Украинада шығарылатын болат құбырлардың кейбір түрлерін Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының аумағына жеткізуді реттеу туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1810 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Украинада шығарылатын болат құбырлардың кейбір түрлерін Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының аумағына жеткізуді реттеу туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі Тимур Мекешұлы Жақсылықовқа қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізу құқығымен Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан Украинада шығарылатын болат құбырлардың кейбір түрлерін Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының аумағына жеткізуді реттеу туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1810 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Украинада шығарылатын болат құбырлардың кейбір түрлерін Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының аумағына жеткізуді реттеу туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ХАТТАМА
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Беларусь Республикасының Үкіметі, Қазақстан Республикасының Үкіметі, Ресей Федерациясының Үкіметі және Украина Үкіметі,
2011 жылғы 23 қыркүйектегі Украинада шығарылатын болат құбырлардың кейбір түрлерін Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының аумағына жеткізуді реттеу туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 6-бабының 4-тармағына сәйкес төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Келісімге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) кіріспедегі 10-абзац алынып тасталсын;
2) 7-баптың 1-тармағындағы «2012 жылғы 31 желтоқсан» деген сөздер мен сандар «2013 жылғы 30 маусым» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
3) Келісімге 1-қосымшада «7304110009» деген сандар «7304110003» деген сандармен ауыстырылсын, «7304499300» деген сандар «7304499301» деген сандармен ауыстырылсын, «7304499500» деген сандар «7304499501» деген сандармен ауыстырылсын, кестенің екінші бағанына «7304110003» деген сандардан кейін «7304110004» және «7304110008» деген сандар; «7304499301» деген сандардан кейін «7304499309» деген сандар, «7304499501» сандардан кейін «7304499509» деген сандар қосылсын.

О подписании Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о регулировании поставок некоторых видов стальных труб, происходящих из Украины, на территории Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1810
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о регулировании поставок некоторых видов стальных труб, происходящих из Украины, на территории Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации.
2. Уполномочить вице-министра экономического развития и торговли Республики Казахстан Жаксылыкова Тимура Мекешевича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о внесении изменений и дополнений в Соглашение о регулировании поставок некоторых видов стальных труб, происходящих из Украины, на территории Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации с правом внесения в него изменений и дополнений, не имеющих принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1810
Проект
ПРОТОКОЛ
о внесении изменений и дополнений в Соглашение о регулировании
поставок некоторых видов стальных труб, происходящих из
Украины, на территории Республики Беларусь, Республики
Казахстан и Российской Федерации
Правительство Республики Беларусь, Правительство Республики Казахстан, Правительство Российской Федерации и Правительство Украины, именуемые в дальнейшем Сторонами,
в соответствии с пунктом 4 статьи 6 Соглашения о регулировании поставок некоторых видов стальных труб, происходящих из Украины, на территории Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации от 23 сентября 2011 года (далее – Соглашение)
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Внести в Соглашение следующие изменения и дополнения:
1) в преамбуле исключить абзац 10;
2) в пункте 1 статьи 7 слова и цифры «31 декабря 2012 года» заменить словами и цифрами «30 июня 2013 года»;
3) в приложении 1 к Соглашению цифры «7304110009» заменить цифрами «7304110003», цифры «7304499300» заменить цифрами «7304499301», цифры «7304499500» заменить цифрами «7304499501», во второй столбец таблицы после цифр «7304110003» добавить цифры «7304110004» и «7304110008»; после цифр «7304499301» добавить цифры «7304499309», после цифр «7304499501» добавить цифры «7304499509».

4) Келісімге 2-қосымша мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«2013 жылғы 1 қаңтардан бастап 2013 жылғы 30 маусым аралығындағы кезеңде тауарларды жеткізу көлемі туралы
Тауар 2013 жылғы 1 қаңтардан 2013 жылғы 30 маусым аралығындағы кезеңде:
Беларусь Республикасының аумағына 35 мың тонна көлемінде,
Қазақстан Республикасының аумағына 16 мың тонна көлемінде,
Ресей Федерациясының аумағына 120 мың тонна көлемінде жеткізіледі.».
2-бап
Осы Хаттаманың ережелерін түсіндіруге және (немесе) қолдануға байланысты Тараптар арасындағы даулар Келісімде белгіленген тәртіппен шешіледі.
3-бап
Қазақстан және Украина Тараптары үшін осы Хаттама 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Беларусь Тарапы үшін осы Хаттама 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап уақытша қолданылады. Ресей Тарапы үшін осы Хаттама оған қол қойылған күнінен бастап 15 күн өткен соң уақытша қолданылады.
Беларусь және Ресей Тараптары үшін осы Хаттама Беларусь және Ресей Тараптары Тараптарға осы Хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындағаны туралы хабарламаларды жіберген күнінен бастап күшіне енеді.
2012 жылғы «___» желтоқсанда Мәскеу қаласында орыс тілінде төрт данада жасалды.
Беларусь            Қазақстан           Ресей           Украина
Республикасының   Республикасының   Федерациясының      Үкіметі
Үкіметі үшін      Үкіметі үшін      Үкіметі үшін         үшін

4) приложение 2 к Соглашению дополнить частью следующего содержания:
«Об объемах поставок товаров
в период с 1 января 2013 года по 30 июня 2013 года
В период с 1 января 2013 года по 30 июня 2013 года товар поставляется:
на территорию Республики Беларусь в объеме 35 тысяч тонн,
на территорию Республики Казахстан в объеме 16 тысяч тонн,
на территорию Российской Федерации в объеме 120 тысяч тонн.».
Статья 2
Споры между Сторонами, связанные с толкованием и (или) применением положений настоящего Протокола, разрешаются в порядке, установленном Соглашением.
Статья 3
Для Казахстанской и Украинской Сторон настоящий Протокол вступает в силу с 1 января 2013 года.
Для Белорусской Стороны настоящий Протокол временно применяется с 1 января 2013 года. Для Российской Стороны настоящий Протокол начинает временно применяться по истечении 15 дней с даты его подписания.
Для Белорусской и Российской Сторон настоящий Протокол вступает в силу с даты уведомлений, направленных Белорусской и Российской Сторонами Сторонам, о выполнении внутригосударственных процедур, необходимых для вступления настоящего Протокола в силу.
Совершено в городе Москве «___» декабря 2012 года в четырех экземплярах на русском языке.
За Правительство Республики Беларусь
За Правительство Республики Казахстан
За Правительство Российской Федерации
За Правительство Украины