Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год (далее – План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.

3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзірлеуші мемлекеттік органдар заң жобаларын Жоспарда белгіленген айдың 1-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және Жоспарда белгіленген айдың 20-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1778 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары

3. Государственным органам-разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан не позднее 1 числа месяца, определенного Планом, и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1778
План
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 2013 год

Ескерту. Жоспарға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 22.04.2013 № 384; 29.04.2013 N 409; 01.06.2013 N 568; 18.06.2013 № 610; 26.06.2013 N 651; 31.07.2013 N 749; 31.07.2013 N 751; 07.08.2013 N 802; 07.08.2013 N 808; 27.08.2013 N 862; 29.08.2013 N 900; 12.09.2013 N 948; 16.09.2013 N 965; 24.09.2013 N 994; 30.09.2013 N 1024; 08.10.2013 N 1065; 10.10.2013 N 1075; 22.10.2013 N 1132; 31.10.2013 N 1154; 31.10.2013 N 1157; 08.11.2013 N 1192; 29.11.2013 N 1269; 31.12.2013 № 1481; 31.12.2013 № 1488; 04.02.2014 N 56 қаулыларымен.
Р/с №
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Заң жобаларын сапалы әзірлеу және уақтылы енгізу үшін жауапты тұлға
Әділетмині
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
7
1

Сноска. План с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 22.04.2013 № 384; от 29.04.2013 № 409; от 01.06.2013 № 568; от 18.06.2013 № 610; от 26.06.2013 № 651; от 31.07.2013 № 749; от 31.07.2013 № 751; от 07.08.2013 № 802; от 07.08.2013 № 808; от 27.08.2013 № 862; от 29.08.2013 № 900; от 12.09.2013 № 948; от 16.09.2013 № 965; от 24.09.2013 № 994; от 30.09.2013 № 1024; от 08.10.2013 № 1065; от 10.10.2013 № 1075; от 22.10.2013 № 1132; от 31.10.2013 № 1154; от 31.10.2013 № 1157; от 08.11.2013 № 1192; от 29.11.2013 № 1269; от 31.12.2013 № 1481; от 31.12.2013 № 1488; от 04.02.2014 № 56.
п/п
Наименование законопроекта
Государ-
ственный
орган-
разработчик
Срок представления
Лицо, ответственное за качественную разработку и своевременное внесение законопроектов
Минюст
Правительство
Парламент
1
2
3
4
5
6
7
1

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2013 N 409 қаулысымен.
2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасында қаржы пирамидаларының қызметіне қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша)
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
И.Д. Меркель
3
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 22.04.2013 № 384 қаулысымен.
4
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 22.04.2013 № 384 қаулысымен.
5
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару органдары арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Д.М. Шәженова
6
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 610 қаулысымен.
7
«Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына конституциялық мерзімдерді есептеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы
Әділетмині
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
З.Х. Баймолдина
8
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының Кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСМ
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
Э.Ә. Байжүнісов
9
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.07.2013 N 751 қаулысымен.
10
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 01.06.2013 N 568 қаулысымен.
11
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚТҮКШІА
Наурыз
Сәуір
Мамыр
М.А. Ысмайылов
12

Исключена постановлением Правительства РК от 29.04.2013 № 409
2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия деятельности финансовых пирамид в Республике Казахстан
ГП
(по согласованию)
Январь
Февраль
Март
Меркель И.Д.
3
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2013 № 384
4
Исключена постановлением Правительства РК от 22.04.2013 № 384
5
О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между органами государственного управления
МЭРТ
Январь
Февраль
Март
Шаженова Д.М.
6
Исключена постановлением Правительства РК от 18.06.2013 № 610
7
Конституционный закон Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам исчисления конституционных сроков»
МЮ
Январь
Февраль
Апрель
Баймолдина З.Х.
8
О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан «О здоровье народа и системе здравоохранения»
МЗ
Январь
Февраль
Апрель
Байжунусов Э.А.
9
Исключена постановлением Правительства РК от 31.07.2013 № 751
10
Исключена постановлением Правительства РК от 01.06.2013 № 568
11
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
АДСЖКХ
Март
Апрель
Май
Исмаилов М.А.
12

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 610 қаулысымен.
13
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 07.08.2013 N 808 қаулысымен.
14
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.06.2013 N 651 қаулысымен.
15
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 610 қаулысымен.
15-1
«Инновациялық технологиялар паркі» инновациялық кластері туралы
ИЖТМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Қ.А. Төлеушин
15-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне «Инновациялық технологиялар паркі» инновациялық кластері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Қ.А. Төлеушин

Исключена постановлением Правительства РК от 18.06.2013 № 610
13
Исключена постановлением Правительства РК от 07.08.2013 № 808
14
Исключена постановлением Правительства РК от 26.06.2013 № 651
15
Исключена постановлением Правительства РК от 18.06.2013 № 610
15-1
Об инновационном
кластере "Парк
инновационных
технологий"
МИНТ
Март
Апрель
Июнь
Тулеушин К.А.
15-2
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
инновационного
кластера "Парк
инновационных
технологий"
МИНТ
Март
Апрель
Июнь
Тулеушин К.А.

15-3
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.08.2013 N 900 қаулысымен.
16
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.09.2013 N 948 қаулысымен.
17
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.09.2013 N 948 қаулысымен.
18
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.07.2013 N 749 қаулысымен.
19
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.07.2013 N 749 қаулысымен.
20
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.06.2013 N 651 қаулысымен.
21
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 26.06.2013 N 651 қаулысымен.
22
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы
ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Мамыр
Шілде
Е.Н. Әбдіқадыров
23
Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне сайлау заңнамасы мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Мамыр
Шілде
Е.Н. Әбдіқадыров

15-3
Исключена постановлением Правительства РК от 29.08.2013 № 900
16
Исключена постановлением Правительства РК от 12.09.2013 № 948
17
Исключена постановлением Правительства РК от 12.09.2013 № 948
18
Исключена постановлением Правительства РК от 31.07.2013 № 749
19
Исключена постановлением Правительства РК от 31.07.2013 № 749
20
Исключена постановлением Правительства РК от 26.06.2013 № 651
21
Исключена постановлением Правительства РК от 26.06.2013 № 651
22
Конституционный закон Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан»
ВС (по согласованию)
Апрель
Май
Июль
Абдыкадыров Е.Н.
23
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам выборного законодательства
ВС (по согласованию)
Апрель
Май
Июль
Абдыкадыров Е.Н.

23-1
«Қазақстан Республикасының сот жүйесі және судьяларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы
ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Шілде
Тамыз
Е.Н. Әбдіқадыров
23-2
Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне сот төрелігін жүзеге асыруды одан әрі оңайлату, төрешілдік рәсімдерді азайту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Шілде
Тамыз
Е.Н. Әбдіқадыров
24
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.09.2013 N 948 қаулысымен.
25
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.09.2013 N 948 қаулысымен.
26
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 12.09.2013 N 948 қаулысымен.
27
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.08.2013 N 900 қаулысымен.
27-1
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексі (жаңа редакция)
БП (келісім бойынша)
наурыз
мамыр
қыркүйек
И.Д. Меркель
27-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша)
наурыз
мамыр
қыркүйек
И.Д. Меркель
28
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.09.2013 N 1024 қаулысымен.
29
Қазақстан Республикасының Қылмыстық - атқару кодексi (жаңа редакция)
ІІМ
Мамыр
Маусым
Қыркүйек
А.Ж. Күренбеков
29-1
Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексі (жаңа редакция)
БП (келісім бойынша)
мамыр
маусым
қыркүйек
И.Д. Меркель
29-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық іс жүргізу заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша)
мамыр
маусым
қыркүйек
И.Д. Меркель
29-3
«Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы
БП (келісім бойынша)
мамыр
маусым
қыркүйек
И.Д. Меркель
30
Кәсіптік одақтар туралы
Еңбекмині
Мамыр
Шілде
Қыркүйек
Е.Қ. Егемберді
31
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіптік одақтардың қызметі және еңбек қатынастарын реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Мамыр
Маусым
Қыркүйек
Е.Қ. Егемберді
32
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 16.09.2013 N 965 қаулысымен.
33
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.08.2013 N 862 қаулысымен.
34
Қазақстан Республикасындағы лотереялар және лотерея қызметі туралы
СДШІА
Маусым
Шілде
Қыркүйек
М.Е. Омаров
35
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лотереялар және лотерея қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СДШІА
Маусым
Шілде
Қыркүйек
М.Е. Омаров
36
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 22.10.2013 N 1132 қаулысымен.
37
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 22.10.2013 N 1132 қаулысымен.
38

23-1
Конституционный закон Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан «О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан»
ВС (по
согласованию)
Апрель
Июль
Август
Абдыкадыров Е.Н.
23-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам дальнейшего упрощения отправления правосудия, снижения бюрократических процедур
ВС (по согласованию)
Апрель
Июль
Август
Абдыкадыров Е.Н.
24
Исключена постановлением Правительства РК от 12.09.2013 № 948
25
Исключена постановлением Правительства РК от 12.09.2013 № 948
26
Исключена постановлением Правительства РК от 12.09.2013 № 948
27
Исключена постановлением Правительства РК от 29.08.2013 № 900
27-1
Уголовный кодекс Республики Казахстан (новая редакция)
ГП (по согласованию)
март
май
сентябрь
Меркель И.Д.
27-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования уголовного законодательства
ГП (по согласованию)
март
май
сентябрь
Меркель И.Д.
28
Исключена постановлением Правительства РК от 30.09.2013 № 1024
29
Уголовно–исполнительный кодекс Республики Казахстан (новая редакция)
МВД
Май
Июнь
Сентябрь
Куренбеков А.Ж.
29-1
Уголовно-процессуальный кодекс Республики Казахстан (новая редакция)
ГП (по согласованию)
май
июнь
сентябрь
Меркель И.Д.
29-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования уголовно-процессуального законодательства
ГП (по согласованию)
май
июнь
сентябрь
Меркель И.Д.
29-3
Конституционный закон Республики Казахстан «О внесении изменений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан»
ГП (по согласованию)
май
июнь
сентябрь
Меркель И.Д.
30
О профессиональных союзах
МТСЗН
Май
Июль
Сентябрь
Егемберды Е.К.
31
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности профессиональных союзов и регулирования трудовых отношений
МТСЗН
Май
Июль
Сентябрь
Егемберды Е.К.
32
Исключена постановлением Правительства РК от 16.09.2013 № 965
33
Исключена постановлением Правительства РК от 27.08.2013 № 862
34
О лотереях и лотерейной деятельности
АДСФК
Июнь
Июль
Сентябрь
Омаров М.Е.
35
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лотерей и лотерейной деятельности
АДСФК
Июнь
Июль
Сентябрь
Омаров М.Е.
36
Исключена постановлением Правительства РК от 22.10.2013 № 1132
37
Исключена постановлением Правительства РК от 22.10.2013 № 1132
38

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.09.2013 N 994 қаулысымен.
38-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ӨДМ
Маусым
Тамыз
Қазан
С.К. Нокин
39
Дене шынықтыру және спорт туралы (жаңа редакция)
СДШІА
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Е.Б. Қанағатов
40
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СДШІА
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Е.Б. Қанағатов
41
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Маусым
Шілде
Қыркүйек
М.Е. Әбілқасымова
41-1
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1488 қаулысымен.
42
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.10.2013 N 1154 қаулысымен.
43
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.10.2013 N 1157 қаулысымен.
43-1
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1481 қаулысымен.
44
2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
Тамыз
Тамыз
Тамыз
Л.М. Қармазина
45
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 – 2016 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭДСМ
Тамыз
Тамыз
Тамыз
М.Е. Әбілқасымова
46
Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2014 – 2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
ЭДСМ
Тамыз
Тамыз
Тамыз
М.Ә. Құсайынов
46-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ойын бизнесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СДШІА
Наурыз
Қыркүйек
Қараша
А.С. Шәйжүнісов
46-2
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.11.2013 N 1192 қаулысымен.
46-2-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыртқы барлау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
«Сырбар» CБҚ (келісім бойынша)
наурыз
сәуір
қараша
Ғ.Ж. Байжанов
46-2-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жер қойнауын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
сәуір
маусым
желтоқсан
Н.Е. Сауранбаев
46-2-3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне электр энергетикасы объектілерінің жұмысын бақылауды және қадағалауды ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
Шілде
Тамыз
Қараша
Б.М. Жақсалиев
46-3
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1481 қаулысымен.
46-3
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.02.2014 N 56 қаулысымен.
46-3
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексі (жаңа редакция)
Әділетмині
Маусым
Шілде
қазан
З.Х. Баймолдина
46-4
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Маусым
Шілде
қазан
З.Х. Баймолдина
46-4
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.02.2014 N 56 қаулысымен.
47
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік саласын құқықтық реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Тамыз
Қыркүйек
Желтоқсан
З.Х. Баймолдина

Исключена постановлением Правительства РК от 24.09.2013 № 994
38-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений
МРР
Июнь
Август
Октябрь
Нокин С.К.
39
О физической культуре и спорте (новая редакция)
АДСФК
Июнь
Июль
Сентябрь
Канагатов Е.Б.
40
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам физической культуры и спорта
АДСФК
Июнь
Июль
Сентябрь
Канагатов Е.Б.
41
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения
МЭРТ
Июнь
Июль
Сентябрь
Абылкасымова М.Е.
41-1
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1488
42
Исключена постановлением Правительства РК от 31.10.2013 № 1154
43
Исключена постановлением Правительства РК от 31.10.2013 № 1157
43-1
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1481
44
О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы
МФ
Август
Август
Август
Кармазина Л.М.
45
О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014 – 2016 годы
МЭРТ
Август
Август
Август
Абылкасымова М.Е.
46
Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2014 – 2016 годы
МЭРТ
Август
Август
Август
Кусаинов М.А.
46-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса
АДСФК
Март
Сентябрь
Ноябрь
Чайжунусов А.С.
46-2
Исключена постановлением Правительства РК от 08.11.2013 № 1192
46-2-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам внешней разведки
СВР «Сырбар»
(по согласованию)
Март
Апрель
Ноябрь
Байжанов Г.Ж.
46-2-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам недропользования
МИНТ
Апрель
Июнь
Декабрь
Сауранбаев Н.Е.
46-2-3
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации контроля и надзора за работой объектов электроэнергетики
МИНТ
Июль
Август
Ноябрь
Джаксалиев Б.М.
46-3
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1481
46-3
Исключена постановлением Правительства РК от 04.02.2014 № 56
46-3
Кодекс Республики
Казахстан об
административных
правонарушениях
(новая редакция)
МЮ
Июнь
Июль
октябрь
Баймолдина З.Х.
46-4
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
законодательства
об административных
правонарушениях
МЮ
Июнь
Июль
октябрь
Баймолдина З.Х.
46-4
Исключена постановлением Правительства РК от 04.02.2014 № 56
47
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам правового регулирования сферы интеллектуальной собственности
МЮ
Август
Сентябрь
Декабрь
Баймолдина З.Х.

47-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне меншік құқығын қорғауды күшейту, шарттық міндеттемелерді қорғауды кепілдендіру және оларды бұзғаны үшін жауапкершілікті қатаңдату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Наурыз
Қазан
Желтоқсан
З.Х. Баймолдина
48
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.11.2013 N 1269 қаулысымен.
49
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.11.2013 N 1269 қаулысымен.
50
Ұлттық кәсіпкерлер палатасы туралы
ЭДСМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
М.Ә. Құсайынов
51
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.10.2013 N 1065 қаулысымен.
52
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы
Қаржымині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Б.Ш. Шолпанқұлов
53
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Б.Ш. Шолпанқұлов
53-1
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.02.2014 N 56 қаулысымен.
53-2
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.02.2014 N 56 қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әдiлетминi – Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
БҚА – Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі
БП – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ДСМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині – Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
ЖС – Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ҚТКШІА – Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
МГМ – Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
СДШІА – Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
СБҚ «Сырбар» – Қазақстан Республикасының «Сырбар» Сыртқы барлау қызметi
ӨДМ – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрлігі
Ескерту. Ескертпеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 26.06.2013 N 651 қаулысымен.

47-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам усиления защиты права собственности, гарантирования защиты договорных обязательств и ужесточения ответственности за их нарушение
МЮ
Март
Октябрь
Декабрь
Баймолдина З.Х.
48
Исключена постановлением Правительства РК от 29.11.2013 № 1269
49
Исключена постановлением Правительства РК от 29.11.2013 № 1269
50
О национальной палате предпринимателей
МЭРТ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Кусаинов М.А.
51
Исключена постановлением Правительства РК от 08.10.2013 № 1065
52
О государственном аудите и финансовом контроле
МФ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Шолпанкулов Б.Ш.
53
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного аудита и финансового контроля
МФ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Шолпанкулов Б.Ш.
53-1
Исключена постановлением Правительства РК от 04.02.2014 № 56
53-2
Исключена постановлением Правительства РК от 04.02.2014 № 56
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АДСЖКХ – Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
АДСФК – Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
АЗК – Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
ВС – Верховный Суд Республики Казахстан
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МИНТ – Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МНГ – Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МО – Министерство обороны Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан
СВР «Сырбар» – Служба внешней разведки «Сырбар» Республики Казахстан
МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан