Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндiруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, алу және өткiзу жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 531 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 28.12.2016 № 868 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 868 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2016 жылғы  28 қаңтардағы № 113 бұйрығын қараңыз.
«Лицензиялау туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндiруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, алу және өткiзу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын бiлiктiлiк талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесі бекітілсін.
2. Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.12.2015  № 1060 қаулысымен.
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, алу және өткізу жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 ақпандағы № 93 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 4, 50-құжат);
2) «Оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ монтаждауды, реттеуді, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және сату жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 ақпандағы № 93 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 718 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 54, 733-құжат).

О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 531. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 868
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 868 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 113.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «О лицензировании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования и перечень документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.12.2015  № 1060(вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2008 года № 93 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 51);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 718 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2008 года № 93 «Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований к деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 733).

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 531 қаулысымен
бекітілсін
Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды,
сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса
алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың
қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын,
оларды өндiруге арналған арнайы материалдарды жабдықтарды
әзiрлеу, өндiру, жөндеу, алу және өткiзу жөніндегі қызметті
жүзеге асыру үшін қойылатын бiлiктiлiк талаптары және оларға
сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесі
Р/с
Біліктілік талаптары мыналардың болуын қамтиды
Құжаттар
Ескертпе
1
2
3
4
1. Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, оларды өндiруге арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды әзiрлеу, өндiру жөніндегі кіші қызмет түрі үшін
1.
заңды тұлға басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, оның ішінде оның филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі
заңды тұлға басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, оның филиалының басшысы немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімінің болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2.
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3.
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және өндіру мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы түріндегі ғылыми база
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және өндіру мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы түріндегі ғылыми базаның болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
4.
мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты;
жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді;
әзірленген және өндірілетін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды қамтитын жеке меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес өндірістік-техникалық базасы
мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты;
жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді;
әзірленген және өндірілетін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды қамтитын жеке меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес өндірістік-техникалық базасының болуы туралы ақпаратты қамтитын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
5.
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттары
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсатының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
6.
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін өлшеу құралдары, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдары
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін өлшеу құралдары, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдарының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
7.
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу және өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу және өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
8.
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
9.
атыс қаруын пайдалана отырып күзетуге арнайы жабдықталған қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның арасындағы шарт
атыс қаруын пайдалана отырып күзетуге арнайы жабдықталған қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның арасындағы шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2013 года № 531
Квалификационные требования и перечень документов,
подтверждающих соответствие им для осуществления  деятельности
по разработке, производству, ремонту, приобретению и
реализации боеприпасов, вооружения и военной техники,
запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним,
специальных материалов, оборудования для их производства,
включая монтаж, наладку, модернизацию, установку,
использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
№ п/п
Квалификационные требования включают наличие:
Документы
Примечание
1
2
3
4
1. Для подвида деятельности по разработке, производству боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего  лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений, согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
3.
научной базы в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам разработки и производства к указанному подвиду деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии научной базы, в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам разработки и производства к указанному подвиду деятельности
4.
производственно-
технической базы, находящейся на праве собственности и ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной, санитарно-
эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание;
оборудование, стенд, подъемный механизм;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний разработанной и производимой продукции;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии производственно-технической базы, находящейся на праве собственности и ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной, санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание;
оборудование, стенд, подъемный механизм;
специально оборудованную  территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний разработанной и производимой продукции;
служебное помещение для размещения работающего персонала
5.
разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
6.
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
7.
утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству
8.
журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий
9.
договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем производственно-
технической базы с субъектом охранной деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем производственно-технической базы с субъектом охранной деятельности

2. Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, оларды өндiруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды жөндеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін
1.
заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның ішінде оның филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі
заңды тұлға басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, оның ішінде оның филиалының басшысы немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімінің болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2.
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3.
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және өндіру мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы түріндегі ғылыми база
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және өндіру мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы түріндегі ғылыми базаның болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
4.
Мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты;
жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді;
жөндеу жүргізілгеннен кейін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды қамтитын жеке меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес өндірістік-техникалық базасы
Мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты;
жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді;
жөндеу жүргізілгеннен кейін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды қамтитын жеке меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес өндірістік-техникалық базасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
5.
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттары
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсатының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
6.
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін өлшеу құралдары, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдары
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін келетін өлшеу құралдарының, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдарының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
7.
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
8.
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
9.
атыс қаруын пайдалана отырып күзетуге арнайы жабдықталған қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның арасындағы шарт
атыс қаруын пайдалана отырып күзетуге арнайы жабдықталған қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның арасындағы шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны

2. Для подвида деятельности по ремонту боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности специалиста
3.
научной базы в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам ремонта к указанному подвиду деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии научной базы в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам ремонта к указанному подвиду деятельности
4.
производственно-технической базы на праве собственности и ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной, санитарно-
эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, ангар;
оборудование, стенд, подъемный механизм;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний продукции после произведенного ремонта;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии производственно-технической базы на праве собственности ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной, санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, ангар;
оборудование, стенд, подъемный механизм;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний продукции после произведенного ремонта;
служебное помещение для размещения работающего персонала
5.
разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
6.
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
7.
журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий
8.
утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению ремонтных работ
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению ремонтных работ
9.
договора на охрану производственно-
технической базы с использованием огнестрельного оружия с субъектом охранной деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия с субъектом охранной деятельности

3. Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, оларды өндiруге арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды алу және өткiзу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін
1.
заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның ішінде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі
заңды тұлға басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, оның филиалының басшысы немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімінің болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2.
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3.
оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, жабдықтарын сақтауға арналған, қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық- эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сай келетін жеке меншік құқығындағы арнайы жабдықталған қойма
оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын сақтауға арналған, қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық- эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сай келетін жеке меншік құқығындағы арнайы жабдықталған қойманың болуы туралы ақпаратты қамтитын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
4.
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді пайдалана отырып, жұмыс жүргізуге Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттары
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді пайдалана отырып, жұмыс жүргізуге Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсатының болуы туралы ақпаратты қамтитын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
5.
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, оларды өндіруге арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оларды өндіруге арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды есепке алу және сақтау жөніндегі журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
6.
атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге арнайы жабдықталған қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның арасындағы шарт
атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге арнайы жабдықталған қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның арасындағы шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтердің нысаны
Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды,
орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi
және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда,
оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери
техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн,
жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын,
сондай-ақ оларды өндiруге арналған арнайы
материалдар мен жабдықтарды әзiрлеу,
өндiру, жөндеу, алу және өткiзу жөніндегі
қызметті жүзеге асыру үшін ұсынылып
отырған бiлiктiлiк талаптарын және оларға
сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесіне
қосымша
Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, оларды өндiруге арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, алу және өткiзу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктiлiк талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесіне мәліметтер нысаны

3. Для подвида деятельности по приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
3.
специально оборудованного склада на праве собственности для хранения боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной, пожарной санитарно-
эпидемиологической безопасности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии специально оборудованного склада на праве собственности для хранения боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной, пожарной, санитарно-эпидемиологической безопасности
4.
разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
5.
журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
6.
договора на охрану специально оборудованного склада с использованием огнестрельного оружия с субъектом охранной деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану специально оборудованного склада с использованием огнестрельного оружия с субъектом охранной деятельности
Приложение
к квалификационным требованиям и
перечню документов, подтверждающих соответствие им,
для осуществления деятельности по разработке,
производству, ремонту, приобретению и реализации
боеприпасов, вооружения и военной техники,
запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним,
специальных материалов, оборудования для их
производства, включая монтаж, наладку, модернизацию,
установку, использование, хранение, ремонт
и сервисное обслуживание
Форма сведений
к квалификационным требованиям и перечню документов,
подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности
по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации
боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей,
комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов,
оборудования для их производства, включая монтаж, наладку,
модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и
сервисное обслуживание

1. Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды,
сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда,
оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы
бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, оларды өндiруге
арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды әзiрлеу, өндiру жөніндегі
кіші қызмет түрі үшін мыналардың болуы қажет:
1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның
ішінде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының,
сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның
жоғары техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні
____________________________________________________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген
күні _______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы
____________________________________________________________________;
2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл
жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні
____________________________________________________________________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі ________________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген
күні _______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы
____________________________________________________________________;
3) қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және
өндіру мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы
түріндегі ғылыми база:
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және өндіру
мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы
түріндегі ғылыми база туралы ақпарат _______________________________;
4) мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты;
жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді;
әзірленген және өндірілетін өнімді сақтау және оларға бақылау
сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен
үй-жайларды;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды
қамтитын жеке меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі
қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын
үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан,
өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік
талаптарына сәйкес өндірістік-техникалық базасы:
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі _______________________;
егер өзге заңды негізде болған жағдайда шарттың нөмірі мен күні
____________________________________________________________________;
шарт жасалған ұйымның атауы __________________________________;
жабдықтау, стенд, көтеру механизмі, қоршау, оқшалау, тұрғын
және өндірістік объектілерінен қашықтығы туралы ақпарат, метрде
____________________________________________________________________;

1. Для подвида деятельности по разработке, производству боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество ______________________________________;
должность ___________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ___________________________;
специальность по образованию ________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании
__________________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _________________________________________________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении _________________;
стаж работы по специальности _________________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании
____________________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом
______________________________________________________________;
3) научной базы в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам разработки и производства к указанному подвиду деятельности:
информация о наличии научной базы в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам разработки и производства к указанному подвиду деятельности _____________________;
4) производственно-технической базы, находящейся на праве собственности и ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной, санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание;
оборудование, стенд, подъемный механизм;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний разработанной и производимой продукции;
служебное помещение для размещения работающего персонала:
кадастровый номер недвижимого имущества ______________________;
номер договора и дата подписания договора, в случае если на ином законном основании ___________________________________________;
наименование организации, с которой заключен договор
_____________________________________________________________;
информация о наличии оборудования, стенда, подъемного механизма, ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах _______________________________;

5) қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды
құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының
рұқсаты:
рұқсаттың нөмірі мен берілген күні ___________________________;
рұқсатты берген ұйымның атауы ________________________________;
6) пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу
құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін
өлшеу құралдары, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдары:
өлшеу құралдары туралы ақпарат _______________________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмірі мен
берілген күні ______________________________________________________;
7) ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз
жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз
жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар туралы ақпарат ______________________;
8) материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді),
жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу
және сақтау жөніндегі журнал:
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді),
жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу
және сақтау жөніндегі журнал туралы ақпарат ________________________;
9) атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге арнайы жабдықталған
қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған
ұйымның арасындағы шарт:
атыс қаруын пайдалану туралы ақпарат _________________________;
өндірістік-техникалық базаны күзету туралы шарттың нөмірі мен
күні _______________________________________________________________;
шарт жасалған, күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған
ұйымның атауы ______________________________________________________.
2. Монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды,
сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда,
оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы
бөлшектерiн, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, оларды өндiруге
арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды жөндеу жөніндегі кіші
қызмет түрі үшін мыналардың болуы қажет:
1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның
ішінде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының,
сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның
жоғары техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні
____________________________________________________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген
күні _______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы
____________________________________________________________________;

5) разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности:
номер и дата выдачи разрешения _______________________________;
кем выдано __________________________________________________;
6) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений:
информация о наличии средств измерений ______________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения _______;
7) утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству:
информация о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству _______________________________________________________;
8) журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий ________________________________________________;
9) договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем производственно-технической базы с субъектом охранной деятельности:
информация об использовании огнестрельного оружия
____________________________________________________________;
номер и дата подписания договора на охрану
производственно-технической базы __________________________;
наименование субъекта охранной деятельности, с которой заключен договор __________________________________________________________.
2. Для подвида деятельности по ремонту боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество ______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ____________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании
____________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом
____________________________________________________________;

3) оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың
қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы
материалдарын сақтауға арналған, қоршалған, оқшауланған қолданыстағы
нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден
қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өрт, өнеркәсіптік,
санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес жеке
меншік құқығындағы арнайы жабдықталған қойма:
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі _______________________;
егер өзге де заңды негізде болған жағдайда шарттың нөмірі мен
күні _______________________________________________________________;
шарт жасалған ұйымның атауы __________________________________;
жабдықтау, стенд, көтеру механизмі, қоршау, оқшаулау, тұрғын үй
және өндірістік объектілерінен қашықтығы туралы ақпарат, метрде
____________________________________________________________________;
4) қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды
құрайтын мәліметтерді пайдалана отырып, жұмыс жүргізуге Қазақстан
Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық
органдарының рұқсаттары:
рұқсаттың нөмірі мен берілген күні ___________________________;
рұқсат берген ұйымның атауы __________________________________;
5) монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды,
сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда,
оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы
бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ оларды
өндіруге арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды есепке алу және
сақтау жөніндегі журнал:
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды,
сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса
алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың
қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ
оларды өндіруге арналған арнайы материалдарды, жабдықтарды есепке алу
және сақтау жөніндегі журнал туралы ақпарат ________________________;
6) атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге арнайы жабдықталған
қойманы иеленуші мен күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған
ұйымның арасындағы шарт:
атыс қаруын пайдалану туралы ақпарат _________________________;
өндірістік-техникалық базаны күзету туралы шарттың нөмірі мен
күні _______________________________________________________________;
шарт жасалған, күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған
ұйымның атауы ______________________________________________________.

3) специально оборудованного склада на праве собственности для хранения боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной, пожарной санитарно-эпидемиологической безопасности:
кадастровый номер недвижимого имущества ______________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ____________________________;
4) разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности:
номер и дата выдачи разрешения _______________________________;
кем выдано ___________________________________________________;
5) журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание:
информация о наличии журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание __________;
6) договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем специально оборудованного склада с субъектом охранной деятельности:
информация об использовании огнестрельного оружия
______________________________________________________________;
номер и дата подписания договора на охрану специально оборудованного склада ______________________________________________;
наименование субъекта охранной деятельности, с которой заключен
договор ______________________________________________________.