"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" (жаңа редакцияда) Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 314 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 наурыздағы № 209 қаулысымен енгізілген «Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы» (жаңа редакцияда) Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (в новой редакции)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2013 года № 314.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (в новой редакции), внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2013 года № 209.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов