"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы № 160 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1809 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы № 160 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 254-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2011–2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Сапалы білімге қол жеткізуді қамтамасыз ету» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға қол жеткізуді қамтамасыз ету» деген 1.1-мақсатта:
«Мектепке дейінгі ұйымдардың желісін кеңейту және мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың сапасын арттыру» деген 1.1.1-міндетте:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде»:
«1. Мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы санынан барлық ашылған мектепке дейінгі ұйымдардың типтері мен түрлерінің үлесi» деген жолдағы «4,2» деген сандар «4,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Мектепке дейiнгi ұйымдарда мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру есебiнен енгiзiлетiн орындар саны» деген жолдағы «52,6» деген сандар «38,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сапалы мектеп біліміне қол жеткізуді қамтамасыз ету» деген 1.2-мақсатта:
«Нысаналы индикаторларда (қол жеткізудің түпкілікті мерзімін (кезеңін) көрсете отырып)»:
«1. Ұсынылған білім беру қызметінің өткен жылға пайыздағы көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «106,5» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Мектептегі білім берудің сапалы қызметтерін ұсыну» деген 1.2.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде:»:
«2. Жаңа жүйе бойынша біліктілікті арттыру курстарынан өткен мұғалімдердің үлесі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «1,45» деген сандар «2,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мектептер желісін дамыту» деген 1.2.2-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде:»:
«1. Мектептердің жалпы санынан апатты жағдайдағы мектептердің үлесі (РБ есебінен)» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «2,8» деген сандар «2,5» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 160 "Об утверждении Стратегического плана Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1809
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 160 «Об утверждении Стратегического плана Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 254) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2011-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Обеспечение доступности качественного образования»:
в цели 1.1. «Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения»:
в задаче 1.1.1. «Расширение сети дошкольных организаций и повышение качества дошкольного воспитания и обучения»:
в графе «2012 год»:
в «Показатели прямых результатов:»:
в строке «1. Доля открытых дошкольных организаций всех типов и видов от общего количества дошкольных организаций» цифры «4,2» заменить цифрами «4,5»;
в строке «2. Количество вводимых мест за счет размещения государственного образовательного заказа в дошкольных организациях» цифры «52,6» заменить цифрами «38,4»;
в цели 1.2. «Обеспечение доступности качественного школьного образования»:
в «Целевые индикаторы (с указанием окончательного срока (периода) достижения)»:
в графе «2012 год» строки «1. Объем предоставляемых услуг образования в процентах к предыдущему году» цифры «106,5» заменить цифрой «0»;
в задаче 1.2.1. «Предоставление качественных услуг школьного образования»:
в «Показатели прямых результатов:»:
в графе «2012 год» строки «2. Доля педагогических кадров, прошедших повышение квалификации по новой системе» цифры «1,45» заменить цифрами «2,5»;
в задаче 1.2.2. «Развитие сети школ»:
в «Показатели прямых результатов:»:
в графе «2012 год» строки «1. Доля аварийных школ от общего количества школ (за счет РБ)» цифры «2,8» заменить цифрами «2,5»;

«2020 жылға қарай әлемдік білім беру кеңістігіне біріктірілген техникалық және кәсіптік білім берудің тиімді жүйесінің жұмыс істеуі» деген 1.3-мақсатта:
«Техникалық және кәсіптік білімнің қолжетімділігін қамтамасыз ету» деген 1.3.1-міндетте:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде:»:
«1. Типтік жастағы жастарды техникалық және кәсіптік біліммен қамтудың үлесі» деген жолдағы «18,5» деген сандар «16,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Пайдалануға енгізілген кадрларды даярлау және қайта даярлау жөнiндегi өңiраралық орталықтардың саны, жыл сайын» деген жолдағы «2» деген сан «1» деген санмен ауыстырылсын;
«2020 жылға қарай Қазақстанның жоғары білім беру сапасы білім беру саласындағы үздік әлемдік тәжірибеге сәйкес келеді» деген 1.4-мақсатта:
«Қазақстан жоғары мектебінің Болон процесінің негізгі параметрлеріне сәйкес жұмыс істеуі» деген 1.4.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде»:
«1. Мемлекеттік тапсырыс негізінде оқуға қабылданған білім алушылар санының ұлғаюы: - магистратураға» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «6909» деген сандар «6809» деген сандармен ауыстырылсын;
«Балалар мен жастардың дамуы үшін жағдайлар жасау, оларды елдің әлеуметтік-экономикалық дамуына тарту» деген 3-стратегиялық бағытта:
«Балалардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жүйесінің тиімділігін арттыру» деген 3.1-мақсатта:
«Нысаналы индикаторларда (қол жеткізудің түпкілікті мерзімін (кезеңін) көрсете отырып)»:
«1. Балалардың құқықтарына қатысты анықталған бұзушылықтардың жалпы санынан жойылған бұзушылықтардың үлесі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «35» деген сандар «80» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2. Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі, кәсіптік техникалық, орта, мектепке дейінгі білім беру және жастар саясаты салаларындағы мониторинг, үйлестіру, стратегиялық, әдістемелік және әдіснамалық қамтамасыз етуде (ЖЖООКБД, МДжОБД, ТКБД, ЖСД)» «ЖСД» деген аббревиатура «Жастар ісі комитеті» деген сөздермен ауыстырылсын;
«4. Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік бақылауды қамтамасыз етуде (Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті)»:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жергілікті деңгейде мемлекеттік аттестаттау өткізілген ұйымдардың шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «2012» деген сандар «946» деген сандармен ауыстырылсын;
«Соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:

в цели 1.3. «Функционирование эффективной системы технического и профессионального образования, интегрированной в мировое образовательное пространство, к 2020 году»:
в задаче 1.3.1. «Обеспечение доступности технического и профессионального образования»:
в графе «2012 год»:
в «Показатели прямых результатов:»:
в строке «1. Доля охвата молодежи типичного возраста техническим и профессиональным образованием» цифры «18,5» заменить цифрами «16,4»;
в строке «2. Количество введенных в эксплуатацию межрегиональных центров по подготовке и переподготовке кадров, ежегодно» цифру «2» заменить цифрой «1»;
в цели 1.4. «Качество высшего образования Казахстана соответствует лучшим мировым практикам в области образования к 2020 году»:
в задаче 1.4.1. «Функционирование высшей школы Казахстана в соответствии с основными параметрами Болонского процесса»:
в «Показатели прямых результатов:»:
в графе «2012 год» строки «1. Увеличение количества обучающихся, принятых на основе госзаказа на обучение: - в магистратуру» цифры «6909» заменить цифрами «6809»;
в стратегическом направлении 3. «Создание условий для развития детей и молодежи, вовлечения их в социально-экономическое развитие страны»:
в цели 3.1. «Повышение эффективности системы охраны прав и защиты законных интересов детей»:
в «Целевые индикаторы (с указанием окончательного срока (периода) достижения)»:
в графе «2012 год» строки «1. Доля устраненных нарушений от общего числа выявленных нарушений в отношении прав детей» цифры «35» заменить цифрами «80»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки»
в «2. Мониторинг, координация, стратегическое, методическое обеспечение в сфере высшего, послевузовского, профессионального технического, среднего, дошкольного образования и молодежной политики (ДВиПО, ДДиСО, ДТиПО, ДМП)» аббревиатуру «ДМП» заменить словами «Комитет по делам молодежи»;
в «4. Обеспечение государственного контроля в сфере образования и науки (Комитет по контролю в сфере образования и науки)»:
в графе «2012 год»:
в «Показатели прямого результата»:
в строке «Ориентировочное количество организаций, в которых будет проведена государственная аттестация на местном уровне» цифры «2012» заменить цифрами «946»;
в «Показатели конечного результата»:

«Ғылыми дәрежеде бекітілген ізденушілердің жоспарлы үлесі» деген жолдағы «95» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Ғылыми атағы бекітілген ізденушілердің жоспарлы үлесі» деген жолдағы «83» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Білім саласындағы ҚР заңнамасының сақталуына тексеруден өткен жергілікті деңгейдегі ұйымдарының жоспарлы саны» деген жолдағы «500» деген сандар «300» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдағы «3 760 511,0» деген сандар «3 754 039» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту» деген бюджеттік бағдарлама осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жоғары оқу орындары үшін жатақхана салу» деген жолдағы «4» деген сан «3» деген санмен ауыстырылсын;
«Мұнай-газ, өңдеу, отын-энергетика және машина жасау салалары үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік орталықтар құрылысы» деген жолдағы «2» деген сан «1» деген санмен ауыстырылсын;
«соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жатақханаға мұқтаж студенттердің жалпы санынан студенттерді жатақханада орынмен қамтамасыз ету» деген жолдағы «2,2» деген сандар «1,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мұнай-газ, өңдеу, отын-энергетика және машина жасау салалары үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік орталықтарға қажеттілікті қамтамасыз ету» деген жолдағы «50» деген сандар «25» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «11 327 374,0» деген сандар «10 030 267» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«Сипаттамасында»:
«басқа да интеллектуалдық іс-шараларды өткізу,» деген сөздерден кейін мынадай сөздермен толықтырылсын: «Ғылым туралы ұлттық баяндаманы дайындау және басып шығару,»;
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Ғылым туралы ұлттық баяндаманы дайындау және басып шығару
бірлік
1
»;
«соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Әлемдік және ұлттық ғылымның жағдайы мен даму үрдісін талдаудың есебі
бірлік
1
»;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «734 352,0» деген сандар «759 352» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:

в строке «Планируемая доля соискателей, утвержденных в ученых степенях» цифры «95» заменить цифрой «0»;
в строке «Планируемая доля соискателей, утвержденных в званиях» цифры «83» заменить цифрой «0»;
в строке «Ориентировочное количество организаций, подлежащих проверке на соблюдение законодательства РК об образовании на местном уровне» цифры «500» заменить цифрами «300»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 760 511,0» заменить цифрами «3 754 039»;
бюджетную программу 004 «Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований» изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в бюджетной программе 005 «Строительство и реконструкция объектов образования и науки»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата:»:
в строке «Строительство общежитий для высших учебных заведений» цифру «4» заменить цифрой «3»;
в строке «Строительство межрегиональных профессиональных центров по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для нефтегазовой, обрабатывающей, топливно-энергетической и машиностроительной отраслей» цифру «2» заменить цифрой «1»;
в «показатели конечного результата:»:
в строке «Обеспечение студентов местами в общежитии от общего количества нуждающихся в них студентов» цифры «2,2» заменить цифрами «1,5»;
в строке «Обеспечение потребности в межрегиональных профессиональных центрах по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для нефтегазовой, обрабатывающей, топливно-энергетической и машиностроительной отраслей» цифры «50» заменить цифрами «25»;
в строке «объем бюджетных расходов:» цифры «11 327 374,0» заменить цифрами «10 030 267»;
в бюджетной программе 006 «Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации»:
в «Описание»:
после слов «прочих интеллектуальных мероприятий,» дополнить словами: «подготовка и издание Национального доклада по науке,»;
в «показатели прямого результата»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Издание Национального доклада по науке
ед.
1
»;
в «показатели конечного результата»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Отчет анализа состояний и тенденций развития мировой и национальной науки
ед.
1
»;
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «734 352,0» заменить цифрами «759 352»;
в бюджетной программе 008 «Методологическое обеспечение системы образования»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:

«12 жылдық мектептер үшін әзірленген оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер атауларының жоспарлы саны» деген жолдағы «116» деген сандар «110» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Әзірленген «Өзін - өзі тану» пәні бойынша (оның ішінде электронды) оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер атауларының жоспарлы саны
бірлік
22
22
22
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
«Өзін-өзі тану» пәні бойынша әзірленген, қайта шығарылған, оның ішінде электронды оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің жоспарлы саны
бірлік
50
22
22
»;
«Арнайы білім беру (түзету) ұйымдары үшін әзірленген перспективті оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер, құралдар, бағдарламалар; «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер атауларының жоспарлы саны» деген жолдағы «9» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
мына:
«
Мамандықтар бойынша әзірленген стандарттардың, кіріктірілген білім беретін оқу бағдарламаларының, техникалық және кәсіптік білімнің арнайы пәндері бойынша үлгілік оқу бағдарламаларының болжамды саны
бірл.
-
-

в строке «Планируемое количество наименований разработанных учебников и учебно-методических комплексов для 12-летней школы» цифры «116» заменить цифрами «110»;
строку:
«
Планируемое количество наименований разработанных учебников и учебно-методических комплексов по предмету «Самопознание» (в том числе электронные)
ед.
22
22
22
»
изложить в следующей редакции:
«
Планируемое количество разработанных, переизданных, в том числе электронных учебников и учебно-методических комплексов по предмету «Самопознание»
ед.
50
22
22
»;
в строке «Планируемое количество наименований разработанных перспективных учебников и учебно-методических комплексов, пособий, программ; учебников и учебно-методических комплексов по предмету «Самопознание» для специальных (коррекционных) организаций образования» цифру «9» заменить цифрой «6»;
строку:
«
Предполагаемое количество разработанных типовых учебных планов и программ по специальностям, типовых учебных программ по специальным дисциплинам технического и профессионального образования
ед.
-
-

727
902
901
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Мамандықтар бойынша әзірленген және басып шығарылған стандарттардың, кіріктірілген білім беретін оқу бағдарламаларының, техникалық және кәсіптік білімнің арнайы пәндері бойынша үлгілік оқу бағдарламаларының болжамды саны
бірлік
-
-
731
902
901
»;
«Жалпы білім беретін бағдарламалар бойынша әзірленген және басып шығарылған пәндік стандарттардың, оқу бағдарламаларының, әдістемелік құралдардың, нормативтік құқықтық актілердің және 12 жылдық оқытуға көшуді әдіснамалық және әдістемелік қамтамасыз ету бойынша басқа да құжаттардың болжамды саны» деген жолдағы «50» деген сандар «52» деген сандармен ауыстырылсын;

727
902
901
»
изложить в следующей редакции:
«
Предполагаемое количество разработанных и изданных типовых учебных планов и программ по специальностям, типовых учебных программ по специальным дисциплинам технического и профессионального образования
ед.
-
-
731
902
901
»;
в строке «Предполагаемое количество разработанных и изданных предметных стандартов, учебных программ по общеобразовательным программам, методических пособий, нормативных актов и других документов по методологическому и методическому обеспечению перехода на 12-летнее обучение» цифры «50» заменить цифрами «52»;

«Әзірленген шағын жинақты мектептер, тірек орталықтарына арналған әдістемелік құралдардың болжамды саны» деген жолдағы «8» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «2 702 460,0» деген сандар «2 724 197» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Зияткерлік мектептердегі, интернаттардағы, мектепалдындағы, балабақшалардағы, оқу-сауықтыру лагерьлеріндегі оқушылардың орташа жылдық болжамды саны» деген жолдағы «6 043» деген сандар «4 118» деген сандармен ауыстырылсын;
«соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жаңа жүйе бойынша біліктілігін арттырған педагог кадрлардың саны» деген жолдағы «1 550» деген сандар «1 623» деген сандармен ауыстырылсын;
«Олимпиадаларға, мектептен тыс іс-шараларға қатысатын оқушылардың болжамды саны» деген жолдағы «937» деген сандар «3 849» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштерінде»:
«Жылына 1 оқушыны оқыту мен тәрбиелеудің болжамды орташа құны:» деген жолда:
«мемлекеттік мекемелерде» деген жолдағы «709,9» деген сандар «737,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«мемлекеттік кәсіпорындарда» деген жолдағы «194,8» деген сандар «201,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «27 635 232,0» деген сандар «21 805 685» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шараларды өткізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «489 269,0» деген сандар «539 554» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру барлығы, оның ішінде:» деген жолдағы «212 239» деген сандар «232 745» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру есебінен қосымша орындар енгізу» деген жолдағы «52 641» деген сандар «38 474» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «25 902 416,0» деген сандар «31 899 990» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарлама осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
014 «Мемлекеттік сыйлықтар және стипендиялар» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:

в строке «Предполагаемое количество разработанных методических пособий для малокомплектных школ, опорных центров» цифру «8» заменить цифрой «6»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «2 702 460,0» заменить цифрами «2 724 197»;
в бюджетной программе 009 «Обучение и воспитание одаренных детей»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Предполагаемое среднегодовое количество учащихся в Назарбаев Интеллектуальных школах, интернатах, предшколах, детских садах, учебно-оздоровительных центрах» цифры «6 043» заменить цифрами «4 118»;
в «показатели конечного результата»:
в строке «Количество педагогических кадров, прошедших повышение квалификации по новой системе» цифры «1 550» заменить цифрами «1 623»;
в строке «Предполагаемое количество учащихся, участвующих в олимпиадах, внешкольных мероприятиях» цифры «937» заменить цифрами «3 849»;
в «показатели эффективности»:
в строке «Предполагаемая средняя стоимость обучения и воспитания 1-го учащегося в год в:»:
в строке «государственных учреждениях» цифры «709,9» заменить цифрами «737,1»;
в строке «государственных предприятиях» цифры «194,8» заменить цифрами «201,4»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «27 635 232,0» заменить цифрами «21 805 685»;
в бюджетной программе 010 «Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения»:
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «489 269,0» заменить цифрами «539 554»;
в бюджетной программе 011 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Размещение государственного образовательного заказа – планируемое количество всего, в том числе:» цифры «212 239» заменить цифрами «232 745»;
в строке «ввод дополнительных мест за счет размещения государственного образовательного заказа в дошкольных организациях» цифры «52 641» заменить цифрами «38 474»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «25 902 416,0» заменить цифрами «31 899 990»;
бюджетную программу 012 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования» изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в бюджетной программе 014 «Государственные премии и стипендии»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:

«ҚР ҰҒА академиктеріне өмірлік стипендия төлеу» деген жолдағы «39» деген сандар «38» деген сандармен ауыстырылсын;
«атаулы сыйлықақылар тағайындау» деген жолдағы «9» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«соңғы нәтиженің көрсеткіштерінде»:
«Ғылыми-зерттеулер мен әзірлемелерді орындайтын 39 жасқа дейінгі маман зерттеушілердің болжамды үлес салмағы» деген жолдағы «25» деген сандар «19,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «90 365» деген сандар «85 433» деген сандармен ауыстырылсын;
017 «Мәдениет пен өнер саласында мамандар даярлау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Мемлекеттік тапсырыс бойынша PhD докторантурасына күтілетін қабылдау» деген жолдағы «20» деген сандар «10» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштерінде»:
«Бір оқушыға жоспарланған орташа ағымдағы шығыстар (күрделі шығыстарсыз)» деген жолдағы «939» деген сандар «973» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «4 083 847,0» деген сандар «4 234 363» деген сандармен ауыстырылсын;
020 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Мемлекеттік тапсырыс негізінде бакалавриаттың бағдарламасы бойынша оқуға қабылданған студенттердің жоспарлы саны» деген жолдағы «25 641» деген сандар «25 871» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік тапсырыс негізінде PhD докторантураның бағдарламасы бойынша оқуға қабылданған студенттердің жоспарлы саны» деген жолдағы «480» деген сандар «490» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «80 231 947,0» деген сандар «78 228 497» деген сандармен ауыстырылсын;
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жаңа формацияның әртүрлі бейіні, сондай-ақ 12 жылдық білімнің технологиялары бойынша кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау курстарынан өтуші, сондай-ақ шетелде біліктілігін арттырушы және тағылымдамадан өтуші тыңдаушылардың болжамды саны» деген жолдағы «82 934» деген сандар «82 954» деген сандармен ауыстырылсын;
«Арнайы пәндер бойынша, оның ішінде шетелде біліктілігін арттырудан және тағылымдамадан өтуші тыңдаушылардың болжамды орташа саны» деген жолдағы «1 176» деген сандар «1 203» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштерінде»:
«өлшем бірлігі» деген бағанда:
«Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау курстарынан өтуші 1 тыңдаушыны бір жыл оқытудың болжамды орташа құны» деген жолдағы «мың теңге» деген сөздер «теңге» деген сөзбен ауыстырылсын;
«Арнайы пәндер бойынша, соның ішінде шетелде біліктілігін арттырудан және тағылымдамадан өтуші 1 тыңдаушыны (оқытушылар және өндірістік оқыту шеберлері) бір жыл оқытудың болжамды орташа құны» деген жолдағы «мың теңге» деген сөздер «теңге» деген сөзбен ауыстырылсын;
«2012 жыл» деген бағанда:

в строке «выплата пожизненной стипендии академикам НАН РК» цифры «39» заменить цифрами «38»;
в строке «Присуждение именных премий» цифру «9» заменить цифрой «6»;
в «показатели конечного результата»:
в строке «Предполагаемый удельный вес специалистов-исследователей, выполняющих научные исследования и разработки в возрасте до 39 лет» цифры «25» заменить цифрами «19,3»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «90 365» заменить цифрами «85 433»;
в бюджетной программе 017 «Подготовка кадров в области культуры и искусства»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Ожидаемый прием в докторантуру PhD по государственному заказу» цифры «20» заменить цифрами «10»;
в «показатели эффективности»:
в строке планируемые средние текущие расходы на одного обучающегося (без капитальных расходов)» цифры «939» заменить цифрами «973»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «4 083 847,0» заменить цифрами «4 234 363»;
в бюджетной программе 020 «Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Планируемое количество студентов, принятых на обучение по образовательным программам бакалавриата на основе госзаказа» цифры «25 641» заменить цифрами «25 871»;
в строке «Планируемое количество обучающихся, принятых на обучение по образовательным программам докторантуры PhD на основе госзаказа» цифры «480» заменить цифрой «490»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «80 231 947,0» заменить цифрами «78 228 497»;
в бюджетной программе 023 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Предполагаемое среднее количество слушателей, проходящих курсы повышения квалификации и переподготовки кадров различного профиля новой формации, по технологии 12-летнего образования, а также стажировку и повышение квалификации за рубежом» цифры «82 934» заменить цифрами «82 954»;
в строке «Предполагаемое среднее количество слушателей, проходящих повышение квалификации и стажировку по предметам специальных дисциплин, в том числе за рубежом» цифры «1176» заменить цифрами «1 203»;
в «показатели эффективности»:
в графе «Ед. изм.»:
в строке «Предполагаемая средняя стоимость обучения 1 слушателя в год, проходящего курсы повышения квалификации и переподготовки кадров» слова «тыс. тенге» заменить словами «тенге»;
в строке «Предполагаемая средняя стоимость 1 слушателя в год (преподаватели и мастера производственного обучения), проходящего повышение квалификации и стажировку по предметам специальных дисциплин, в том числе за рубежом» слова «тыс. тенге» заменить словами «тенге»;
в графе «2012 год»:

«Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау курстарынан өтуші 1 тыңдаушыны бір жыл оқытудың болжамды орташа құны» деген жолдағы «106 963» деген сандар «79 975» деген сандармен ауыстырылсын;
«Арнайы пәндер бойынша, соның ішінде шетелде біліктілігін арттырудан және тағылымдамадан өтуші 1 тыңдаушыны (оқытушылар және өндірістік оқыту шеберлері) бір жыл оқытудың болжамды орташа құны» деген жолдағы «172 454» деген сандар «211 589» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «9 093 316,0» деген сандар «6 888 756» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Болашақ» бағдарламасы шеңберiнде шетелдегi жоғары оқу орындарында мамандар даярлау» деген бюджеттік бағдарламаларда:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Шетелдiк ЖОО-ларда, ғылыми орталықтарда оқып жатқан/ғылыми тағылымдамадан өтiп жатқан стипендиаттардың шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «2 708» деген сандар «2 350» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 стипендиатқа жоспарланған ағымдағы орташа шығыстар» деген жолдағы «6684,6» деген сандар «5806,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «18 935 019» деген сандар «15 435 019» деген сандармен ауыстырылсын;
031 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011–2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету» деген жолдағы «2 792» деген сандар «2 397» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «4 049 451,0» деген сандар «3 790 069» деген сандармен ауыстырылсын;
044 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «4 159 712» деген сандар «3 887 212,0» деген сандармен ауыстырылсын;
053 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:

в строке «Предполагаемая средняя стоимость обучения 1 слушателя в год, проходящего курсы повышения квалификации и переподготовки кадров» цифры «106 963» заменить цифрами «79 975»;
в строке «Предполагаемая средняя стоимость 1 слушателя в год (преподаватели и мастера производственного обучения), проходящего повышение квалификации и стажировку по предметам специальных дисциплин, в том числе за рубежом» цифры «172 454» заменить цифрами «211 589»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «9 093 316,0» заменить цифрами «6 888 756»;
в бюджетной программе 028 «Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Ориентировочное количество обучающихся/проходящих научную стажировку в зарубежных ВУЗах, научных центрах стипендиатов» цифры «2 708» заменить цифрами «2 350»;
в строке «Планируемые средние текущие расходы на одного стипендиата» цифры «6 684,6» заменить цифрами «5 806,2»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «18 935 019» заменить цифрами «15 435 019»;
в бюджетной программе 031 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому» цифры «2 792» заменить цифрами «2 397»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «4 049 451,0» заменить цифрами «3 790 069»;
в бюджетной программе 044 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей»:
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «4 159 712,0» заменить цифрами «3 887 212»;
в бюджетной программе 053 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:

«Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту» деген жолдағы «256 589» деген сандар «234 264» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «11 453 346,0» деген сандар «10 816 991» деген сандармен ауыстырылсын;
054 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақыны ұлғайту» деген жолдағы «6 366,5» деген сандар «6 026» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 471 757,0» деген сандар «1 376 962,0» деген сандармен ауыстырылсын;
057 «Кәсіпқор» Холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Бiлiм беру бағдарламалары бойынша Атырау қаласындағы кадрларды даярлау, қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi өңiраралық кәсiптiк орталықта (колледж) оқу үшiн студенттердi iрiктеу жөніндегі ұйымдастыру іс-шаралары
бірлік
1
»;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «450 545,0» деген сандар «597 115» деген сандармен ауыстырылсын;
060 «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-на нысаналы салым» деген бюджеттік бағдарлама осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
062 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Біліктілікті арттыру курстарын аяқтағаннан кейін біліктілік емтиханнан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеру: 1-деңгей - 100%, 2-деңгей - 70%, 3-деңгей - 30%» деген жолдағы «4 150,0» деген сандар «3782,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «458 000,0» деген сандар «232 613,0» деген сандармен ауыстырылсын;
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев Университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:

в строке «Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования» цифры «256 589» заменить цифрами «234 264»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «11 453 346,0» заменить цифрами «10 816 991»;
в бюджетной программе 054 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Установление мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования доплаты за организацию производственного обучения» цифры «6 366,5» заменить цифрами «6 026»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 471 757,0» заменить цифрами «1 376 962»;
в бюджетной программе 057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»:
в «показатели конечного результата»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Организационные мероприятия по отбору студентов для обучения в Межрегиональном профессиональном центре подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж) по образовательным программам
ед.
1
»;
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «450 545,0» заменить цифрами «597 115»;
бюджетную программу 060 «Целевой вклад в АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в бюджетной программе 062 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Повышение оплаты труда учителям, прошедшим квалификационный экзамен по окончании курсов повышения квалификации: 1 уровень на 100 %, 2-ой уровень на 70 %, 3-й уровень на 30 %» цифры «4 150,0» заменить цифрами «3 782,5»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «458 000,0» заменить цифрами «232 613»;
в бюджетной программе 064 «Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:

