2941. Щербактинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2942. Иртышский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2943. Баянаульский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2944. Актогайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2945. Железинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2946. Районный отдел казначейства по городу Аксу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2947. Майский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2948. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Павлодарской области
2949. Налоговый департамент по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2950. Налоговое управление по городу Павлодару Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2951. Налоговое управление по городу Аксу Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2952. Налоговое управление по городу Экибастузу Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2953. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2954. Налоговое управление по Баянаульскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2955. Налоговое управление по Железинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2956. Налоговое управление по Иртышскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2957. Налоговое управление по Качирскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2958. Налоговое управление по Лебяжинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

2959. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Май ауданы бойынша салық басқармасы
2960. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Павлодар ауданы бойынша салық басқармасы
2961. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Успен ауданы бойынша салық басқармасы
2962. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Шарбақты ауданы бойынша салық басқармасы
2963. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Павлодар мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
2964. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
2965. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Павлодар облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
2966. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша Экология департаменті
2967. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті
2968. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша аумақтық департаменті
2969. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Павлодар облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
2970. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Павлодар облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
2971. Павлодар облысының статистика департаменті
2972. Ақсу қаласының статистика басқармасы
2973. Екібастұз қаласының статистика басқармасы
2974. Ақтоғай ауданының статистика басқармасы
2975. Баянауыл ауданының статистика басқармасы
2976. Железин ауданының статистика басқармасы
2977. Ертіс ауданының статистика басқармасы
2978. Қашыр ауданының статистика басқармасы
2979. Лебяжі ауданының статистика басқармасы
2980. Май ауданының статистика басқармасы
2981. Успен ауданының статистика басқармасы
2982. Шарбақты ауданының статистика басқармасы
2983. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Павлодар облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
2984. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Павлодар облысы бойынша аумақтық басқармасы

2959. Налоговое управление по Майскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2960. Налоговое управление по Павлодарскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2961. Налоговое управление по Успенскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2962. Налоговое управление по Шербактинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
2963. Павлодарский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
2964. Департамент таможенного контроля по Павлодарской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
2965. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Павлодарской области
2966. Департамент экологии по Павлодарской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
2967. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Павлодарской области
2968. Территориальный департамент по Павлодарской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
2969. Департамент по контролю в сфере образования Павлодарской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
2970. Департамент по защите прав детей Павлодарской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
2971. Департамент статистики Павлодарской области
2972. Управление статистики города Аксу
2973. Управление статистики города Экибастуза
2974. Управление статистики Актогайского района
2975. Управление статистики Баянаульского района
2976. Управление статистики Железинского района
2977. Управление статистики Иртышского района
2978. Управление статистики Качирского района
2979. Управление статистики Лебяжинского района
2980. Управление статистики Майского района
2981. Управление статистики Успенского района
2982. Управление статистики Щербактинского района
2983. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Павлодарской области
2984. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Павлодарской области

2985. Павлодар облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
2986. Ақсу аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2987. Екібастұз аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
2988. Павлодар облысы бойынша Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің департаменті
2989. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Павлодар облысы бойынша сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
2990. Павлодар облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
2991. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Павлодар филиалы (бөлектелген желі)
Солтүстік Қазақстан облысы
2992. Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты
2993. Петропавл қаласы әкімінің аппараты
2994. Солтүстік Қазақстан облысының құрылыс басқармасы
2995. Солтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы
2996. Солтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы
2997. Солтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2998. Солтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы
2999. Солтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3000. Солтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3001. Солтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
3002. Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
3003. Солтүстік Қазақстан облысының қаржы басқармасы
3004. Солтүстік Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3005. Солтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
3006. Солтүстік Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы
3007. Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет басқармасы
3008. Солтүстік Қазақстан облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
3009. Солтүстік Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасы
3010. Солтүстік Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
3011. Солтүстік Қазақстан облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3012. Солтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
3013. Солтүстік Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
3014. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы
3015. Айыртау ауданы әкімінің аппараты
3016. Ақжар ауданы әкімінің аппараты

2985. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Павлодарской области
2986. Межрегиональное управление финансовой полиции по Аксускому региону
2987. Межрегиональное управление финансовой полиции по Экибастузскому региону
2988. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Павлодарской области
2989. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
2990. Антимонопольная инспекция по Павлодарской области
2991. Павлодарский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Северо-Казахстанская область
2992. Аппарат акима Северо-Казахстанской области
2993. Аппарат акима города Петропавловска
2994. Управление строительства Северо-Казахстанской области
2995. Управление внутренней политики Северо-Казахстанской области
2996. Управление здравоохранения Северо-Казахстанской области
2997. Управление координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области
2998. Управление образования Северо-Казахстанской области
2999. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Северо-Казахстанской области
3000. Управление предпринимательства и промышленности Северо-Казахстанской области
3001. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Северо-Казахстанской области
3002. Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области
3003. Управление финансов Северо-Казахстанской области
3004. Управление экономики и бюджетного планирования Северо-Казахстанской области
3005. Управление государственного архитектурно-строительного контроля Северо-Казахстанской области
3006. Управление земельных отношений Северо-Казахстанской области
3007. Управление культуры Северо-Казахстанской области
3008. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Северо-Казахстанской области
3009. Управление по развитию языков Северо-Казахстанской области
3010. Управление туризма, физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области
3011. Управление энергетики и коммунального хозяйства Северо-Казахстанской области
3012. Управление архитектуры и градостроительства Северо-Казахстанской области
3013. Управление архивов и документации Северо-Казахстанской области
3014. Ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области
3015. Аппарат акима Айыртауского района
3016. Аппарат акима Акжарского района

3017. Мағжан Жұмабаев атындағы ауданы әкімінің аппараты
3018. Есіл ауданы әкімінің аппараты
3019. Жамбыл ауданы әкімінің аппараты
3020. Қызылжар ауданы әкімінің аппараты
3021. Мамлют ауданы әкімінің аппараты
3022. Шал ақын атындағы ауданы әкімінің аппараты
3023. Аққайың ауданы әкімінің аппараты
3024. Тайынша ауданы әкімінің аппараты
3025. Тимирязев ауданы әкімінің аппараты
3026. Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты
3027. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімінің аппараты
3028. Солтүстік Қазақстан облыстық соты
3029. Петропавл қалалық соты
3030. Кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот
3031. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот
3032. Петропавл қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
3033. Петропавл қаласының № 2 соты
3034. Солтүстік Қазақстан облысының мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты
3035. Айыртау аудандық соты
3036. Айыртау ауданының № 2 соты
3037. Ақжар аудандық соты
3038. Аққайың аудандық соты
3039. Есіл аудандық соты
3040. Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық соты
3041. Мамлют аудандық соты
3042. Жамбыл аудандық соты
3043. Қызылжар аудандық соты
3044. Тайынша аудандық соты
3045. Тайынша ауданының № 2 соты
3046. Тайынша ауданының № 3 cоты
3047. Шал ақын атындағы ауданының соты
3048. Уәлиханов аудандық соты
3049. Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық соты
3050. № 2 Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық соты
3051. Тимирязев аудандық соты
3052. Петропавл гарнизонының әскери прокуратурасы
3053. Солтүстік Қазақстан көлік прокуратурасы
3054. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
3055. Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы
3056. Айыртау ауданының прокуратурасы
3057. Ақжар ауданының прокуратурасы
3058. Аққайың ауданының прокуратурасы
3059. Петропавл қаласының прокуратурасы
3060. Есіл ауданының прокуратурасы
3061. Жамбыл ауданының прокуратурасы
3062. Қызылжар ауданының прокуратурасы
3063. Мамлют ауданының прокуратурасы
3064. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының прокуратурасы
3065. Мағжан Жұмабаев атындағы ауданның прокуратурасы
3066. Шал ақын атындағы ауданның прокуратурасы
3067. Тайынша ауданының прокуратурасы
3068. Тимирязев ауданының прокуратурасы
3069. Уәлиханов ауданының прокуратурасы
3070. Солтүстік Қазақстан облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
3071. Солтүстік Қазақстан облысының түзеу мекемелеріндегі заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
3072. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы

3017. Аппарат акима района Магжана Жумабаева
3018. Аппарат акима Есильского района
3019. Аппарат акима Жамбылского района
3020. Аппарат акима Кызылжарского района
3021. Аппарат акима Мамлютского района
3022. Аппарат акима района имени Шал акына
3023. Аппарат акима Аккайинского района
3024. Аппарат акима Тайыншинского района
3025. Аппарат акима Тимирязевского района
3026. Аппарат акима Уалихановского района
3027. Аппарат акима района имени Габита Мусрепова
3028. Северо-Казахстанский областной суд
3029. Петропавловский городской суд
3030. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних
3031. Специализированный межрайонный суд по уголовным делам Северо-Казахстанской области
3032. Специализированный административный суд города Петропавловска
3033. Суд № 2 города Петропавловска
3034. Специализированный межрайонный экономический суд Северо-Казахстанской области
3035. Айыртауский районный суд
3036. Суд № 2 Айыртауского района
3037. Акжарский районный суд
3038. Аккайинский районный суд
3039. Есильский районный суд
3040. Суд района имени Магжана Жумабаева
3041. Мамлютский районный суд
3042. Жамбылский районный суд
3043. Кызылжарский районный суд
3044. Тайыншинский районный суд
3045. Суд № 2 Тайыншинского района
3046. Суд № 3 Тайыншинского района
3047. Суд района имени Шал акына
3048. Уалихановский районный суд
3049. Суд района имени Габита Мусрепова
3050. Суд № 2 района имени Габита Мусрепова
3051. Тимирязевский районный суд
3052. Военная прокуратура Петропавловского гарнизона
3053. Северо-Казахстанская транспортная прокуратура
3054. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Северо-Казахстанской области
3055. Прокуратура Северо-Казахстанской области
3056. Прокуратура Айыртауского района
3057. Прокуратура Акжарского района
3058. Прокуратура Аккайынского района
3059. Прокуратура города Петропавловска
3060. Прокуратура Есильского района
3061. Прокуратура Жамбылского района
3062. Прокуратура Кызылжарского района
3063. Прокуратура Мамлютского района
3064. Прокуратура района имени Габита Мусрепова
3065. Прокуратура района имени Магжана Жумабаева
3066. Прокуратура района имени Шал акына
3067. Прокуратура Тайыншинского района
3068. Прокуратура Тимирязевского района
3069. Прокуратура Уалихановского района
3070. Специализированная природоохранная прокуратура Северо-Казахстанской области
3071. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учереждениях Северо-Казахстанской области
3072. Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

3073. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
3074. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы
3075. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ақжар аудандық аумақтық инспекциясы
3076. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Аққайың аудандық аумақтық инспекциясы
3077. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық аумақтық инспекциясы
3078. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Есіл аудандық аумақтық инспекциясы
3079. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық аумақтық инспекциясы
3080. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
3081. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қызылжар аудандық аумақтық инспекциясы
3082. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Мамлют аудандық аумақтық инспекциясы
3083. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Тайынша аудандық аумақтық инспекциясы
3084. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Тимирязев аудандық аумақтық инспекциясы
3085. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Уәлиханов аудандық аумақтық инспекциясы
3086. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шал ақын атындағы аудандық аумақтық инспекциясы
3087. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Петропавл қаласы бойынша қалалық аумақтық инспекциясы

3073. Северо-Казахстанская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3074. Айыртауская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3075. Акжарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3076. Аккайынская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3077. Районная территориальная инспекция имени Габита Мусрепова Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3078. Есильская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3079. Районная территориальная инспекция имени Магжана Жумабаева Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3080. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3081. Кызылжарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3082. Мамлютская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3083. Тайыншинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3084. Тимирязевская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3085. Уалихановская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3086. Районная территориальная инспекция имени Шал акына Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3087. Городская территориальная инспекция города Петропавловска Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

3088. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
3089. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Солтүстік Қазақстан балық инспекциясы бөлімі
3090. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті
3091. Солтүстік Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті
3092. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Аққайың ауданының әдiлет басқармасы
3093. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Айыртау ауданының әділет басқармасы
3094. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ақжар ауданының әдiлет басқармасы
3095. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Мағжан Жұмабаев атындағы ауданының әділет басқармасы
3096. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Есiл ауданының әдiлет басқармасы
3097. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Жамбыл ауданының әдiлет басқармасы
3098. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Қызылжар ауданының әдiлет басқармасы
3099. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Мамлют ауданының әдiлет басқармасы
3100. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Шал ақын атындағы ауданның әділет басқармасы
3101. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Тайынша ауданының әдiлет басқармасы
3102. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әділет департаментi Тимирязев ауданының әдiлет басқармасы
3103. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Уәлиханов ауданының әдiлет басқармасы
3104. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданның әдiлет басқармасы
3105. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Петропавл қаласының әдiлет басқармасы
3106. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті
3107. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті

3088. Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3089. Отдел Северо-Казахстанской рыбной инспекции Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3090. Департамент юстиции Северо-Казахстанской области
3091. Департамент по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области
3092. Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3093. Управление юстиции Айыртауского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3094. Управление юстиции Акжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3095. Управление юстиции района Магжана Жумабаева Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3096. Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3097. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3098. Управление юстиции Кызылжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3099. Управление юстиции Мамлютского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3100. Управление юстиции района имени Шал акына Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3101. Управление юстиции Тайыншинского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3102. Управление юстиции Тимирязевского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3103. Управление юстиции Уалихановского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3104. Управление юстиции района имени Габита Мусрепова Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3105. Управление юстиции города Петропавловска Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3106. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Северо-Казахстанской области
3107. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области

3108. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
3109. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
3110. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
3111. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
3112. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы
3113. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Айыртау ауданының ішкі істер бөлімі
3114. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ақжар ауданының ішкі істер бөлімі
3115. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Аққайың ауданының ішкі істер бөлімі
3116. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ішкі істер бөлімі
3117. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Есіл ауданының ішкі істер бөлімі
3118. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жамбыл ауданының ішкі істер бөлімі
3119. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қызылжар ауданының ішкі істер бөлімі
3120. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мағжан Жұмабаев атындағы ауданның ішкі істер бөлімі
3121. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі
3122. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тайынша ауданының ішкі істер бөлімі
3123. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тимирязев ауданының ішкі істер бөлімі
3124. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Уәлиханов ауданының ішкі істер бөлімі
3125. Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шал ақын атындағы ауданының ішкі істер бөлімі
3126. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Петропавл бекетіндегі ішкі істер сызықтық басқармасы
3127. Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
3128. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті
3129. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Петропавл қаласының төтенше жағдайлар басқармасы

3108. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области
3109. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области
3110. Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области
3111. Департамент уголовно-исполнительной системы по Северо-Казахстанской области
3112. Управление внутренних дел города Петропавловска Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3113. Отдел внутренних дел Айыртауского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3114. Отдел внутренних дел Акжарского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3115. Отдел внутренних дел Аккайынского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3116. Отдел внутренних дел района имени Габита Мусрепова Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3117. Отдел внутренних дел Есильского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3118. Отдел внутренних дел Жамбылского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3119. Отдел внутренних дел Кызылжарского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3120. Отдел внутренних дел района имени Магжана Жумабаева Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3121. Отдел внутренних дел Мамлютского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3122. Отдел внутренних дел Тайыншинского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3123. Отдел внутренних дел Тимирязевского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3124. Отдел внутренних дел Уалихановского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3125. Отдел внутренних дел района имени Шал акына Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3126. Линейный отдел внутренних дел на станции Петропавловск Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3127. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области
3128. Департамент по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3129. Управление по чрезвычайным ситуациям города Петропавловска Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

3130. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Айыртау ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3131. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ақжар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3132. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Аққайың ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3133. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның төтенше жағдайлар бөлімі
3134. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Есіл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3135. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жамбыл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3136. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қызылжар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3137. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мағжан Жұмабаев атындағы ауданның төтенше жағдайлар бөлімі
3138. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мамлют ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3139. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тайынша ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3140. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тимирязев ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3141. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Уәлиханов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3142. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шал ақын атындағы ауданның төтенше жағдайлар бөлімі
3143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы

3130. Отдел по чрезвычайным ситуациям Айыртауского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3131. Отдел по чрезвычайным ситуациям Акжарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3132. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аккайынского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3133. Отдел по чрезвычайным ситуациям района имени Габита Мусрепова Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3134. Отдел по чрезвычайным ситуациям Есильского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3135. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жамбылского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3136. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кызылжарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3137. Отдел по чрезвычайным ситуациям района имени Магжана Жумабаева Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3138. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мамлютского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3139. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тайыншинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3140. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тимирязевского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3141. Отдел по чрезвычайным ситуациям Уалихановского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3142. Отдел по чрезвычайным ситуациям района имени Шал акына Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3143. Инспекция финансового контроля по Северо-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан

3144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті
3145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мағжан Жұмабаев атындағы аудан бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
3146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Тайынша аудандық қазынашылық бөлімі
3147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шал ақын атындағы аудан бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
3148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Тимирязев аудандық қазынашылық бөлімі
3149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
3150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Аққайың аудандық қазынашылық бөлімі
3151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Айыртау аудандық қазынашылық бөлімі
3152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Мамлют аудандық қазынашылық бөлімі
3153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қызылжар аудандық қазынашылық бөлімі
3154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақжар аудандық қазынашылық бөлімі
3155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Уәлиханов аудандық қазынашылық бөлімі
3156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Есіл аудандық қазынашылық бөлімі
3157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жамбыл аудандық қазынашылық бөлімі
3158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
3159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті
3160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қызылжар облысы бойынша салық басқармасы
3161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Мағжан Жұмабаев атындағы аудан бойынша салық басқармасы
3162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жамбыл ауданы бойынша салық басқармасы
3163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша салық басқармасы

3144. Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3145. Районный отдел казначейства по району имени Магжана Жумабаева Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3146. Тайыншинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3147. Районный отдел казначейства по району имени Шал акына Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3148. Тимирязевский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3149. Районный отдел казначейства по району имени Габита Мусрепова Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3150. Аккайынский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3151. Айыртауский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3152. Мамлютский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3153. Кызылжарский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3154. Акжарский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3155. Уалихановский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3156. Есильский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3157. Жамбылский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3158. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области
3159. Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3160. Налоговое управление по Кызылжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3161. Налоговое управление по району имени Магжана Жумабаева Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3162. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3163. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

3164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Мамлют ауданы бойынша салық басқармасы
3165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шал ақын атындағы ауданы бойынша салық басқармасы
3166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Аққайың ауданы бойынша салық басқармасы
3167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тимирязев ауданы бойынша салық басқармасы
3168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Айыртау ауданы бойынша салық басқармасы
3169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ақжар ауданы бойынша салық басқармасы
3170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тайынша ауданы бойынша салық басқармасы
3171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Уәлиханов ауданы бойынша салық басқармасы
3172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша салық басқармасы
3173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Солтүстік Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
3174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
3175. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
3176. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Экология департаменті
3177. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
3178. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық департаменті
3179. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының Білім саласындағы бақылау департаменті

3164. Налоговое управление по Мамлютскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3165. Налоговое управление по району Шал акына Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3166. Налоговое управление по Аккайынскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3167. Налоговое управление по Тимирязевскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3168. Налоговое управление по Айыртаускому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3169. Налоговое управление по Акжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3170. Налоговое управление по Тайыншинскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3171. Налоговое управление по Уалихановскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3172. Налоговое управление по району имени Габита Мусрепова Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3173. Северо-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
3174. Департамент таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
3175. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области
3176. Департамент экологии по Северо-Казахстанской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
3177. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Северо-Казахстанской области
3178. Территориальный департамент по Северо-Казахстанской области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
3179. Департамент по контролю в сфере образования Северо-Казахстанской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан

3180. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
3181. Солтүстік Қазақстан облысының статистика департаменті
3182. Айыртау аудандық статистика басқармасы
3183. Аққайың аудандық статистика басқармасы
3184. Ақжар аудандық статистика басқармасы
3185. Есіл аудандық статистика басқармасы
3186. Жамбыл аудандық статистика басқармасы
3187. Мағжан Жұмабаев атындағы аудан бойынша статистика басқармасы
3188. Қызылжар аудандық статистика басқармасы
3189. Мамлют аудандық статистика басқармасы
3190. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша статистика басқармасы
3191. Тайынша аудандық статистика басқармасы
3192. Тимирязев аудандық статистика басқармасы
3193. Уәлиханов аудандық статистика басқармасы
3194. Шал ақын атындағы аудандық статистика басқармасы
3195. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
3196. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша аумақтық басқармасы
3197. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
3198. Мүсірепов аймағы бойынша өңіраралық қаржы полиция басқармасы
3199. Тайынша аймағы бойынша өңіраралық қаржы полиция басқармасы
3200. Шал ақын атындағы аймақ бойынша өңіраралық қаржы полиция басқармасы
3201. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті
3202. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
3203. Cолтүстік Қазақстан облысы бойынша монополияға қарсы инспекциясы
3204. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Солтүстік Қазақстан филиалы (бөлектелген желі)
Шығыс Қазақстан облысы
3205. Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты
3206. Өскемен қаласы әкімінің аппараты
3207. Шығыс Қазақстан облысының құрылыс басқармасы
3208. Шығыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы
3209. Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы
3210. Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3211. Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы
3212. Шығыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

3180. Департамент по защите прав детей Северо-Казахстанской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
3181. Департамент статистики Северо-Казахстанской области
3182. Айыртауское районное управление статистики
3183. Аккайынское районное управление статистики
3184. Акжарское районное управление статистики
3185. Есильское районное управление статистики
3186. Жамбылское районное управление статистики
3187. Районное управление статистики района имени Магжана Жумабаева
3188. Кызылжарское районное управление статистики
3189. Мамлютское районное управление статистики
3190. Районное управление статистики района имени Габита Мусрепова
3191. Тайыншинское районное управление статистики
3192. Тимирязевское районное управление статистики
3193. Уалихановское районное управление статистики
3194. Районное управление статистики района имени Шал акына
3195. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Северо-Казахстанской области
3196. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Северо-Казахстанской области
3197. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Северо-Казахстанской области
3198. Межрегиональное управление финансовой полиции по Мусреповскому региону
3199. Межрегиональное управление финансовой полиции по Тайыншинскому региону
3200. Межрегиональный отдел финансовой полиции по региону имени Шал акына
3201. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Северо-Казахстанской области
3202. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
3203. Антимонопольная инспекция по Северо-Казахстанской области
3204. Северо-Казахстанский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)
Восточно-Казахстанская область
3205. Аппарат акима Восточно-Казахстанской области
3206. Аппарат акима города Усть-Каменогорска
3207. Управление строительства Восточно-Казахстанской области
3208. Управление внутренней политики Восточно-Казахстанской области
3209. Управление здравоохранения Восточно-Казахстанской области
3210. Управление координация занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области
3211. Управление образования Восточно-Казахстанской области
3212. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанской области

3213. Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3214. Шығыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
3215. Шығыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
3216. Шығыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы
3217. Шығыс Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3218. Шығыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы
3219. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасы
3220. Шығыс Қазақстан облысының жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
3221. Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасы
3222. Шығыс Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
3223. Шығыс Қазақстан облысының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3224. Шығыс Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
3225. Шығыс Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы
3226. Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы
3227. Аягөз қаласы әкімінің аппараты
3228. Зырянов қаласы әкімінің аппараты
3229. Курчатов қаласы әкімінің аппараты
3230. Риддер қаласы әкімінің аппараты
3231. Семей қаласы әкімінің аппараты
3232. Абай ауданы әкімінің аппараты
3233. Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты
3234. Бородулиха ауданы әкімінің аппараты
3235. Глубокое ауданы әкімінің аппараты
3236. Жарма ауданы әкімінің аппараты
3237. Зайсан ауданы әкімінің аппараты
3238. Көкпекті ауданы әкімінің аппараты
3239. Күршім ауданы әкімінің аппараты
3240. Қатонқарағай ауданы әкімінің аппараты
3241. Тарбағатай ауданы әкімінің аппараты
3242. Ұлан ауданы әкімінің аппараты
3243. Үржар ауданы әкімінің аппараты
3244. Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты
3245. Абай аудандық соты
3246. Аягөз аудандық соты
3247. Бесқарағай аудандық соты
3248. Бородулиха аудандық соты
3249. Глубокое аудандық соты
3250. Жарма аудандық соты
3251. Жарма ауданының № 2 cоты
3252. Зайсан аудандық соты
3253. Зырянов аудандық соты
3254. Зырянов ауданының № 2 cоты
3255. Қатонқарағай аудандық соты
3256. Қатонқарағай ауданының № 2 cоты
3257. Көкпекті аудандық соты
3258. Көкпекті ауданының № 2 cоты
3259. Күршім аудандық соты
3260. Күршім ауданының № 2 cоты
3261. Курчатов қалалық соты
3262. Риддер қалалық соты
3263. Семей қалалық соты
3264. Семей қаласының № 2 cоты
3265. Тарбағатай аудандық соты
3266. Тарбағатай ауданының № 2 cоты

3213. Управление предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области
3214. Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области
3215. Управление сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области
3216. Управление финансов Восточно-Казахстанской области
3217. Управление экономики и бюджетного планирования Восточно-Казахстанской области
3218. Управление земельных отношений Восточно-Казахстанской области
3219. Управление культуры Восточно-Казахстанской области
3220. Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Восточно-Казахстанской области
3221. Управление по развитию языков Восточно-Казахстанской области
3222. Управление туризма, физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области
3223. Управление энергетики и коммунального хозяйства Восточно-Казахстанской области
3224. Управление архитектуры и градостроительства Восточно-Казахстанской области
3225. Управление архивов и документации Восточно-Казахстанской области
3226. Ревизионная комиссия по Восточно-Казахстанской области
3227. Аппарат акима города Аягоза
3228. Аппарат акима города Зыряновска
3229. Аппарат акима города Курчатова
3230. Аппарат акима города Риддера
3231. Аппарат акима города Семея
3232. Аппарат акима Абайского района
3233. Аппарат акима Бескарагайского района
3234. Аппарат акима Бородулихинского района
3235. Аппарат акима Глубоковского района
3236. Аппарат акима Жарминского района
3237. Аппарат акима Зайсанского района
3238. Аппарат акима Кокпектинского района
3239. Аппарат акима Курчумского района
3240. Аппарат акима Катон-Карагайского района
3241. Аппарат акима Тарбагатайского района
3242. Аппарат акима Уланского района
3243. Аппарат акима Урджарского района
3244. Аппарат акима Шемонаихинского района
3245. Абайский районный суд
3246. Аягозский районный суд
3247. Бескарагайский районный суд
3248. Бородулихинский районный суд
3249. Глубоковский районный суд
3250. Жарминский районный суд
3251. Суд № 2 Жарминского района
3252. Зайсанский районный суд
3253. Зыряновский районный суд
3254. Суд № 2 Зыряновского района
3255. Катон-Карагайский районный суд
3256. Суд № 2 Катон-Карагайского района
3257. Кокпектинский районный суд
3258. Суд № 2 Кокпектинского района
3259. Курчумский районный суд
3260. Суд № 2 Курчумского района
3261. Курчатовский городской суд
3262. Риддерский городской суд
3263. Семейский городской суд
3264. Суд № 2 города Семея
3265. Тарбагатайский районный суд
3266. Суд № 2 Тарабагатайского района

3267. Ұлан аудандық соты
3268. Ұлан ауданының № 2 cоты
3269. Үржар аудандық соты
3270. Үржар ауданының № 2 cоты
3271. Өскемен аудандық соты
3272. Өскемен қаласының № 2 cоты
3273. Шемонаиха аудандық соты
3274. Шығыс Қазақстан облысы бойынша мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты
3275. Өскемен қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
3276. Семей қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
3277. Риддер қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
3278. Зырянов ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
3279. Шемонаиха ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
3280. Шығыс Қазақстан облысы бойынша мамандандырылған ауданаралық қылмыстық сот
3281. Шығыс Қазақстан облыстық соты
3282. Өскемен гарнизонының әскери соты
3283. Семей гарнизонының әскери соты
3284. Кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық № 1 соты
3285. Кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық № 2 соты
3286. Аягөз гарнизонының әскери прокуратурасы
3287. Шығыс аймағының әскери прокуратурасы
3288. Өскемен гарнизонының әскери прокуратурасы
3289. Шығыс Қазақстан көлік прокуратурасы
3290. Семей көлік прокуратурасы
3291. Шығыс Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі басқармасы
3292. Шығыс Қазақстан облысының прокуратурасы
3293. Абай ауданының прокуратурасы
3294. Аягөз ауданының прокуратурасы
3295. Бесқағай ауданының прокуратурасы
3296. Бородулиха ауданының прокуратурасы
3297. Курчатов қаласының прокуратурасы
3298. Риддер қаласының прокуратурасы
3299. Глубокое ауданының прокуратурасы
3300. Семей қаласының прокуратурасы
3301. Өскемен қаласының прокуратурасы
3302. Жарма ауданының прокуратурасы
3303. Зайсан ауданының прокуратурасы
3304. Зырянов ауданының прокуратурасы
3305. Қатонқарағай ауданының прокуратурасы
3306. Көкпекті ауданының прокуратурасы
3307. Күршім ауданының прокуратурасы
3308. Тарбағатай ауданының прокуратурасы
3309. Ұлан ауданының прокуратурасы
3310. Үржар ауданының прокуратурасы
3311. Шемонаиха ауданының прокуратурасы
3312. Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған табиғатты қорғау прокуратурасы
3313. Шығыс Қазақстан облысының түзеу мекемелерінде заңдылықты қадағалау бойынша мамандандырылған прокуратурасы
3314. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық қадағалау және бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
3315. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы

3267. Уланский районный суд
3268. Суд № 2 Уланского района
3269. Урджарский районный суд
3270. Суд № 2 Урджарского района
3271. Усть-Каменогорский районный суд
3272. Суд № 2 города Усть-Каменогорска
3273. Шемонаихинский районный суд
3274. Специализированный межрайонный экономический суд по Восточно-Казахстанской области
3275. Специализированный административный суд города Усть-Каменогорска
3276. Специализированный административный суд города Семея
3277. Специализированный административный суд города Риддера
3278. Специализированный административный суд Зыряновского района
3279. Специализированный административный суд Шемонаихинского района
3280. Специализированный межрайонный уголовный суд по Восточно-Казахстанской области
3281. Восточно-Казахстанский областной суд
3282. Военный суд Усть-Каменогорского гарнизона
3283. Военный суд Семейского гарнизона
3284. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних № 1
3285. Специализированный межрайонный суд по делам несовершеннолетних № 2
3286. Военная прокуратура Аягозского гарнизона
3287. Военная прокуратура Восточного региона
3288. Военная прокуратура Усть-Каменогорского гарнизона
3289. Восточно-Казахстанская транспортная прокуратура
3290. Семейская транспортная прокуратура
3291. Управление по правовой статистики и специальным учетам по Восточно-Казахстанской области
3292. Прокуратура Восточно-Казахстанской области
3293. Прокуратура Абайского района
3294. Прокуратура Аягозского района
3295. Прокуратура Бескарагайского района
3296. Прокуратура Бородулихинского района
3297. Прокуратура города Курчатова
3298. Прокуратура города Риддера
3299. Прокуратура Глубоковского района
3300. Прокуратура города Семея
3301. Прокуратура города Усть-Каменогорска
3302. Прокуратура Жарминского района
3303. Прокуратура Зайсанского района
3304. Прокуратура Зыряновского района
3305. Прокуратура Катон-Карагайского района
3306. Прокуратура Кокпектинского района
3307. Прокуратура Курчумского района
3308. Прокуратура Тарбагатайского района
3309. Прокуратура Уланского района
3310. Прокуратура Урджарского района
3311. Прокуратура Шемонаихинского района
3312. Специализированная природоохранная прокуратура Восточно-Казахстанской области
3313. Специализированная прокуратура по надзору за законностью в исправительных учреждениях Восточно-Казахстанской области
3314. Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3315. Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

3316. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Өскемен қалалық аумақтық инспекциясы
3317. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Семей қалалық аумақтық инспекциясы
3318. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Риддер қалалық аумақтық инспекциясы
3319. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Курчатов қалалық аумақтық инспекциясы
3320. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Абай аудандық аумақтық инспекциясы
3321. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Аягөз қалалық аумақтық инспекциясы
3322. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы
3323. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы
3324. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы
3325. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы
3326. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы
3327. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Зырянов аудандық аумақтық инспекциясы
3328. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Қатонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы
3329. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясы
3330. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы

3316. Усть-Каменогорская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3317. Семейская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3318. Риддерская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3319. Курчатовская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3320. Абайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3321. Аягозская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3322. Бескарагайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3323. Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3324. Глубоковская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3325. Жарминская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3326. Зайсанская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3327. Зыряновская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3328. Катон-Карагайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3329. Кокпектинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3330. Курчумская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

3331. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы
3332. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы
3333. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы
3334. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы
3335. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
3336. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Ертіс бассейндік су инспекциясы
3337. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Зайсан-Ертіс облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы
3338. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясы
3339. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Зайсан-Ертіс облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Семей балық инспекциясы бөлімі
3340. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Зайсан-Ертіс облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Күршім балық инспекциясы бөлімі
3341. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Зайсан-Ертіс облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Бұқтырма балық инспекциясы бөлімі
3342. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Зайсан-Ертіс облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясының Көкпекті балық инспекциясы бөлімі
3343. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің Зайсан-Ертіс облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы Зайсан балық инспекциясы бөлімі
3344. Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi
3345. Шығыс Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті
3346. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Абай ауданының әдiлет басқармасы

3331. Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3332. Уланская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3333. Урджарская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3334. Шемонаихинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3335. Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3336. Иртышская бассейновая водная инспекция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики КазахстанЗайсан-Иртышская межобластная бассейновая инспекция рыбного
3337. Зайсан-Иртышская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3338. Иртышская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3339. Отдел Семейской рыбной инспекции Зайсан-Иртышской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3340. Отдел Курчумской рыбной инспекции Зайсан-Иртышской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3341. Отдел Бухтарминской рыбной инспекции Зайсан-Иртышской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3342. Отдел Кокпектинской рыбной инспекции Зайсан-Иртышской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3343. Отдел Зайсанской рыбной инспекции Зайсан-Иртышской межобластной бассейновой инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3344. Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области
3345. Департамент по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области
3346. Управление юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

3347. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Аягөз ауданының әдiлет басқармасы
3348. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бесқарағай ауданының әдiлет басқармасы
3349. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бородулиха ауданының әдiлет басқармасы
3350. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Глубокое ауданының әдiлет басқармасы
3351. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Жарма ауданының әдiлет басқармасы
3352. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Зайсан ауданының әдiлет басқармасы
3353. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Зырянов ауданының әдiлет басқармасы
3354. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Қатонқарағай ауданының әдiлет басқармасы
3355. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Күршім ауданының әдiлет басқармасы
3356. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Көкпекті ауданының әдiлет басқармасы
3357. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Курчатов қаласының әдiлет басқармасы
3358. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Риддер қаласының әдiлет басқармасы
3359. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Семей қаласының әдiлет басқармасы
3360. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Тарбағатай ауданының әдiлет басқармасы
3361. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ұлан ауданының әдiлет басқармасы
3362. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Yржар ауданының әдiлет басқармасы
3363. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шемонаиха ауданының әдiлет басқармасы
3364. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Өскемен қаласының әдiлет басқармасы
3365. Шығыс Қазақстан облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау аумақтық департаменті

3347. Управление юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3348. Управление юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3349. Управление юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3350. Управление юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3351. Управление юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3352. Управление юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3353. Управление юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3354. Управление юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3355. Управление юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3356. Управление юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3357. Управление юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3358. Управление юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3359. Управление юстиции города Семипалатинска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3360. Управление юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3361. Управление юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3362. Управление юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3363. Управление юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3364. Управление юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
3365. Территориальный департамент по контролю и социальной защите по Восточно-Казахстанской области

3366. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
3367. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
3368. Семей бөлімшелік теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
3369. Защита бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
3370. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
3371. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті
3372. Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменті
3373. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Өскемен қаласының ішкі істер басқармасы
3374. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Семей қаласының ішкі істер басқармасы
3375. Шығыс әскери тергеу басқармасы
3376. Өскемен әскери тергеу басқармасы
3377. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Аягөз қаласы және Аягөз ауданының ішкі істер басқармасы
3378. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Зырянов қаласы және Зырянов ауданының ішкі істер басқармасы
3379. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Риддер қаласының ішкі істер бөлімі
3380. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Абай ауданының ішкі істер бөлімі
3381. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бесқарағай ауданының ішкі істер бөлімі
3382. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Бородулиха ауданының ішкі істер бөлімі
3383. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Глубокое ауданының ішкі істер басқармасы
3384. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жарма ауданының ішкі істер бөлімі
3385. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Зайсан ауданының ішкі істер бөлімі
3386. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Қатонқарағай ауданының ішкі істер бөлімі
3387. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Көкпекті ауданының ішкі істер бөлімі
3388. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Күршім ауданының ішкі істер бөлімі
3389. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Тарбағатай ауданының ішкі істер бөлімі

3366. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
3367. Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
3368. Семейское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
3369. Защитинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
3370. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
3371. Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3372. Департамент уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области
3373. Управление внутренних дел города Усть-Каменогорска Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3374. Управление внутренних дел города Семея Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3375. Восточное военно-следственное управление
3376. Усть-Каменогорское военно-следственное управление
3377. Отдел внутренних дел города Аягоза и Аягозского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3378. Отдел внутренних дел города Зыряновска и Зыряновского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3379. Отдел внутренних дел города Риддера Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3380. Отдел внутренних дел Абайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3381. Отдел внутренних дел Бескарагайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3382. Отдел внутренних дел Бородулихинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3383. Отдел внутренних дел Глубоковского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3384. Отдел внутренних дел Жарминского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3385. Отдел внутренних дел Зайсанского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3386. Отдел внутренних дел Катон-Карагайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3387. Отдел внутренних дел Кокпектинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3388. Отдел внутренних дел Курчумского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3389. Отдел внутренних дел Тарбагатайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области

3390. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ұлан ауданының ішкі істер бөлімі
3391. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Үржар ауданының ішкі істер бөлімі
3392. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Шемонаиха ауданының ішкі істер бөлімі
3393. Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Курчатов қаласының полиция бөлімі
3394. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көліктік ішкі істер департаменті Семей бекетіндегі ішкі істер сызықтық бөлімі
3395. Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы
3396. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті
3397. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Зырянов ауданының төтенше жағдайлар басқармасы
3398. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Риддер қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
3399. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Семей қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
3400. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Өскемен қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
3401. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3402. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Аягөз ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3403. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бесқарағай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3404. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бородулиха ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3405. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Глубокое ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3406. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Жарма ауданының төтенше жағдайлар бөлімі

3390. Отдел внутренних дел Уланского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3391. Отдел внутренних дел Урджарского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3392. Отдел внутренних дел Шемонаихинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3393. Отдел полиции города Курчатова Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3394. Линейный отдел внутренних дел на станции Семей Департамента внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3395. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области
3396. Департамент по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3397. Управление по чрезвычайным ситуациям Зыряновского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3398. Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3399. Управление по чрезвычайным ситуациям города Семея Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3400. Управление по чрезвычайным ситуациям города Усть-Каменогорска Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3401. Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3402. Отдел по чрезвычайным ситуациям Аягозского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3403. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бескарагайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3404. Отдел по чрезвычайным ситуациям Бородулихинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3405. Отдел по чрезвычайным ситуациям Глубоковского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3406. Отдел по чрезвычайным ситуациям Жарминского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

3407. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Зайсан ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3408. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Қатонқарағай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3409. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Көкпекті ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3410. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Курчатов қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
3411. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Күршім ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3412. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Тарбағатай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3413. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Ұлан ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3414. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Үржар ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3415. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шемонаиха ауданының төтенше жағдайлар бөлімі
3416. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы
3417. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті
3418. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Семей аудандық қазынашылық бөлімі
3419. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Үржар аудандық қазынашылық бөлімі
3420. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шемонаиха аудандық қазынашылық бөлімі
3421. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бородулиха аудандық қазынашылық бөлімі
3422. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Глубокое аудандық қазынашылық бөлімі

3407. Отдел по чрезвычайным ситуациям Зайсанского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3408. Отдел по чрезвычайным ситуациям Катон-Карагайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3409. Отдел по чрезвычайным ситуациям Кокпектинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3410. Отдел по чрезвычайным ситуациям города Курчатова Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3411. Отдел по чрезвычайным ситуациям Курчумского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3412. Отдел по чрезвычайным ситуациям Тарбагатайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3413. Отдел по чрезвычайным ситуациям Уланского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3414. Отдел по чрезвычайным ситуациям Урджарского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3415. Отдел по чрезвычайным ситуациям Шемонаихинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3416. Инспекция финансового контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан
3417. Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3418. Семейский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3419. Урджарский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3420. Шемонаихинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3421. Бородулихинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3422. Глубоковский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан

3423. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бесқарағай аудандық қазынашылық бөлімі
3424. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Тарбағатай аудандық қазынашылық бөлімі
3425. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Зырянов қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
3426. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қатонқарағай аудандық қазынашылық бөлімі
3427. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Риддер аудандық қазынашылық бөлімі
3428. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Күршім аудандық қазынашылық бөлімі
3429. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Аягөз қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
3430. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жарма аудандық қазынашылық бөлімі
3431. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ұлан аудандық қазынашылық бөлімі
3432. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Көкпекті аудандық қазынашылық бөлімі
3433. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Зайсан аудандық қазынашылық бөлімі
3434. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Абай аудандық қазынашылық бөлімі
3435. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Курчатов қаласы бойынша аудандық қазынашылық бөлімі
3436. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
3437. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті
3438. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Өскемен қаласы бойынша салық басқармасы
3439. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Зырянов ауданы - Зырянов қаласы бойынша салық басқармасы
3440. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Риддер қаласы бойынша салық басқармасы
3441. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Курчатов қаласы бойынша салық басқармасы
3442. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Семей қаласы бойынша салық басқармасы

3423. Бескарагайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3424. Тарбагатайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3425. Районный отдел казначейства по городу Зыряновску Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3426. Катон-Карагайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3427. Риддерский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3428. Курчумский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3429. Районный отдел казначейства по городу Аягозу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3430. Жарминский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3431. Уланский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3432. Кокпектинский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3433. Зайсанский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3434. Абайский районный отдел казначейства Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3435. Районный отдел казначейства по городу Курчатову Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
3436. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
3437. Налоговый департамент по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3438. Налоговое управление по городу Усть-Каменогорску Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3439. Налоговое управление по Зыряновскому району - городу Зыряновску Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3440. Налоговое управление по городу Риддеру Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3441. Налоговое управление по городу Курчатову Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3442. Налоговое управление по городу Семею Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

3443. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Қатонқарағай ауданы бойынша салық басқармасы
3444. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Глубокое ауданы бойынша салық басқармасы
3445. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Зайсан ауданы бойынша салық басқармасы
3446. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Күршім ауданы бойынша салық басқармасы
3447. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Ұлан ауданы бойынша салық басқармасы
3448. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Шемонаиха ауданы бойынша салық басқармасы
3449. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша салық басқармасы
3450. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Аягөз ауданы бойынша салық басқармасы
3451. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша салық басқармасы
3452. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бородулиха ауданы бойынша салық басқармасы
3453. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Жарма ауданы бойынша салық басқармасы
3454. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Көкпекті ауданы бойынша салық басқармасы
3455. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Үржар ауданы бойынша салық басқармасы
3456. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Тарбағатай ауданы бойынша салық басқармасы
3457. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Шығыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті

3443. Налоговое управление по Катон-Карагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3444. Налоговое управление по Глубоковскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3445. Налоговое управление по Зайсанскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3446. Налоговое управление по Курчумскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3447. Налоговое управление по Уланскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3448. Налоговое управление по Шемонаихинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3449. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3450. Налоговое управление по Аягозскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3451. Налоговое управление по Бескарагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3452. Налоговое управление по Бородулихинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3453. Налоговое управление по Жарминскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3454. Налоговое управление по Кокпектинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3455. Налоговое управление по Урджарскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3456. Налоговое управление по Тарбагатайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
3457. Восточно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан

3458. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Шығыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментінің Семей филиалы
3459. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
3460. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
3461. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Эколгиялық реттеу және бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Экология департаменті
3462. «Шығысқазкен» геология және жер қойнауларын пайдалану Шығыс Қазақстан өңіраралық аумақтық департаменті
3463. Техникалық реттеу және метрология комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
3464. Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық департаменті
3465. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Шығыс Қазақстан облысының Білім саласындағы бақылау департаменті
3466. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысының Балалардың құқықтарын қорғау департаменті
3467. Шығыс Қазақстан облысының статистика департаменті
3468. Өскемен қаласының статистика басқармасы
3469. Семей қаласының статистика басқармасы
3470. Риддер қаласының статистика басқармасы
3471. Курчатов қаласының статистика басқармасы
3472. Абай ауданының статистика басқармасы
3473. Аягөз ауданының статистика басқармасы
3474. Бесқарағай ауданының статистика басқармасы
3475. Бородулиха ауданының статистика басқармасы
3476. Глубокое ауданының статистика басқармасы
3477. Жарма ауданының статистика басқармасы
3478. Зайсан ауданының статистика басқармасы
3479. Зырянов ауданының статистика басқармасы
3480. Қатонқарағай ауданының статистика басқармасы
3481. Көкпекті ауданының статистика басқармасы
3482. Күршім ауданының статистика басқармасы
3483. Тарбағатай ауданының статистика басқармасы
3484. Ұлан ауданының статистика басқармасы
3485. Үржар ауданының статистика басқармасы
3486. Шемонаиха ауданының статистика басқармасы
3487. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы
3488. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша аумақтық басқармасы

3458. Семейский филиал Восточно-Казахстанского департамента государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
3459. Департамент таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
3460. Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
3461. Департамент экологии по Восточно-Казахстанской области Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
3462. Восточно-Казахстанский межрегиональный территориальный департамент геологии и недропользования «Востказнедра»
3463. Департамент Комитета технического регулирования и метрологии по Восточно Казахстанской области
3464. Территориальный департамент по Восточно-Казахстанской области области Комитета государственного энергетического надзора и контроля
3465. Департамент по контролю в сфере образования Восточно-Казахстанской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
3466. Департамент по защите прав детей Восточно-Казахстанской области Комитета по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
3467. Департамент статистики Восточно-Казахстанской области
3468. Управление статистики города Усть-Каменогорска
3469. Управление статистики города Семея
3470. Управление статистики города Риддера
3471. Управление статистики города Курчатова
3472. Управление статистики Абайского района
3473. Управление статистики Аягозского района
3474. Управление статистики Бескарагайского района
3475. Управление статистики Бородулихинского района
3476. Управление статистики Глубоковского района
3477. Управление статистики Жарминского района
3478. Управление статистики Зайсанского района
3479. Управление статистики Зыряновского района
3480. Управление статистики Катон-Карагайского района
3481. Управление статистики Кокпектинского района
3482. Управление статистики Курчумского района
3483. Управление статистики Тарбагатайского района
3484. Управление статистики Уланского района
3485. Управление статистики Урджарского района
3486. Управление статистики Шемонаихинского района
3487. Территориальная земельная инспекция Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами по Восточно-Казахстанской области
3488. Территориальное управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Восточно-Казахстанской области

3489. Шығыс Қазақстан облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)
3490. Аягөз аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
3491. Жарма аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы бөлімі
3492. Зырянов аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы бөлімі
3493. Солтүстік аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы бөлімі
3494. Үржар аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы бөлімі
3495. Глубокое аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы бөлімі
3496. Зайсан аймағы бойынша өңіраралық қаржы полициясы басқармасы
3497. Семей аймағы бойынша қаржы полициясы басқармасы
3498. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті
3499. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті
3500. Шығыс Қазақстан облысы бойынша монополияға қарсы инспекция
3501. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Шығыс Қазақстан филиалы (бөлектелген желі)

3489. Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Восточно-Казахстанской области
3490. Межрегиональное управление финансовой полиции по Аягозскому региону
3491. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Жарминскому региону
3492. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Зыряновскому региону
3493. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Северному региону
3494. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Урджарскому региону
3495. Межрегиональный отдел финансовой полиции по Глубоковскому региону
3496. Межрегиональное управление финансовой полиции по Зайсанскому региону
3497. Управление финансовой полиции по Семейскому региону
3498. Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Восточно-Казахстанской области
3499. Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
3500. Антимонопольная инспекция по Восточно-Казахстанской области
3501. Восточно-Казахстанский филиал Национального Банка Республики Казахстан (выделенная сеть)