"Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 838 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 486 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 838 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы Болатбек Баянұлы Қуандықов және Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары Тимур Сұлтанбекұлы Баймұханов Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері болып тағайындалсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 838 "О полномочных представителях Правительства Республики Казахстан в Межгосударственном совете по антимонопольной политике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 486
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 838 «О полномочных представителях Правительства Республики Казахстан в Межгосударственном совете по антимонопольной политике» следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Назначить полномочными представителями Правительства Республики Казахстан в Межгосударственном совете по антимонопольной политике Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) Куандыкова Болатбека Баяновича и заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) Баймуханова Тимура Султанбековича.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов