Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 533 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1063 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.12.2015 № 1063 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 533 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2014 № 400 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. «Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемесінің ұшуға жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 962 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 728-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемесінің ұшуға жарамдылығын сертификаттау және сертификат беру қағидасында:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Өтінім осы Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес ресімделеді. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес әуе кемесінің техникалық жай-күйін тексеру және ұшуға жарамдылығын анықтау актісі;
2) егер әуе кемесі жалға алынса, жалға беру туралы шарттардың және қабылдап алу-тапсыру актісінің көшірмелері;
3) әуе кемесін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің көшірмесі;
4) осы Қағидаға 4-қосымшаға сәйкес азаматтық әуе кемесінің пайдалануға жарамдылығы туралы бағалау актісі түрінде сертификаттық зерттеуге алдын ала қорытынды.
Құжаттардың жоғарыда көрсетілген барлық көшірмелеріне өтініш берушінің қолы қойылып, мөрімен куәландырылады, ал құжаттар электрондық түрде тапсырылған жағдайда көшірмелеріне өтініш берушінің қолы қойылмайды және мөрімен куәландырылмайды.».
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 533 қаулысына
қосымша

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 533. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1063
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2015 № 1063 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2013 года № 533
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2014 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 962 «Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата летной годности гражданского воздушного судна Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 728):
в Правилах сертификации и выдачи сертификата летной годности гражданского воздушного судна Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Заявка оформляется согласно приложению 1 к настоящим Правилам. К заявке прилагаются следующие документы:
1) акт проверки технического состояния и определения годности воздушного судна к полетам согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) копии договоров об аренде и приемо-сдаточного акта, если воздушное судно арендуется;
3) копия свидетельства о государственной регистрации воздушного судна;
4) предварительное заключение к сертификационному обследованию в виде акта оценки о годности к эксплуатации гражданского воздушного судна согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
Все вышеуказанные копии документов заверяются подписью и печатью заявителя, а в случае представления документов в электронном виде копии не заверяются подписью и печатью заявителя.».
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2013 года № 533
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2012 года № 1195
Стандарт государственной услуги
«Выдача сертификата летной годности гражданского
воздушного судна» 1. Общие положения

Ескерту. Қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2014 № 400 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2014 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).