"СҚ-Фармация" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінде жүз пайыз қатысу үлесін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне сенімгерлік басқаруға беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 14 наурыздағы № 242 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы (бұдан әрі - қор) заңнамада белгіленген тәртіппен «СҚ-Фармация» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінде жүз пайыз қатысу үлесін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне сенімгерлік басқаруға берсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі қормен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О передаче в доверительное управление Министерсту здравоохранения Республики Казахстан стопроцентной доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "СК-Фармация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2013 года № 242
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (далее-фонд) в установленном законодательством порядке передать в доверительное управление стопроцентную долю участия в товариществе с ограниченной ответственностью "СК-Фармация" Министерству здравоохранения Республики Казахстан.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан совместно с фондом принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов