"Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенін мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 115 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 393 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 765 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенін мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 115 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы қорғаныс өнеркәсібі кешенінің мәселелері жөніндегі комиссияның көрсетілген құрамына мыналар енгізілсін:
Сағынтаев            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бақытжан Әбдірұлы      бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының
Өңірлік даму министрі, төраға
Жоламанов            - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұрлан Айтманұлы       комитеті төрағасының орынбасары – Қазақстан
Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Шекара қызметінің директоры (келісім бойынша);
мына:
«Досаев              - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Ерболат Асқарбекұлы    және сауда министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Досаев              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Ерболат Асқарбекұлы    бюджеттік жоспарлау министрі»;
көрсетілген құрамнан Қырымбек Елеуұлы Көшербаев, Абай Төреғұлұлы Брекешев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 115 "О дополнительных мерах по совершенствованию системы государственного управления оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 393. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 765
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 765.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 115 «О дополнительных мерах по совершенствованию системы государственного управления оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан» следующие изменения:
ввести в указанный состав Комиссии по вопросам оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан:
Сагинтаева        - Первого заместителя Премьер-Министра
Бакытжана           Республики Казахстан – Министра
Абдировича          регионального развития Республики
Казахстан, председателем
Джуламанова       - заместителя Председателя Комитета
Нурлана             национальной безопасности Республики
Айтмановича         Казахстан – директора Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию);
строку
«Досаев           - Министр экономического развития и торговли
Ерболат            Республики Казахстан»
Аскарбекович
изложить в следующей редакции:
«Досаев           - Министр экономики и бюджетного планирования
Ерболат             Республики Казахстан»
Аскарбекович
вывести из указанного состава Кушербаева Крымбека Елеуовича, Брекешева Абая Турегуловича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов