Ұлттық қауіпсіздік мұқтажы үшiн жер учаскелерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 545 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2019 әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесіне ұлттық қауіпсіздік мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығында Қызылорда облысы елді мекендерінің жері санатынан жер учаскелері берілсін.
2. Қызылорда облысының әкімі және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 мамырдағы
№ 545 қаулысына
қосымша
«Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара
қызметінің 2019 әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесіне елді
мекендер жері санатынан тұрақты жер пайдалану құқығында
берілетін жер учаскелерінің экспликациясы
Р/с
Берілетін жер учаскесі жерінің санаты
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы  алаңы, гектар
Оның ішінде:
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
жайылым
басқа
1.
Қызылорда қаласы елді мекендерінің жері
Қызылорда облысының Қызылорда қаласы, Науай көшесі, нөмірсіз үй
0,1241
-
0,1241
наубайхана үшін
2.
Қызылорда облысының Шиелі ауданы Шиелі елді мекенінің жері
Қызылорда облысының Шиелі ауданы, Шиелі елді мекені, Д. Смайылов көшесі, нөмірсіз үй
0,5466
-
0,5466
Шиелі шекара базасы үшін
Барлығы:
0,6707
-
0,6707

О предоставлении земельных участков для нужд национальной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 545
В соответствии с подпунктом 3) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить государственному учреждению «Войсковая часть 2019 Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан» земельные участки на праве постоянного землепользования для нужд национальной безопасности из категории земель населенных пунктов Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Кызылординской области и Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2013 года № 545
Экспликация
земельных участков, предоставляемых на праве постоянного
землепользования из категории земель населенных пунктов
государственному учреждению «Войсковая часть 2019 Пограничной
службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан»
п/п
Категория земель предоставляемого земельного участка
Местоположение земельного участка
Общая
площадь,
гектар
В том числе:
Целевое назначение
земельного участка
пастбища
прочие
1.
Земли населенных пунктов города Кызылорда
Кызылординская область,
город Кызылорда,
улица Навои, без номера
0,1241
-
0,1241
Для пекарни
2.
Земли населенного пункта Шиели Шиелийского района Кызылординской области
Кызылординская область, Шиелийский район,
населенный пункт Шиели,
улица Д. Смайлова, без номера
0,5466
-
0,5466
Для пограничной базы
Шиели
Всего:
0,6707
-
0,6707