«Мемлекеттiк тапсырыс негiзiнде магистратура бағдарламасы бойынша оқуға қабылданған студенттердiң жоспарлы саны» деген жолдағы «100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде дайындық бөлімдерін аяқтаған түлектердің саны» деген жолдағы «500» деген сандар «469» деген сандармен ауыстырылсын;
074 «Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Әзірленген кәсіптік стандарттардың шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «66» деген сандар «81» деген сандармен ауыстырылсын;
«Техникалық және кәсіптік білімнің үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларының шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «60» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Техникалық және кәсіптік білімнің арнайы пәндері бойынша үлгілік оқу бағдарламаларының шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «350» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны енгізу үшін таңдап алынған техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «24» деген сандар «27» деген сандармен ауыстырылсын;
«соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жоба шеңберінде қолдау тапқан басым салалардағы мамандықтардың жалпы санынан жаңа оқу жоспарларымен және бағдарламаларымен қамтылған мамандықтардың жоспарлы үлесі» деген жолдағы «25» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Мамандықтардың жалпы санынан кәсіптік стандарттармен қамтылған мамандықтардың жоспарлы үлесі
%
35
»;
075 «Астана қаласының бюджетіне М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына алынған жер учаскелерінің саны» деген жолдағы «173» деген сандар «66» деген сандармен ауыстырылсын;
«соңғы нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жерді тұрақты пайдалану құқығына мемлекеттік актіні ресімдеу» деген жолдағы «2» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «710 862,0» деген сандар «157 267» деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес 079 «Алматы облысының бюджетіне Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласындағы көзінің көруінде проблемалары бар балаларға арналған мектеп-интернатты ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын;

в строке «Планируемое количество обучающихся, принятых на обучение в магистратуру на основе госзаказа» цифры «100» заменить цифрой «0»;
в «показатели конечного результата»:
в строке «Количество выпускников, завершивших подготовительное отделение на основе госзаказа» цифры «500» заменить цифрами «469»;
в бюджетной программе 074 «Модернизация технического и профессионального образования»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Ориентировочное количество разработанных профессиональных стандартов» цифры «66» заменить цифрами «81»;
в строке «Ориентировочное количество типовых учебных планов и программ технического и профессионального образования» цифры «60» заменить цифрой «0»;
в строке «Ориентировочное количество типовых учебных программ по специальным дисциплинам технического и профессионального образования» цифры «350» заменить цифрой «0»;
в строке «Ориентировочное количество организаций технического и профессионального образования, отобранных для внедрения программ» цифры «24» заменить цифрами «27»;
в «показатели конечного результата»:
в строке «Планируемая доля специальностей, охваченных новыми типовыми учебными планами и программами, от общего числа специальностей в приоритетных отраслях, поддерживаемых в рамках Проекта» цифры «25» заменить цифрой «0»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Планируемая доля специальностей, охваченных профессиональными стандартами, от общего числа специальностей
%
35
»;
в бюджетной программе 075 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета им. Гумилева для филиала МГУ им. Ломоносова и Назарбаев Интеллектуальных школ»:
в графе «2012 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Количество изъятых земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета им. Гумилева для филиала МГУ им. Ломоносова и Назарбаев Интеллектуальных школ» цифры «173» заменить цифрами «66»;
в «показатели конечного результата»:
в строке «Оформление государственного акта на право постоянного пользования землей» цифру «2» заменить цифрой «0»;
в графе «2012 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «710 862,0» заменить цифрами «157 267»;
дополнить бюджетной программой 079 «Целевые текущие трансферты бюджету Алматинской области на содержание школы-интерната для детей с проблемами зрения в городе Есик Енбекшиказахского района» согласно приложению 4 к настоящему постановлению;