"Отандық әлеуетті өнім берушілердің санаттарын мемлекеттік қолдау шараларын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1353 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1664 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 470 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.05.2014 № 470 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отандық әлеуетті өнім берушілердің санаттарын мемлекеттік қолдау шараларын айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1353 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 626-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген отандық әлеуетті өнім берушілерден сатып алынатын тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) номенклатурасында:
3-тармақта:
16) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«16) жарнамалық-ақпараттық және баспа қызметтері;»;
мынадай мазмұндағы 17) және 18) тармақшалармен толықтырылсын:
«17) әлеуметтік-экономикалық мақсаттағы ғарыш аппараттарының Ku- жиілік диапазонындағы транспондерлерін ұсыну бойынша қызметтер;
18) «KazSat» әлеуметтік-экономикалық мақсаттағы ғарыштық байланыс жүйесін пайдалану арқылы Ku-жиілік диапазонында тіркелген спутниктік байланысты қолдануды көздейтін байланыс және (немесе) телерадиохабар тарату қызметтері.».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1353 "Об определении мер государственной поддержки категорий отечественных потенциальных поставщиков"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1664. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 470
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.05.2014 № 470.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1353 «Об определении мер государственной поддержки категорий отечественных потенциальных поставщиков» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 626) следующие изменение и дополнения:
в номенклатуре товаров (работ, услуг), закупаемых у отечественных потенциальных поставщиков, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 3:
подпункт 16) изложить в следующей редакции:
«16) рекламно-информационные и издательские услуги;»;
дополнить подпунктами 17) и 18) следующего содержания:
«17) услуги по предоставлению транспондеров Ku-диапазона частот космических аппаратов социально-экономического назначения;
18) услуги связи и (или) телерадиовещания, предусматривающие применение фиксированной спутниковой связи в Ku-диапазоне частот, с использованием космической системы связи «KazSat» социально-экономического назначения.».
2. Настоящее постановление вводится в действие c 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов