Ресей Федерациясының Үкіметі мен Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнын әзірлеудегі және дамытудағы ынтымақтастығы туралы келісімнің күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1705 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1995 жылғы 10 ақпанда Алматы қаласында жасалған Ресей Федерациясының Үкіметі мен Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнын әзірлеудегі және дамытудағы ынтымақтастығы туралы келісімнің күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің осы қаулының 1-тармағында көрсетілген халықаралық шарттың күшін жою ниеті туралы Ресей Федерациясының Үкіметін хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О денонсации Соглашения между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о сотрудничестве в разработке и развитии Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1705
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Денонсировать Соглашение между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о сотрудничестве в разработке и развитии Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения, совершенное 10 февраля 1995 года в городе Алма-Ате.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Правительство Российской Федерации о намерении Правительства Республики Казахстан денонсировать международный договор, указанный в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов