"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 363 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» функционалдық тобында 204 «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігi» әкімшісі бойынша 009 «Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін сатып алу және салу» бағдарламасында:
«2013 жыл» деген бағанда:
«ҚР РФ-дағы Елшілігінің ғимараттарын кеңейту және ҚР-ның мәдени орталығын салу» деген жолдағы «735 000» деген сандар «343 315» деген сандармен ауыстырылсын;
«ҚР Өзбекстандағы Елшілігінің ғимараттар кешенін салу» деген жолдағы «76 001» деген сандар «467 686» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 363
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» по администратору 204 «Министерство иностранных дел Республики Казахстан» в программе 009 «Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан»:
в графе «2013 год»:
в строке «Расширение зданий Посольства и строительство культурного центра РК в РФ» цифры «735 000» заменить цифрами «343 315»;
в строке «Строительство комплекса зданий Посольства РК в Узбекистане» цифры «76 001» заменить цифрами «467 686».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов