"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 441 қаулысы
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 99 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 216-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 99 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 № 441
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 99 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 216) следующие изменения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар мен міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар мен міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Табиғи монополиялар субъектілері қызметінің тиімділігін арттыру» деген 1.1-мақсатта:

в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели и задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.1. «Стратегические направления, цели и задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в цели 1.1. «Повышение эффективности деятельности субъектов естественных монополий»:

«2013» деген бағандағы «65» деген сандар «75» деген сандармен ауыстырылсын;
«2014» деген бағандағы «80» деген сандар «85» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

в графе «2013» цифры «65» заменить цифрами «75»;
в графе «2014» цифры «80» заменить цифрами «85».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов