"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автомобиль өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау посттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы № 238 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 258 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 697 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.07.2013 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года № 238 "Об утверждении Перечня автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2013 года № 258. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 697
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства
РК от 09.07.2013 № 697 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автомобиль өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау посттарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы № 238 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 10, 128-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автомобиль өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау посттарының тізбесінде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года № 238 «Об утверждении Перечня автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 10, ст. 128) следующее изменение:
в Перечне автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

«2. Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау посттары.
Р/с
Посттың атауы
Облыстың немесе қаланың атауы
Автожолдың атауы
1
2
3
4
1.
Бурабай
Ақмола
Астана - Петропавл, 253 км
2.
Еркін
Алматы
Алматы - Өскемен, 270 км
3.
Қарабұтақ
Ақтөбе
Самара - Шымкент, 965 км
4.
Қобда
Ақтөбе
Орал - Ақтөбе, 618 км
5.
Семей
Шығыс Қазақстан
Омбы - Майқапшағай, 757 км
6.
Ақжайық
Батыс Қазақстан
Орал - Атырау, 126 км
7.
Молодежный
Қарағанды
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 1066 км
8.
Жезқазған
Қарағанды
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 426 км
9.
Қарабалық
Қостанай
Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Алматы, 422 км
10.
Ақтай
Қызылорда
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 10 км
11.
Бейнеу
Маңғыстау
Доссор - Құлсары - Бейнеу - Сай - Өтес - Шетпе - Жетібай - Ақтау порты, 844 км
12.
Ленинский
Павлодар
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 1364 км
13.
Мамлютка
Солтүстік Қазақстан
Челябинск - Новосибирск, 496 км
14.
Шақпақ Баба
Оңтүстік Қазақстан
Алматы - Ташкент, 594 км
15.
Қызыл Жар
Астана қаласы
Екатеринбург - Алматы, 1281 км
».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

«2. Стационарные посты транспортного контроля на территории Республики Казахстан.
№ п/п
Наименование поста
Наименование области или города
Наименование автодороги
1
2
3
4
1.
Бурабай
Акмолинская
Астана - Петропавловск, 253 км
2.
Еркин
Алматинская
Алматы - Усть-Каменогорск, 270 км
3.
Карабутак
Актюбинская
Самара - Шымкент, 965 км
4.
Кобда
Актюбинская
Уральск - Актобе, 618 км
5.
Семей
Восточно-Казахстанская
Омск - Майкапчагай, 757 км
6.
Акжайык
Западно-Казахстанская
Уральск - Атырау, 126 км
7.
Молодежный
Карагандинская
Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница Российской Федерации, 1066 км
8.
Жезказган
Карагандинская
Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница Российской Федерации, 426 км
9.
Карабалык
Костанайская
Граница Российской Федерации (на Екатеринбург) - Алматы, 422 км
10.
Актай
Кызылординская
Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница Российской Федерации, 10 км
11.
Бейнеу
Мангистауская
Доссор - Кульсары - Бейнеу - Сай-Утес - Шетпе - Жетыбай - порт Актау, 844 км
12.
Ленинский
Павлодарская
Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница Российской Федерации, 1364 км
13.
Мамлютка
Северо-Казахстанская
Челябинск - Новосибирск, 496 км
14.
Шакпак Баба
Южно-Казахстанская
Алматы - Ташкент, 594 км
15.
Кызыл Жар
г. Астана
Екатеринбург - Алматы, 1281 км
».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов