"Қазақстан Республикасында теңіз құрылыстарын құру, пайдалану және қолдану мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы 694 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 19 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 487 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.08.2017 № 487 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында теңіз құрылыстарын құру, пайдалану және қолдану мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 694 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 21 қаңтардағы
№ 19 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 694 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасында теңiз құрылыстарын құру,пайдалану және қолдану мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамы
Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы министрi, төраға
Толымбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Берiк Зиябекұлы вице-министрi, төраға орынбасары
Бимұратов - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Берiк Шәдімұратұлы министрлiгi Мұнай-газ кешенiндегi
мемлекеттiк инспекциялау комитетi
төрағасының орынбасары, хатшы
Жанзақов - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері
Жандарбек Сәдуұлы Әскери-теңіз күштерінің бас қолбасшысы,
контр-адмирал
Момышев - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Талғат Амангелдiұлы министрлiгi Мұнай-газ кешенiндегi
мемлекеттiк инспекциялау
комитетiнiң төрағасы
Тәутеев - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Әуесбек Зпашұлы қорғау министрлiгi Экологиялық реттеу және
бақылау төрағасының орынбасары
Жұмажанов - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Бауыржан Жұмажанұлы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетi
төрағасының орынбасары
Жиенқұлов - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Оңдасын Елубайұлы министрлiгi Су шаруашылығы комитетi төрағасының орынбасары
Әбікеев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Кенжеберген Қабышұлы комитетiнiң Шекара қызметi Бас штабы
бастығының орынбасары – 6-шы басқарманың
бастығы, контр-адмирал (келiсiм бойынша)
Ыбыраев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Әлібек Зәрубекұлы комитетi Шекара қызметiнің Бас штабы 6-шы
басқармасының аға консультанты, 2-рангiлi
капитаны (келiсiм бойынша)
Оразбағамбетов - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Асқар Ұзақбайұлы министрлiгi Төтенше жағдайларды және
өнеркәсiптiк қауiпсiздiктi мемлекеттiк
бақылау комитетi Мұнай-газ өнеркәсiбiн
мемлекеттiк бақылау басқармасының бастығы
Рүстемов - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Нұржан Арыстанұлы министрлiгi Мұнай тасымалдау мониторингі
және мұнай жобаларын дамыту басқармасының
бастығы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 694 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам создания, эксплуатации и использования морских сооружений в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 19. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 487
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.08.2017 № 487.
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 694 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам создания, эксплуатации и использования морских сооружений в Республике Казахстан" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2013 года № 19
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2011 года № 694
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам создания,
эксплуатации и использования морских сооружений
в Республике Казахстан
Мынбаев
Сауат Мухаметбаевич
-
Министр нефти и газа Республики Казахстан,
председатель
Толумбаев
Берик Зиябекович
-
вице-министр нефти и газа Республики
Казахстан, заместитель председателя
Бимуратов
Берик Шадимуратович
-
заместитель председателя Комитета
государственной инспекции в нефтегазовом
комплексе Министерства нефти и газа
Республики Казахстан, секретарь
Жанзаков Жандарбек
Садуевич
-
главнокомандующий Военно-морскими силами
Вооруженных Сил Республики Казахстан,
контр-адмирал
Момышев
Талгат Амангельдиевич
-
председатель Комитета государственной
инспекции в нефтегазовом комплексе
Министерства нефти и газа Республики
Казахстан
Таутеев
Ауесбек Зпашевич
-
заместитель председателя Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Жумажанов
Бауыржан Жумажанович
-
заместитель председателя Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Жиенкулов
Ондасын Елубайулы
-
заместитель председателя Комитета водных
ресурсов Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Абикеев
Кенжеберген Кабышулы
-
заместитель начальника Главного штаба
Пограничной службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан –
начальник 6-го управления, контр-адмирал
(по согласованию)
Ибраев
Алибек Зарубекович
-
старший консультант 6-го управления
Главного штаба, капитан 2 ранга Пограничной
службы Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Уразбагамбетов
Аскар Узакбаевич
-
начальник управления государственного
контроля нефтегазовой промышленности
Комитета по государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Рустемов
Нуржан Аристанович
-
начальник управления мониторинга
транспортировки нефти и развития нефтяных
проектов Министерства нефти и газа
Республики Казахстан