Фазыл Кәрімұлы Кәрібжановтың туғанына 100 жыл толуына дайындық және оны өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1697 Қаулысы
«Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі № 1465 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған аса көрнекті мемлекет қайраткері Фазыл Кәрімұлы Кәрібжановтың туғанына 100 жыл толуына дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. «2012 – 2014 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 3-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген 2012 – 2014 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-2-жолмен толықтырылсын:
«
13-2.
Фазыл Кәрімұлы Кәрібжановтың 100 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, Алматы қаласының, Қарағанды, Солтүстік Қазақстан облыстарының әкімдіктері
2013 жыл
».

О подготовке и проведении 100-летия со дня рождения Фазыла Каримовича Карибжанова
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1697
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1465 «О праздновании юбилеев и памятных дат» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения выдающегося государственного деятеля Фазыла Каримовича Карибжанова.
2. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 3-р «О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2012 – 2014 годах» следующее дополнение:
перечень юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2012 – 2014 годах, утвержденный указанным распоряжением:
дополнить строкой, порядковый номер 13-2, следующего содержания:
«
13-2.
100-летие Фазыла Каримовича Карибжанова
Постановление Правительства Республики Казахстан
МКИ, акиматы города Алматы, Карагандинской, Северо-Казахстанской областей
2013 год
».

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1697 қаулысымен
бекітілген
Аса көрнекті мемлекет қайраткері Фазыл Кәрімұлы Кәрібжановтың туғанына 100 жыл толуына дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с №
Іс-шараның атауы
Жауапты орындаушылар
Орындау мерзімі
Қаржыландыру көздері
Болжамды шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
1.
Астана қаласында Ф.К. Кәрібжановтың 100 жылдығына арналған еске алу кешін ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2013 жылғы I тоқсан
008 «Әлеуметтік-маңызды және мәдени іс-шараларды өткізу» республикалық бюджеттік бағдарламасы
8 700,0
2.
Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасында Ф.К. Кәрібжановтың 100 жылдығына арналған
баспа басылымдарының тақырыптық көрмесін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2013 жылғы I тоқсан
Талап етілмейді
-
3.
Ф.К. Кәрібжанов туралы деректі фильм түсіру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2013 жыл бойы
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу» республикалық бюджеттік бағдарламасы
Көзделген қаражат шегінде
4.
Ф.К. Кәрібжановтың 100 жылдығына арналған кітап шығару
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2013 жылғы I тоқсан
018 «Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін басып шығару» республикалық бюджеттік бағдарламасы
Көзделген қаражат шегінде
5.
Ф.К. Кәрібжановтың 100 жылдығына арналған ғылыми-практикалық конференция өткізу
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
2013 жылғы I тоқсан
Жергілікті бюджет
Көзделген қаражат шегінде
6.
«Қазақстан-Петропавл» телеарнасының «Диалог», «Тікелей эфирде» бағдарламаларында сұхбат ұйымдастыру
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
2013 жылғы I тоқсан
Талап етілмейді
-
7.
Ф.К. Кәрібжановтың 100 жылдығына арналған еске алу кешін ұйымдастыру және өткізу
Қарағанды облысының әкімі
2013 жылғы II тоқсан
Жергілікті бюджет

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2012 года № 1697
План мероприятий
по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения
выдающегося государственного деятеля
Фазыла Каримовича Карибжанова
№ п/п
Наименование мероприятия
Ответственные исполнители
Сроки исполнения
Источники финансирования
Предполагаемые расходы
(тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Организация и проведение вечера памяти, посвященного 100-летию Ф.К. Карибжанова в городе Астане
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
I-квартал 2013 года
Республиканская бюджетная программа 008 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»
8 700,0
2.
Проведение тематической выставки печатных изданий, посвященной 100-летию Ф.К. Карибжанова в Национальной библиотеке Республики Казахстан в городе Алматы
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
I-квартал 2013 года
Не требуются
-
3.
Создание документального фильма о Ф.К. Карибжанове
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
в течение 2013 года
Республиканская бюджетная программа 021 «Проведение государственной информационной политики»
В пределах предусмотренных средств
4.
Выпуск книги, посвященной 100-летию Ф.К. Карибжанова
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
I-квартал 2013 года
Республиканская бюджетная программа 018 «Издание социально важных видов литературы»
В пределах предусмотренных средств
5.
Проведение научно-
практической конференции, посвященной 100-летию Ф.К. Карибжанова
Аким Северо-
Казахстанской области
I-квартал 2013 года
Местный бюджет
В пределах предусмотренных средств
6.
Организация интервью в программах «Диалог», «Тікелей эфирде» на телеканале «Қазақстан-
Петропавл»
Аким Северо-
Казахстанской области
I-квартал 2013 года
Не требуются
-
7.
Организация и проведение вечера памяти, посвященного 100-летию Ф.К. Карибжанова
Аким Карагандинской области
II-квартал 2013 года
Местный бюджет