"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінде (Салық кодексі) көзделген құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1238 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 659 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінде (Салық кодексі) көзделген құжаттардың нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1238 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 839-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу жүзеге асырылуы мүмкін кейбір міндетті төлемдерді уәкілетті мемлекеттік органдардың немесе консулдық мекемелердің қабылдауы үшін қатаң есептілік бланкінің нысаны осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 1 шілдедегі
№ 659 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1238 қаулысымен
бекітілген
нысан
Бюджетке қолма-қол ақшамен төлеу жүзеге асырылуы мүмкін кейбір
міндетті төлемдерді уәкілетті мемлекеттік органдардың немесе
консулдық мекемелердің қабылдауы үшін қатаң
есептілік бланкі
Квитанцияның түбіртегі                        Сериясы         №
Төлеушінің (Т.А.Ә.) атауы _____________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)*
Төлеушінің СТН*
(бар болған жағдайда)
Төлемнің мақсаты: ____________________________________________________________________:
_______________________________________________________________________________________
Төлемнің сомасы
_______________________________________________________________________________________
(төлем валютасын көрсете отырып, санмен және жазбаша түрде)
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Квитанцияны берген уәкілетті мемлекеттік органның немесе консулдық мекеменің атауы:
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Берген күні: 20__ ж. «___» ________________________
М.О.      Квитанцияны берген лауазымды тұлғаның Т.А.Ә., қолы:
___________________________________________________
___________________________________________________
Төлеушінің қолы ___________________________________
Ескертпе:
* Жеке тұлғалар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін немесе орманды пайдаланғаны үшін төлемақы сомасын қолма-қол ақшамен төлеген кезде табиғат қорғау ұйымдарының немесе мемлекеттік орман иеленушілердің сәйкестендіру нөмірі қойылады.
Жеке тұлғалар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы сомасын қолма-қол ақшамен төлеген кезде «Төлемнің мақсаты» деген жолда ерекше қорғалатын табиғи аумаққа көлік құралымен кіретін жеке тұлғалардың саны, көлік құралының маркасы мен нөмірі көрсетіледі.
Квитанция                        Сериясы            №
Төлеушінің (Т.А.Ә.) атауы _____________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)*
Төлеушінің СТН*
(бар болған жағдайда)
Төлемнің мақсаты: ____________________________________________________________________:
_______________________________________________________________________________________
Төлемнің сомасы
_______________________________________________________________________________________
(төлем валютасын көрсете отырып, санмен және жазбаша түрде)
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Квитанцияны берген уәкілетті мемлекеттік органның немесе консулдық мекеменің атауы:
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Берген күні: 20__ ж. «___» ________________________
М.О.      Квитанцияны берген лауазымды тұлғаның Т.А.Ә., қолы:
___________________________________________________
___________________________________________________
Төлеушінің қолы ___________________________________
Ескертпе:
* Жеке тұлғалар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін немесе орманды пайдаланғаны үшін төлемақы сомасын қолма-қол ақшамен төлеген кезде табиғат қорғау ұйымдарының немесе мемлекеттік орман иеленушілердің сәйкестендіру нөмірі қойылады.
Жеке тұлғалар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы сомасын қолма-қол ақшамен төлеген кезде «Төлемнің мақсаты» деген жолда ерекше қорғалатын табиғи аумаққа көлік құралымен кіретін жеке тұлғалардың саны, көлік құралының маркасы мен нөмірі көрсетіледі.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1238 "Об утверждении форм документов, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2013 года № 659
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1238 «Об утверждении форм документов, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 839) следующее изменение:
форму бланка строгой отчетности для приема уполномоченными государственными органами или консульскими учреждениями некоторых обязательных платежей в бюджет, уплата которых может осуществляться наличными деньгами, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2013 года № 659
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1238
форма
Бланк строгой отчетности
для приема уполномоченными государственными органами или консульскими
учреждениями некоторых обязательных платежей в бюджет, уплата
которых может осуществляться наличными деньгами
Корешок квитанции                       Серия №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика ____________________________________________________ __________________________________________________________________________________
ИИН (БИН) плательщика*
РНН плательщика*
(при наличии)
Назначение платежа:
___________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Сумма платежа  ________________________________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа)
____________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Наименование уполномоченного государственного органа или консульского
учреждения, выдавшего квитанцию:
___________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Дата выдачи: «____» _________________ 20 ___ г.
М.П.
Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего квитанцию:
____________________________________________________
____________________________________________________
Подпись плательщика _________________________________
Примечание:
* При уплате физическими лицами суммы платы наличными деньгами за использование
особо охраняемых природных территорий или за лесные пользования проставляется
идентификационный номер природоохранных организаций или государственных лесовладельцев.
При уплате физическими лицами суммы платы наличными деньгами за использование
особо охраняемых природных территорий в строке «Назначение платежа» для
въезжающих на особо охраняемую природную территорию на транспортном средстве
указываются количество физических лиц, марка и номер транспортного средства
Корешок квитанции                  Серия №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика ____________________________________________________ __________________________________________________________________________________
ИИН (БИН) плательщика*
РНН плательщика*
(при наличии)
Назначение платежа:
___________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Сумма платежа  ________________________________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа)
____________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Наименование уполномоченного государственного органа или консульского
учреждения, выдавшего квитанцию:
___________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________
Дата выдачи: «____» _________________ 20 ___ г.
М.П.
Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего квитанцию:
____________________________________________________
____________________________________________________
Подпись плательщика _________________________________
Примечание:
* При уплате физическими лицами суммы платы наличными деньгами за использование
особо охраняемых природных территорий или за лесные пользования проставляется
идентификационный номер природоохранных организаций или государственных лесовладельцев.
При уплате физическими лицами суммы платы наличными деньгами за использование
особо охраняемых природных территорий в строке «Назначение платежа» для
въезжающих на особо охраняемую природную территорию на транспортном средстве
указываются количество физических лиц, марка и номер транспортного средства