"Келiсiмшарттар талаптарын орындаудың сақталуына мониторинг жүргiзу мен бақылау қағидасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 10 ақпандағы № 117 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 8 ақпандағы № 108 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 941 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.11.2015 № 941 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Келiсiмшарттар талаптарын орындаудың сақталуына мониторинг жүргiзу мен бақылау қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 10 ақпандағы № 117 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 227-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Келiсiмшарттар талаптарын орындаудың сақталуына мониторинг жүргiзу мен бақылау қағидасында:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Мониторинг және бақылау:
1) жер қойнауын пайдаланушылардың жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерттеуге арналған келісімшарттардың (шарттардың) талаптарын орындауы бойынша – жер қойнауын зерттеу мен пайдалану жөнiндегi уәкiлеттi орган;
2) жер қойнауын пайдаланушылардың кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге және барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келiсiмшарттар бойынша келісімшарттық міндеттемелерді орындауы бойынша – облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары жүзеге асырады.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 117 "Об утверждении Правил осуществления мониторинга и контроля за соблюдением выполнения условий контрактов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 108. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 941
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.11.2015 № 941 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 117 «Об утверждении Правил осуществления мониторинга и контроля за соблюдением выполнения условий контрактов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 227) следующее изменение:
в Правилах осуществления мониторинга и контроля за соблюдением выполнения условий контрактов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Мониторинг и контроль осуществляется:
1) по выполнению недропользователями условий контрактов (договоров) на государственное геологическое изучение недр - уполномоченным органом по изучению и использованию недр;
2) по исполнению недропользователями контрактных обязательств по контрактам на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых и строительству и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, - местными исполнительными органами области, города республиканского значения, столицы.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов