"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының акциялар пакетін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне сенімгерлік басқаруға беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 наурыздағы № 269 қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 466 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Қор) тиесілі «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» акционерлік қоғамының акциялар пакеті Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне сенімгерлік басқаруға берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі және Қор осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О передаче пакета акций акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" в доверительное управление Министерству регионального развития Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2013 года № 269
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 466 «О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в доверительное управление Министерству регионального развития Республики Казахстан пакет акций акционерного общества «Фонд развития предпринимательства «Даму», принадлежащий акционерному обществу «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (далее – Фонд).
2. Министерству регионального развития Республики Казахстан и Фонду принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов