"Қазақстан Республикасында инновацияларды дамыту және технологиялық жаңғыртуға жәрдемдесу жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1308 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 шілдедегі № 681 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында инновацияларды дамыту және технологиялық жаңғыртуға жәрдемдесу жөніндегі 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1308 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1308 "Об утверждении Программы по развитию инноваций и содействию технологической модернизации в Республике Казахстан на 2010-2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 681
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1308 «Об утверждении Программы по развитию инноваций и содействию технологической модернизации в Республике Казахстан на 2010 - 2014 годы» следующие изменения и дополнения:

көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында инновацияларды дамыту және технологиялық жаңғыртуға жәрдемдесу жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған бағдарламада:
«1. Бағдарламаның паспорты» деген бөлімде:
«Қаржыландыру көздерi мен көлемдері» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қаржыландыру көздерi мен көлемдері
- «2010 - 2014 жылдарға арналған бағдарламаның жалпы құны республикалық бюджет қаражаты есебiнен 45644303 мың теңгенi құрайды. Республикалық бюджеттен бөлiнетiн қаражаттың жыл сайынғы көлемi тиiстi жылға арналған бюджеттi қалыптастырған кезде нақтыланатын болады.»;
«4. Бағдарламаны іске асыру мақсаты, міндеті, нысаналы индикаторлары және нәтижелерінің көрсеткіштері» деген бөлімде:

в Программе по развитию инноваций и содействию технологической модернизации в Республике Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе «1. Паспорт Программы»:
строку «Источники и объемы финансирования» изложить в следующей редакции:
«Источники и объемы
финансирования
- Общая стоимость Программы на
2010 - 2014 годы составляет 45644303
тысячи тенге за счет средств
республиканского бюджета.
Ежегодные объемы средств,
выделяемых из республиканского
бюджета, будут уточняться при
формировании бюджета на
соответствующий год»;
в разделе «4. Цели, задачи, целевые индикаторы и показатели результатов реализации Программы»:

«Бағдарламаны іске асыру нәтижелерінің көрсеткіштері» деген 4-кіші бөлімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы он екінші және жиырма бірінші абзацтармен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі»;
«Технологиялық даму жөніндегі ұлттық агенттік» АҚ»;
«7. Қазақстан Республикасында инновацияларды дамыту және технологиялық жаңғыртуға жәрдемдесу жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары» деген бөлімде:

пункт 5 подраздела 4 «Показатели результатов реализации Программы» дополнить абзацами двенадцатым и двадцать первым следующего содержания:
«Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан,»;
«АО «Национальное агентство по технологическому развитию.»;
в разделе «7. План мероприятий по реализации Программы по развитию инноваций и содействию технологической модернизации на 2010 - 2014 годы»:

912 849
РБ
233-017
»;
реттік нөмірі 20-жолдағы «ЭДСМ» деген аббревиатура «ЭБЖМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«аббревиатуралардың толық жазылуы:» мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі»;
«ТДҰА» АҚ – «Технологиялық даму жөніндегі ұлттық агенттік» акционерлік қоғамы».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

912849
РБ
233-017
»;
в строке, порядковый номер 20, аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;
примечание: расшифровку аббревиатур дополнить строками следующего содержания:
«МЭБП — Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан»;
АО «НАТР» - акционерное общество «Национальное агентство по технологическому развитию».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов