"Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 355 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi № 540 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 189-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
6-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6-1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінiң Су ресурстары комитетi Комиссияның жұмыс органы болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комиссияның отырыстары қажеттілігіне қарай, бірақ жылына кемінде екі рет өткізіледі.";
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 сәуірдегі
№ 355 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 23 сәуірдегі
№ 540 қаулысына
қосымша
Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану
жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссияның
құрамы
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
министрі, төраға
Нысанбаев
Ерлан Нұралыұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған
ортаны қорғау вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Жаксалиев
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Жәкенов
Мұхтар Сейфоллаұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің Су ресурстары
комитеті су ресурстарын пайдалану және
қорғау басқармасының бастығы, хатшы
Смайылов
Жанболат Амангелдіұлы
-
Қазақстан Республикасының Төтенше
жағдайлар вице-министрі
Әбсаттаров
Қайрат Бектайұлы
-
Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникация вице-министрі
Әбішев
Ислам Әлмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі Су ресурстары
комитетінің төрағасы
Әшімбетов
Нұржан Кемерұлы
-
Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Кошелев
Владимир Леонидович
-
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
орынбасары
Алпыспаев
Талғат Тұрсынұлы
-
"KEGOC" акционерлік қоғамының "Шығыс
өңіраралық электр желілері" филиалының
директоры (келісім бойынша)
Курий
Юлия Анатольевна
-
"AES Өскемен гидроэлектрстанциясы"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
және "AES Шүлбі гидроэлектрстанциясы"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Свамбаев
Рысқан Тиышпекұлы
-
Болат Нұржанов атындағы "Екібастұз
МАЭС-1" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Әженов
Әлімуәлет Абзалұлы
-
"Ұлы Ертіс-Великий Иртыш" су
пайдаланушылары қауымдастығының
төрағасы (келісім бойынша)
Белов
Владимир Александрович
-
"Екібастұз МАЭС-2 станциясы"
акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Коблов
Сергей Михайлович
-
"Қазмырыш" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің Бұқтырма
гидроэнергетикалық кешенінің директоры
(келісім бойынша)
Сыздықов
Қанат Тұрлыбекұлы
-
"Ертіс" су пайдаланушылар және су
тұтынушылар қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Лавриненко
Юрий Иванович
-
"KAZLOGISTIKS" көліктік-логистикалық
қауымдастығы басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 355. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 189) следующие изменения:
в положении о постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6-1 изложить в следующей редакции:
"6-1. Рабочим органом Комиссии является Комитет по водным ресурсам Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже двух раз в год.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2013 года № 355
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2001 года № 540
Состав
постоянно действующей межведомственной комиссии по
использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ
Сагинтаев
Бакытжан
Абдирович
-
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – министр регионального развития Республики Казахстан, председатель
Нысанбаев
Ерлан
Нуралиевич
-
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан, заместитель председателя
Джаксалиев
Бахытжан
Мухамбеткалиевич
-
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, заместитель председателя
Жакенов
Мухтар
Сейфуллаевич
-
начальник управления использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан, cекретарь
Смаилов
Жанболат
Амангельдинович
-
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Абсаттаров
Кайрат
Бектаевич
-
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Абишев
Ислам
Алмаханович
-
председатель Комитета по водным ресурсам Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Ашимбетов
Нуржан
Кемерович
-
заместитель акима Павлодарской области
Кошелев
Владимир
Леонидович
-
заместитель акима Восточно-Казахстанской области
Алпыспаев
Талгат
Турсынович
-
директор филиала "Восточные межрегиональные электрические сети" акционерного общества "КЕGОC" (по согласованию)
Курий
Юлия
Анатольевна
-
исполнительный директор товарищества с ограниченной ответственностью "AES Усть-Каменогорская гидроэлектростанция" и товарищества с ограниченной ответственностью "AES Шульбинская гидроэлектростанция" (по согласованию)
Свамбаев
Рыскан
Тишпекович
-
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Экибастузская ГРЭС-1" имени Болата Нуржанова (по согласованию)
Аженов
Алимуалет
Абзалович
-
председатель ассоциации водопользователей "Ұлы Ертiс-Великий Иртыш" (по согласованию)
Белов
Владимир
Александрович
-
председатель правления акционерного общества "Станция Экибастузская ГРЭС-2" (по согласованию)
Коблов
Сергей
Михайлович
-
директор Бухтарминского гидроэнергетического комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Казцинк" (по согласованию)
Сыздыков
Канат
Турлыбекович
-
президент ассоциации водопользователей и водопотребителей "Иртыш" (по согласованию)
Лавриненко
Юрий
Иванович
-
председатель правления транспортно-логистической ассоциации "KAZLOGISTIKS" (по согласованию)