"Үздіксіз қызметті қамтамасыз ету үшін тапсырыс берушілер сатып алатын, сондай-ақ конкурстың қорытындысы шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге бір көзден сатып алатын күнделікті немесе апта сайынғы қажетті тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 341 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 1671 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 659 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.11.2016 № 659 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Үздіксіз қызметті қамтамасыз ету үшін тапсырыс берушілер сатып алатын, сондай-ақ конкурстың қорытындысы шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге бір көзден сатып алатын күнделікті немесе апта сайынғы қажетті тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 341 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012ж., № 37, 498-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген үздіксіз қызметті қамтамасыз ету үшін тапсырыс берушілер сатып алатын, сондай-ақ конкурстың қорытындысы шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге бір көзден сатып алатын күнделікті немесе апта сайынғы қажетті тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесінде.»;
10-тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
«6) сантехникалық, электромонтаждау жұмыстары.»;
Мынадай мазмұндағы 18,19,20,21,22,23,24,25,26,27 және 28-тармақтармен толықтырылсын:
«18. Ғимараттарды, үй-жайларды және (немесе) құрылыстарды жалдау жөніндегі қызметтер.
19. Жалданатын ғимараттардың, үй-жайларды және (немесе) құрылыстарды ұстау жөніндегі қызметтер.
20. Қызметтік және арнаулы автокөлік құралдарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі қызметтер.
21. Ұйымдастыру техникасына шығыс материалдары мен картридждерді толтыру жөніндегі қызметтер.
22. Медициналық шығындыларды кәдеге жарату және медициналық мақсаттағы бұйымдарды стерильдеу жөніндегі қызметтер.
23. Мүгедектерге арналған санитарлық-гигиеналық құралдар.
24. Мүгедектер үшін жеке көмекшінің көрсететін әлеуметтік қызметі.
25. Естуі бойынша мүгедектер үшін ымдау маманының қызметі.
26. Мүгедектерді арнаулы автокөлікпен тасымалдайтын автокөлік қызметтерін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 341 "Об утверждении перечня товаров, работ, услуг ежедневной или еженедельной потребности, приобретаемых заказчиками для обеспечения бесперебойной деятельности, а также из одного источника на период до подведения итогов конкурса и вступления в силу договора о государственных закупках"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2012 года № 1671. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 659
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.11.2016 № 659 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 341 «Об утверждении перечня товаров, работ, услуг ежедневной или еженедельной потребности, приобретаемых заказчиками для обеспечения бесперебойной деятельности, а также из одного источника на период до подведения итогов конкурса и вступления в силу договора о государственных закупках» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 498) следующие дополнения:
в перечне товаров, работ, услуг ежедневной или еженедельной потребности, приобретаемых заказчиками для обеспечения бесперебойной деятельности, а также из одного источника на период до подведения итогов конкурса и вступления в силу договора о государственных закупках, утвержденном указанным постановлением:
пункт 10 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) сантехнические, электромонтажные работы.»;
дополнить пунктами 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 и 28 следующего содержания:
«18. Услуги по аренде зданий, помещений и (или) сооружений.
19. Услуги по содержанию арендуемого здания, помещения и (или) сооружения.
20. Услуги по техническому обслуживанию и ремонту служебных и специальных автотранспортных средств.
21. Расходные материалы к организационной технике и услуги по заправке картриджей.
22. Услуги по утилизации медицинских отходов и стерилизации изделий медицинского назначения.
23. Санитарно-гигиенические средства для инвалидов.
24. Социальные услуги индивидуального помощника для инвалидов.
25. Услуги специалиста жестового языка для инвалидов по слуху.
26. Услуги по обеспечению автотранспортных перевозок инвалидов специальным автотранспортом.

27. Әкімшілік-аумақтық бірлікті ұстау жөніндегі қызметтер.
1) сыртқы жарықтандыру қызметтері;
2) декоративтік жарық түсіру қызметтері;
3) көшелерді, парктерді, саябақтарды, квартал ішіндегі аумақты жинау (механикалық жинау, қолмен), сондай-ақ қоқыс пен қарды шығарып әкету;
4) қазылатын шұқырлардың қондырғысы, одан су тартып шығару және жөндеу;
5) нөсер кәрізін пайдалану;
6) субұрқақтарды ұстау жөніндегі жұмыстар;
7) селге қарсы іс-шаралар;
8) кәріздерден ағынды суларды шығару;
9) қаңғыбас жануарларды аулап жинау;
10) көмілген жерлерді ағымдағы ұстау.
28. Объектілерді күзету жөніндегі қызметтер.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов.

27. Услуги по содержанию административно-территориальной единицы:
1) обслуживание наружного освещения;
2) обслуживание декоративной подсветки;
3) уборка (механическая, ручная) улиц, парков, скверов, внутриквартальных территорий, а также вывоз мусора и снега;
4) устройство, откачка и ремонт выгребных ям;
5) эксплуатация ливневой канализации;
6) услуги по содержанию фонтанов;
7) противопаводковые мероприятия;
8) вывоз сточных вод с канализаций;
9) отлов бродячих животных;
10) текущее содержание мест захоронений.
28. Услуги по охране объектов.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. АХМЕТОВ