"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 1679 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 № 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 285-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттары мен міндеттері, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтиже көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар және міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтиже көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Мемлекеттің және экономиканың түрлі салаларының геодезиялық және картографиялық өнімдерге қажеттілігін қамтамасыз ету үшін жаңа технологияларды пайдалана отырып геодезия және картография саласын тұрақты дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Қазақстан Республикасының аумағын Жергілікті жердің қазіргі жағдайына және мемлекеттік топонимикаға сәйкес геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету» деген 2.1-мақсатта:
«Мемлекеттік топографиялық карталарды жаңартуды, Жерді қашықтықтан зондтау негізінде қалалардың ірі масштабты жоспарларын және Каспий теңізінің солтүстік бөлігінің теңіз картасын жасауды геодезиялық қамтамасыз ету» деген 2.1.1-міндетте:
«2012 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Каспий теңізінің солтүстік бөлігінің теңіз картасы» деген жолдағы «15259» деген сандар алынып тасталсын;
Тікелей нәтиже көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда:
«Далалық және гидрографиялық жұмыстарды жүргізу, Каспий теңізінің солтүстік бөлігінің теңіз картасын жасау және басып шығару, жалпы алаңы 146 900 шаршы км» деген жолдағы «Х» деген белгі «-» деген белгімен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
«2012 жыл» деген бағанда:
004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«5. Каспий теңізінің солтүстік бөлігінің теңіз картасын жасау» деген жолдағы «15259» деген сандар алынып тасталсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2012 года № 1679. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 442.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 23, ст. 285) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.1. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 2. «Устойчивое развитие отрасли геодезии и картографии с использованием новых технологий для обеспечения потребности государства и различных отраслей экономики геодезической и картографической продукцией»:
в цели 2.1. «Геодезическое и картографическое обеспечение территории Республики Казахстан, соответствующее современному состоянию местности и государственной топонимике»:
в задаче 2.1.1. «Геодезическое обеспечение обновления государственных топографических карт, создания крупномасштабных планов городов на основе дистанционного зондирования Земли и морской карты северной части Каспийского моря»:
в графе «2012 год»:
в показателях прямых результатов:
в строке «Морская карта северной части Каспийского моря» цифры «15259» исключить;
в мероприятиях для достижения показателей прямых результатов:
в строке «Проведение полевых и гидрографических работ, создание и издание морской карты северной части Каспийского моря общей площадью 146900 кв. км» знак «Х» заменить знаком «-»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1. «Бюджетные программы»:
в графе 2012 год:
в бюджетной программе 004 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение»:
в показателях прямых результатов:
в строке «5. Морская карта северной части Каспийского моря» цифры «15259» исключить;

«Бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «3 199 091» деген сандар «2 439 315» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ» және «Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдардағы «6 826 838» деген сандар «6 067 062» деген сандармен ауыстырылсын;
«004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» деген жолдағы «3 199 091» деген сандар «2 439 315» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 199 091» заменить цифрами «2 439 315»;
в подразделе 7.2. «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год»:
в строках «Всего бюджетных расходов» и «текущие бюджетные программы» цифры «6 826 838» заменить цифрами «6 067 062»;
в строке «004 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение» цифры «3 199 091» заменить цифрами «2 439 315».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов