Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарын кәсіптік (жауынгерлік) даярлау үшін арнайы мүлікпен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 175 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 772 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 772 қаулысымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабына және "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" 2012 жылғы 13 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 84-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құпия.
2. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын жауынгерлік даярлау үшін әскери мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 наурыздағы № 337 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының
Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын жауынгерлік даярлау үшін әскери мүлікпен жабдықтау нормаларында:
3-бөлім кестесі бағандарының тақырыптары мынадай редакцияда жазылсын:
"
Р/с №
Объектілер атауы
Әскери полиция департаменті үшін
Құрамалар мен бөлімдердің полигондары үшін
Оқу-жаттығу бөлімшелері бар бөлімдер үшін
Әскери оқу орындары үшін
";
11-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Әскери полиция, Әскери қарсы барлау департаменттерін, Шекара қызметі академиясын әскери оқу-жаттығу мүлкімен жабдықтау нормалары
Р/с №
Мүлік атауы
Өлшем бірлігі
Әскери полиция, әскери қарсы барлау департаменттері
ҚР ҰҚК Шекара қызметі академиясы
Қолданылу мерзімі (жыл)
Ақпарат таратудың техникалық құралдары
1.
Мультимедиалық проектор (LSD проектор)
дана
мамандандырылған сыныпқа біреу
сыныпқа біреу (әдістемелік кабинетке)
6
2.
Аудиториялық тақталар
дана
сыныпқа біреу
сыныпқа біреу

Об утверждении натуральных норм снабжения специальным имуществом для профессиональной (боевой) подготовки специальных государственных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 175. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 772
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 772.
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 4 статьи 84 Закона Республики Казахстан от 13 февраля 2012 года "О специальных государственных органах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Секретно.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2009 года № 337 "Об утверждении норм снабжения военным имуществом для боевой подготовки Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан" следующие изменения:
в нормах снабжения военным имуществом для боевой подготовки Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
заголовки граф таблицы раздела 3 изложить в следующей редакции:
"
№ п/п
Наименование объектов
Для Департамента военной полиции
Для полигонов соединений и частей
Для частей с учебными подразделениями
Для военных учебных заведении
";
раздел 11 изложить в следующей редакции:
"11. Нормы снабжения военно-учебным имуществом департаментов военной полиции, военной контрразведки, Академии Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
"
№ п/п
Наименование имущества
Единица измерения
Департаменты военной полиции, военной контрразведки
Академия Пограничной службы КНБ РК
Срок службы (лет)
Технические средства передачи информации
1.
Мультимедийный проектор (LSD проектор)
штук
один на специализированный класс
один на класс (методический кабинет)
6
2.
Доски аудиторные
штук
одна на класс
одна на класс

3. Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары материалдық-техникалық құралдарды және мүлікті республикалық бюджеттен тиісті жылға бөлінген қаражат шегінде кезең-кезеңімен сатып алуды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

3. Специальным государственным органам Республики Казахстан осуществлять закуп материально-технических средств и имущества поэтапно в пределах выделенных средств из республиканского бюджета на соответствующий год.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов