"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 маусымдағы № 651 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1778 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 14, 20 және 21-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 46-2-жолмен толықтырылсын:
«
46-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұтынушылардың құқықтарын қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҚА
наурыз
қыркүйек
қараша
Ә.Б. Мәтішев
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 53-1 және 53-2-жолдармен толықтырылсын:
«
53-1
Рұқсаттар және хабарламалар туралы
ӨДМ
қазан
қараша
желтоқсан
С.М. Жұманғарин
53-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру жүйесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ӨДМ
қазан
қараша
желтоқсан
С.М. Жұманғарин
»;
ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«ӨДМ – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрлігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2013 года № 651
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1778 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год» следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 14, 20 и 21, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 46-2, следующего содержания:
«
46-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам прав потребителей
АЗК
март
сентябрь
ноябрь
Матишев А.Б.
»;
дополнить строками, порядковые номера 53-1 и 53-2, следующего содержания:
«
53-1
О разрешениях и уведомлениях
МРР
октябрь
ноябрь
декабрь
Жумангарин С.М.
53-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разрешительной системы
МРР
октябрь
ноябрь
декабрь
Жумангарин С.М.
»;
примечание: расшифровку аббревиатур:
дополнить строкой следующего содержания:
«МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов