"Швеция Корольдігінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1699 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Швеция Корольдігінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Швеция Корольдігінде
Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Швеция Корольдігімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Стокгольм қаласында (Швеция Корольдігі) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Королевстве Швеция"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1699
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об открытии Посольства Республики Казахстан в Королевстве Швеция».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Об открытии Посольства Республики Казахстан в
Королевстве Швеция
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Королевством Швеции ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Стокгольм (Королевство Швеция) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие c 1 января 2013 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев