"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 540 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 485 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 540 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Мәдина Ерасылқызы Әбілқасымова және Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 540 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 485
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 540 «О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)» следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Абылкасымову Мадину Ерасыловну и вице-министра регионального развития Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов