"2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 1686 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген функционалдық топта:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» әкімшісі бойынша:
029 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» бағдарламасы бойынша:
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламада:
мына:
«
Ақмола облысы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 1686
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
по администратору 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
по программе 029 «Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
строки:
«
Акмолинская область

4 576 324
3 702 810
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
3 222 212
702 810
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысы
3 561 040
3 702 810
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
1 592 212
702 810
»;
мына:
«
Ақмола облысындағы Нұра-Есіл каналында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Преображенск гидроторабын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
504 265
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысындағы Нұра-Есіл каналында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Преображенск гидроторабын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
608 981
»;
мына:
«
Ақмола облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Сілеті су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
204 320
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Сілеті су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
354 320
»;
мына:
«
Алматы облысы
3 646 410
1 548 072
10 838 713
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы облысы
3 264 140
1 548 072
10 838 713
»;
мына:
«
«Алматы облысындағы Талғар топталған сутартқышының құрылысы және қайта жаңарту (2-ші кезең). Талғар топталған сутартқышына 12 елді мекенді қосу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
15 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең топтық су құбырының құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
33 600
»
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
«
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторапты магистральды арналарға қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабы
519 590
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторапқа магистральды арналарды қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» гидротобына қолданыстағы Басқұнчан және Аяқ-Құнчан магистральды арналарын қосу

4 576 324
3 702 810
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
3 222 212
702 810
»
изложить в следующей редакции:
«
Акмолинская область
3 561 040
3 702 810
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
1 592 212
702 810
»;
строку:
«
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале Нура-Ишим в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
144 265
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале Нура-Ишим в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
608 981
»;
строку:
«
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
204 320
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
354 320
»;
строку:
«
Алматинская область
3 646 410
1 548 072
10 838 713
»
изложить в следующей редакции:
«
Алматинская область
3 264 140
1 548 072
10 838 713
»;
строки:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и строительство Талгарского группового водовода Алматинской области (2 этап). Подключение 12 сельских населенных пунктов к Талгарскому групповому водопроводу»
15 000
Разработка проектно-сметной документации строительства Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области
33 600
»
исключить;
строки:
«
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос
519 590
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Подключение существующих магистральных каналов Баскунчанский и Аяк-Кунчан к гидроузлу «Достык» на реке Хоргос

2 740 800
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Р-2, Р-1 Үйдене магистралды каналын және ОМК (оң жағалау магистралды канал) жаңарту
907 309
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Р-2, Р-1 Үйдене магистральды каналын және ОМК (оң жағалау магистральды каналы) жаңарту
757 309
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Үйдене су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
24 946
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Үйдене су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
19 000
»;
мына:
«
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданын Қарақол өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистралды каналдарымен қоса қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
34 300
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қарақол өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистральды каналдарымен қоса қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
28 300
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қарғыба өзенінде су жинау бөгетін қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 930
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданындағы Үйдене бас су жинау бөгетін қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

2 740 800
»;
строку:
«
Реконструкция Уйденинского магистрального канала Р-2, Р-1 и ПМК (правобережного магистрального канала) Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
907 309
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Уйденинского магистрального канала Р-2, Р-1 и ПМК (правобережного магистрального канала) Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
757 309
»;
строку:
«
Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища Зайсанского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
24 946
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища с Зайсанского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
19 000
»;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция гидроузла на реке Каракол с магистральными каналами «Правобережный» и «Левобережный» Урджарского района Восточно-Казахстанской области»
34 300
»
изложить в следующей редакции:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция гидроузла на реке Каракол с магистральными каналами «Правобережный» и «Левобережный» Урджарского района Восточно-Казахстанской области»
28 300
»;
строку:
«
Реконструкция плотинного водозабора на реке Каргыба Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 930
»
исключить;
строки:
«
Реконструкция Уйденинского головного водозабора в Зайсанском районе Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации

2 754
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 640
»
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Көктерек өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 250
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының «Ақтоған» магистралдық каналымен Қаработа өзенiндегi бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 563
»
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзенiндегi су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту, 2-шi кезең. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

2 754
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кандысу Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
3 640
»
исключить;
строки:
«
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Коктерек Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 250
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Карабута с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 563
»
исключить;
строку:
«
Реконструкция сооружений водохранилища на реке Каракол Урджарского района Восточно-Казахстанской области, 2-я очередь. Разработка проектно-сметной документации

1 250
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Жамбыл облысы
454 345
850 000
1 400 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысы
451 545
850 000
1 400 000
»;
мына:
«
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату, 2-ші кезек. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 800
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Батыс Қазақстан облысы
813 697
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Батыс Қазақстан облысы
449 545
»;
мына:
«
Батыс Қазақстан облысының Орда біріктірілген су құбырын қайта жасақтау (IV құрылыс кезегі)
210 652
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы аумағында Орал-көшім жүйесінен Үлкен Өзенге бассейнаралық су жіберу үшін Киров-Шежін каналын қайда құру. I кезең
505 292
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы аумағында Орал-көшім жүйесінен Үлкен Өзенге бассейнаралық су жіберу үшін Киров-Шежін каналын қайда құру. I кезең
351 792
»;
мына:
«
Қарағанды облысы
4 222 029
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысы

1 250
»
исключить;
строку:
«
Жамбылская область
454 345
850 000
1 400 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Жамбылская область
451 545
850 000
1 400 000
»;
строку:
«
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации
2 800
»
исключить;
строку:
«
Западно-Казахстанская область
813 697
»
изложить в следующей редакции:
«
Западно-Казахстанская область
449 545
»;
строку:
«
Реконструкция Урдинского группового водопровода Западно-Казахстанской области (IV очередь строительства)
210 652
»
исключить;
строку:
«
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. I-этап
505 292
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. I-этап
351 792
»;
строку:
«
Карагандинская область
4 222 029
»
изложить в следующей редакции:
«
Карагандинская область

3 384 359
»;
мына:
«
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу
2 000 000
Қаныш Сәтпаев атындағы № 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) насостық стансаларының негізгі технологиялық жабдықтарын қалпына келтіру
503 708
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу

3 384 359
»;
строки:
«
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказгана в Карагандинской области
2 000 000
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 1 (2 агрегат), 8(3), 15(1), 22(1) канала имени Каныша Сатпаева
503 708
»
изложить в следующей редакции:
«
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказгана в Карагандинской области

Қызылорда облысы Арал ауданының Бердікөл-Сексеуіл учаскесіндегі (ПК 433+45-тен ПК 601+03-не дейін) Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының 1-ші кезегін қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқышты екі тармаққа ауыстыруға байланысты түзету
1 491 598
»;
мына:
«
Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 722+03-тен ПК 1127+44-ке дейін Сексеуіл-Арал учаскесінде 1-кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту
4 315 495
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 722+03-тен ПК 1127+44-ке дейін Сексеуіл-Арал учаскесінде 1-кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқышты екі тармаққа ауыстыруға байланысты түзету
2 291 495
»;
мына:
«
«Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 722+03-тен ПК 1127+44-ке дейін Сексеуіл-Арал учаскесінде 1-кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 900
»
деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
«
Қызылорда облысы Арал ауданының Қосаман-Бердікөл учаскесіндегі ПК-120+00-нен ПК-276+00-не дейін 1-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
1 520 000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал-Аралқұм учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының магистральды су тартқышын қайта жаңғырту
1 868 000
Қызылорда облысы Арал ауданы Аралқұм-Қамышлыбаш ст. учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
1 256 318
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы №23 СҚ-нан (Ақбай е.м.) №7 СС-на дейінгі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
1 560 000
»;
мына:
«
«Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 100
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
«Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ е.м. № 5СС-нан № 9СС-на дейін 3-ші кезекті АСТСҚ қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 661
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
«Қызылорда облысы Қазалы ауданында ВК 23-тен (Ақбай е.м.) № 7СС-на дейін АСТСҚ қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 803
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
«Қызылорда облысы Қазалы ауданы 2- кезектегі АСТСҚ-на қосу тармақтарын қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск (с ПК 433+45 по ПК 601+03) Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки
1 491 598
»;
строку:
«
Реконструкция АСГВ 1-ой очереди на участке Саксаульск-Аральск с ПК 722+03 по ПК 1127+44 Аральского района Кызылординской области
4 315 495
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция АСГВ 1-ой очереди на участке Саксаульск-Аральск с ПК 722+03 по ПК 1127+44 Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки
2 291 495
»;
после строки:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция АСГВ 1-ой очереди на участке Саксаульск-Аральск с ПК 722+03 по ПК 1127+44 Аральского района Кызылординской области»
1 900
»
дополнить строками следующего содержания:
«
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Косаман-Бердиколь с ПК120+00 по ПК276+00 Аральского района Кызылординской области
1 520 000
Реконструкция магистрального водопровода АСГВ 2-ой очереди на участке Арал-Аралкум Аральского района Кызылординской области
1 868 000
Реконструкция магистрального водовода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Аралкум - ст.Камышлыбаш Аральского района Кызылординской области
1 256 318
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода от ВКС 23 (н.п.Акбай) до НС № 7 в Казалинском районе Кызылординской области
1 560 000
»;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция АСГВ 2-ой очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской области»
3 100
»
исключить;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция АСГВ 3-ей очереди от НС № 5 до НС № 9 н.п. Аккулак Аральского района Кызылординской области»
3 661
»
исключить;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция АСГВ от ВК 23 (н.п. Акбай) до Н.С. № 7 в Казалинском районе Кызылординской области»
2 803
»
исключить;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция веток подключения АСГВ 2-ой очереди Казалинского района Кызылординской области»

1 277 333
500 000
500 000
»;
мына:
«
«Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту және Булаев топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
177 648
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
«Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
257 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
«Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

1 277 333
500 000
500 000
»;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Булаевского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Булаевскому групповому водопроводу»
177 648
»
исключить;
строку:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу»
257 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу»

231 300
»;
мына:
«
«Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту және Преснов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
290 000
«Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту және Преснов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 373
»
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы

231 300
»;
строки:
«
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Пресновского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Пресновскому групповому водопроводу»
290 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Соколовскому групповому водопроводу»
33 373
»
исключить;
строку:
«
Южно-Казахстанская область

10 715 506
3 959 274
10 950 781
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы
10 297 979
3 959 274
10 950 781
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса қайта құру
500 000
606 763
406 763
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын ПК 496-дан ПК-888+27 аралығын қайта құру (II кезек)
738 623
950 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (бірінші кезек)
232 260
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса қайта құру
650 000
606 763

10 715 506
3 959 274
10 950 871
»
изложить в следующей редакции:
«
Южно-Казахстанская область
10 297 979
3 959 274
10 950 871
»;
строки:
«
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км с отводящими каналами: К-13а - 032 км, К-13-3 - 5,476 км, К-13-6 - 12,297 км с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
500 000
606 763
406 763
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК496 по ПК888+27 в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (II-очередь)
738 623
950 000
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (1-очередь)
232 260
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км с отводящими каналами: К-13а - 032 км, К-13-3 - 5,476 км, К-13-6 - 12,297 км с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
650 000
606 763

23 966
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданы К-26 шаруааралық магистралды каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық технологиялар енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен қайта құру (бірінші кезек)
177 498
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданы К-26 шаруааралық магистралды каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық технологиялар енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен қайта құру (бірінші кезек)

23 966
»
исключить;
строку:
«
Реконструкция межхозяйственного магистрального канала К-26 и внутрихозяйственных оросительных каналов с автоматизацией водораспределения и водоучета с внедрением передовых технологий в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области (первая очередь)
177 498
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция межхозяйственного магистрального канала К-26 и внутрихозяйственных оросительных каналов с автоматизацией водораспределения и водоучета с внедрением передовых технологий в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области (первая очередь)

169 285
»;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидротехникалық құрылыстарымен суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыруды енгiзумен қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзiрлеу
5 000
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданының Жетісай коллекторын және «К-21-2» каналын желілерімен қайта құру
250 000
264 088
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«

169 285
»;
строку:
«
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 000
»
исключить;
строку:
«
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала «К-21-2» с сетями Мактаральского района Южно-Казахстанской области
250 000
264 088
»
изложить в следующей редакции:
«

Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданының Жетісай коллекторын және «К-21-2» каналын желілерімен қайта құру
350 000
264 088
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасының бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау – сметалық құжаттама әзірлеу
250 000
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республика аралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК0+00-ден ПК957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
1 000 000
338 423
300 000
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау – сметалық құжаттама әзірлеу
170 000
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы ҮКМК ПК0+00-ден ПК957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
800 000

Реконструкция Жетысайского коллектора и канала «К-21-2» с сетями Мактаральского района Южно-Казахстанской области
350 000
264 088
»;
строки:
«
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
250 000
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с рапределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)
1 000 000
338 423
300 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
170 000
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с рапределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)
800 000

338 423
300 000
»;
мына:
«
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Тасты-Шу топтық су құбырын қайта құру
9 447
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы негізгі каналдардағы су өлшегіш имараттарды автоматтандыруды, суды есепке алуды және су бөлгіштерді қайта құру
70 000
»
деген жол алынып тасталсын;
мына:
«
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (екінші кезек)
1 676 662
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (үшінші кезек)
2 227 436
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (екінші кезек)
1 515 697
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (үшінші кезек)
1 765 500
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

338 423
300 000
»;
строку:
«
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского района Южно-Казахстанской области
9 447
»
исключить;
строку:
«
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизации, водоучета и водораспределения на основных каналах Мактаральского района ЮКО
70 000
»
исключить;
строки:
«
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (2-очередь)
1 676 662
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (3-очередь)
2 227 436
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (2-очередь)
1 515 697
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (3-очередь)
1 765 500
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов