"Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 308 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 705 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 308 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 30, 229-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі, төрағаның орынбасары
Қуандықов
Болатбек Баянұлы
-
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы
Жұманғарин
Серік Мақашұлы
-
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі, хатшы
мына:
«Досаев
Ерболат Асқарбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Досаев
Ерболат Асқарбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі»;
көрсетілген құрамнан Марат Әпсеметұлы Құсайынов, Қырымбек Елеуұлы Көшербаев, Ғабидолла Рахметоллаұлы Әбдірахымов, Жәннат Жұрғалиқызы Ертілесова шығарылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесі туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Кеңестің жұмыс органы болып табылады.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 308 "О создании Единого координационного совета по вопросам предпринимательства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 705
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 308 «О создании Единого координационного совета по вопросам предпринимательства» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 30, ст. 229) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав Единого координационного совета по вопросам предпринимательства:
Сагинтаева
Бакытжана Абдировича
-
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан, заместителем председателя
Куандыкова
Болатбека Баяновича
-
Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Жумангарина
Серика Макашевича
-
вице-министра регионального развития Республики Казахстан, секретарем
строку:
«Досаев
Ерболат Аскарбекович
-
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Досаев
Ерболат Аскарбекович
-
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава: Кусаинова Марата Апсеметовича, Кушербаева Крымбека Елеуовича, Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича,  Ертлесову Жаннат Джургалиевну;
в Положении о Едином координационном совете по вопросам предпринимательства, утвержденном указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Рабочим органом Совета является Министерство регионального развития Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов