"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 179 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 1136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 22.10.2013 № 1136 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 460 қаулысына мынадай өзгерістер  енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов                    - Қазақстан Республикасының Премьер-
Серік Нығметұлы              Министрі, төраға
Егемберді                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Ерғали Қуандықұлы            халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі,                               хатшы
Әбденов                    - Қазақстан Республикасының Еңбек және Серік Сақбалдыұлы            халықты әлеуметтік қорғау министрі
Досаев                     - Қазақстан Республикасының Экономика және  Ерболат Асқарбекұлы          бюджеттік жоспарлау министрі
Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының Мәдениет және Мұхтар Абрарұлы              ақпарат министрі
Айтжанов                   - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» Дулат Нулиұлы                акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар Әбілғазы Қалиақпарұлы        федерациясының басқарма төрағасы
(келісім бойынша);
мына:
«Сағынтаев                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық Бақытжан Әбдірұлы            даму және сауда министрі»
«Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және Әсет Өрентайұлы              жаңа технологиялар министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Сағынтаев                 - Қазақстан Республикасы
Бақытжан Әбдірұлы            Премьер-Министрінің бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
министрі»
«Исекешев                  - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы              Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі»;
көрсетілген құрамнан: Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов, Гүлшара Наушақызы Әбдіқалықова, Дархан Қамзабекұлы Мыңбай, Серік Кеңесұлы Нокин, Біржан Бидайбекұлы Нұрымбетов, Берік Тұрсынбекұлы Бейсенғалиев, Сиязбек Өнербекұлы Мұқашев шығарылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 460 "О создании Межведомственной комиссии по реализации Программы занятости 2020"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 179. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2013 года № 1136
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.10.2013 № 1136.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 460 «О создании Межведомственной комиссии по реализации Программы занятости 2020» следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам реализации Программы занятости 2020, утвержденный указанным постановлением:
Ахметова
Серика Ныгметулы
-
Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем
Егемберды
Ергали Куандыкулы
-
вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, секретарем
Абденова
Серика Сакбалдиевича
-
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Досаева
Ерболата  Аскарбековича
Кул-Мухаммеда
Мухтара Абрарулы
-
-
Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Министра культуры и информации Республики Казахстан
Айтжанова
Дулата Нулиевича
-
председателя правления акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» (по согласованию)
Кусаинова
Абельгази Калиакпаровича
-
председателя правления Федерации профсоюзов Республики Казахстан (по согласованию);
строки:
«Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
-
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан»
«Исекешев
Асет Орентаевич
-
Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
-
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр регионального развития Республики Казахстан»
«Исекешев
Асет Орентаевич
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Абдыкаликову Гульшару Наушаевну, Мынбая Дархана Камзабекулы, Нокина Серика Кенесовича, Нурымбетова Биржана Бидайбековича, Бейсенгалиева Берика Турсынбековича, Мукашева Сиязбека Онербековича;
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам реализации Программы занятости 2020, утвержденном указанным постановлением:
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«11. Комиссия шешімдері Комиссия мүшелерінің қарапайым көпшілік даусымен, сондай-ақ сұрау салу жолымен қабылданады және егер, оған Комиссия мүшелерінің жалпы санының көпшілігі дауыс берген болса, қабылданды деп есептеледі. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі. Комиссия мүшелерінің ерекше пікір білдіруге құқығы бар, ол білдірілген жағдайда жазбаша түрде жазылуы және хаттамаға қоса берілуі тиіс. Комиссия шешімдері хаттамамен ресімделеді және ұсынымдық сипатта болады.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

«11. Решения Комиссии принимаются простым большинством голосов членов Комиссии, а также путем опроса и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего числа членов Комиссии. В случае равенства голосов, принятым считается решение за которое проголосовал председатель. Члены Комиссии имеют право на особое мнение, которое в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к протоколу. Решения Комиссии оформляются протоколом  и носят рекомендательный характер.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         С. Ахметов