Балықты және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесі объектілерін 2013 жылғы 15 ақпаннан 2014 жылғы 15 ақпан аралығында алып қоюға арналған лимиттерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 166 қаулысы
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған балықты және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесі объектілерін 2013 жылғы 15 ақпаннан 2014 жылғы 15 ақпан аралығында алып қоюға арналған лимиттер бекітілсін.

Об утверждении лимитов на изъятие объектов животного мира с 15 февраля 2013 года по 15 февраля 2014 года, за исключением рыб и других водных животных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2013 года № 166
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты на изъятие объектов животного мира с 15 февраля 2013 года по 15 февраля 2014 года, за исключением рыб и других водных животных.